Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pajzsmirigy Slim Gold tapasztalatok fórum

Pajzsmirigy Slim Gold tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7. Hanna1994 (válaszként erre: 1. - Bea14)
2020. ápr. 18. 08:38
Egyet kell, hogy értsek Ambivalencia egy-egy véleményével. Nagyon kevés a kalória, amit beviszel. Az sem mindegy, hogy mit eszel! Én javaslom, hogy próbáld ki a ketogén diát és ötvözd az időszakos böjttel! Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van és olyan szépen rendbe hozta a ketogén (akkor még böjt nélkül csináltam), hogy le kellett csökkenteni az L-Thyroxin-t, majd el is hagyhattam fél év alatt. 84-ről 57-re csökkent a súlyom.
6. Matrica84 (válaszként erre: 1. - Bea14)
2020. ápr. 10. 23:42

Szia!

Ha a pajzsmirigyed a gyógyszer rendbe teszi, akkor nem felesleges további pajzsmirigyre ható készítményt szedni? Nem lehet, hogy (dokival egyeztetve) inkább valami sportoláshoz alkalmazható zsírégető jobban hatna? (Ha nincs magas vérnyomásos problémád vagy érzékenységed a koffeinre, valami termogén, ha van, akkor egyéb.)

(Amúgy én ennek a gyártónak a sima Pajzsmirigy Slimjét próbáltam, bár fontos hozzátennem, hogy nem vizsgáltattam a pajzsmirigyemet, viszont tünetek alapján gyanakodtam enyhe alulműködésre; csodát persze ez sem tett, de némi pozitív hozadékát éreztem, szóval lehet, a Goldot is kipróbálom.)

2020. ápr. 10. 09:16

Én a terméket nem ismerem, de...


A helyedben csináltatnék egy olyan komplex vérképet, ami nem csak a szokásosat nézi, hanem vitaminszinteket, meg pl szelén, cink, stb-t is. Aztán, ami hiányzik, azt szedném. Megnézetném a D vitamin szintet is mindenképp.


Ennek a bogyónak ez az összetétele:

B3-vitamin (Niacin)

16 mg

B6-vitamin (piridoxin)

1,4 mg

Króm

40 µg

Szelén

120 µg

Kollagén

100 mg

Carthamus tinctorius (ebből CLA 800 mg)

1 000 mg

Citrus aurantium (ebből szinefrin 10 mg)

33 mg


Az utóbbi 2 gyógynövény... A többi meg pótolható aszerint, ami nálad konkrétan hiányzik.

2020. ápr. 10. 07:54
A lényegre nem válaszoltam! Az említett bogyót nem ismerem. A férjem szavaival élve: Ártani, nem használ! DD!
2020. ápr. 10. 07:52
Ja! Pm alul működésem nekem is van!
2020. ápr. 10. 07:51

Csak a saját tapasztalataimat tudom elmondani, de nem vagyunk egyformák, ami az egyikünknek bejön, a másiknak nem.

Szerintem kevés a bevitt kalória, nekem ilyenkor segít, ha megemelem 1-2 napra. Sőt nekem az egyszerű cukor kifejezetten felpörgeti, pl. fagyi. Neked az IR miatt lehet ilyet nem szabad, de a kalória emelést megpróbálhatod. A másik az időszakos böjt, ami szintén segít. Mondom, NEKEM! Sajnos a tartósan alacsony kcal bevitel lassítja az anyagcserét, nekem az alacsony ch. bevitel is. Viszont érdekes módon az egy-egy alacsony kalóriájú fehérje nap szintén szokott segíteni. A szénhidrát hintáztatás szintén jó módszer, csak nem tudom, hogy IR esetén lehet-e?

Próbálkozz, kísérletezz, amit az állapotod megenged. Sok sikert, ne add fel!

2020. ápr. 10. 00:16

Sziasztok!



Érdeklődni szeretnék, hogy közületek próbálta-e már valaki a pajzsmirigy slim gold-ot?


6 éve van pajzsmirigy alulműködésem, Euthyrox-szat szedve jók az értékeim.

Ezen kívül inzulinrezisztenciám is van ami szintén gyógyszerrel van karbantartva.

A vérképem tökéletes, a gyógyszerek használnak.


Diétázok (1200-1300 kcal/nap 4 részre osztva Yazio alkalmazásban vezetem), és hetente 4x sportolok 1,5 órát.

Napi 2300-2500 kalóriát égetek el (Fitbit karórám van, számolja a kalóriaégetést) tehát jóval többet, mint amennyit beviszek.

2,5-3 liter cukormentes teát és/vagy vizet iszom minden nap.


Mindent betartok amit az orvosom és a dietetikus javasolt.


Ennek ellenére nem fogyok! Lefogyok kínkeservesen 1-2 kg-ot és megáll és visszajön.


Gondoltam kipróbálom ezt a pajzsmirigy slim gold kapszulát hátha az anyagcserémet és a zsírégetést beindítja (ezt ígéri).


Természetesen az orvosommal konzultáltam, ő azt mondta próbáljam ki ha gondolom, negatív hatása nem lesz rám, maximum nem használ.


Van valakinek tapasztalata?


Mert én kb. most tartok ott, hogy nem tudom, hogyan tovább. 71 kg vagyok, 55kg szeretnék lenni (de már a 60-nal is megelégednék)


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook