Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ot mar megtalaltam, most onmagamat keresem... fórum

Ot mar megtalaltam, most onmagamat keresem... (beszélgetős fórum)


2013. jún. 6. 16:20
koszonom a kerdesed :) nem mertem magam. sajnos rengeteget dolgoztam, es rosszul voltam, ugyhogy abbahagytam a 13 napos dietat. talan nem is baj. most annyit teszek, hogy odafigyelek, mikor mit eszem. sajnos tul sok a stressz, amitol hizok, mindegy, mit es mennyit es mikor eszem... de talan hamarosan megoldodnak a gondok es akkor beindul minden ugy, ahogy elterveztem.
14. bnoi7525 (válaszként erre: 13. - 9c81d48cc9)
2013. jún. 6. 15:25
Szia, gondoltam megkerdezem, hogy allsz a fogyokuraval? Jol haladsz?
13. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 12. - Bnoi7525)
2013. máj. 24. 15:21
O irorszagban lakik mar 4,5 eve. En Londonban 3 eve. mindketten tul sokat dolgozunk, nem igazan van szabadsagunk. Most egyutt leszunk 9 napot, aztan majd oktoberben majdnem 3 hetet. utana majd csak karacsonykor talalkozunk ismet, akkor is majdnem 2 hetre. rettento keves ez az ido, de jovo nyaron mar egyutt fogunk elni es elfelejtjuk ezt a nehez idoszakot. nem tul konnyu, de naponta kb 3-4-5 orat beszelunk. enelkul elviselhetetlen lenne. soha nem hittem a tavkapcsolatban, de olyan hihetetlen eros az erzelem, hogy azt erzem, kibirom. nem konnyu. ezzel a fogyassal tudom magam biztatni. ha gyakrabban talalkozunk, kevesebb sikerem lenne. igy kettos a dolog. hianyzik nagyon, de meg jo sok hetem van addig, mig talalkozunk, es addig kemenyen dolgozom azon, hogy minel jobban nezzek majd ki. ez motival es ez segit tulelni ezt az egeszet.
12. bnoi7525 (válaszként erre: 11. - 9c81d48cc9)
2013. máj. 24. 11:57

Ugy erted, nem egy orszagban laktok? Eddig hanyszor talalkoztatok? Te Londonban elsz, ha jol sejtem...

Julius mindjart itt van, csak kicsit kell kitartani.

11. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 10. - Bnoi7525)
2013. máj. 23. 17:30

igen, sajnos juliusban tudunk csak talalkozni legkozelebb. nem lakunk messze, de a kozos jovohoz es a tervek megvalositasahoz kell a sok penz, ugyhogy egy ideig meg igy kell elviselni a helyzetet. nagyon igyekszem a jo oldalat nezni a dolognak, es azt probalom eloterbe helyezni, hogy igy sok eselyem van nagyon latvanyosan megvaltozni minden alkalomra, mikor vegre megint egyutt tudunk lenni. :) ez az egyetlen motivacio, ami erot ad, minden mas kevesnek bizonyult ...:S


megnezem a videot meg ma :) koszi az otletet

10. bnoi7525 (válaszként erre: 9. - 9c81d48cc9)
2013. máj. 23. 15:09
An Insanity-t? Nezd meg, a legjobb.... olyan izmaim lettek amik nem is leteztek korabban, raadasul tok jo allokepesseget csinal. :-) Juliusban fogtok talalkozni? Vagy hogy is van?
9. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 8. - Bnoi7525)
2013. máj. 22. 17:12

a motivacio nagyon eros :)

futashoz en is lusta vagyok, illetve az is gond, hogy a legcserem rossz, es igy a futas eleg nehez szamomra. ezt a masik mozgasformat megnezem, hatha belekezdek en is. :)

8. bnoi7525 (válaszként erre: 6. - Bnoi7525)
2013. máj. 22. 15:24
Legyen inkabb sok kickbox. Nalam Insanity a meno, teljesen rakaptam a mozgasra. Meg a futast kellene elkezdeni, de ahhoz kicsit lusta vagyok, koran kelni... De igy is jo, foleg ha van motivaciod :-)
7. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 6. - Bnoi7525)
2013. máj. 22. 13:34
en regen majdnem 20 kilot adtam le az update-tal. nem vettem semmi speckot, csak figyeltem a kajara. a tornat is ugy tervezem, ahogy regen csinaltam. kis kickbox. ;)
6. bnoi7525 (válaszként erre: 5. - 9c81d48cc9)
2013. máj. 22. 11:08
En is munka mellett csinaltam, szerencsere ad eleg elergiat. Inni mindenkeppen kell napi 3 liter folyadekot, a fogyas egyik alapkove... Es egyel is, kulonben tartalekolni kezd a szervezeted. Egyel sok zoldseget, salatat, meg sovany husokat. Kell a sok feherje, inkabb a szenhidratot, zsirokat csokkentsd. Valami mozgast tervezel?
5. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 4. - Bnoi7525)
2013. máj. 22. 10:51
igy neera neven mar ismerosen hangzik. utananezek majd. regen csinaltam lebojtot en is, de ma mar nem menni. heti 7 nap munka mellett ezt is felek csinalni. egyelore oke vagyok, bar ehes vagyok. sajnos nincs eleg idom meg inni sem napkozben. de megeri kitartanom, hogy majd lassam a szemeben, hogy "wow, milyen jo nom van!" :))))
4. bnoi7525 (válaszként erre: 3. - 9c81d48cc9)
2013. máj. 22. 09:29
Keress ra, itt is van par forum rola. Egy eleg kemeny 10 napos bojt, de nagyon jo hatasai vannak, es ki lehet birni. Juharszirupos kura vagy Neera kura. Nekem utana konnyu volt atallni az egeszseges etkezesre es mozgasra.
3. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 2. - Bnoi7525)
2013. máj. 21. 18:58

koszonom a biztatast. milyen ez a kura, amit csinaltal? meg nem is hallottam rola.

termeszetesen nem csak juliusig tervezek, bombano akarok lenni mellette, ehhez nem eleg ennyi ido, es ha ilyen leszek, nem hagyhatom elveszni sem. :)

2. bnoi7525 (válaszként erre: 1. - 9c81d48cc9)
2013. máj. 21. 16:41
Hat hajra! Van motivaciod azt hiszem, ennel tobb nem is kell.... en a 10 napos juharszirupos kuraval kezdtem az eletmodvaltast. Drasztikus az is, de meregtelenit, es segit atallni. A mozgast is iktasd be a mindennapjaidba, meglatod, gyorsan hozza fogsz szokni. Hosszabbtavra tervezz, ne csak juliusig. Sok sikert neked.
2013. máj. 21. 16:27

20 ev utan talaltunk egymasra ismet. Meg altalanos iskolaban elszakadtunk egymastol. Most egy par vagyunk, sajnos a vilag 2 pontjan. Fejembe vettem, hogy nem varhat egy balnara folyton, egy izgalmas, csinos, dekorativ, vonzo not kell latnia maga elott a kovetkezo talalkozasnal. jelenleg 85 kg vagyok, kb 173 cm magas. O egy adonisz, tokeletes ugy, ahogy van. Illunk egymashoz, de nem erzem jol magam a boromben. Regen mas volt az eletem, konnyebben ment, hogy odafigyeljek az evesre, mozogjak, de az utobbi idoben ez megvaltozott. Viszont elegem lett ebbol, es ugy dontottem, juliusra megvaltozom. Egy drasztikus dologgal kezdem, hogy aztan atterjek a sikertol vezerelve az uj osvenyre. Illetve visszaterjek ra, hiszen regen eveken keresztul azon jartam.

Sokaknak nem tetszik, en is kozejuk tartozom. Visoznt ismerven magam, tudom, hogy ha nem lokok egyet a dolgon, akkor eltunik a hetkoznapokban, mint mar olyan sokszor. A 13 napos dietaval kezdem. Ha a 8-10 kilo helyett 5 kilot kepes leszek leadni, akkor maris a buvos 7-essel kezdodik a sulyom. Ez ad majd annyi erot, kitartast es motivaciot, hogy utana kitarto legyek a tovabbiakban. Eletmodvaltas a celom, de el kell ernem drasztikusan valamit ahhoz, hogy utana tudjam folytatni.

Ha esetleg valaki hasonlo cipon jar, dietazik, eletmodot valt eppen, vagy csak motivaciora vagyik, csatlakozzon, es biztassuk egymast!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook