Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Oto Chili edzőgép: Tényleg olyan jó? fórum

Oto Chili edzőgép: Tényleg olyan jó? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. zsuzsi75 (válaszként erre: 12. - Suti2013)
2013. jún. 3. 08:38
Szia, megírnád nekem, hgy melyik webáruházban sikerült ilyen jó áron beszerezni a gépet? köszönöm.
13. ured (válaszként erre: 10. - Nyuszi666)
2013. máj. 29. 12:12

Szia


Megkérdezhetem miylen gépet találtál?

12. suti2013 (válaszként erre: 11. - 93d2586711)
2013. máj. 27. 11:58

Sziasztok,

Mi most vettük meg a WS-nek a gépét, ami dettó ugyanaz, mint az Oto Chili. Én 1 percnél többet még nem bírtam rajta. Mindenem fáj..:) Még a karomba is izomláz van, nem beszélve a hasamról. De ez a cél.

Sőt, napi akcióban vettük egy online plázából, így 20.000-ért sikerült hozzájutni. Ha közvetenül a WS-től kellett volna, 10.000-el többe került volna.

2013. ápr. 9. 13:47
Halika! A WS-nél láttad? Ha igen, az engem is érdekelne. Próbálta már valaki?
10. Nyuszi666 (válaszként erre: 9. - Kolcsak)
2013. ápr. 8. 18:04

Szia Kolcsak!

Találtam egy nagyon hasonló edzőgépet 10 ezerrel kevesebbért. Ugyen ezen az elven működik. Szerinted ugyan olyan a hatékonysága? Engem nagyon megfogtak azzal, hogy a problémás testrészeimet mozgatja rövid ideig és mégis hatékonyan. Nem találkoztam eddig ilyesmivel.

9. kolcsak (válaszként erre: 6. - AlBundy)
2013. jan. 22. 20:26

Sziasztok!

A gép elve tökéletes! Én használtam, nem ezt, nem most, de a legtökéletesebb hasizom fejlesztés, minden itt lévő izmot fejleszt, és mennek le a hurkák. A működési elvről beszélek!! A gépet 35kért sokallom, de hátha van hasonló elven működő olcsóbban:)

8. Lopkol98 (válaszként erre: 1. - Slöj)
2013. jan. 20. 19:41

Sziasztok!

Nem tudom jártatok e már a termék oldalán, mert az a személy, akivel reklámozzák a terméket, közeli ismerősöm és tényleg az oto chili edzőgép segítségével fogyott le, több egészségről szóló műsorban is meghívott vendég volt ahol beszámolt a termék jótékony hatásáról, elmondja hogy eleinte neki sem ment 5 percig az edzés 2-3 ment de a mindennapos használatnak köszönhetően már neki is megy kb egy hónap után tudta már 5 percig használni.

7. slöj (válaszként erre: 6. - AlBundy)
2013. jan. 2. 17:19

Szia!

Nem sérvem van szerencsére. L-S kisízületekben arthrosis. Nem olyan rég gyógyultam ki egy lumbágóból, de sajnos nem olyan, mint a becsípődés előtt. Pedig jó lenne valami hatékony eszköz, ami mindent egyben megmozgat.

6. AlBundy (válaszként erre: 5. - Slöj)
2013. jan. 2. 13:52
Szia, ebben az esetben kérdezz meg egy gyógytornászt, hogy milyen gyakorlatokat csinálhatsz és abból válasszad ki a leghatékonyabbat. Ezek a gépek nem tudnak semmivel többet, csak jó drágák. Milyen gerincprobléma? Sérv?
2013. jan. 2. 11:47
Én renszeresen futok (napi 7km). Szeretném izmosítani a fenekem, és a hasam. Mivel gerincproblémáim vannak nem nagyon tudok felüléseket csinálni. Ezért gondoltam erre a gépre. Csak én szkeptikus vagyok az ilyen "csodagépekkel" kapcsolatban, mert már megjártam.
4. giorcub (válaszként erre: 2. - Megryan)
2013. jan. 2. 11:30
de ha egy fitnessz guru 5 percet bir akkor annak mi ertelme egy atlag halando szamra? plane olyannak aki keveset mozog es alacsony az eronlete? 1 percig csinalja, szethuzza magat rajta es kidoglik? energiat nem eget el de legalabb orokre megultalja, mehet a kamraba a lepcsozo meg a haspreselogep es tarsai melle ;)
3. AlBundy (válaszként erre: 1. - Slöj)
2013. jan. 2. 08:46
Nem hiszem, hogy bármi extrát tudna..
2013. jan. 1. 21:55
Állítólag tényleg hatásos, csak a fittnesz-guru-olimpiai bajnokokon kívül senki nem bír rajta 5 percig húzockodni. :)
2013. jan. 1. 21:52

Sziasztok!

Érdekelne, hogy valaki használta-e már huzamosabb ideig az Oto Chili edzőgépet, és mi a tapasztalata? Tényleg olyan hatásos, mint amilyennek reklámozzák?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook