Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma fórum

Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma

1 2 3 4 5 6
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Nona47)
2014. márc. 17. 17:37
Sajnos a biopszia sem mutat meg mindent. Attól függ, hogy hova szúrnak. Ha a jó sejtekbe, akkor nem mutat ki semmi kórosat...
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Orosierzso)
2014. márc. 17. 17:35

Nem kell megijedni!

A férjemnek a feje tetején lett egy ilyen duzzanat. Nőtt neki, így elment dokihoz. Ott helyben a sebész kiszedte neki, összevarrta és azóta semmi baja!


Én abban is nagyon bízom, hogy a fórumindítónál is kiderül, hogy tévedtek!

18. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Nona47)
2014. márc. 17. 17:34

Mindenképp menj a Kékgolyóba! Ott jó orvosok vannak!

Istenem! Sok erőt!

2014. márc. 17. 17:29

Ami a legfontosabb, hogy ne kezdj el kapkodni fűhöz - fához, ne dőlj be a kuruzslóknak és a fénykapszula - árulóknak, ne böngéssz a neten, főleg ne ott, ahol betegek írják le saját (rém)történetüket!!!


Kívánok nagyon sok erőt, kitartást, és gyógyulást!

16. githaj (válaszként erre: 9. - Nona47)
2014. márc. 17. 16:58
Neakard megérteni ezeket a dolgokat mert érthetetlenek, egyszeruen nincs rájuk magyarázat mitol vagy miért. Nálam 15 év után mint az "atombomba úgy robbant", még az onkologusom is a fejét fogta, hogy lehetséges ez. Keresd, kutasd a jó orvost, biztosan megtalálod, kérd a másodlagos szakértoi véleményt, és adj erot a fiadnak optimizmussal,higgadtsággal, nyugodtsággal, mert a gyógyulás egyik alapja a jó pszichikai eronlét.
15. nona47
2014. márc. 17. 16:40
muszáj privátba menni ,nem azért mert nincs máshol helye a pénzünknek, ami hol van,hol nincs mint a mesében, de ti is tudjátok, hogy milyen az egészségügy helyzete Magyarországon.3000 ft.ot kér a főorvosasszony akinek komolyabb a gépe mint az sztkban.már többször diagnosztizált nálunk a családban, és mindig megmondta a tutit.bízom benne.
14. nona47
2014. márc. 17. 16:37
holnap megyünk privátban nyaki ultrahangra, mert a nyaki MR felvétel szerint a másik oldalon a nyaki részen van valami, ami nem kéne hogy ott legyen.már most félek milyen hírt kapunk.remélem csak valami pajzsmirigy megnagyobbodás vagy valami jó irányú dolog.Ezért írom, hogy minden egyes eltelt nappal rogyik meg az ember lelke.Nem kívánom senkinek.
2014. márc. 17. 16:30
kérlek, a világ ne dőljön össze!Tarts ki!
12. nona47 (válaszként erre: 11. - Legnano)
2014. márc. 17. 16:27
Hát erőm az annyi van, hogy előtte nem mutatom a gyengeségemet, de néha ott is sírok ahol senki nem látja.Intézem a dolgokat többfelé, ez is leköt, valahol erőt is adnak a biztató szavak.Tudod nemrég még én sem gondoltam volna, hogy jön egy hír és összedől az amúgy sem egyszerű vagy könnyű életem.Már temettem el egy fiamat aki 19 éves volt, tudom mi az,hogy elvesztés ,fájdalom.még csak 49 éves leszek,van egy 21 éves lányom és egy tíz éves fiam.Szóval van még dolgom a világon.
2014. márc. 17. 16:11
Döbbenten olvastam a cikket és még belegondolni,hogy min fogtok átmenni.Ehhez nagy erő kel és én csak azt kívánom nektek,hogy ez legyen.Erő,kitartás és nem belenyugvás!!!
10. nona47 (válaszként erre: 2. - Warnika)
2014. márc. 17. 15:54
jól látod a helyzetet, lehet jóindulatú is, amiből rossz lesz.néztem szövettani képeket, hát a különbség szinte semmi egy laikusnak ahogy néztem a két színes metszetet.ezért nyomozok ezerrel.telefonálok, faxolok, intézek amit tudok több szálon.köszönöm, hogy utánanéztél.
9. nona47 (válaszként erre: 7. - Githaj)
2014. márc. 17. 15:50
köszi hogy ráolvastál.az dühít hogy olyan ritka mint a fehér holló.1980ig nem is ismerték mint betegséget.olvastam róla már annyit,hogy kifolyik a szemem.indiai egyetem,amerikai austrál stb ez mind megvolt.de tudod az első kimetszési eredmény jóindulatú volt, pár hét és már rákos a gyerek?na ezt nem tudom megérteni.most meg mindenki úgy okos a dokiknál, hogy még csak nem is láttak ilyet?adjunk 25 sugarat-így az egyik.á ne 25-őt legyen inkább 35 így a másik.na ebbe bolondulok bele.addig nincs semmiféle sugarazás amig nem lesz egyértelmű diagnózis.30 évig tárolják paraffinba a mintákat a kórházak, ez az előírás.mindenféle képpen kérek másodlagos szakértői véleményt valahonnan ezt eldöntöttem.
8. nona47 (válaszként erre: 6. - Orosierzso)
2014. márc. 17. 15:45
menj melőbb orvoshoz.jobb félni mint megijedni.bízzunk benne,hogy csak ártalmatlan zsírmirigy vagy faggyúciszta.biopsziát csináltass,mielőtt kiveszik, ragaszkodj hozzá.nálunk nem volt sajnos.elgondolkodtató,hogy az ember privátban elmegy egy jó nevű plasztikai sebészhez, az csak ránéz és közöl egy diagnózist,és ott rögtön ki is vágja.az egész kb.10 perc volt.utólag én is tudom.hogy egy biopsziát kellett volna első lépésben csináltatni, de azzal már sokra nem megyek.
2014. márc. 17. 15:12

Pilomatrix carcinoma egy ritka rosszindulatú daganat. Manapság nincs egységes kezelése, miközben nagy a kiújulás kockázata.Alacsony az áttét kockázata, de a kiújulás után újabb kimetszés szukséges.


Nagyjából ezt találtam, nem egységesek a vélemények róla, az orvosok is csak próbálkoznak. Kívánok sok, sok erot, kitartást a gyógyuláshoz.

2014. márc. 17. 14:42
Döbbenettel olvastam amit írtál,nekem szintén a nyakamon van egy ilyen valami,ötven éves leszek,többször voltam vele orvosnál,többek között a debreceni klinika bőrgyógyászatán is.Ugyan így azt mondták,hogy egy ártalmatlan zsírmirigy,ne is foglalkozzak vele,de most megijedtem.Nem szoktam tapogatni,de talán mint ha nőtt volna.Sajnálom és együtt érzek veletek,sok kitartást kivánok nektek.
5. nona47 (válaszként erre: 3. - Aa84065182)
2014. márc. 17. 14:09
köszönöm,az rám fér most.nincs éjjelem sem nappalom.csak a néma tehetetlen düh amit érzek.szorító gyomorgörcs egész nap.ez van most, illetve lépek tovább más irányba.itt nem állunk meg.
4. nona47 (válaszként erre: 2. - Warnika)
2014. márc. 17. 14:07
ma vettem fel akapcsolatot a budapesti Kék golyó utcai klinikával,oda holnap kell telefonálnom egy orvosnak, mert mindenképpen azt akarom,hogy készüljön egy új szakvélemény egy mintából.Múlt héten pénteken Kaposváron voltunk, ott van az utókezeléshez klinika, de ott sem hallottak erről még, és ezt megmondták a szemünkbe.akkor mi alapján kezelik,egyik 25 sugárkezelést mond, a másik 35-öt, csak dobálóznak a számokkal.Talán holnap Pesttel jutok valamire,Addig sugarazni nem engedem, azt eldöntöttem.Péter nem kísérleti nyúl, hanem egy érző intelligens érző, félő emberke.
2014. márc. 17. 12:53

Szia!

A témában abszolút laikusként okosat nem tudok mondani. De megérintett a történeted, nagyon sok erőt kívánok ehhez a küzdelemhez!

2014. márc. 17. 09:37

szia,

ezt találtam rá: pilomatrix vagy pilomatrical carcinoma egy ritka szőrtüsző tumor, ami általában a rosszindulatú átalakulása egy jóindulatú pilomatricoma-nak. Meszesedő laphámdaganat is lehet. Van jó onkológusotok? Vagy bőr daganatokkal foglalkozó szakember?

2014. márc. 17. 09:08
Biztosan sokan voltatok már úgy, hogy néztetek egy filmet, vagy csak várakoztatok az orvosnál, és szembesültetek azzal a szóval, hogy rák. Erről a szóról szinte mindenkinek az jut eszébe: halál.

Ugrás a teljes írásra: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook