Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztrák hotelba készülők, segítsünk egymásnak fórum

Osztrák hotelba készülők, segítsünk egymásnak (beszélgetős fórum)


2013. nov. 9. 06:23
Az se mindegy, hogy ott szeretnél-e lakni a hotel szállásán, vagy bejáró vagy.Van, ahol a szállás több km-re van a hoteltől és saját kocsival kell bejárnod.Kemény meló, ha nem vagy elég gyors, elküldenek.
2013. nov. 8. 18:18

Bécsben szobaasszonynak mindenkit felvesznek,aki beszéli a nyelvüket.Folyamatosan megy az álláshirdetés szinte az összesnek.

Ugyanis nehezen bírják,ha ebben gondolkozol akkor már indulhatsz is.

2013. nov. 6. 16:58

Legkorábban december közepén, karácsony felé nyitnak.De vannak nonstop hotelek is, seminar hotelként nézd őket.

Én egy ügynökséggel jutottam ki,csak időszakos meló volt nálam, nyáron kezdtem.Már nem szobalány vagyok, egy bácsira vigyázok még egy hónapig.

Előtte próbálkoztam saját magam által írt levéllel, soha választ se kaptam.Az ügynökséggel rengeteg válasz jött és válogathattam, pedig kezdő vagyok, sose voltam előtte szobalány.

3. dreamer*.* (válaszként erre: 2. - Mariann63)
2013. nov. 6. 08:27
Köszi:) valóban, most kezdődik a téli szezon.
2013. nov. 6. 08:13
Most a legtöbb hotel zárva van, nyaralnak, pihennek, felújítanak.De időnként megnézik a leveleket,írjál sok helyre. Motívációs levél elsőként, aztán önéletraj fotóval, ha kérik.
2013. nov. 6. 08:09

Mivel itthon nem találok munkát, úgy döntöttem, hogy Ausztriába mennék ki egy szezonra dolgozni, egy hotelba. Pályázok, keresek, hátha valahonnan visszahívnak... Aki szintén ezen gondolkodik, vagy épp már indul, vagy kint van, szeretném ha felvennénk a kapcsolatot, igazából kezdő vagyok ebben, és bár sokat olvastam a külföldi munkákról a neten, más ez első kézből hallani.

Esetleg kereshetnénk együtt is munkát, és a kiutazás is könnyebb lenne.

Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook