Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma fórum

Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma

1 2 3 4 5 6
110. nyolc (válaszként erre: 103. - Nona47)
2014. ápr. 1. 13:13
Nagyon-nagyon sok erőt kívánok!!!!!!!! Én visszautasítottam 60 évesen minden kezelést, de a gyerekeimért mindent vállalnék, amit ŐK akarnak!!!!!!! A legnagyobb fájdalmat éled át, ami egy anyát érhet!!!! Fiam örökölte gerincbetegségeimet, ő már 3 műtétet vállalt, s egyre rosszabb...Iskolába megy a gyermeke!!!
109. nyolc (válaszként erre: 88. - Pryvat)
2014. ápr. 1. 13:04

Bordapúpom (nagy) IS van. Fájdalmakat is okoz.

Hajat növesztettem, s még tovább növesztem, mert hullik, kevés, gyenge. A többi komoly szenvedésem elveszi onnan a gondolataimat, de nagyon megértelek, mert lelkileg rettenetesen zavar hogy egyéb betegségek miatt a kerekes-székben egy 120 kilós nőként ülök RAJTAM KÍVÜL ÁLLÓ OKOKBÓL.

Veled érzek!!!!!!!!

2014. márc. 31. 16:41

Nona Kedves, nagyon-nagyon fontos, hogy minden nap kenjétek a bemenő és a kijövő sugár helyét, mert ha akkor kezdi kenni,amikor már gond van, akkor fájdalmas lesz. Ezt Péterednek nagyon komolyan kell vennie!

Nekem 24-ig semmi problémám nem volt, a 25. tette be az ajtót.

Kívánom, hogy teljes sikerrel járjatok!!

2014. márc. 31. 16:35
Az első nap a technikus, meg assszem a programozó a sugár tervét késziti el, utána bizony naponta kell menni. szoktak lenni technikai szünetek, lehet ez van beszámolva.
106. alidamolnar (válaszként erre: 103. - Nona47)
2014. márc. 31. 16:09

Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!

(Miért kell minden nap menni? Gondolom, sugarat nem kap minden nap, mert addig az több, mint 35 alkalom lenne. Vagy lesz olyan nap, amikor csak ellenőrzik?)

105. 27c72ee00a (válaszként erre: 103. - Nona47)
2014. márc. 31. 15:38
Sok erőt, kitartást, mosolyt (még ha nehéz is)!!!
104. C**** (válaszként erre: 103. - Nona47)
2014. márc. 31. 14:49

Le a kalappal!


Drukkolok, hogy minden rendben menjen!


Sok erőt!

103. nona47
2014. márc. 31. 12:13
ma elkezdjük a sugárkezelést.a lelkem romokban.a fiam dolgozik, ha végez indulunk.jó fej volt a házidoki, mondta,ha kell most azonnal táppénzre veszi a kezelés idejére, meg amig akarjuk.de Peti elutasítja.az ő lelkének az kell, hogy nem beteg, mert nem tudja elfogadni.informatikus rendszergazdaként dolgozik egy nagy multinál, és kell neki, hogy dolgozzon.Istenemre mondom, hogy ő erősebb nálam.Hiába én csak egy megroggyant lelkű anya vagyok aki aggódik a fiáért.május 20.áig a hétvégék kivételével minden nap megyünk Kaposvárra.
102. pryvat (válaszként erre: 89. - A0c1361e44)
2014. márc. 30. 10:54
Operálni nem lehet, de van egy speciális gyógytorna. Schort féle. Nyáron felveszek 3 db betanítást, aztán csinálom magamnak. Igazából, konkrétan ebben szenvedő nővel szerettem volna tapasztalatot cserélni. Szerencsére, úgymond szép vagyok, jó alakú. Korom ellenére. Ez viszont megnyomorít, habár mások szerint egyáltalán nem vészes. A próbafülkében viszont elsírom magam
101. C****
2014. márc. 28. 12:57

Hangulatjavító: :)


[link]

100. C**** (válaszként erre: 99. - Nona47)
2014. márc. 28. 10:56

Irigylem azokat, akik egyből meg tudják mondani a tutit ilyen helyzetben! Nekem csak utólag jutnak eszembe ilyen építő gondolatok :)


Azért jó, hogy beugrott a szomszéd is!


A kezelésre gondolj úgy, hogy csak biztonsági óvintézkedés, mert egyébként egészséges, de.. ..biztos, ami biztos!

99. nona47 (válaszként erre: 98. - C****)
2014. márc. 27. 21:03
laza cuccokban alszok.ma jó napom volt , tolattam ki az úttestre a házunktól. kanyarodtam hátramenetben, nem jött semmi, de aztán a semmiből éppen akkor amikr már egyenesbe szedtem a kocsit hogy indulok előre, csattanás, és nem hittem el de belémszállt egy opel.inkább már csúszott mert padlógázzal fékezett persze nem 50-nel jött.nyikhaj takony kis hülyegyerek a plázacica barérnővel apuci kocsijával.félreálltam a házam elé, pici karcolás volt csak a hátsó lökhárítón.na aztán nekem esett:vak vagyok, nem láttam hogy jön?hívja a rendörséget mert neki 300 ezres a kára.szintén iksebb karcoása volt az első lökháríton. és igen megtörtént amire már számítottam:elpattant az a bizonyos húr.azt mondtam:ide figyelj kis hülyegyerek, nézz vissza, vagy 20 méteres a féknyomod, te akarsz rendört hívni!legalább lesz aktád meg bírságod.de csak egyet szólsz és itt iszok a véredből. szomszédom aki látta az egészet és tudja milyen idegállapotban vagyok amúgy is azt mondta a srácnak:rendőrtiszt voltam, én mondom a legokosabb amit tehetsz, hogy innen elhúzol, vagy én hívom rád a volt kollégáimat.nincs személyi sérülés, van pár karcolás, koccolj el villámgyorsan.hát persze, hogy ma is valami szarság történt velem.minden nap van valami, de összekapom magam mert hétfőn kezdjük a sugárra járkálást, erősnek kell lennem.megcsináljuk.igaz sokat sírtam ma is, de erről nem tehetek, ez egy anya fájdalma ami kitör.szerintem normális.ha nem az sem érdekel, nekem most így alakul az értelmi életem.szóval csak pozítivan,úgy gondolom most.
98. C**** (válaszként erre: 96. - Nona47)
2014. márc. 26. 21:36

Az meg hogy látszik rajtad... hát még szép, hogy látszik!


A pizsamát azért váltsd le utcaira, nehogy azt higyjék, meggyuggyantál :)


Vagy aludj olyan szerkóban, ami az utcán is elmegy.

Zokni nélkül meg megfázol ej! Még éppcsak vége a télnek! :)

97. C**** (válaszként erre: 96. - Nona47)
2014. márc. 26. 21:27

Akkor itt javasolnám, amiért korábban letoltak, ha úgy látod, hogy nem tud enni jól/hány, vagy fogy, kérdezd meg az orvost, milyen tápszert javasol.


Kitartást! Túllesztek rajta, erős gyerek!

96. nona47 (válaszként erre: 95. - C****)
2014. márc. 26. 20:35

Én a vadállat szülő tipus vagyok, ha baj van.Nem bólogatok a latin halandzsára, tényeket akarok, és azt hogy mint emberre nem pedig egy munkadarabra nézzenek.A gyerek szent.Ha már a világra hozzuk őket, attól a pillanattól teljes felelősséggel tartozunk irántuk.Sokszor nem tudják, hogy mi zajlik le éppen bennem,keménynek látszok a tetteim alapján, de belül egy félő,nyüszítő kiskutya vagyok.Ma történt meg, hogy átmentem a szomszédomba ahol van egy kis kertem, közösen csinálunk egy fóliasátrat a szomszéddal.Ő egyedül él 60 éves, kedves ember.Tavaly is csináltuk,jó időtöltés volt.Ma átmentem, vittem apósomat egy kis tanácsadásért, ő nagyon jó fej.Én félrementem a fenyös részbe pipilni, nem láttak de hallottam ahogy a szomszédom mondja az apósnak:te Laci!megszakad a szívem ezért az asszonyért,hogy ez mit szenved a fia miatt.Rossz ránézni. szóval látszik rajtam, mert elveszett az a mindig viccelődő mosolygó énem.Ma pizsiben mentem ki a boltba.Oké volt rajtam egy termopulcsi, de zokni nélkül papucsban voltam.A dokihoz is úgy mentem be a kis falusi rendelőnkbe, hogy mit tanácsol most, hogy két ellentétes onkoteamos véleményem van.ő is a sugárt javasolta.Kezdek beletörődni, hogy a sugárnak meg kell történnie, mert az tény,hogy rákos elváltozás volt a daganat.Eléh



,ha sejtszinten benne maradt valamennyi, ami aztán kiújul,és akkor okolhatom magam.De 35 kezelést nem engedek meg max.20-at.ennyit írtak olyan egyetemek ahol volt ilyen kezelés, bár hatásossága nem bizonyított.Szóval itt tartok kedves fórumozótársaim.

95. C**** (válaszként erre: 94. - Ficánka5)
2014. márc. 26. 14:21

Mert drága, és itt az emberélet nem számít. Nem tud számítani, mert nincs rá fedezet. Ilyesztő, rémísztő, megdöbbentő, vérlázító, felháborító. Ez a magyar Taigetosz.


A szülőn múlik a gyerek élete. Nem elég átlépni a kórház küszöbét, vérre kell menni, és előbbre helyezni valakinél a Te gyereked életéd, ez komoly harc, annak aki idejében ébred.


A fórumindítónak van hozzá szerencsére intelligenciája, erőt is kívánok hozzá!

94. Ficánka5 (válaszként erre: 91. - Nona47)
2014. márc. 26. 14:00

Nagyon kellene PET-CT, és őszintén szólva, nem is értem, hogy egy 22 éves fiatal esetében miért a betegnek, vagy hozzátartozójának kell erre gondolni.


A nagyrabecsült teamekről meg nekem van nagyon rossz tapasztalatom. Engem nem is láttak, csak a papírjaimat(amiről utólag itt Pesten azt mondták, hogy az car, nem igaz)és hétről hétre totojáztak, nem bírták eldönteni, hogy mi legyen. Az idő meg ment, bennem a daganatok meg nőttek. Itt Pesten aztán mikor két sebész is azt mondta, hogy nincs idő várni, ezt azonnal ki kell szedni, akkor döntöttem az itteni műtét és a költözés mellett.

93. C**** (válaszként erre: 92. - Nona47)
2014. márc. 25. 19:44
Reméljük minden hamar rendbe jön, és túllesztek ezen az egészen.
92. nona47 (válaszként erre: 87. - C****)
2014. márc. 25. 19:14
Az ötlet jó csak kicsi a telkem.az anyósomé hatalmas csak nem beszélünk egymással.persze bérelni lehet itt a faluba istállót, jópár üres van.de most még nekem kell egy kis idő amig Péterem dolgát elrendezem.köszi az ötletet.
91. nona47 (válaszként erre: 90. - Katykóca)
2014. márc. 25. 19:12
bocs hogy nem voltam.újra le kellett mennünk Kaposvárra.ott is csináltak diagnózist, és sajnos tényleg hiába nem ismerik, a sejtek szerkezete és egyéb jellegzetes jegyei alapján rosszindulatú.Magyarországon még nem ismerik ezt a fajtát.most anyirokrészre is akarnak sugarat, persze ezt is csak a biztonság kedvéért, én meg már nem akarok semmit, sem pedig Péter.Most jön a svédcsavar:felhívtam a dokit aki műtötte, hogy megkérdezzem tőle, hogy mennyire volt a nyirokhoz közel ez a sz.r.közölte:de jó hogy hívott, már én akartam hivni, mert az onkoteam Kanizsán össseült 18.-án ami 3 onkológusból áll különböző város kórházaiból, és megállapították, hogy nem kell sugarazni, csak szoros nyomonkövetés szükséges, tehát most havi 1 MR. Na erre varrjon valaki gombot!már belezavarodok, hogy mi legyen.úgy döntöttem, hogy átküldöm Kaposvárra ezt a szakvéleményt aztán összeeresztem őket és meccseljék le.Én már ki vagyok úgy készülve, hogy nincsenek rá szavak.Minden orvos mást mond, mert senki nem ismeri.Én is egy nyomonkövetésnek jobban örülnék, de mi van ha csak egy icike picike sejt mégis bent maradt?de az biztos 30 sugár nem lesz, max 20.az amerikai oldalon leirták, hogy a sugár kezelése nem tisztázott.hát most itt tartok egyenlőre.
2014. márc. 25. 09:09
Nona! Nem jött meg a szövettan??Arra emlékszem ,hogy hétfőre igérték,nem?
89. a0c1361e44 (válaszként erre: 88. - Pryvat)
2014. márc. 24. 22:56

Nem lehet megoperálni? Gyógytorna?

sok kalciumot kellene szedned és sokat mozognod!

88. pryvat
2014. márc. 24. 22:52

Egyelőre csak itt teszem közzé a kérdésemet, bánatomat. Remélem, jó ember találja meg, az pedig kevés, mint a fehér holló.

Bordapúpom van, elsősorban rengeteget szenvedek lelkileg. Ha van, aki hasonló cipőben jár, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot, segítsünk egymásnak. Pszichológusra nincs pénzem

87. C****
2014. márc. 23. 17:57
"a következőt kell csinálni: keressen egy istállót, vegyen három kis bocit. Ez abszolút reális idáig. Egy istállót pár nap alatt meg lehet építeni. Felneveli a három bikát, amiért pont egymillió forint jár. Kilakkozhatja a körmét, vehet szép blúzt, lehet úrilány, ha megetette az állatokat! Aztán senki sem fogja tudni, hogy az istállóból jött. Talán még kell hozzá egy talicska, és egy kasza, és valamelyik öregtől tanulja meg, hogy kell azt kikalapálni, kifenni. Keressen egy kis zöld füvet, azt bárhol lehet találni. Ebből egy év alatt már milliomos lehet. Amelyik fiatal elkezdi, amit most mondtam, nem fog csalódni! Ha leadta a három bikát, utána vegyen hatot, ekkor már két millió forintja lesz. Ha még többet akar, akkor vegyen még többet. Csak el kell látni őket, de ez egy nagyon kedves állat, élmény velük dolgozni, és óriási hasznot hoz. Ennél egyszerűbb dolog alig van."
86. C**** (válaszként erre: 85. - C****)
2014. márc. 23. 17:55

Na megtaláltam:


[link]


Állítom, ha felhívnád, még segítene is szaktanácsokkal!

85. C**** (válaszként erre: 83. - Nona47)
2014. márc. 23. 17:51

Akkor inkább tarts borjút, neveld fel, és add le őket.


Így lett egy család milliárdos.


Azt javasolta a papa, kezdje az ember hárommal, és szedje fel a határban fellelhető zöldet, azzal etesse, és így meg lehet gazdagodni.


Neki elhiszem, mert megcsinálta. Úgy emlékszem 20 gyereke van, mindegyiknek vett egy házat.


Megkeresem majd a cikket :)


Anyósod meg... hát az anyósok ilyenek.

84. nona47
2014. márc. 23. 15:49
anyósom aki elvézett egy Okj s betegápolóit közölte, hogy mit csinálok ebből ekkora ügyet amikor ez egy zsirmirigy,megmondták a kolléganői ia. hát persze unalmunkgűban járun k hetek ota on kológus professzorhoz.Petit tömöm zölddel, jó apróra vágom, azt sem tudja mit eszik.szedem a tikhúrt spenótot,rengeteg medvehagymár az megy a szendvicsbe.a spenótfőzeléket szereti azt hetente kétszer is kap, bár már megjegyezte.most próbálok csirkemellfilét valami vajban párolt fokhagymás spenószósszal nyakoncsapni.meg olvasom a netet természetesen, de nem akarok összevissza csapongan i sem. a friss zöld az tudom hogy jó, immunrendszererősítő, úgyhogy egyenlőre maradok ennél. még úgy sincs másodlagos diagnózis.addig ezekkel a dolgokkal nem ártok.bárcsak zsirdaganat lenne!
83. nona47 (válaszként erre: 79. - Amacska)
2014. márc. 23. 15:16
á dehogy!amikor megláttam őlet abban a percben rájöttem hogy na ebből nem kérek, hiszen nagy állatbarát vagyok.3 kutya van meg egy cica meg a kkörnyék összes macsesza.már szégyenlem hogy eszembe jutott. azt sem tudtsm hogy néz ki egy csincsilla.nem is mutatom meg a lányomnak, mert tutira vetet egyet velem.
82. a0c1361e44 (válaszként erre: 81. - Amacska)
2014. márc. 23. 09:49

Én pont ezt gondolom veled kapcsolatban.

Nincs elég baja a fórumindítónak, még az állatvédelemmel is piszkálod?


No comment az EQ-d tekintetében...

81. amacska (válaszként erre: 80. - A0c1361e44)
2014. márc. 23. 09:15
no comment
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook