Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma fórum

Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma

1 2 3 4 5 6
50. f1eff0c6fd (válaszként erre: 49. - C****)
2014. márc. 18. 23:31
Ennyire ne szaladj előre!Itt azért még nem tartanak!
49. C****
2014. márc. 18. 23:25

A táplálkozásterápiáról, ha szükségetek lenne rá:


[link]


Én a Nutricia Nutrison Powdert javasolnám, ha az orvos is egyetért, Onkológiai Intézetben ezt ajánlják, és több ismerősöm is fogyasztotta sugárkezelés mellett, erősek, és így bírják a kezelést, akkor is, amikor más már nem marad meg az emberben, ettől erős marad, és tartja a súlyát. Kiegyensúlyozott táplálék, laktózmentes, vízben felkeverve fogyasztható portápszer daganatos betegek táplálására.



[link]


********************

48. C****
2014. márc. 18. 23:10

Ha a szervezetében bárhol rák van(ha szóródott), ezzel a módszerrel megtalálják.


PET CT:


"Mivel a daganatok kialakulása során az anyagcsere megváltozása jellemzően megelőzi az anatómiai elváltozásokat, így ezzel a módszerrel a rosszindulatú daganatos elváltozások sok esetben hamarabb kimutathatóak, mint más hagyományos (ultrahang, CT, vagy MR) vizsgálatokkal.



A PET-CT vizsgálattal a tüneteket még nem okozó, kis daganat is felismerhető, így az ellátás gyorsabbá és hatékonyabbá válhat."


[link]


Véleményem szerint a TB-nek támogatnia kell a Ti esetetekben, de ezért úgy kell harcolnod, mint egy faltörő kos, a zárt ajtókon is keresztül menni... Le akarnak majd rázni, hogy ááá nem kell, ááá, nem jár.

47. nona47 (válaszként erre: 46. - Gracielita)
2014. márc. 18. 19:14

Köszönöm.Jól esik mindenkitől a biztató szó.

most voltunk nyaki ultrahangon mert volt egy gyanús folt a nyakán az MR felvételen de hála az égnek minden rendben van,csak egy nyirokcsomót mutatott az ultrahang.Végre valami jó hír

2014. márc. 18. 17:37
Őszintén kívánok sok erőt és kitartást!
45. nona47 (válaszként erre: 42. - C****)
2014. márc. 18. 15:23
6 hét telt el a 2 műtét között.
44. nona47 (válaszként erre: 43. - C****)
2014. márc. 18. 15:22
CT éS MR az volt utólag a műtétek után
43. C****
2014. márc. 18. 14:49
PET-CT-re kellene küldeni a gyereket, mielőtt sugarazzák, taposd ki a TB-ből!
42. C**** (válaszként erre: 41. - Nona47)
2014. márc. 18. 14:41

Azt egyébként nem értem, miért nem vette ki az orvos elsőre az egészet.


A daganatoknál az is okozhat rákosodást, ha belepiszkálnak, pl egy mintavétel akár.


Vitatnám az orvos felelősségét. Plánesőt, azt sem tudta, mit vesz ki, csak úgy belekotort egy majdnem rákba.


Mennyi idő telt el a két beavatkozás között?

41. nona47
2014. márc. 18. 10:50
egész idáig telefonáltam ma.lesz másodlagos vélemény kikérése, jövő hétfőn beszéljük meg a kaposvári kezelőorvossal,hogy hová küldjék Kanizsáról tovább.előbb nincs időpont nála.már jól kibőgtem magam, de azért történt előrelépés úgy érzem.elmondtam, hogy addig ne is beszéljünk a sugárkezelésről, amíg nincs még egy szakvélemény.ezt megértette,támogatja.bárcsak már hétfő lenne.
40. Ficánka5 (válaszként erre: 37. - Nona47)
2014. márc. 18. 09:22

Kedvesem, nem tudok erre mit írni Neked. Megértelek, de nem is értelek. Tudod milyen szükség van most minden erődre, hogy tehetsz magaddal ilyet?? Nagyon kell magadra is vigyáznod, mert nagyon sok baj a lelki problémákból adódik és ma senki nem lehet elég fiatal ahhoz, hogy ne legyen baja. Erősítsd magad, mert most a Te erődre van nagy szükség abban a családban.

Őszinte szívvel, mint egy másik aggódós anya szorítok és imádkozom értetek. Csak ennyit tudok tenni.

Találtam egy pár részt a Gyógyíthatatlanok c. sorozatból amit a blogomba is felraktam. Ha szánsz rá időt, kérlek a velük kapcsolatos posztomat is olvasd el.


[link]

2014. márc. 18. 07:59
A legnehezebb dolog az életben,de egy anyának főleg,ha bármi baj van, kifelé mosolyogni,hogy erőt adj,de közben belül orditasz a fájdalomtól ,mégse mutathatod.Biztosan másként beszél az aki már érzett ilyen tehetetlen dűhöt,mint aki,tudom jó szándékkal ad tanácsot,hogy mit kell tenni,ilyen helyzetben.Mi átéltünk sok mindent a fíunkkal,voltak olyan tetteim amit utólag se tudok megmagyarázni magamnak,de akkor így kellett lennie.
38. C**** (válaszként erre: 37. - Nona47)
2014. márc. 17. 21:34

Keress fel egy szakembert, mert biztos vagyok benne, hogy ezt SENKI nem tudja feldolgozni, nem Te vagy a gyenge!


De ezeket a dolgokat ne tedd magaddal, mert ugyanolyan fontos vagy, mint a gyerekeid.


Ők már majdnem felnőttek, bármi történhet velük, egyenrangúak Veled, a TE életed ugyanolyan fontos.


Beszélgess el egy intelligens hozzértővel, mert Rád még sokáig szüksége van a gyerekeidnek, családodnak, környezetednek.


Nagy ölelés, drága nona, találd meg a lelki békéd!

37. nona47 (válaszként erre: 36. - Ficánka5)
2014. márc. 17. 21:14
Néha elgondolkozok azon,hogy egy anya,nő mennyi fájdalmat, aggódást, csalódást bír elviselni?Abban a pillanatban,ahogy megszüljük a kisbabánkat az életünkbe beköltözik az aggódás, ami aztán végig is kísér bennünket.Néha azt mondom, talán igaza van annak aki nem szül erre a világra gyereket. Én négyet szültem.Az elsőszülöttemet aki már 30 éves lenne 10 éve eltemettem.Peti 23 éves, most rászakadt a baj.Andrea 21 éves, de őneki nőgyógyászati és pajzsmirigybetegsége van, professzorhoz járok vele. Öcsi 10 éves.Ő még egészséges.Félek, hogy mit hoz a holnap.Mindig erős nőnek tartottak, de egyszer a legerősebb fa ága is letörik.A lelki fájdalomnál rosszabb nincs.Amikor kiderült ez az egész borzalom,olyan dolgot tettem amit sokan nem értenek meg.Húsklopfolóval szétvertem a kézfejemet, még mindig dagadt,utána késsel megszabdaltam a vállam nem kicsit.Azt akartam, hogy a fizikai fájdalmam elnyomja a lelkit.Hát nem nyomja el, ez most már tapasztalat.Ettől függetlenül nem vagyok bolond, csak menekülni akartam, de nincs hová.nekem kell megoldanom ezt a helyzetet.Senki nem tudja mit tettem magammal.Hazudtam a kezemről, hogy leestem a létréról amikor rózsát metszettem, a vállamat meg nem látják.Hát most nagyon őszinte voltam hozzátok.Jön egy újabb éjszaka amikor még 5 altatóval is csak forgolódok,és félek a holnaptól.
36. Ficánka5 (válaszként erre: 35. - C****)
2014. márc. 17. 21:02
Azt szokták mondani, hogy ha az Isten csapást ad, erőt is ad hozzá. Erre az én édesanyám volt számomra a példa. Egyik gyermekét 6 évesen akkor veszítette el, amikor velem terhes volt és 7 év múlva a másik gyermekét 24 évesen. Igaz, ez az én egész életemre is rányomta a bélyegét(túlzottan aggódós lettem) és szegény anyám fölött sem múlt el nap, hogy ne vádolta volna magát, amiért motort vett a fiának, de túlélte 29 évvel a gyermekét. Mert erős asszony volt, még apámnál is erősebb. Az ember nagyon sok mindent elbír és kell is, hogy bírjon.
35. C**** (válaszként erre: 32. - Nona47)
2014. márc. 17. 20:47

Megdöbbentő. Nem hiszem, hogy bármiben hibáztál. Eszembe nem jutna, hogy ilyesmi megtörténhet!!


Én valóban összeomlanék, mert az elme nem bír el ennyi fájdalmat.


Sok-sok erőt kívánok Neked!


DE: Ne hibáztasd magad semmiért, ami rajtad kívűl álló okból történik!

34. a0c1361e44 (válaszként erre: 30. - Nona47)
2014. márc. 17. 20:31

Biztos ő is jó orvos!

Sok sikert!

Majd írj!

2014. márc. 17. 20:27

Ó Édes Istenem! Kitartást kívánok,és reménykedj a ,és mint a pitbull menj rá a legjobb szakemberre,mert odázzák,ha nem nyomulsz!

Nem lehet ,hogy a sor ezt tegye!

32. nona47
2014. márc. 17. 20:12
írtam róla egy cikket a Hoxán.címe :túlélni a lehetetlent.olvasd el.bár felkavaró.akkor Pincike néven írtam .
31. C****
2014. márc. 17. 20:08
Meg szabad kérdeznem, a másik gyermeket hogyan veszítetted el?
30. nona47 (válaszként erre: 28. - A0c1361e44)
2014. márc. 17. 19:43
dr Farkas Emilt ajánlotta a főnővér a Kékgolyóban, ő specializálódott a nyaki és lágyszöveti daganatokra.Holnap kell hívnom akkor rendel.Remélem sikerrel járok, a főnővér szerint egy csodálatos, lelkiismeretes orvos.
29. C****
2014. márc. 17. 18:34

Jézusom!


Kitartást!

28. a0c1361e44 (válaszként erre: 26. - Nona47)
2014. márc. 17. 18:16

Ajánlanám neked Dr. Géczi Lajos (remélem jól emlékszem a nevére vagy Dr. Bodrogit, bár nem tudo, hogy nem specializálódtak e a nyirokmirigyrákra.


Esetleg kérdezd majd meg.

2014. márc. 17. 18:14
Maradj a Kékgolyónál szerintem, és válassz ott egy orvost, tájékozódhatsz róluk az orvosi (hiteles) oldalakon.
26. nona47 (válaszként erre: 25. - 27c72ee00a)
2014. márc. 17. 18:03
igaza van mindkettőtöknek.szívem szerint odamennék hozzá és addig ütném amíg mozog.lehet hogy ez meg fog egyszer történni, de most fontosabb,hogy megtaláljuk a helyes utat.köszönöm mindenkinek a hozzászólást,nagyon jó fejek vagytok.
25. 27c72ee00a (válaszként erre: 24. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 17. 17:59
Szívemem szerint én is, de ha nagy a baj (és itt sajnos lehet, bárcsak ne úgy lenne!), akkor minden erővel a gyógyulásra és a pozitív gondolatokra - energiákra kell koncentrálni, nem az ilyen sz@rokkal foglalkozni.
24. f1eff0c6fd (válaszként erre: 23. - 27c72ee00a)
2014. márc. 17. 17:57
Na,azt meg feljelenteném! Sarlatán!
23. 27c72ee00a (válaszként erre: 21. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 17. 17:52
Az elsőt inkább ne nevezzük annak, egy lelketlen kókler csak pénzt húzott ki a zsebből ... :(
22. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 17. 17:52
De azt írja, hogy biopsziát kell előtte csináltatni. Erre írtam, hogy az nem 100%, mert lehet pont jó sejtekbe szúrnak.
21. f1eff0c6fd (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2014. márc. 17. 17:51
irisz!Ez nem biopszia volt,hanem már 3 műtét!!!!!!!!:(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook