Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta-e valaki a Pajzsmirigy-Slim tablettát? fórum

Próbálta-e valaki a Pajzsmirigy-Slim tablettát? (beszélgetős fórum)

ápr. 10. 22:34

Köszönöm a válaszokat.

A laborleleteim nagyjából jók, nem vagyok cukros, nincs ir-em sem, csak valami miatt nagyon lelassult az anyagcserém, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a tablettát....Hát, próba szerencse...Van valaki, akinél esetleg bevált?

6. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
ápr. 10. 14:44
Bocsánat, ezt valahogy figyelmen kívül hagytam. Nem is örülök, bár nem lepôdtem meg.
ápr. 10. 14:41

Ez engem is érdekelne.

Tehát van olyan, akinek alulmûködés mellett használ, és tud fogyni mellette?

Vagy csak a szokásos parasztvakítás?

4. Sikerbox (válaszként erre: 1. - Kevuka)
ápr. 10. 13:05
Miből gondolod, hogy pajzsmirigy problémád lehet. Fogyokúra tabletták rengetegt van. De ok nélkül nem illik a pajzsmiriggyel foglalkozni,mert csúnya dolgok is lehetnek, hiszen hormonálisan el lehet tolni sok mindent. Különben meg ha csinálnak egy vér-TSH labort, kiderül, szükséged van-e pajzsmirigy akármilyen kezelésre. Ha igen, akkor Endrokrinológia ad olyan laborvizsgálatra beutalót, melyet csak ők adhatnak!Háziorvos sem!
3. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Kevuka)
ápr. 10. 12:22
Igen, semmit sem ér :( Legalábbis nekem nem használt. (TSH -m 4, 57)
2. Karott (válaszként erre: 1. - Kevuka)
ápr. 10. 10:53
Ez akkor fog hatni, ha pajzsmirigynél van probléma. Előtte érdemes egy labort csináltatni mindenképp. S ha az rendben van, ne várj csodát. De ennyi idősen simán lassulhat a működése. De esetleg cukrot/inzulint is érdemes nézni, mert akár kialakuló inzulin rezisztencia is lehet a háttérben. Háziorvosnál kezdenék ezek miatt.
ápr. 10. 10:15
60 év feletti vagyok, már minden fogyókúrás módszert kipróbáltam, de semmi hatása, pedig már minimális mennyiséget eszem, mozgásban sincs hiány. Van valakinek tapasztalata a pajszmirigy slim tablettával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook