Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodás lett:(:) fórum

Óvodás lett:(:) (beszélgetős fórum)


1 2
9. pethoevi (válaszként erre: 5. - Nyecsus)
2010. szept. 15. 15:19
a sírdogálósat a beszoktatás legelején az óvónő sznite egész nap az ölében tartja,fogja a kezét.de pár nap vagy hét alatt ő is feloldódik,mert tudja,h nem marad ott,hanem mennek érte és utána szépen játszik a többiekkel
8. pteri (válaszként erre: 5. - Nyecsus)
2010. szept. 15. 15:19
Megértelek. Ki ne sajnálná a sajátját? Az enyém ma először nem sírt. 2. óta jár és minden nap ki kell venni a kezemből. Pár nap után rosszabb volt, aztán kicsit javult a helyzet. Természetes,ha sajnálod, csak ezt Ő ne vegye észre. Minden nap boldogan mesél egyébként, hogy mi volt. Nem az ovi rossz, hanem az elszakadás, de valamikor át kell esni rajta.
2010. szept. 15. 15:17

az anyukák lehet,h azt hiszik,h a kicsi egész nap sír utánuk?ez nem így van,szerencsére!:-)

mert ha jó az óvónéni,akkor max 5 percig és utána napközben max még egyszer eszébe jut a kicsinek.

tapasztalat,óvónő vagyok.:-)

6. nyecsus (válaszként erre: 4. - Kevian)
2010. szept. 15. 15:11
hát..ez lehet, hogy nálunk is bevállna...
2010. szept. 15. 15:10

vááá.. de olyan nehéz...

bár azt mondták az ovónénik, hogy utánna meg viszont jól viselkedett...nem sírt, eljátszott a többiekkel, és hogy van rosszabb is, aki egész nap sírdogál...:((( úgy sajnálom ilyenkor

2010. szept. 15. 15:08
Nekem anno anyukám próbálkozott már mindennel. Egy dolog vált be, ha nem ő vitt oviba, másnak nem sírtam.
2010. szept. 15. 15:08

Erősnek kell lenni.

A mai hiszti még fokozódhat, de Neked kell erősnek lenni. Nálunk már több mint egy hete ez van. Hidd el, 'meg lehet' szokni. Mást nem tehetsz... Persze nagyon nehéz..:S

2010. szept. 15. 15:07
Minden nap jobb lesz, ilyenkor tényleg nehéz, semmi okosságot nem tudok irni, talán annyit, hogy tényleg a legjobb határozottan elbúcsúzni, és elmenni.
2010. szept. 15. 15:04

sziasztok!

Kisfiam Dávid most kezdte az ovit, ma volt a harmadik napunk. Eeddig észre sem vette, hogy elmegyek, de ma reggel teljesen kiakadt...sírt, átölelt, és azt zokogta: anya maradj itt velem!!!

Ne hagyj itt!!! Anyaaa!!!! Az ovónéni kivette a kezemből, és intett, hogy menjek gyorsan utamra.... minden lépés nehezemre esett, mert egészen addig hallottam, hogy sír utánnam, amig ki nem értem az utcáta....:(((((((( az anyai szívem itt összetört... aztán ma, mikor érte mentem, úgy örült nekem, úgy szorított... áááááá ez nem könnyű. Ti hogy vészeltétek át ezt az időszakot???? tanácsokat elfogadok, mert így megszakad a szivem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook