Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta-e valaki a Pajzsmirigy-Slim tablettát? fórum

Próbálta-e valaki a Pajzsmirigy-Slim tablettát? (beszélgetős fórum)


9. kevuka (válaszként erre: 8. - Csera)
2019. júl. 1. 18:33

Szia Csera!

Örülök, hogy neked bejött ez a tabletta, nekem sajnos nem. Egy dekát sem fogytam egy hónap alatt.

Most elkezdtem az L-karnitin kapszulát szedni, remélem ennek lesz eredménye. Már 4-5 óra után semmit nem eszem, azelőtt is csak mértékkel. Nem vagyok nagyon elhízva, csak 4-5 kilót kellene leadnom, mert a térdeim fájnak.

Köszi, hogy írtál.

8. csera (válaszként erre: 7. - Kevuka)
2019. júl. 1. 09:26

Szia Kevuka!

Így majd' 2 hónap után elmeséled a tapasztalatod? 😊

Az én történetem;

Kb. 12 éve, egy véletlen UH-on vették észre a pajzsmirigy cisztám(1,2 cm). Nagylabor, eredmények tükrében, még nem kell beavatkozni, jöjjek 6 hónap múlva. Ezt eljátszották 4-szer....nem mentem többé. Ha nagyobb gond van, úgy is észreveszem.

2014-15 körül, sikerült 13 kg-ot fogynom (72-59 kg). Aztán egyre rendszertelenebb lett a mensesem, majd 2017. decemberétől, nem jelentkezett.

Persze, most már újra 73kg vagyok 😟, fulladás a lépcsőzés után, fájó láb, stb.

Véletlen találtam erre a kis kapaszulára.

Június 10 körül kezdtem el szedni, egy hét után, elkezdtem görcsölni, vérezgetni. Megilyedtem, de azzal nyugtattam magam, lehet jó ez, reagálok rá és folytattam. 3 nap után elmúlt. Most 3 hét utáni tapasztalat, elengedi a szervezetem a vizet, láthatóan vékonyabbak a karjaim, lábaim. Minden nap van székletem, előtte 3-4 naponta volt. Mínusz 2 kg-ot jelentett, de könnyebben érzem magam.

Szóval, nem bántam meg, hogy megvettem.

2019. ápr. 10. 22:34

Köszönöm a válaszokat.

A laborleleteim nagyjából jók, nem vagyok cukros, nincs ir-em sem, csak valami miatt nagyon lelassult az anyagcserém, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a tablettát....Hát, próba szerencse...Van valaki, akinél esetleg bevált?

6. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
2019. ápr. 10. 14:44
Bocsánat, ezt valahogy figyelmen kívül hagytam. Nem is örülök, bár nem lepôdtem meg.
2019. ápr. 10. 14:41

Ez engem is érdekelne.

Tehát van olyan, akinek alulmûködés mellett használ, és tud fogyni mellette?

Vagy csak a szokásos parasztvakítás?

4. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Kevuka)
2019. ápr. 10. 13:05
Miből gondolod, hogy pajzsmirigy problémád lehet. Fogyokúra tabletták rengetegt van. De ok nélkül nem illik a pajzsmiriggyel foglalkozni,mert csúnya dolgok is lehetnek, hiszen hormonálisan el lehet tolni sok mindent. Különben meg ha csinálnak egy vér-TSH labort, kiderül, szükséged van-e pajzsmirigy akármilyen kezelésre. Ha igen, akkor Endrokrinológia ad olyan laborvizsgálatra beutalót, melyet csak ők adhatnak!Háziorvos sem!
3. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Kevuka)
2019. ápr. 10. 12:22
Igen, semmit sem ér :( Legalábbis nekem nem használt. (TSH -m 4, 57)
2. Karott (válaszként erre: 1. - Kevuka)
2019. ápr. 10. 10:53
Ez akkor fog hatni, ha pajzsmirigynél van probléma. Előtte érdemes egy labort csináltatni mindenképp. S ha az rendben van, ne várj csodát. De ennyi idősen simán lassulhat a működése. De esetleg cukrot/inzulint is érdemes nézni, mert akár kialakuló inzulin rezisztencia is lehet a háttérben. Háziorvosnál kezdenék ezek miatt.
2019. ápr. 10. 10:15
60 év feletti vagyok, már minden fogyókúrás módszert kipróbáltam, de semmi hatása, pedig már minimális mennyiséget eszem, mozgásban sincs hiány. Van valakinek tapasztalata a pajszmirigy slim tablettával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook