Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Osszuk meg diétás étrendünket, torna gyakorlatainkat, kinek mi vált be? fórum

Osszuk meg diétás étrendünket, torna gyakorlatainkat, kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)


14. snijder (válaszként erre: 13. - Livegirl)
2012. jún. 13. 19:32
Biztos le fog lassulni. Annyira nem szeretem a munkamat. Heti 4 napot, a lakhelyemrol 3 km a munkahelyre, majd csomagot kb. 4 km-re vinni, ott meg kicsit keringozni 1-2 km, es persze ezt felfele tekerni, a tengeri dunekhez, szellel szemben es haza kb. 6-7 km. Kb. napi 20 km. Egy pozitivuma van nem kell labra edzeni es 2 ora biztos trening. :)
13. livegirl (válaszként erre: 12. - Snijder)
2012. jún. 13. 18:07
Hát hozzád képest csiga tempóban ;-) Most 3 hónap és 11,5 kg. Cindy élvezetésen csinálja a tornát. Nekem a hangulata, stílusa sokkal jobban bejön, mint Réka tornáké. Szuper jó, hogy munkában is mozogsz, főleg hogy élvezed is. Szia
12. snijder (válaszként erre: 3. - Livegirl)
2012. jún. 13. 10:33
Mennyi ido alatt ment le? Cindy Craword-ot en is szeretem. Megprobalkoztam Rubint Rekaval, de o kimondottan labra dolgozik 40 percet, hasra szinte semmit 2-3 percet.
2012. jún. 13. 10:28
En a dukan dietät csinalom,persze hetente egyszer csalok, 1 pohar kakaoval es 1 kakaos csigaval.Nem akarok rosszul lenni es valami unnepnapnak is kell lenni az eletben. Illetve munkahelyet vältottam, ahol napi 3 orät kerekparozok. Eredmenye vicces volt. Az elso napomon munka elott es munka utan -1,5 kg-m volt a kulonbseg. kicsit meg hasra is tornazom naponta ez mellett. Kb. 10 percet. Ha szabadnapos vagyok, akkor 20 perces aerobic dvd. Most ott tartok, hogy 3 es fel het alatt 7kg, aminek orulok, de ki tudja meddig marad ez igy. Probalok mozogni, normalisan enni, nem nagy adagokat, napi 5-szor. Igy nem ehezik a szervezet, annyira. :) Azt hozza kell tenni, hogy en nagy sulybol indultam, sajnos. Most vagyok 85kg es 169 cm. Van meg munkam vele rendesen.Jo szivvel is, meg kb. 20 kg.
2012. jún. 13. 06:36
Én 1200-1300 kcal körül eszem. Nálam a napi adagok mennyiségének csökkentése hozott eredményt. Először kiiktattam a fehér lisztet ( helyette találtam egészségesebbet), cukrot, ritkán eszem krumplit, rizsből inkább barnát, utána csökkentettem a napi mennyiségeket. Tornázni rendszeresen tornázom, RR, Péntek Enikő tornáira felvátva.3 hónap alatt 10kg mínusz.
9. livegirl (válaszként erre: 8. - 991217)
2012. jún. 12. 14:26
Majd 3 hónap, több mint 11 kg fogyás. Nagyon elégedett vagyok vele. Sport függő lettem, és emellett a kajákra sem panaszkodhatok, sokkal egészségesebben és mértékkel étkezek. Úgy gondolom ezzel meg lehet alapozni a hosszútávú sikereket. Nem kampány szerűen csinálom, hanem igyekszek változni.
8. 991217 (válaszként erre: 7. - Livegirl)
2012. jún. 11. 20:13
Eredmény?
7. livegirl (válaszként erre: 5. - 991217)
2012. jún. 10. 22:13
Én napi kb. 1000-1300 kcal körül eszek. 3-4 esetleg 5-ször. Kb. heti 5-ször futok fél-1 óra körül (3-500 kcal). Van amikor kevesebbet, van amikor többet. Meg ezután szoktam váltogatni a tornákat, szóval olyan heti 5-ször másfél óra mozgás.
6. 991217 (válaszként erre: 4. - Cirrmosh)
2012. jún. 10. 21:55
Az igen, gratulálok! Milyen típusú mozgást végzel? Havi 7 kiló az azért nem semmi. Bőröd bírta ezt a nagy változást? Hányszor eszel egy nap?
5. 991217 (válaszként erre: 3. - Livegirl)
2012. jún. 10. 21:53
Gratulálok! Te mennyit mozogsz? Hányszor eszel egy nap?
2012. jún. 10. 21:50
Semmi lisztes dolog, cukros, semmi rizs, krumpli, tészta, süti csoki. Joghurt, túró, hal, csirke, zöldség, gyümölcs. Heti minimum 3 nap másfél óra mozgás. Nekem ez vált be 3 hónap alatt 21 kg.
2012. jún. 10. 21:46

Szia, én futni/gyalogolni kezdtem lassan három hónapja, emellett pilates, Cindy Crawford és callanetics gyakorlatok, meg odafigyelek az étkezésre (sok zöldség, gyümölcs, fehér húsok, kevés kenyér, krumpli, a szokásos tudjátok :D), nagyon lecsökkentettem az alkohol fogyasztásomat.

Szóval lehet mondani: életmódváltás, és eddig 11 kg ment le :D

2012. jún. 10. 21:35
senki?
2012. jún. 10. 21:21

Csevegjünk! Azok jelentkezését várom, akik nem a zsírégető tablettáktól és étrendkiegészítőktől várják a csodát....Érdekelne ki hogyan fogy, milyen gyakorlatokat végez.


Én 1,5 hónapja kezdtem el egy speciális diétát, ugyanis kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Én napi 5x étkezem, de nem mindegy hogy mit, de őszintén szólva 14 évek koromtól jo-jo effektusban szenvedek, én is bíztam a különböző tabikban, nah és persze a koplalásban. Ma már tudom 26 évesen, hogy ez semmire nem vezet. Mivel nekem aerob edzést javasolt az endokrinológusom, így a szobabicikli mellett döntöttem. Sajnos úszni nincs időm napi szinten és futni utálok. De mivel hasas vagyok, beújítottam egy hete. Rengeteget olvastam utána és a következő gyakorlatokat alkalmazom hasra: súlyzós edzés, súlyzók két kézben és csak jobbra, balra dőlök a súlyzókkal, seprűnyeles gyakorlat, előre nézek, csípő nem mozog csakis derék jobbra-balra. Nah és marad a jó öreg hasprés és lábemelés is. A szobabiciklizést tartom, napi 20-25 percet, de azt is a következő módon: 5 perc lassú tekerés, egy percenként lassú-gyors váltott tekerés, majd 5 perc levezetés. A diétám speciális. Reggel egy szelet tönkölybúza kenyér sok zöldséggel. Tízórai valami tejtermék, sajt vagy joghurt, esetleg két deci tej. Ebéd rendesen, azt se viszem túlzásba és nekem a szénhidrát bevitel miatt vigyáznom kell a betegségem miatt. Uzsonna valami gyümi, este valami könnyű.


Várom tapasztalataitokat és kilókat, cm-ben való változásokat. Jah én egyébként 4 kilót fogytam eddig, cm-ben még csak ma mértem le, mert az kezdéskor valahogy kimaradt.

Emésztési gondokra, hétfőtől péntekig reggelente natúr borsmenta teát iszok, hétvégén kicsit szüneteltetek, ha végképp nem boldogulok az ürítéssel, tudniillik nagyon rossz az emésztésem, jön a jó öreg esti egy kanál lenmag, nekem tuti recept.


Szép estét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook