Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osszuk meg a babás kérdéseinket! fórum

Osszuk meg a babás kérdéseinket! (beszélgetős fórum)


18. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - 3f1a642000)
2009. máj. 23. 13:49

Georgina! Mit akarsz te 13 évesen? Talán csak nem szülni?

Vedd elő a játékbabádat,az való neked!!!

17. samsam
2009. ápr. 22. 13:22
én semmit nem szedtem, és szép, egészséges babám van, tudok szoptatni is rendesen.
2009. ápr. 22. 13:08
Minden orvosnak és védőnőnek van egy favoritja,vagy egy támogatója,amit inkább ajánl.a folsav a cvitamin vas és sok calciumos cucc.Az összes többi csak plussz!Ezek a legfontosabbak!
2009. ápr. 21. 18:53
Nekem a gravida bevált.Terhes lettem szedtem továbbra is, míg el nem fogyott és a védőnőm javaslatára az elevitre váltottam.Hiba volt,mert én az elevittől rosszul vagyok.Nem is szedem minden nap.Alig várom, hogy elfogyjon.A következő terhességemmel is csak a gravidát fogom szedni.
14. irodia
2009. ápr. 21. 17:10

Szerintem is érdemesebb szedni. És ha már elérhető egy világszínvonalú magyar termék, akkor első sorban azt, és ha nem jó, vagy tüneteket okoz, akkor váltani, külföldi alternatívát keresni.

Amúgy ez érdekes, hogy nem nagyon foglalkoztatja a téma az orvosokat...

13. c62e5b7d24 (válaszként erre: 11. - Irodia)
2009. ápr. 21. 11:24
Egy dokim sem foglalkozott azzal, hogy vitamint kéne szednem. Bezzeg a vasat tömték belém. A védőnőm tanácsára kezdtem a Gravidát szedni.
12. c42aaaac41 (válaszként erre: 11. - Irodia)
2009. ápr. 21. 11:04
Azt,hogy szedjük!És igazuk is van valamilyen szinten,mert sajnos a mai táplálkozásból nem lehet minden tápanyagot bevinni megfelelően.csak van akinek az egyik vitamin válik be,van akinek a másik.én a renitens anyukák közé tartozom sok mindenben,de az meg az én hülyeségem!:D
11. irodia
2009. ápr. 20. 13:30
Hát ez az, visszajutottunk az alapkérdéshez: szedni vagy nem szedni? Azért ez kockázatos, szerintem, én nagyon kíváncsi volnék mit mondanak az orvosok.
2009. ápr. 18. 15:06
Nem!Inkább nem szedtem semmit!Így is egészséges gyerekem született szerencsére!
2009. ápr. 17. 12:17

Sziasztok!


Kérdeztétek a nőgyógyászt, hogy mi okozhatta a Gravidában a hánykolódást?

8. c62e5b7d24 (válaszként erre: 6. - Irodia)
2009. ápr. 16. 15:48

Szió!

Gonosz mosolyom van, mint az igazi Freddynek:)

Én a gravidára értettem konkrétan, csak ezt nem írtam bele bocsi. Persze lehet, hogy másiktól is hánykolódtam volna. Egy biztos: nagyon jó étvágyat csinál, mint minden, amiben B vitamin van. Most én 2 naponta szedem, amíg szoptatok, terhesen naponta, kétnaponta vettem be egy-egy szemet ebéd után.

2009. ápr. 16. 13:51
Én is a gravidát szedtem,de alig vártam,hogy elfogyjon az egy doboz,mert csak hánytam tőle én is!Pedig nem éhgyomorra vettem be!Utána nem szedtem semmit,csak minden jót megettem és egészséges fiam született!De lehet,hogy ha előbb kezdek el valamilyen terhes vitamint szedni,akkor talán nem kellett volna 4 évet várnom a gyerekáldásra!Vagy az is lehet,hogy csak addigra készültem fel az anyaságra?Ki tudja!Az emberi szervezet rejtelmei!Vágytam a gyerekre,mégis mikor megtudtam,hogy állapotos vagyok nem akartam tudomásul venni!De aztán muszáj volt!Ma már boldog anyuka vagyok!:DD Kívánom minden babára vágyónak,hogy átélhessék minél hamarabb ezt az élményt!
2009. ápr. 16. 13:41

Szia freddie! hű, ez a név nem olyan kismamás:D


Szerintem az elég általános, hogy gyógyszert (kivéve ha direkt ezt ajánlják), és vitaminbogyót nem szabad éhgyomorra bevenni, már csak azért sem, mert az ásványi anyagok, nyomelemek felszívódását elősegíti, ha nem üres gyomorra veszed be.


Te éreztél valamit a vitamintól?

5. c62e5b7d24 (válaszként erre: 4. - Irodia)
2009. ápr. 15. 14:18

Szia!

Én is a Gravidát szedem, most már harmadik éve:) Egyre érdemes vigyázni, éhgyomorra nem szabad bevenni. Én 2 terhesség alatt 3szor hánytam, kétszer emiatt.

2009. ápr. 15. 14:13

Sziasztok!


Mi is próbálkozunk:) Gondolkodom rajta, hogy babavédő vitamint kellene szednem, így feltenném a körkérdést, hogy ki milyet szedett és mik a tapasztalatai.

Én a Gravidára gondoltam, mert magyar. Meg azt mondják, hogy az a jód, ami a többiben nincs kell a magyar nőknek.És persze olcsóbb is mint a többi...


Mit gondoltok?

2009. ápr. 15. 13:56
a párommal tegnap próbálkoztunk !!! nevek,érzések,egyéb témák !
2009. ápr. 15. 13:54
Mi érdekelne igazán?
2009. ápr. 15. 13:52
gyertek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook