Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ősz: termés és parázs fórum

Ősz: termés és parázs (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ősz: termés és parázs

2011. okt. 17. 13:44
én köszönöm! :)
2011. okt. 15. 21:56
Nahát én azt hittem, hogy végre megmutatkozott az idő adta bölcsesség egy írásban, amit csak a próbák és tapasztalatok sora adhat. Ez a kapott ajándék, felismerése önmagunknak.Biztos hogy hosszú, bőséges őszöd lesz, ha már tavasszal ilyen érett gyümölcsök vannak a kosárkádban.Köszönöm !
7. Basset (válaszként erre: 6. - SZterkó)
2011. okt. 15. 19:44
igen, novellára...
6. SZterkó (válaszként erre: 4. - Basset)
2011. okt. 14. 20:09

Hát arra ott a naplóm... :))) Vagy egyébre gondoltál? ;)


Egyébként köszönöm mindenkinek!

2011. okt. 14. 17:04
Nagyon jó! Örülök neked! :)
2011. okt. 14. 14:46

Hú, bakker, ez de jó lett!! :) Az erdei tündérnek igaza van, nagyon jól írsz!

Egy jó tanács, vagy inkább "én szeretném", engem érdekelne: Kicsit többet magadról, vagyis a körülötted, veled folyó dolgokról (személyesebb, nem ennyire elvont) és mondjuk egy kerekített történet, sztori. Szerintem azt is nagyon szuperül meg tudnád írni! Gratula, ügyes vagy, bár ez valahogy nem meglepő nekem! :))

2011. okt. 14. 13:44
:) Nagyon szépen fűződ-kerekíted a szót! :)
2011. okt. 14. 13:19
Nagyon szépet írtál tetszik ez a hanulatos melegséget árasztó kis rege.
2011. okt. 14. 13:08
Hűvös szellő simít végig rajtam. Összehúzom magamon a puha takarót, és hintaszékem melegében tovább fűzöm gondolataim pókfonalát. A fuvallat továbboson, és lelkem parazsán végigszalad. Felpiroslanak a forró rögök, újra fellobog egy-két pici láng, és én kellemesen átmelegedek ott bent, abban a titokzatos világban, ahová elérkezem.

Ugrás a teljes írásra: Ősz: termés és parázs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook