Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma fórum

Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma

1 2 3 4 5 6
170. nona47 (válaszként erre: 169. - Highlander73)
2014. jún. 20. 12:09
nagyon köszönjük!
2014. jún. 17. 15:01

Nagyon örülök a jó hírnek!!!!!!

Azért elképesztő hogy eddig kellett várni,hogy mindez kiderüljön!

Nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak!!!

168. nona47 (válaszként erre: 167. - A0c1361e44)
2014. jún. 16. 21:21
Köszönjük, neked is minden jót!
167. a0c1361e44 (válaszként erre: 163. - Nona47)
2014. jún. 16. 21:11

A lényeg, hogy nincs nagy gond:)))))

Kívánom, hogy a jövőben ne kelljen ilyenekkel szembenéznetek! Legyetek egészségesek!:)

2014. jún. 16. 21:11
Nagyon,nagyon örülök!!! puszi:)
165. nona47 (válaszként erre: 164. - Geranna7)
2014. jún. 16. 21:07
Köszönünk mindent!!!!!!!!! El sem hiszi az aki nem megy át valami rossz dolgon, hogy ismeretlenektől is mennyi erőt és bíztatást tud kapni.Mi most itt a Hoxán megtapasztaltuk a közösség hatalmas erejét!
2014. jún. 16. 21:00
Nagyon örülök!!! Hatalmas megkönnyebbülés ez nektek!! Értelek..,hogy nem tervezel jogi lépéseket! A fiadnak további szép életet,boldogságot kívánok! Te meg légy mindig ilyen remek anya!!! Puszim nektek igy ismeretlenül is!
163. nona47
2014. jún. 16. 20:53
Megjött az eredmény!!!!!!!!!!!!!!!!!! kikérték a kórházból az összes metszetet ami 26 db volt és egyetlen egy rákos sejtet sem találtak sehol!!!!!!!!!Péter nem volt soha rákos, rosszul diagnosztizálták itt a kórházban:(a 15 sugarat amit önkényesen abbahagytunk teljesen feleslegesen kapta.Felállította a diagnózist is, ami érdekes. Amit kivettek, nem jóindulatú, de nem is rákos. ezt telefofnon elmagyarázta nekem, hogy vannak ilyen daganatok.Attól,hogy rossz még nem jelenti, hogy rákos.Tudom furcsán hangzik de van ilyen.Engem csak az érdekel, hogy nincs egy rákos sejt sem a metszetekben! Örülünk nagyon.a diagnózis:BNO: D48900 BIZONYTALAN TERMÉSZETÜ NEOPLASMA (LOCALISATIO K.M. Ezt az eredményből másoltam be.Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy erőt adott és drukkolt nekünk, sokat segítettetek.Nagyon nehéz 5 hónapon vagyunk túl, szavakkal leírni nehéz volna.Nem tervezek jogi lépéseket, mert csak menne évekig a kórházak közötti egymásra mutogatás, labdadobálás.Pedig megérdemelnék, hogy megrángassuk őket.Mindenkinek sok puszi!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 9. 18:49
????????????
161. nona47
2014. jún. 5. 19:55
még nem jött hír,a professzor úrtól, várunk.bizakodóak vagyunk.
160. nona47 (válaszként erre: 159. - A0c1361e44)
2014. máj. 25. 07:48
Még teljesen nem lélegezhetünk fel, mert azt mondta a prof, hogy a másodszorra kivett minta ami kicsi morzsalékokból áll,arra azt tudná mondani, hogy egy köztes állapot, nem rossz, de nem is jó.ezen csodálkoztam, de majd az ő vizsgálatuk kimutat mindent.Remélem jövő héten már okosabbak leszünk!
159. a0c1361e44 (válaszként erre: 158. - Nona47)
2014. máj. 24. 20:39

Ezen ne idegeskedj! Az majd kinő!

Ha valóban nem volt rosszindulatú a daganat, akkor örüljetek neki!

Remélem tényleg így lesz!

158. nona47 (válaszként erre: 157. - Geranna7)
2014. máj. 24. 17:42
Köszönöm nagyon!Most ránk fér minden ami előre visz bennünűnket! A végén kiderül, hogy nem is volt rákos, csak félrediagnosztizálták.De akkor nagy lavina indul el.Petinek a fél arcán nincs szőrzet.meg hátul féltenyérnyi foltban kihullott a haja.szegényem.
157. geranna7 (válaszként erre: 155. - Nona47)
2014. máj. 23. 16:39
Küldöm a pozitív energiát!! További jó híreket várok!! Szeretettel..Anna
2014. máj. 23. 14:13
Adja a Jóisten, hogy megnyugodhassatok!!♥♥♥
155. nona47
2014. máj. 23. 11:44
Jó hírem van! Már kikérte egy budapesti rákkutató professzor Peti metszeteit tegnap, és vizsgálni fogja a rákkutató intézetükben a Semmelweis Egyetemen !! A leleteit 3 napja este küldtem át neki, és már másnap délelőtt hívott, hogy jó hírei vannak, ami a legjobb, hogy nagyon jól tettük, hogy abbahagytuk a sugarat, mert már a leletezésben ellentmondások vannak.Kicsit megkönnyebbültem, remélem jó híreket kapunk még!
154. nona47
2014. máj. 16. 17:07

Segítség kérése! Kedves ismerősök és ismeretlenek, mindazok, akik megosztjátok egy kétségbeesett anya kérését! külföldön dolgozó patológus orvost keresek, aki diagnosztizálná egy 23 éves itthon rákosnak kikiáltott fiú leletét. Olyan ritka rosszindulatú elváltozást diagnosztizáltak nála, amire ha rákeresünk a magyar Googléban még találat sincs magyar nyelven.Akkor honnan tudják, hogy ez az? Nekem egy olyan kapcsolatra lenne szükségem külföldön, aki aki kap egy szövetmintát, és azt diagnosztizálja,anélkül, hogy tudná, hogy Magyarországon millyen diagnózist állítottak fel.Erről csak annyit, hogy 6 orvos közül nálunk mind azt mondta, hogy nem ismeri.Akkor hogyan állította fel a patológus a diagnózist? A sugárterápiát 15 kezelés után abbahagytuk, mert ott sem az történt amit mondtak.Nemcsak azon a részen nincs már szőrzet amit állítólag bekalibrálltak, hanem a szőrzet a fél arcán nem nő és a haja kihullott azon a területen.Ha bárkinek van ismerőse aki külföldi kórházban, vagy akár magánklinikán dolgozik és tud patológussal kontaktot teremteni aki elvállalja ,hogy véleményez egy metszetet, kérem írjon, mert beleőrülök ebbe a bizonytalan állapotban.nem érdekel mennyibe kerül ha privát klinikán történik, csak a valós tényt tartalmazza. Amit Magyarországon diagnosztizáltak annak a neve:Pilomatrix carcinoma, Kérlek osszátok meg! Köszönöm!

Tetszik · · Megosztom

153. nona47
2014. máj. 16. 17:07

Segítség kérése! Kedves ismerősök és ismeretlenek, mindazok, akik megosztjátok egy kétségbeesett anya kérését! külföldön dolgozó patológus orvost keresek, aki diagnosztizálná egy 23 éves itthon rákosnak kikiáltott fiú leletét. Olyan ritka rosszindulatú elváltozást diagnosztizáltak nála, amire ha rákeresünk a magyar Googléban még találat sincs magyar nyelven.Akkor honnan tudják, hogy ez az? Nekem egy olyan kapcsolatra lenne szükségem külföldön, aki aki kap egy szövetmintát, és azt diagnosztizálja,anélkül, hogy tudná, hogy Magyarországon millyen diagnózist állítottak fel.Erről csak annyit, hogy 6 orvos közül nálunk mind azt mondta, hogy nem ismeri.Akkor hogyan állította fel a patológus a diagnózist? A sugárterápiát 15 kezelés után abbahagytuk, mert ott sem az történt amit mondtak.Nemcsak azon a részen nincs már szőrzet amit állítólag bekalibrálltak, hanem a szőrzet a fél arcán nem nő és a haja kihullott azon a területen.Ha bárkinek van ismerőse aki külföldi kórházban, vagy akár magánklinikán dolgozik és tud patológussal kontaktot teremteni aki elvállalja ,hogy véleményez egy metszetet, kérem írjon, mert beleőrülök ebbe a bizonytalan állapotban.nem érdekel mennyibe kerül ha privát klinikán történik, csak a valós tényt tartalmazza. Amit Magyarországon diagnosztizáltak annak a neve:Pilomatrix carcinoma, Kérlek osszátok meg! Köszönöm!

Tetszik · · Megosztom

152. nona47
2014. máj. 11. 15:37

írtam nektek még.puszi Keira Kirkea nevet vettem fel, az egyezik az enyémmel a Keira az logikusan az Erikából van, a Kirkea pedig dán, jelentése:Nagy



Anyának lenni

Ha egy gyermek megszületik, az maga a mennyország,

de ezt nem tudhatod, amíg nem éled te is át.

Megszámolod minden pici ujjacskáját,

s felfedezed benne kettőtök vonását.

Itt egy pisze orr, egy durcás kis száj,

íves szép szemöldök,mily gyönyörű báj!


Haja pihe-puha,bőre mámorító,

s tudod, hogy te leszel az a gyámolító,

aki az Élet útjára vezeti, óvja ,félti,

de emberré neveli.

S ha felnő akkor is a te picikéd marad,

aggódsz ha bármi éri,csalódás,vagy kaland.

Fájdalom, vagy bánat, azt hordozod te is.

Ha belül sírsz, akkor is mosolyogsz neki.

Mert Ő volt az kit édes teherként hordtál,

akiért aggódtál,küzdöttél , és sírtál.

Egy jó anya, az mindig mellette marad,hisz

történjen bármi is, a támasza csak te vagy.

151. geranna7 (válaszként erre: 150. - Nona47)
2014. máj. 11. 06:29

Nagyon szép! Érzelmes..

Folytasd! Üdv..:)

150. nona47
2014. máj. 10. 21:17

Nekiálltam verseket írni.Segítenek.Egyet megosztok veletek.


Üzenet a fényből


Valakivel álmodtam, ki az életemben volt régen,

méhemnek gyümölcse, minden reménységem.

Ő már nincs velem,de azt üzente nékem,

hogy jó helyen van, és ne aggódjak érte.


Vigyáz Ő miránk onnan Fényországból,

s nem engedi, hogy a gonosz minket bántson.

Kért engem, hogy tartsak ki keményen,

mert a remény mi átsegít minden nehézségen.

Hiszek neki, mert hinni akarok, mert egy kétségbeesett anya vagyok.

Ő velem van,figyeli minden cselekvésem,

s ha rossz útra térek rögtön üzen nékem,

hogy kitartás Anya, mindent jól csinálsz!

Te még a legrosszabb dolgokból is felállsz !

Csak így tovább, jó úton haladsz,

s meglátod elnyered méltó jutalmadat!

,

2014. ápr. 26. 07:38
Teljes szívemből kívánom, hogy ez a döntés, nagyon jó döntés legyen!!!
148. C**** (válaszként erre: 146. - Nona47)
2014. ápr. 25. 16:00
A legjobbakat Nektek!
147. geranna7 (válaszként erre: 146. - Nona47)
2014. ápr. 25. 06:16
A legjobbakat kívánom Nektek!! Puszim
146. nona47 (válaszként erre: 144. - Geranna7)
2014. ápr. 24. 19:46
sziasztok!bocs az eltűnésért.múlt héten pénteken Peti a 15.sugárkezelés után bejelentette, hogy többre nem hajlandó elmenni.ő soha nem fogadta el a betegséget, bár nekem is erősek a kételyeim mint tudjátok.beszéltem radiográfussal, aki azt mondta, hogy ha volt is ott valami rossz, az emelt szinten kapott 15 kezelés az már kiírtotta.a haja kihullott azon a részen teljesen, ,meg a jobb oldalon az arcszőrzete, amit úgy fog fel, hogy ott nem kell borotválkoznia.szóval pozitív.semmi tünet nincs, jó az étvágy az is volt nem fáradékony, aktívan dolgozik a varratszedése óta.minden nap munka után lerohantunk,szóval elfogadom a döntését.találtam a neten bio céklalevet abból berendeltem issza az egész család.nagyon finom.el sem hinnétek mennyi mindenre jó!olvassatok rá a neten.szedi a napi 3000mg C vitamint és éli az életét.ugye 2 eltérő onkoteamos szakvéleményünk volt, az egyik a kanizsai az csak a tüdején lévő foltok szoros követését kérte ill.Mr vizsgálatot 3 havonta a kaposvári pedig a sugarat.most a kaposvárit letudtuk a magunk módján, marad a szoros követés a kanizsai vélemény alapján.Kedves Hoxások!El sem hinnétek, hogy mennyi mindenen vagyunk túl, és a legszomorúbb, hogy milyen ellentmondásos az orvosok véleménye.Ezek rivalizálnak egymással, mindenből presztizskérdést csinálnak,szóval lehangoló és megdöbbentő az egész ami folyik.Mindenkinek köszönöm aki írt, vagy olvasott, drukkolt. persze itt még nem fejezzük be, mert Apa holnap repül vissza Norvégiába és beszél az orvos ismerősével, hogy milyen módon tudunk ottani leletezést kérni kiküldött mintából.puszilok mindenkit!
145. C**** (válaszként erre: 144. - Geranna7)
2014. ápr. 24. 16:06
Múlthét pénteken jött haza a férje, ha jól értettem, szerintem most van egy kis támasza... Remélem minden jól alakul!
144. geranna7 (válaszként erre: 143. - Nona47)
2014. ápr. 23. 14:16
Eltűntél! Remélem nincs baj? Olvaslak..bár nem szóltam hozzá. Aggódom..:(
143. nona47 (válaszként erre: 142. - Bergen)
2014. ápr. 15. 22:20
köszönöm hogy írtál.nem tudom ott hogyan mennek ezek a dolgok.a férjem 5 éve dolgozik kint Oslóban rákérdezek tőle.
142. bergen
2014. ápr. 15. 14:34
A ferjed megprobalhatna Norvegiaban intezni a fiadnak szemelyi szamot, onnantol gyogykezeltethetnetek ott is ot. a norveg lehetosegeket ossze sem lehet hasonlitani a magyarral... sokkal hatekonyabbak a rak gyogyitasaban. az en csaladom minden tagjanak van norveg szemelyi szama, pont az egeszsegugy miatt. ket eve elek itt, kerdezz nyugodtan.
141. C**** (válaszként erre: 139. - Nona47)
2014. ápr. 14. 23:15

Te döntesz, mindegy, a doki mihez ragaszkodik.

A Te fiad.

A 25. után eldöntitek a pároddal és a gyerekkel, és megköszönitek a munkáját. Csókolom.


A kis kertedet hűűűű de írígylem!

Itt faltól falig beton van. (Bp), azt a pár fát nem pótolják, ami kipusztult. Legalábbis ahol én lakom. Úgy hívják ezt kérlekszépen, hogy rehabilitációs övezet.. ..na de mikooor? Már ott tartok, hogy én állok neki kapálni meg fát ültetni, csak meg ne büntessenek.


Fólia és paradicsom.. ..a következő életemben :D


Remélem ma éjjel alszol...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook