Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma fórum

Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma

1 2 3 4 5 6
140. Highlander73 (válaszként erre: 139. - Nona47)
2014. ápr. 14. 20:44

Mi a Müllerben veszünk olcsón bio céklalevet,eddig annál olcsóbbat csak egy bioboltban találtunk-magyar termék-de az a bolt nekünk messze van,így marad a Müller.

A Varga gombásoknak írhatsz levelet az oldalukon keresztül,hogy mit javasolnak és ott van a kérelem is a támogatáshoz.

Nem csodálom hogy kiborultál,én is gyakran nem alszom hajnalonta...

Kitartást és gyógyulást a fiadnak!!!!!

139. nona47 (válaszként erre: 136. - Highlander73)
2014. ápr. 14. 20:12
Dr Steinberger féle bio céklalét vettem 7 dl 1240 FT.majd körbenézek még árban mennyiért vannak levek.Most jöttünk meg Toponárrról, nagyon gyorsan rákerült, megvolt a 11.is. Szóltam a dokinak, hogy 25-nél megállunk, több helyről ezt a számot javasolták orvosok akik külföldön ismerik ezt a fajta daganatot, de ő nem akar engedni a 35-ből.mindent túlbiztosítva akar.Peti jól van, dolgozik, aztán megyünk le a kezelésre.kaptunk ott krémet, azzal bekeni rögtön a nyakát, nem akarom elkiabálni, de még picit sem piros.Céklát ültettem jó sokat,a fóliában már virágzik a paradicsom, paprika, szépen nő a kígyóubi.semmit nem vegyszerezek, az az elvem, hogy akkor ne legyen.Piacon csak ismert helyről, vagy itt a faluban veszek dolgokat ha kell.3000mg C vitamint szed Peti meg a napi 1 gombakapszulát.ma nagyon rossz éjszakám volt, fél 4kor hallgattam hogyan kezdenek a kakasok kukorékolni a faluban.mit nem adnék egy jó alvásért.bevettem 3 altatót, de semmi.Mielőtt a betegséget megtudtuk éppen leszokófélben voltam a Frontinró, amit régóta szedtem.Már csak fél mg-ot vettem be este és aludtam.Na ez teljesen felborult, ahogy kiborultam. A férjem akinek Peti 15 éve a nevelőapja pénteken jön haza.Ő bizakodó, persze látom rajta hogy aggodik. Ennél többet egyenlőre nem tudunk tenni.Köszönöm mindenki érdeklődését,erőt adtok a tanácsokkal.
138. C**** (válaszként erre: 137. - Ficánka5)
2014. ápr. 14. 19:19
Köszönöm!
137. Ficánka5 (válaszként erre: 135. - C****)
2014. ápr. 14. 13:20

Ha megfőzöd, az már nem ér semmit, ill. az már onnantól étel és nem gyógyszer.

Centrifugát nézhetsz az apródon, vagy a vaterán. Én is ott adtam el 8 ezerért, mert a lányom is vett ijedtében a betegségem kezdetén, meg nekem is volt.

Aki beteg, annak nem elég a napi 2400 mg.C vit., legalább 4800 kell és hozzá D vit 4000 NE


De kedves Nona, azt már látom, abból amit írtál, hogy egyetlen részt sem néztél meg abból a sorozatból, amit ajánlottam, pedig miattatok raktam fel a blogomba, hogy segítsek. Na de Ti tudjátok, mi jó neki!!

Erőt és kitartást, jobbulást kívánok Nektek!!

136. Highlander73 (válaszként erre: 134. - Nona47)
2014. ápr. 13. 21:00

Kedves Nona!Régóta olvasom a fórumot,de eddig nem szóltam hozzá.

Nagyon drukkolok a fiadnak!!!!!

Egy-két jótanácsot szeretnék írni.Mivel a férjem is daganatos beteg-most tünetmentes-ezért van pár dolog amiket már tudok.

Először a cékla.Ha nem bio,akkor inkább ne!Vagyis vagy a saját termés,vagy olyan helyről venni ami minősített bio.A cékla többet árt mint használ ha más forrásból van!

Mi bio céklalevet veszünk,fel kell kutatni hogy hol a legolcsóbb!

Megfőzve-főleg cukros,ecetes változatban-semmit nem ér.Oda a vitamintartalom.

A Varga gomba ad kedvezményt!Mi is nyújtottunk be kérvényt,így 30%-al olcsóbban kapjuk!Ez a legjobb,nekünk term.gyógyász ajánlotta!

C-vitamint a férjem napi 2x1200mg-ot szed,Dr.Chen-t mert állítólag ez a legjobb.Ebben természetes c vitamin kivonat van.(csipkebogyó)

A Dr.Chen-nek nagyon jó a probiotikumja is,én sokáig szedtem,segített.

Jó lenne ha minnél kevesebb húst enne a fiad,azt is inkább szárnyast vagy halat,vörös húst ne!Felvágottakat el kéne felejteni!Helyette lehet zöldséges krémeket,tojáskrémet készíteni-sok recept van a neten.Cukor fogyasztást is kiiktatni!Én külön szoktam sütni a férjemnek süteményt xilittel.

Sok-sok zöldet egyen még!!!Lehetőleg nyersen.Mostmár sok saláta van nálunk is a kertben,tömöm a férjembe! :)

/Salátát se vegyél boltból,mert tele van vegyszerrel!/

Pesten melyik kórházba irányítottak bőrgyógyászhoz?Az Onkológiai Intézetbe?

135. C**** (válaszként erre: 134. - Nona47)
2014. ápr. 13. 20:20

Igen, a cékla egészséges.

Szoktál főzni is? A natúr céklát jól meg kell mosni, pucolatlanul vízbe tenni, amennyi ellepi annyiba. Kuktában 40-50 percig főzni, kihűlik, utána megpucolni, és kész.

Szeletelni, felönteni citromos - mustáros - cukros/édesítős forralt lehűtött, vagy ásványvízzel, és kész.


Immunredszer turbózásra jó még a probiotikum is. Ezekből többféle is van ami árban típusban elérhető, azt érdemes. Még a búzacsíra kivonatot ajánlják.


Probiotikumból olyat érdemes, amiben a legtöbb baktériumtörzs található, nem csak egy.


Hát igen, a gyümölcscentrifuga... jó ötlet!


Szegény apuka a távolban hogy viseli, hogy itthon ekkorát küzdötök? Biztos rossz lehet neki, hogy nem lehet Veletek.

134. nona47 (válaszként erre: 133. - C****)
2014. ápr. 13. 16:12
kifelé erősnek mutatom magam, és talán egy kicsit nyugodtabb is vagyok így a 10. után.eszek rendesen, mert ha ideges vagyok, azzal vezetem le a feszültséget. tegnap vettem céklalét mert azt nagyon ajánlják, meg valami gomba kapszulát, olyan mint a Varga féle gomba de nem olyan horror, meg 1000mg-os C vitamint.kicsit turbózzuk az immunrendszerét a fiúnak.nem is gondoltam volna, hogy a céklalé naturban mennyire finom.amúgy is imádom a céklát. most a gyümölcscentrifugákat nézem, és csinálok házilag lét.
133. C**** (válaszként erre: 132. - Nona47)
2014. ápr. 11. 22:17

Akkor ez már majdnem félidő!!

Kemény ez a fiú!


Hát, a legtöbb kiváló orvos kicsit morcos, mert félig zsenik, de ez elnézhető.


Te hogy viseled? Tudsz aludni?

Eszel ugye rendesen?


Én ma hínárt ettem vacsorára, de tényleg :)


Szép estét!

132. nona47
2014. ápr. 11. 10:43
felhívtam a dr-nőt,de az átirányított egy bőrgyógyász drnőhöz, de az nem volt valami szimpatikus.annyival lettem okosabb, hogy 25 sugárkezelés elég, ne engedjük a 35-öt.ma lesz meg a 10. Peti jól van, ici picit piros csak a nyaka, keni a krémmel amit kapott rá.
131. C**** (válaszként erre: 130. - Nona47)
2014. ápr. 9. 11:52
Milyen rendes...
130. nona47
2014. ápr. 9. 10:13
Tegnap este írt egy smst a pesti drnő, jövő hét elejére kell időpontot kérni.talán okosabbak leszünk.
129. C**** (válaszként erre: 128. - Nona47)
2014. ápr. 8. 21:12

Jobb lenne tartalékolni az erejét, de ki tudja... ...lehet, hogy a tartása, a fizikai és szellemi másfelé-fordulás is segít. Nem szólhat bele az ember, majd jelzi, ha nem megy a kettő együtt.


Kitartást Nektek!


Puszi!


Remélem a pesti orvos tud érdemben nyilatkozni majd.

128. nona47
2014. ápr. 8. 11:49
találtam végra Pesten egy orvost akinek volt már ilyen páciense.átkérte az összes anyagot.most várok.tegnap is csak egy gép ment Kaposváron,4 óra várakozás,este fél 11-kori hazaérkezés.nem tudom meddig bírja Peti, mert ma is már reggel 7-re Zalaegerszegen kellett lennie.
127. C**** (válaszként erre: 126. - Nona47)
2014. ápr. 7. 16:04
Ez mégjobb! Hátha segít.
126. nona47 (válaszként erre: 125. - C****)
2014. ápr. 7. 11:14
a férjem Norvégiában próbál beszélni egy kinti orvossal, igaz ő nem onkológus, de vannak kollégái akik azok.
125. C**** (válaszként erre: 123. - Nona47)
2014. ápr. 6. 14:07
A tesója, aki külföldön él, nem tud helyben megkérdezni egy ottani onkológus orvost, esetleg megnézhetné a leleteit.
124. C**** (válaszként erre: 122. - Nona47)
2014. ápr. 6. 12:55
Van egy olyan érzésem, hogy a magyar módszerek középkoriak...
123. nona47
2014. ápr. 6. 11:49
reggel 5ig a gép előtt ültem.annyi az ellentmondás orvos és orvos között, hogy már nem tudom,mit higyjaűek.belebolondulok.néztem Indiai Amerikai Orosz Írországi oldalakat de nem okosodtam meg.
122. nona47 (válaszként erre: 121. - Ficánka5)
2014. ápr. 6. 02:02
gondolj bele neki 35öt akarnak adni!kédés ha csak 20at engedünk azzal mit érünk el,ezt a rákfajtát magyarországon még csak nem is ismerik,akkor honnan tudják mennyi kell, vagy hogy egyáltalán rák e?
121. Ficánka5 (válaszként erre: 117. - Nona47)
2014. ápr. 3. 22:01

A bemenő és a kijövő sugárnál is kell kenni. Nem akarom részletezni, de a 25.után egy pár órával vérző eleven hús lett a bemenő sugár helye, a nyakamon, ez a lényeg. Arra már nem is akarok gondolni, hogy most pont azon a helyen is van daganatom.

Sok rákfajtánál sokáig nincsenek fájdalmak, ezért nincs betegségtudat sem, ezért alattomos, sunyi betegség. Tulajdonképpen a kezelések robbantják le az embert, ami után vagy össze tudja kaparni magát, vagy nem. Láttam kezelésen olyan fiatalembert, akinek a homlokáról sütött a halál bélyege, látszott, hogy feladta. Én az akkoriban 60 éves úgy szerettem volna jól megrázni:Ébredj, szedd össze magad, neked élned kell. Szóval ez sem jó!! De az sem, ahogy Petid erről gondolkodik. Ezt sajnos nagyon is komolyan kell venni és sajnos azt kell mondanom, hogy az élet a fontos és nem a munka. A kezelés sem lehet olyan hatásos(ha tényleg hatni akar), ha a munkával leszívja az erejét. Most ennek a mocsokságnak van prioritása, ezzel kell foglalkozni. Tudom, a mai világban a munkahely megszerzése, megtartása nagyon fontos, de az egészségé még jobban. És ha az meg van, mert vissza akarja és vissza is lehet szerezni, majd utána jöhet a munka.


Nona Kedves, nagyon fontos lenne valamit szednie a gyereknek, ami a kezelések mellékhatásait megelőzi, csökkenti. Nekem a Flavin7 szirupot ajánlották, azt szedtem, nagyon jó immunerősítő,+ C vitamin(napi 3x, összesen min. 6000 mg.) és D vitamin(napi. 4000 NE) Én ezeket akkor Dr. Borodi Judit belgyógyász főorvos és természetgyógyász tanácsára(Bpest) szedtem, nem csak úgy feltaláltam a spanyolviaszt. Hogy ennek ellenére miért lett az utolsó után az az ijesztő sebem, azt nem tudom, de elképzelem mi lett volna, ha nem szedek semmit.


Erőt kitartást, de főleg jobbulást kívánok Nektek!!

120. C**** (válaszként erre: 117. - Nona47)
2014. ápr. 3. 21:46
Nem egyszerű, gondolom, már nem csinálja vakon, amit mondasz, félig felnőtt...
119. C**** (válaszként erre: 118. - Ficánka5)
2014. ápr. 3. 21:44

Ja, nem úgy értettem, hanem hogy a munatársaknak ne mondják már el, elég ha az ügyintéző tudja.


De gondolom, az ilyesmi kiszivárog...

118. Ficánka5 (válaszként erre: 114. - C****)
2014. ápr. 3. 21:29
Ilyen nincs, és nem is kérheti. A táppénzes papírra rá kell írni a betegség kódját, amiből kiindulva nyilt titok az ügyintéző számára. Valamikor dolgoztam a TB-nél rengeteg betegség latin nevét, kódját fejből tudtuk.
117. nona47
2014. ápr. 3. 21:10
nem enged beleszólni a dolgában mert ez a munkájához tartozik.egyébként ő tagadja a betegségét, ami valahol jó.szerinte tévednek az orvosok és ő nem rákos.tehetetlen vagyok.kaptunk ma ott a kezelőben kenőcsöt amivel kenni kell a nyakát.legalább bekeni, odáig eljutottam vele.nem egyszerű menetelés ez.
116. C**** (válaszként erre: 115. - Nona47)
2014. ápr. 3. 16:49

Így nem vezethet, ilyen lelkiállapotban, és ekkora terhelés alatt. Szerintem.


Persze nem tilthatod meg neki.

115. nona47 (válaszként erre: 114. - C****)
2014. ápr. 3. 14:15
mindegy milyen indokkal menne táppénzre. mert ő egyedül van erre a feladatra Nagykanizsára Marcali, Barcs ,Nagyatád, Zalaegerszeg.más telepeken persze ketten látják el ugyanezt.eredetileg ök is ketten voltak egy hónapig, de kifogott egy olyan pasit akit a cég egy hónap után kirugott.Peti fizetéséhez tettek 30000 Ft-ot és ezzel le lett tudva.Csak ilyenkor kellene elgondolkodni odafent a központjukban Pesten, hogy mi van ha ilyen eset történik.itt az élő példa .a főnökével tegnap sem tudtam beszélni, nem vette fel.Ma talán előbb megjön és hamarabb le tudun k menni.Én nem a mostani állapotában féltem, hanem mi lesz a 20.után? hogyan reagál a szervezete?ezt senki sem tudja előre!
114. C**** (válaszként erre: 113. - Nona47)
2014. ápr. 2. 21:09

Nem lehet megoldani, hogy úgy menjen táppénzre, hogy nem vallja be, pontosan miért?


Vagy szerinted ezért kirúgják majd, ha kiderül a diagnózis?


Jajj, ez így sok lesz neki, nehogy vezetés közben baleset érje. Be kellene látnia, hogy most egy hónap szünet...


Az egészsége a tét.


Vívódik szegény, félek így összeomlik. Pszichológushoz kellene vinni, hogy kibeszélje magából a félelmeit. Mert belül most halálra van ilyedve, és a tagadásba menekül... Ha most nem beszéli meg szakemberrel, nem tudja feldolgozni, és évekig gyötrődik a halálfélelemtől....

113. nona47
2014. ápr. 2. 17:34
ma későn megyünk,Peti még dolgozik.Jó lesz ha talán 7re leérünk.Kezd fáradni Nem tudom meddig bírja, hogy napi 10 óra koncentrált meló, ahol nem hibázhat, utána 180 km utazás,kezelés.Én vezetek, addig is pihenjen.Nem engedi,hogy szóljak a főnökének,hogy mi is történik körülötte valójában, pedig akkor szerintem kaphatna segítséget.Ma is lejött egy kollégája Pestről, mert határidős munka van ami még legalább 2 hónapig eltart.Peti informatikus és rendszergazda gy nagy multinál,és egy másik nagy multi összes számítógépére fel kell telepíteni az új Windows 7 programot.Ehez el kell mennie a gépekért, elhozni Kanizsára feltelepíti a programot és vissza kell vinnie.persze mindenkinek aznap kell a gép, másnap reggel nem jó,Napi kettőt tud megcsinálni, mert nem olyan egyszerű a folyamata.van nap, hogy 300 km-ert vezetnie kell emiatt.utána még én is cipelem,sajnálom szegényt.és még csak az elején tartunk.mi lesz két hét múlva?
112. nona47
2014. ápr. 1. 21:23
sziasztok lányok.megvolt ma a 2.sugárkezelés.minden nap megyünk most szombaton is lehet vasárnap pihi aztán hétfőn megint kezdjük a hetet.4 óra alatt végzünk az utazással együtt.legalábbis eddig ez a két nap ezt mutatja.Peti jól tűri, bár feszült az életben úgy látom.ez a viselkedésében nyilvánul meg,ingadozik a hangulata nagyon.de ez az ő esetében gondolom érthető.köszönöm a tanácsokat,megfogadjuk őket.
111. C****
2014. ápr. 1. 21:16

Mai hangulatjavító:


[link]

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook