Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltőzési pánik fórum

Összeköltőzési pánik (beszélgetős fórum)


112. 5bfba16667 (válaszként erre: 111. - FiliDigi)
2011. jan. 4. 16:05

Mért nem bízol magadban? Minden jó:) De tényleg. Úgy,ahogy jónak érzed:)

A célozgatás, és a célozgatás mint mesterség is női praktika, nem? A megfelelő időben, helyen, módon:) szerintem:D

111. FiliDigi (válaszként erre: 110. - 5bfba16667)
2011. jan. 4. 16:01

Nem,ezt nem akarom! Nem akarok praktikákat, persze lehet célozgatni, de úgy érzem az a jó, ha ő ajánlja fel!

Vagy nem jól gondolom?

110. 5bfba16667 (válaszként erre: 109. - FiliDigi)
2011. jan. 4. 15:52
Háát, innentől jönnek a női praktikák. Vásárlásnál: Ez milyen jól mutatna a lakásban , természetesen velem együtt, és a stb-k, amik nekem általában nem jöttek össze:D:D
109. FiliDigi (válaszként erre: 108. - 5bfba16667)
2011. jan. 4. 15:48

ez az amit nem tudok, félek is tőle kicsit. De az állandó cuccolás kikészít és körülményes.

ezt már emlitgettem neki. Nem akarom elkapkodni ,de azt se, hogy én kérjem hagy menjek oda, mert ott költöznénk össze, ha ez bekövetkezik. Neki kell ezt felajánlani.

Ismerősöket már "faggat", ki hogy fizet mióta együtt él a párjával ,ezt is vehetem jó jelnek:-)

108. 5bfba16667 (válaszként erre: 107. - FiliDigi)
2011. jan. 4. 15:43

Azt mondd, amit érzel. Szerintem nincs jó vagy rossz válasz.

Ha így érzed, tökéletesen mondtad. De szerintem Te már költöznél. Jól érzem?:D Akkor kedvesen, kérdésekkel, nagyon messziről, de csepegtethetsz neki, hogy mégis mit szeretnél:)

107. FiliDigi (válaszként erre: 106. - 5bfba16667)
2011. jan. 4. 15:37

Köszi szépen, én is remélem ,mert eléggé megfontolt embernek ismertem meg.

Nem akarom siettetni ,előzőleg 6 év alatt nem értem el sóval....


Most türelmes vagyok ,de tegnap meg is kérdezte, hogy én mit tartanék elfogadhatónak, de általánosságban.


Mondtam ,amit Te, hogy ezt érezni kell és egyszer vagy eljön, vagy nem.

Jól mondtam?

2011. jan. 4. 15:16

Szia!


Szerintem nincs olyan ideális idő. Ez az egész személyre szabott. Amikor is mindkét félnek megfelel. Maximum ilyen van..

Gondolhatod, hogy én sem akartam 4,5 évet várni erre az egészre, de így alakult, hogy Kedves még nem, én meg már 1 éve elköltöztem. Ő 28, én 22.... Na mindegy.


Hogy mit jelenthet? Szerintem azt, hogy komolyan gondolja veled. Ha még nem is az összeköltözés, de komolyan gondolja a komolyabb lépéseket. Szerintem. Ez tök jó jel:)

2011. jan. 4. 14:50

Sziasztok,


Abban szeretné ma tanácsotokat kérni, hogy szerintetek mi az ideális idő az összeköltözésre?

Mi lassan 8 hónapja vagyunk együtt, eddig minden tök jó, de tényleg, mert semmi vita vagy konfliktus nem merült fel. Ez idő alatt kb. 90%-ban vagy nála vagy nálam voltunk.

Múltkor már azt mondta, hogy hivatalosan nem de amúgy együtt élünk, mikor ismerős rákérdezett.

Szerintetek ez mit jelenthet egy pasinál?


Néha az ide oda cuccolás kicsit zavaró tud lenni.


Köszi, ha írtok!

2011. jan. 3. 14:48

Sziasztok!


Van még errefele valaki?

Nekem is elkezdődött A PÁNIK.

Összeköltözés. 4,5 éve együtt, kb 2 éve várok erre. Albérlet nézegetés, mi fog hiányozni, mi nem. Irtó izgi, de irtó félelmetes is. Nem félek a "megunjuk egymást" dologban, de mégis valahogy amellett, hogy tényleg félelmetesen izgatott vagyok, picit tartok is tőle.


Van itt még valaki? Naaa:) Tapasztalatok, mire döbbentetek rá első napokban? Stb.. Olyan izgi. Nem is bírok a vizsgáimmal foglalatoskodni, csak ez van a fejemben:)

103. Szandikkka (válaszként erre: 102. - Jázmin85)
2010. márc. 29. 14:45

Tegnap sikerült végre albérletet találni!:):)

7hónap után!

Jövőhéten költözünk,már ideje is!

Én meg már a szakításon is elgondolkodtam!

Azt hittem,hogy igazából nem is akar költözni.

Csak a megfelelő albit várta!

Egy nem rég épült lakóparkban sikerült találni!

Most örülök:)

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek:)

2010. márc. 27. 19:50

Mi 4 éve élünk együtt. És a kapcsolatunk másfél éve lett tökéletes! Ennyi idő kellett mire el tudtuk fogadni egymás dolgait.

Albit álltalában úgy adnak ki ha egy évnél hamarabb mondod fel a szerződést akkor nem adják vissza a kauciót.

101. Szandikkka (válaszként erre: 100. - Jázmin85)
2010. márc. 24. 20:43

Igazából csak rövid időre kellene az albérlet maximum fél évre!Kipróbáljuk tudunk-e együtt élni!

Tudom,hogy ilyen rövid idő nem elég ehhez,de azért biztos kiderülne,ha lenne olyan dolog amit nem tudunk elviselni a másikban!Aztán pedig ha minden jól megy házat szeretnénk venni!Ez az albérlet csak ilyen próba dolog lenne!

100. Jázmin85 (válaszként erre: 99. - Szandikkka)
2010. márc. 24. 19:46

Hát igen. Ez nehéz ügy. Mi is másfél évig kerestük ezt amibe itt élünk.

Jól meg kell nézni, gondolni a dolgot. Hova is költözz. Meg kell nézni mindent. Kis apróság is egy idő után idegesítő.

Pl: nem lehet rendesen lehúzni a redőnyt, 60 éves:( már ki kell nyitni az ablakot és le kell rángatni:( ehhez fel kell állni az ágyra,mert fent is van egy kilincs.

Kitartást!

99. Szandikkka (válaszként erre: 98. - Jázmin85)
2010. márc. 23. 09:51

Szia Jázmin85!


Aranyos tőled,hogy érdeklődsz!:)

Azóta annyi változás van,hogy hetente 2szer megyünk albérletet nézegetni!

Előtte havonta egyszer!

Még mindig nem találtuk meg a megfelelőt!

Mindegyikkel van valami probléma!Ezt nem is sorolom,mert biztos volt tapasztalatod.

Pénzzel nincs gond,lenne kaucióra,(ez lenne a legkevesebb gond)

Már ingatlanközvetítővel is beszéltünk,mutatott pár lakást ő is!Ha talál valamit akkor szól!

Munkát nem is keresek,mert a bejárást nem tudnám megoldani!:(

Remélem hamarosan találunk valamit,mert szeretnék már dolgozni!

Úgy döntöttem még 1hónapot várok,ha nem lesz változás,akkor keresek a saját lakhelyemhez közel munkát és nem költözünk!De ha most nem,költözünk,akkor nem tudom egyáltalán van-e ennek értelme!

98. Jázmin85 (válaszként erre: 86. - Szandikkka)
2010. márc. 22. 19:34

Szióka! Hát ez furi dolog.Azóta van valami előrelépés?

Mi 2 hónap után költöztünk össze. Vagyis én hozzá. Nem bántam meg. Mikor eldöntöttük, hogy pestre jövünk másfél évig lakást kerestünk. Igaz nekünk nehezebb volt a cica miatt. Sajna háziállatosoknak nem nagyon adnak ki szívesen lakást.

Találtunk mi is pár borzalmas lakást. És bár 160 kilóméterre laktunk egymástól mégse költözünk be.

Akkor ő már itt dolgozott fél évet míg megtaláltuk ezt a lakást. Akármennyire is együtt akartunk lenni nem költöztem volna be akármibe.

És fél, 1 év is sok idő. Tudom!

Szép volt jó volt ez a lakás elsőre. De nem szigetel az ablak, szar a bojler.... Szóval lépni kellett.

Az új lakást egy hét alatt találtuk.

Keresgélhettünk volna tovább is, hogy még tökéletesebb legyen. De ez is jó! Jobb mint ez.

Szóval nem tudom. De szerintem is ha nyárig nem költöztök össze akkor kár vele vesződni.


Amúgy már mi is csak veszekszünk ha a költözés szóba kerül.


Kaucióra lenne pénzetek?

2010. márc. 11. 08:52
Gyakorlatilag együtt él velük, úgyhogy meglepetés már nem érhetné ezen a téren, de azt hiszem, ezt nem egy olyannal fogom megvitatni, akiben annyit tisztelet nincs a másik iránt, hogy ne "büdös dög"-ként viszonyuljon egy állathoz, még ha nem is szereti. Csak magadat minősíted ezzel, úgyhogy részemről a veled való beszélgetést befejeztem.
96. zikzik (válaszként erre: 95. - B826fe0c0b)
2010. márc. 10. 17:39
Én is tudtam, hogy macskája van! De más tudni, hogy van és más a büdös döggel (bocs', de én csak így hívtam) együtt is élni. Az összeköltözés pillanata telis tele van komoly meglepetésekkel :)
95. b826fe0c0b (válaszként erre: 94. - Zikzik)
2010. márc. 10. 17:06
Itt arról van szó, hogy így ismert meg, így fogadott el, akkor ne legyen ez már probléma! Neki is van elég hülye dolga, amit nekem kell tolerálnom.
94. zikzik (válaszként erre: 88. - B826fe0c0b)
2010. márc. 10. 14:20
Nagyon kínos dolog háziállatokkal együtt élni, ha az emberfia nem szereti a háziállatokat. Tapasztalatból tudom, milyen macskaszőrtől fuldokolni és mégoly tiszta lakásban is, nem is beszélve a macskaalom bűzéről. Szerintem el kéne fogadnod a párodat úgy, hogy nem szeretne háziállatokat. Ha a háziállatok fontosabban, akkor sincs baj, mert akkor legalább tudod a választ....
93. zikzik (válaszként erre: 84. - Szandikkka)
2010. márc. 10. 14:17
Szakíts vele! Ha komolyabbat akarsz vele, mint "járni", de három éve nem képes megmozdítani a seggét, akkor szerintem nem nagyon van miről beszélnetek. Ráadásul ennél csak fontosabb dolgokban kellene a jövőben együttműködnötök! Itt az idő a lelépésre!
2010. márc. 10. 11:58
Néha, egy-egy megnyilvánulásából annyira látszik még, hogy szinte gyerek... Nem tudom, mikorra nől be a feje lágya! Mivel szeretem, így várok, türelmes vagyok, de a végtelenségig azért nem mehet így. Közeledek a 30-hoz, lassan a gyerekvállalás is aktuális lenne.
91. asubr (válaszként erre: 90. - B826fe0c0b)
2010. márc. 9. 16:33

azért az más, hogy végleg el kell szakadjon otthonról. így még ha csak enni is, de hazamehet, tudja, hogy otthon van. de én nem ismerem, csak gondolatok merülnek fel bennem, hogy mi lehet a gond részéről. szerintem adj neki is és magadnak is egy kis időt, és aztán lehet észre sem veszed és már ott is lakik nálad :) amúgy számomra a férfiak megfejthetetlen ufók, akikről még sosem hallottunk és nem tudunk rajtuk kiigazodni. :)

én sem értem az enyém miért ragaszkodik ahhoz a helyhez ahol most lakik és miért nem fontos az neki, hogy én mit szeretnék egy kapcsolatban. holott állítja fontos vagyok neki. de most jegeltem a témát úgy döntöttem, inkább leszek karrierista és építem a karrierem, amíg még lehet :)

2010. márc. 9. 16:14
A szülők nagyon szeretnek engem, sőt ők már el is tervezték, hogy ha elköltözik a kisfiuk, akkor az ő eddigi szobája lesz az új hálószoba. Felnőtt emberek vagyunk, 25-ön túl, 30-on innét, 9 hónapja együtt. Ill. ha korainak tartja, akkor nem értem, hogy miért ígérte meg. A másik dolog pedig, hogy hónapok óta csak enni jár haza, mindig nálam alszik, így aztán végképp nem értek semmit.
89. asubr (válaszként erre: 88. - B826fe0c0b)
2010. márc. 9. 15:27
szülők részéről minden rendben? mert ők lehetnek még a visszatartó erő, ha esetleg befolyásolják vagy hogy tart attól mi lesz együtt. mióta vagytok együtt? nem lehet korainak tartja?
2010. márc. 9. 11:45
Sziasztok! Az én problémám a költözéssel kapcsolatban nem is igazából az én konkrét problémám. Úgy volt, hogy decemberben összeköltözünk a párommal, vagyis ő költözik hozzám, de nem tette, hivatkozva arra, hogy utolsó karácsony otthon, a szülőkkel... belementem. Áttettük januárra. Később az volt a kifogás,hogy nem tud kibékülni a háziállataimmal, hogy velük kéne élnie, de adjak neki időt. Az idő azóta is telik, de semmi hajlandóságot nem mutat a költözésre. Fogalmam sincs, mit csinálok rosszul, vagy mit tegyek. Van valami ötletetek? Nagyon szeretem Őt, állítása szerint fordítva is így van, mégsem értem, mi lehet a gond.
87. asubr
2010. márc. 9. 09:23

mi meg vettünk egy kiskutyát a 7végén :) cseles, mert ezzel akar arra rávenni, hogy többet legyek ott nála. de nem bírom, mert az anyjáék ebbe is beleszólnak természetesen. olyan jó lenne, ha csak ketten lennénk, de tényleg!

hogy áll az összeköltözésetek?

2010. márc. 4. 19:50

Ma felhozta az összekölözést!:)Hogy akkor keressünk tovább albit!

Azért ez már haladás,hogy beszélünk róla!

Remélem összejön!

85. asubr (válaszként erre: 84. - Szandikkka)
2010. márc. 4. 13:47

Nálunk sem téma azóta a ki hova mikor költözik téma. vegetálunk, de tudja, hogy nem ez a vágyam, és hogy ezt nem lehet egy életen át csinálni. nem tudom hogy miért olyan nehéz az elszakadás otthonról, tőlem bezzeg elvárja, hogy csapot-papot itt hagyjak, nekem talán könnyebb szerinte? főleg úgy, hogy aztán neki ott lesz az egész családja nekem meg nem? mondta, majd meglátogathatom őket! ó, hát te milyen egy rendes ember vagy, hohy ezt megengeded nekem :)

szóval én úgy vagyok vele, hogy váltok, ha jön más, ha nem akkor addig elvagyok így. de sok közöset nem látok vele a jövőben.

kitartás neked is akkor és a legjobbakat, hátha változik valami :)

84. Szandikkka (válaszként erre: 83. - Asubr)
2010. márc. 2. 11:13

leültünk megbeszélni ezt az összeköltözés dolgot!

Azt mondta,hogy értsem meg neki sem olyan könnyű a helyzete!A szülei egyfolytában azon vannak,hogy ne költözzünk albérletbe!Én biztos,hogy nem költözök hozzájuk!

Így abban maradtunk,hogy albérletbe megyünk!

3 napja megint nem esett szó a költözésről és nem is keresünk!

Az elmúl fél évben mindig én keresgéltem,ami persze egyik sem felelt meg neki!

Most úgy vagyok vele,hogy várok,ő hozza fel a témát!

A türelmem viszont véges....Nem tudom mi lesz ebből!De sokáid biztos,hogy nem csinálom ezt tovább

83. asubr (válaszként erre: 81. - Szandikkka)
2010. márc. 1. 13:22

jó kérdés ez a szakítsak vagy sem. én ugyanis már felvetettem ezt is, hogy ha nem tudjuk úgy összehozni az életünk akkor váljunk el, de ő nem akar. nem akar másik nőt keresni és nem akarja, hogy mással legyek. de költözni sem akar és olyan életet sem akar ami nekem is jó lenne. én is adjam fel a munkámat, a családomat, a mindenemet miatta, de ő semmit sem tesz!

szóval én úgy gondolom, ha nem képes úgy viselkedni, hogy mindkettőtőknek jó legyen, akkor hiába vagytok amúgy meg jól..... édes kevéd, hiszen ezt akarod egész életedben csinálni? ide-oda?

én is mérlegeltem és úgy döntöttem, nem állok ellen, ha jön más vagy sem és nem változik a helyzetünk akkor nem fogok tovább ebben a kapcsoaltban maradni. akármennyire is jó vele, azért nekem csak az a legfontosabb, hogy nekem a legjobb legyen! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook