Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltőzési pánik fórum

Összeköltőzési pánik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
232. FiliDigi (válaszként erre: 231. - 5bfba16667)
2011. aug. 29. 20:47

Még gondolkodunk mindketten egy kicsit!

Meggondolatlanul nem cselekszünk most! Most várok türelmesen,amíg keres, mert én nem fogom ,mert ő akart időt!

Aztán meghallgatom és reagálok!

231. 5bfba16667 (válaszként erre: 230. - FiliDigi)
2011. aug. 29. 20:43
Akkor most hol is tart igazából?
230. FiliDigi (válaszként erre: 229. - 5bfba16667)
2011. aug. 29. 20:42

Köszi,de még semmi sem biztos!


De úgy érzem, Vele működne és megéri a kockázatot!!!!!!!!!! Csak tartana ott a beszélgetés hogy erről "tárgyaljunk".

2011. aug. 29. 20:34
Én a racionalitás királynője vagyok mostanság, 22 évesen, és 5 éves párkapcsolattal..:D Akkor, ha nem a páromról van szó. Ezért is vagyok szarban:D általában. Drukkolok, h az az 1-2 hónap se vesszen kárba az életedből!
228. FiliDigi (válaszként erre: 227. - 5bfba16667)
2011. aug. 29. 20:30

ŐT szeretném, ezt tudom, mert megéltem vele dolgokat és tudom, illetve bízom benne hogy működne. Szerintem ér annyit a dolog, hogy ha mindketten akarjuk, akkor megpróbáljuk. Szeretjük egymást ez tudjuk!

Ha karjuk működhet! Ha mégse, az kiderül 1-2 hónap múlva, ha mégis megpróbáljuk. Azzal megy annyi kockázat nincs!

227. 5bfba16667 (válaszként erre: 226. - FiliDigi)
2011. aug. 29. 20:12

A legnagyobb kérdés, hogy egyedül maradni nem szeretnél, vagy ŐT szeretnéd?

Talán ez a legfontosabb. NEm talán, tuti.

226. FiliDigi (válaszként erre: 225. - 5bfba16667)
2011. aug. 29. 20:10

Még agyalok ,de valahogy úgy érzem bízhatok Benne! De tudom ez csak akkor derül ki ,ha kap egy esélyt, ha tényleg kéri és én megadom.

ÉS tisztába vagyok vele, hogy megszívhatom még jobban, de valahogy úgy érzem menthető lenne!!!!!!!

2011. aug. 29. 20:09

Szegény. A bizonytalanság a legrosszabb..:(

Remélem eldől a dolog hamarosan, mert ennél rosszabb szitu nem nagyon van:(


Drukkolok nagyon. Azt jó ha tudod, hogy TE mit szeretnél. Akarsz-e építkezni olyannal, aki az első nagyobb dolognál, v problémánál szakítani akar?

Remélem hamar kiderül..

224. FiliDigi (válaszként erre: 222. - 5bfba16667)
2011. aug. 29. 20:05

Persze motoszkál a fejembe, hogy ha egyáltalán mégis folytatná, akkor megteszi-e máskor. Nem tudom. Vannak dolgok mire keresem a választ és biztos kell még beszélnünk sok dologról.

De bízom magunkban!!!!!!!!

Nem nem akarja igába hajtani a fejét, csak szélsőségesen gondolkodik,amit ma ki is fejtett, hogy eddig azt hitte, hogy az összeköltözéssel házasság és gyerek is rögtön, vagy szakítás

és kezdi átértékelni, hogy összeköltözés nem azonnal a többit is jelenti, hanem építkezni kell.

Igen elhiszem hogy fura, főleg, mert minden párbeszédet, nem tudok leírni. De ha van fejlemény jelzem. Én nem keresem ,ezt betartom!!!!!! Ha akar valamit megtalál.


Pusz

2011. aug. 29. 19:36
Úgy izgulok, hogy mi lesz veletek.. És nagyon várom a beszámolód.. Remélem még ma..:D
222. 5bfba16667 (válaszként erre: 221. - FiliDigi)
2011. aug. 29. 15:56

De mit mondott? Miért nem akarja igába hajtani magát?

És nem gondolod, hogy ha ez egyszer megtörtént, (a "szakítósdi"), akkor megtörténhet újra? És mivel tudja, hogy szereted, kicsit kihasználja ezt?


Drukkolok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!!!

Azért gondold át a dolgot.

Eléggé furán néz ki így kívülről..

221. FiliDigi (válaszként erre: 220. - 5bfba16667)
2011. aug. 29. 15:53

Már változás.

Ma elhívott ebédelni. Már hiányzom és máshogy látja a dolgokat, és kezd rájönni mire is vágyik és úgy érzi az én lennék ,de mivel tudja már megbántott ,ezért még egy kicsit rendezné a gondolatait.

Meghallgattam. De hiányzik neki az életünk! És érzi nem a megszokás, hanem az erősebb kötelék.

Most megint várakozok, de talán jobb a helyzetünk.

Kicsit kétségekbe hagytam, mert kérdezte menthetőnek érzem -e a dolgot. És mondtam ,most én is gondolkodok, én nekem is jár az agyam ,vannak érzéseim ,de ha mindketten akarjuk ,akkor remélhetőleg, de beszélgetni kell.

Talán jobb a helyzet, de nem merem elbízni magam.

Továbbra is drukkolj légyszi!

220. 5bfba16667 (válaszként erre: 219. - FiliDigi)
2011. aug. 29. 11:03

Jaaaaaaj:(


NEmár... Mi történt azóta? Bocsánat, csak nyaralni voltunk.

És hogy jutottatok odáig hogy szakítás? Miért nem szeretné beadni a derekát?

A szakítás végleges, v még gondolkoztok?


Nagyon sajnálom:( Fel a fejjel.

De komolyan!!!

2011. aug. 27. 22:40

Vagy?


Tényleg rá lehet jönni ilyenkor, ha nincs veled a másik ,hogy hiányzik és szar?

218. FiliDigi (válaszként erre: 217. - 5bfba16667)
2011. aug. 25. 10:26

Na szakítottunk.

Most gondolkodik, mert amúgy minden klappol köztünk! És ha az eszére hallgatna ,akkor házasság és gyerek, de a romantikus énjének hiányzik valami.

Ezt keresi

vagy csak duma, és így szerinte nem annyira fájdalmas, passz.

Nem tudom mit gondoljak vagy reménykedjek-e, hogy ha tényleg nem lát, akkor ráérez-e hogy tényleg egymásnak vagyunk szánva.


De most pocsék baromira.

217. 5bfba16667 (válaszként erre: 216. - FiliDigi)
2011. aug. 24. 17:40

Jujuj, remélem írsz este!


Ui: Bocs, de ez csak duma..

Ettől függetlenül nagyon nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!

ÍRJ!!!!

2011. aug. 24. 14:59
Ja igen azért merült fel ,mert szeritne ,ha szakítunk, akkor apuék nem veszik el a lakást és nem borul az életem!
215. FiliDigi (válaszként erre: 214. - 5bfba16667)
2011. aug. 24. 14:42

Köszi, még 2 óra és 19 perc!


már kezdek ideg lenni!

Szoríts légyszi!

Úgy érzem együtt ezt megoldhatjuk, egyedül ő nem tudja!

2011. aug. 24. 11:29

A baj ott kezdődik, h ez felmerült:(((


Drukkolok!!!!!!!! Nagyon nagyon!!!

213. FiliDigi (válaszként erre: 212. - 5bfba16667)
2011. aug. 24. 11:28

Van, és nem tudom mi lesz belőle.

Nincs kész megmondta

És nem tudja kész lesz-e mert a plusz hiányzik, szeret, imád, minden ok ,de úgy érzi benne va na hiba.

Nem tudja mi lenne a jó megoldás. Szakítani és gondolkodni vagy szünetelni vagy várni.


2 napig nem taliztunk. Illetve ennek ellenére ebédet hozott nekem.

És mára elhívott teniszeni.

De nem tudom most ez mi.

Mert ha szakítani akarna, minek hív, vagy ott akar.

Meg megyünk elvileg wellnesselni pénteken.

Kérdeztem, hogy mi legyen? Mondta szeritne elmehetnénk ,nem mondta le, mert nem az a megoldás most, beszéljünk róla.

Hát ez lesz este!

DRUKKOLJ légyszi!

2011. aug. 23. 11:05

Hahó!


hát ezek szerint még mindig nincs kész. Vaaagy, új fejlemény?

2011. aug. 15. 20:11

hali

új fejlemény.

Lehet ki kell költöznöm a lakásból ,mert tesómnak kéne és úgy látják itt úgyse vagyok/unk sokat.

Elmondtam neki, néma kuss majd hogy beszélünk róla, ez kb 2 hete volt

azóta kuss.

Egy ismerősnek annyit mondott, mikor megkérdezték, hogy együtt élünk-.e hogy igen ,csak még itt is-ott is(szokásos duma). aztán meg hogy mivel tesómnak kell a lakás, lehet ezért változás lesz. De nem nekem mondta én csak jól füleltem.

Viszont utána meg kérdezte más ismerős és elterelte a témát.

Most mi van ilyenkor?

210. e66d15eb56 (válaszként erre: 209. - FiliDigi)
2011. júl. 26. 19:11
Szia :) az anyukája tartotta el télen még nem volt munkája. tehát ez nem lehet neki indok. általában azt mondja oda köti a munkája a maszek meló . jelzem vonattal is tud be járni csak szerintem kényelmes és ezt nem akarja fel adni értünk :(
209. FiliDigi (válaszként erre: 208. - 5bfba16667)
2011. júl. 25. 08:48

Igen most jó, most semmin sem idegeskedek:-)

Meg visz mindenhova még jobban mint eddig. Most is voltunk a hétvégén a szüleivel wellnesselni,meglátogattuk ott őket! Jövő héten meg náluk lesz valami falunap és oda megyünk.

Jól alakul most minden, remélem így is marad:-)

208. 5bfba16667 (válaszként erre: 208. - FiliDigi)
2011. júl. 21. 10:46

Hali!


Velünk is minden rendben. Ugyan olyan kulcsunk van:D Ami szuper. Most rengeteget voltunk együtt, fel is töltött, jó volt.

Örülök, ha megnyugodtál, csak így tovább:)

2011. jún. 30. 20:52

Na hogy álltok?

Költözés? valami haladás?

Nekünk sajna a nyári balcsi egy napra redukálódik. Hát ez van. Majd szeptemberben meg novemberben bepótoljuk. Addig meg marad a családi:)

2011. jún. 21. 19:11
Megvan a nyaralás, lefoglalta a helyet a Balatonnál. Remélem a szabimat is kiadják:-)
205. FiliDigi (válaszként erre: 204. - 5bfba16667)
2011. jún. 20. 15:52

Nem!

De most ezen nem agyalok ,nála vagyok csüti óta, mert félek otthon ,mondta maradhatok:-)

A nyaralás a gázosabb, mert nincs sehol hely ,bárkit hívunk. Szóval most minden este ezen agyalunk. Ha más nem akkor egy péntektől vasárnapig lévő cuccos lesz egy wellness amit már befizettünk. Csak mindketten hosszabb időre mennénk 4-5 nap., de nem találunk helyet!

2011. jún. 18. 18:09
Na, volt valami? Reagálás az ingázásra?:D
203. FiliDigi (válaszként erre: 201. - 5bfba16667)
2011. jún. 15. 16:00

Megvan a hely, este lebeszéltük.Időpontok is kérdés, hol van hely?! Most telefonál és intézi!


Illetve elszóltam magam, hogy unom az ingázást! Kérdezte de korábban én kértem. Mondtam az januárban volt, azóta más a helyzet, de lassan befog valamelyikünk sokallni. Azt mondta lehet! Ennyi, mondjuk itt munkahelyen jött elő belőlem. Mert betörtek szüleimhez és most parázok és félek egyedül aludni mert tudják az én adataimat is! És kértem ne hagyjon egyedül ,pedig ma külön progi van és kértem aludjunk együtt! Mondta felhív ha végzett és megbeszéljük és ekkor jött elő belőlem a dolog, hogy én se várhatom el hogy ő úgy ugráljon ahogy én kérem, illetve ő se várja, hogy este későn buszozzak és ez így tök gáz, hogy ingázni kell.

Hát kíváncsi leszek.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook