Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Oto Chili edzőgép: Tényleg olyan jó? fórum

Oto Chili edzőgép: Tényleg olyan jó? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. szept. 2. 16:13
Eladó szintén egy jó állapotú OTO Chili. Nekem már kockás a hasam :-)
2014. aug. 30. 13:06
Eladva
42. Cucicsillag (válaszként erre: 37. - MsFlower)
2014. aug. 28. 23:16

Szia, jajj, nem volt bent a kedvencek kozt, nem lattam, hgy irtal :)

Igen, nekem szuper. Bar az 5 perc,mint olyan meg nem megy, de egyre tobbet csi alom es szepen feszesedem :)

Az elso idokben volt hasizomlaaaz :)

2014. aug. 27. 10:53
Szeretném még eladni a szobabiciklit is. takacszsuzsanna@vipmail.hu
2014. aug. 27. 10:46
Sziasztok! Én eladnám az oto chili gépem. Akit érdekel írjon.takacszsuzsanna@vipmail.hu
2014. aug. 23. 07:32

Adjatok egy linket ahonnan az olcsóbbikat lehet rendelni,mert én a reklámok között nem látom,már.


Köszi előre is.

2014. júl. 25. 13:04

Sziasztok!


Eltudja nekem valaki küldeni azt az elérhetőséget, ahol az oto chili ezdőgépet lehet rendelni "olcsóbban?".

Köszönöm a segítséget.

sacamate

37. MsFlower (válaszként erre: 36. - Cucicsillag)
2014. jún. 18. 22:06

Szia Cucicsillag :)

na mi újság? hogy haladsz? tetszik a gép?

2014. jún. 11. 14:52
Meg is kaptam, mar csak ossze kell szerelnie a ferjemnek :) aztan beszamolok!
35. MsFlower (válaszként erre: 34. - Cucicsillag)
2014. jún. 5. 21:37
:)
2014. jún. 4. 22:42
Most valtoztattam, visszamondtam az otot es helyette megrendeltem a masikat, jovo heten erkezik :)
2014. jún. 3. 22:01
En is megrendeltem, a ferjem ragaszkodott hozza, hgy legyen az eredeti, ezen egy ev gari van. Az "olcsobbikon" pedig ket ev garancia, szval majd kiderul. Csak hasznalni kell :D
32. MsFlower (válaszként erre: 30. - Cucicsillag)
2014. jún. 3. 15:50

Köszi a válaszod :)

Közbe csak megrendeltem, meg is jött és jó :)

Szerintem van olyan jó, mint a drágább, ugyanazt csinálja :)

2014. jún. 2. 22:44

Sziasztok!


Én megrendeltem az olcsóbbikat, amit itt a hoxán is reklámoznak oldalt.... és nagyon jó :) Nem bántam meg, hogy ezt rendeltem.

Azt gondoltam, hogy a kar és comb nem lesz annyira hatásos, és ez valóban így is van. Nekem leginkább a hasizmaimat mozgatja meg, de én pont ezért vettem :)

30. Cucicsillag (válaszként erre: 29. - MsFlower)
2014. jún. 2. 16:32
Egy ismeros olyat vett, azt mta nagOn jo. En meg vacillalok, de inkabb az eredeti mellett dontok :)
2014. máj. 14. 15:32

sziasztok!

Olvasgatom itt a hozzászólásokat, én is akarok rendelni, csak a topsh.-os (olcsóbb változatát) remélem az is jó lesz.

Azokat kérdezném, akik használják, hogy tényleg olyan jó a karra, combra stb. mint ahogy írják-mondják? ott is érzitek a hatását? És aki használja rendszeresen mennyi idő után észlelt hatást magán? (mást is tornázok még, plusz a kajára is odafigyelek)

Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. máj. 8. 13:39

Sziasztok!


Én is keresnék használtan, ha van valakinek! :)

2014. máj. 4. 23:04
Sziasztok! Esetleg van valaki köztetek akinek feleslegessé vált a chilije és megválna tőle? Köszi!
2014. márc. 24. 18:16
Mindenkitől elnézést,nem olvastam el minden részét, a szemem túl hamar megakadt a gépen:)
25. ergobacsi (válaszként erre: 23. - Fridalino)
2014. márc. 22. 18:46
Az nem gép hanem egy 30 alkalmas bérlet!!! Nem olvasol??? Már bocsi a kioktatásért... :)
2014. márc. 20. 10:45
Jahhh, és be kellene fizetni 743 Ft előleget. Hmmmm, nemtudom ez mit jelent:(
2014. márc. 20. 10:25
Az akciobaratponthun van egy ilyen gép, 74%-os kedvezménnyel most 3900 Ft-ért. Félek hogy kamu lehet. Pedig annyiért tényleg ajándék lenne...)
22. bicky
2014. márc. 18. 11:47

Szia!

Nekem nincs ilyen gépem, de egy ismerősömnek van és nem csak ő mondja, hogy milyen jó, hanem én vettem észre, hogy mennyit változott.

A téli időszakban rendszeresen felszed pár kilót és alig tud mozogni a nadrágjaiban. Idén valahogy kisebb a hasa. Rá is kérdeztem, hogy mi történt.

Mondta, hogy Oto Chili-re jár hetente 3-4 alkalommal, már 3 hónapja folyamatosan.

Kilóban nem változott, de teljesen átalakult a teste. A hájból izom lett.

Ha nem ismerném régen és nem tűnt volna fel a változás, akkor nem nagyon hinnék a reklámoknak.


Most mi is tervezzük, hogy beruházunk rá.

2014. márc. 16. 18:26
Nekem van ilyen gépem , és csak annyit tudok mondani róla , hogy napi 5 perc a gépen nem old meg semmit, de napi 5 perc torna a gépen már csodákra képes . 1 hét után már érzed a különbséget . Én használom és van mit letornáznom vele. Nekem bevált ... csak ajánlani tudom . A klón gépek is ugyan olyan jók, mert az elv a lényeg nem a név.
2014. febr. 7. 08:43
Én a flabelosz szalonba kezdtem használni. Első alkalommal 2-es fokozaton, 17x tudtam szabályosan felhúzódzkodni. 1 hónap alatt már sikerült 87x. S ha lesz itthon ezt lehet fokozni a 3-as, majd a 4-es fokozaton. Szerintem nagyon jó.
19. *bakancslista* (válaszként erre: 15. - Ginuka78)
2013. szept. 7. 21:10

Szia!

Megírnád kérlek, hogy használod-e a gépet és mi a tapasztalatod?

Még mindíg bizonytalan vagyok, hogy vegyek-e, sajnos ma futni is alig tudtam, mert fáj a torkom és valamit kellene mozogni (a tempós séta is jó, de valahogy kevés).

Köszömöm!

18. *bakancslista* (válaszként erre: 17. - Gordon2943)
2013. aug. 31. 15:16

Szia!

Köszönöm a válaszod. Azt hiszem a kezdeti lelkesedésem, hogy beszerezzek egy ilyen gépet, kissé alábbhagyott. Nem vagyok kövér, mostanában kezdetem el rendszeresen mozogni, először csak tempós séta a kutyussal, mostmár kijárunk a pályára futni, már egészen jól megy és tetszik. Körbetekercselem magam fóliával, ami alá koffeines zselét kenek. Már ez is nagyon látszik az alakomon,a bőrömön,jót tesz a lelkemnek is. Néha még hullahopp karikázom is. Azt hiszem előbb a felülésekkel próbálkozom, az ingyen van. Köszi még egyszer!

17. gordon2943 (válaszként erre: 16. - *bakancslista*)
2013. aug. 29. 07:58

Szia


Nekem van ilyen gépem és a hatásossága attól függ mit szeretnénk tőle. Napi 5 perc a gépen nem fog fogyást eredményezni, viszont jó hasazni jó hasgép. Más sportok mellett kiváló kiegészítő szépen fejlődik tőle a hasizom, de őszintén szólva igen drága. Ha mondjuk konditerembe jársz teljesen felesleges. Otthoni edzéshez pedig csak ez a gép kevés. Mondjuk egy jó kis torna dvd-vel kiegészítve már jó is lehet. A termékbemutató videóban azt állítják, hogy hasadról meg a fenekedről fog leégni a zsír. Ilyen NINCS! Baromság. A zsír az egész testről ég nem tudod irányítani, hogy honnan. A lényeg ha tényleg használod a gépet akkor erősödik tőle a hasizmod tehát hatásos a gép, de fogyni csak ezzel napi 5 percben nem fogsz.

2013. aug. 23. 20:41
Sziasztok! Van valami tapasztalat valakinek? Vennék én is, ha valóban hatásos. Köszi
2013. jún. 4. 20:59
Sziasztok.Nekem elvileg holnap lesz meg a chilim:)Már nagyon várom,kíváncsi leszek h hogy fogom bírni.Remélem beválik....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook