Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Otthoni szolgáltatások fórum

Otthoni szolgáltatások (beszélgetős fórum)


9. 083bf9bf2f (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 18:26
Az Invitel maga az egy merő rettenet.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2020. szept. 11. 13:06
Nem felmèrès, inkább csak mèrlegelek váltsak e szolgáltatót.Inviteles vagyok.
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 10. 15:37

Felmérést végzel hogy ezt anoním kérdezed?

De megsúgom ez több dolog függvénye.

6. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 10. 14:59
Mi meg vagyunk velük elégedve. Igen, próbálnak központilag is hibaelhárìtani, és ki is jönnek már másnap ha nem sikerül valami. De csak egyszer volt hálózati problémánk, amit központilag korrigáltak.
2020. szept. 10. 13:30
Internet és vezetékes telefon tökéletes, a tv-t nem tőlük vesszük igénybe. Olcsóbb lenne hármas csomagban, de sajnos nincs hozzá kiépített feltétel.
2020. szept. 10. 13:15

Ez miért anonim?


Nálunk Telekom van, még nem volt vele semmi gond az évek alatt. Viszont a netes felületen leadott megrendeléseket (pl. felvevőegység, tévékészülék) még soha az életben nem sikerült normálisan rögzíteniük és teljesíteniük. De a TV/net az rendben van.

2020. szept. 10. 13:13

A lehető legrosszabb véleménnyel vagyok a netszolgáltatá -sukról.

Drága és szakadozik, örültünk amikor megszünt a városban a monopolhelyzete és sikerült találni egy normális szolgáltatót.

2. 6c214f6c9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 10. 13:02

Szia!


A T-com van nálunk net, parabola TV a hibaelhárítás szerintem jó nagyon gyorsak és normálisak is. Az internetünk egy kicsit lassú, de ez helyi adottság nem annyira az Ő hibájuk.

2020. szept. 10. 12:49

Sziasztok. Ki mennyire elégedett a T-com, szolgáltatókkal. Tv, net,vez telefon.

Ha bármi gond adódik kábel, net hiba készségesen segítenek elhárítani kimennek házhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook