Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. okt. 3. 11:13
Sziasztok! Tubcsi, neked hogy lehet a kepeidet megnezni?
2014. okt. 3. 10:15
Na, teleírtam a fórumot, küldetés teljesítve, folytatás legközelebb.:))
7365. 993dda84ef (válaszként erre: 7356. - Melodia22)
2014. okt. 3. 10:09

Ez attól függ. Nekem még 3 és fél év után sem felvállalható a külsőm.:DDDDDDDD


Különben 1 hónap az több, mint elegendő a szalonképességhez. Igazából csak a bevérzések felszívódásának üteme a maghatározó(Lehet 1 hét, ritkábban több is), mert az orrod duzzadtsága, változásai, rajtad kívül senkinek nem fog feltűnni.

7364. 993dda84ef (válaszként erre: 7344. - Vikkidoll)
2014. okt. 3. 10:05
Nekem a tökéletes tervekkel mindig az a gondom, hogy még nem láttam olyat,ahol az eredmény hasonlított volna rá, úgy igazán, részletekbe menően. Én inkább mankónak tartom a tervet, hogy elképzelésünk lehessen arról, vajon egy méretbeli különbség hogyan befolyásolhatja az arc egészét. Túl bonyolítani azért nem szerencsés - szerintem -,mert akkor még nagyobb pofára esés lehet az attól különböző eredmény, hiszen pont olyat senki nem képes produkálni - maximum véletlenül -, aki élő szövetekkel dolgozik.
7363. 993dda84ef (válaszként erre: 7342. - Korcsolya84)
2014. okt. 3. 10:01

Szia!


Gratulálok, az érett gondolkodásodhoz éppúgy, mint a jól irányzott döntéshez! gyors regenerálódást!:)

7362. 993dda84ef (válaszként erre: 7337. - Tubcsi79)
2014. okt. 3. 09:58

Szia!:))))))) <3


Ennek a bejelentkezésnek kiemelten örülök, már annyiszor terveztem, hogy hogyléted felől érdeklődöm, de aztán mindig elvetettem, mivel ismerem a hullámvasút üzemmódot, és nem akartam éppen egy nem megfelelő időpontban előhozakodni a témával. Inkább vártam. Bölcsen.:))


Egyre szebb a jószág, és te jó ég, mennyivel kisebb, szemből is!!!, sőt, leginkább ott feltűnő, ahogy szépen kirajzolódik a váz, és lekeskenyedett az orrhát. Nem tudom, hogy életben is ekkora a különbség, vagy nem érzékeled, de így képek alapján igen látványos! Szépek vagytok.

Még mindig van ideje alakulni, csak 6 hónapos.

Remélem egyszer sikerül "családilag" összefutnunk, és akkor majd jól kielemezhetem mindkét példányt.:))


Vigyázz magadra, kérésedre azonnal küldöm a zsugorító manókat, felvettem őket fél éves, határozott időtartamú szerződéssel. Remélem nem okoznak majd csalódást!:)

7361. 993dda84ef (válaszként erre: 7327. - Clara55)
2014. okt. 3. 09:47

A legjobbakat, akkor úgy néz ki nem úszod meg a szép orrot, micsoda csapás!:))

Ide bármikor jöhetsz egy kis bátorításért, legrosszabb esetben nem kapsz!:))))

7360. 993dda84ef (válaszként erre: 7323. - Keki70)
2014. okt. 3. 09:44

Gumicsimmát küldtem, és ez nem nyilvános "leparasztozás"!:))))



Dóri, neked egyre szebb, formásabb, kisebb.......és szőrösebb a jószágod! A füled is mintha egy cseppet más lenne. Fülplasztika is volt?:))))))


Gyönyörű, szerelem, bármikor átveszem, Bolyhos Pufikám óta nincs salátazabáló a közelemben, pedig kaland velük az élet.:)

7359. 993dda84ef (válaszként erre: 7340. - Vikkidoll)
2014. okt. 3. 09:38

Hát, Vikikém, igen, továbbra is tartom, hogy nem vagy kimondottan csúnya, és a jószág sem szorul további korrekciókra. Bár talán lehetne egy gondolatnyit...:DDDDD Remélem azért nem száll a fejedbe a dicsőség, sajnos nem tudom visszafogni magam, ha bókokról van szó, mindig túlzásokba esem.:)))


Viseld egészséggel azt a szép kis fejedet!:)

7358. keki70
2014. okt. 2. 19:21
Egyébként azt pontosan nem tudtam,hogy meddig nem szabad hason aludni,de kiderült a videóból:három hónap.Az ember mindig tanul :-)
7357. keki70 (válaszként erre: 7356. - Melodia22)
2014. okt. 2. 19:18

Gipszlevétel után már az utcára lehet lépni,többnyire erről is szól ez a videó.Bár akkor még kap az ember tartótapaszt,amit 3-4 napig ajánlatos az orron hagyni.Ha lekerül a tartótapsz,akkor van,aki még nem szalonképes ,tehát kell használni sminket,ha az utcán nem akar színesen mutatkozni.

A szalonképesség mindenkinél más,én már gipszlevétel után szalonképes voltam,de azért nem mindenki ilyen szerencsés.Már a műtét után látni,hogy mennyire van bevérzés a szemek alatt,ha kevésbé,akkor besárgul végső színként a gipszes időszak alatt és gipszlevételre szalonképes az ember.Akinél erősebb a bevérzés,ott azért még lesz színesedés gipszlevétel után is,de vannak megelőző készítmények,vagy inkább befolyásoló szerek,amik ezt a színesedést csökkentik.


Egy hónap alatt viszont teljesen szalonképes leszel,nagyon ritka,hogy valakinél tovább elhúzódjon.


Küldöm a linket,hangsúlyozom,hogy nem az orvos személye miatt örültem,hogy ráleltem,hanem azért,mert részletesen felvilágosít és bemutat mindent,amire tudom,hogy a műtét előtt állók kiváncsiak.

7356. melodia22
2014. okt. 2. 18:20
En is szeretnem elkerni ha lehet :-) annyira be vagyok mar zsongva :-D szerintetek mennyi ido utan az utcara lepni felvallahato kulsovel? Egy honap alatt nagyjabol normalisan nez ki?
7355. Korcsolya84 (válaszként erre: 7354. - Keki70)
2014. okt. 2. 16:58
Én szeretném elkérni ezt a linket...:)
7354. keki70
2014. okt. 2. 16:45

Tudok adni egy jó linket azok számára,akik kiváncsiak az orrtisztítás menetére,a gipszlevételre és minden apróságra,ami gipszes időszak alatt ill.utána még négy hétig nagyon fontos lehet.

Most találtam a videót és végig nézve nagyon hasznos dolgokat közöl az orvos.A páciensen mindent megmutat.

7353. keki70 (válaszként erre: 7350. - Melodia22)
2014. okt. 2. 16:43

Szívesen :-)


Egy jó tanács:addig ne hagyjad el a rendelőt,amíg minden kérdésedre nem kaptál választ.Te egy szolgáltatást veszel igénybe,amiért nem keveset fogsz fizetni,tehát elvárhatod,hogy kellőképpen odafigyeljenek rád.

Én elégedett voltam,megfelelő idő jutott rám,bár műtétileg nem volt kérdésem,fél év alatt már felkészültem mindenből :-)

Egy dolog érdekelt:a tampon,amire megnyugtató választ kaptam és tényleg minden úgy volt,ahogy mondta.

7352. keki70 (válaszként erre: 7348. - Korcsolya84)
2014. okt. 2. 16:39
Katt a nicknevemre,ott kiadja a képeimet és vele együtt a doki nevét :-)
7351. Vikkidoll (válaszként erre: 7349. - Korcsolya84)
2014. okt. 2. 14:40
Március 18, így most voltam fél éves. :) Nekem már semmi duzzanat, szerintem nekem nagyjából egy hónap alatt le is ment, kitartást!!
7350. melodia22
2014. okt. 2. 14:10
Koszonom Keki70 a telefonszamot. Kaptam is idopontot nov.3.-ra. Biztos tudott volna hamarabbi idopontot is adni de Londonban elek es oktober vegen megyek csak haza egy hetre. Mellesleg nagyon aranyos volt a nő aki felvette. Remelem a doktorúrban sem fogok csalodni es olyan orrot tervez nekem amilyet szeretnek. :-) es legfokeppen azt hogy az eredmennyel meg legyek elegedve, de amint latom akiket Dr.K.T. mutott mindneki meg van az eredmennyel elegedve csak ne lenne az a "nem figyelek rad rendesen" stilusa. :-)
7349. Korcsolya84 (válaszként erre: 7344. - Vikkidoll)
2014. okt. 2. 14:06
Abszolút egyetértek veled, és nekem is nagyon tetszik Kárász szinte összes munkája, de én ezt egy jel vettem, mert nem voltak jók a megérzéseim és jobban meg tudott győzni a Bajusz. Nagyon szép lett az orrod, aminek nagyon örülök, mer tudom, hogy milyen nagy lépés ez, és mennyire félelmetes a végeredmény tekintetében.... Mikor műtötték neked és mennyi idő alatt ment le annyira a duzzanat, hogy tudtál társaságba menni? Mert nekem most még borzasztó nagy...:(
7348. Korcsolya84 (válaszként erre: 7347. - Keki70)
2014. okt. 2. 14:02
És végül kit választottál?
7347. keki70 (válaszként erre: 7342. - Korcsolya84)
2014. okt. 2. 13:39

Szia!


Örülök,hogy jól választottál és főleg annak,hogy már most szereted az orrodat és elégedett vagy.Ennél fontosabb nincsen.


Nincs olyan orvos,akinek minden munkája abszolút 100%-os,akadnak hibák,csak nem mindegy,hogy az a hiba apróság,vagy nagy hiba.

R-től és K-tól még sosem láttam nagy rontást,meg ugye kérdés,hogy kinek mi a nagy hiba.Szóval aki azt várja,hogy az "új orrától" szépségkirálynő lesz belőle,az csalódni fog,mert nem.De az arcot harmonikusabbá,a vonásokat lágyabbá teszi egy az archoz illő orr,ez tény.


Ezzel azt akarom mondani,hogy az elvárásoknak reálisnak kell lenniük,mert egyébként nagy csalódás érhet bennünk.


Bajusz doktor egyébként elméletben sokat segített nekem-emailon keresztül-amikor még javában orvost kerestem.Szóval nagyon rendes volt.

7346. keki70 (válaszként erre: 7341. - Melodia22)
2014. okt. 2. 13:27

Szia!


Küldtem egy másik számot is,ez a klinikáé,ott biztosan felveszik,ha nem sikerül KT-t a telefonján elérni.

7345. Vikkidoll (válaszként erre: 7343. - Keki70)
2014. okt. 2. 13:25
<3
7344. Vikkidoll (válaszként erre: 7342. - Korcsolya84)
2014. okt. 2. 13:25

Igazad van, mindenkinek más jön be, Huba amúgy normális arc.

Nekem Kárász műtötte, hát nem tudom...nézd meg a képeim :D Nekem TÖKÉLETES orrot varázsolt konkrétan a szarból várat épített.

A terv nekem is eléggé amatőr volt és köze nincs a valósághoz. A terv az csak egy terv. Megmondom utólag őszintén, nekem sem tetszett a terv, amit küldött, de bíztam benne és milyen jól tettem!

Minden dokinak van elrontott munkája egyébként.

Örülök az orrodnak egyébként! Puszi

7343. keki70 (válaszként erre: 7340. - Vikkidoll)
2014. okt. 2. 13:15

Szia Viki :-)


Hát mit mondhatnék:még mindig csudaszép veled együtt <3

2014. okt. 2. 12:49
Sziasztok! Szeretném én is megosztani veletek és leginkább a műtét előtt állókkal a tapasztalataimat, mivel nekem múlt héten műtötték az orromat. Kárász, Rezek és egy szegedi doktor, Dr. Bajusz Huba volt versenyben nálam. Mindegyikkel volt már korábbi tapasztalatom, mivel legalább 10 éve gondolkoztam a műtéten. Kárásznál voltam elősször és ahogy többen írtátok, nálam is késés és kicsit "amatőr" hozzáálás volt a jellemző. Teljesen normális volt és kedves, úgyhogy elősször mellette is döntöttem, le is fixáltunk már a konzultáción egy időpontot a műtétre. Utána elég sokáig kellett a terv miatt hívogatnom (bár ezt jelezte nekem előre, uh tisztában voltam vele), majd egy annyira amatőr tervet küldött, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Emailben kommunikáltunk egymással, ami szintén nagyon szakmaiatlannak tűnt nekem. Tisztában vagyok vele, hogy több ezer orrot műtött már, de nekem ez az egy van és nyílván szeretném alaposan körüljárni és megtervezni a dolgot. Ilyenkor még mindig kitartottam mellette, aztán találkoztam egy lánnyal akinek ő csinálta az orrát és teljesen elrontotta neki. Ekkor egyztettem Szegeden egy időpontot. Már a telefonbeszélgetés alkalmával éreztem a különbséget... Van normális asszisztenciája a dokinak, sokkal szervezettebben működött nála minden. 10.000 ft volt a konzultáció (Kárásznál semmi), amit ha náluk csináltatod az orrod, akkor beleszámítják a műtét árába (teljesen korrekt). Elmondták a telefonban, hogy 1 teljes órát szán rám a doki, amikor is elkészíti a tervet, ami alapján műt, ha őt választom. Így is történt, lementem, időben várt engem és egy órán keresztül csak azzal foglalkozott, hogy elkészítse nekem a tökéletes tervet. Minden irányból lefozózott és egy három egymás mellett lévő profilt készített nekem. Az egyiken a saját orrom, a másikon amit az én elmondásom alapján tervezett és végül, amit ő javasol a látotttak és az arcberendezésem alapján. Természetesen az tetszett a legjobban. Ezt a tervet odaadta nekem, elmentette magának és írt egy műtéti tervet, amit csak elő kellett vennie, amikor mentem a műtétre. Ez már eleve akkor különbség volt az addig tapasztaltakhoz képest, hogy nagyjából eldőlt, hogy vele csináltatom. A testvérem, aki 6 évvel korábban műtette az orrát, Josvay doktornál (akit amúgy annyira nem ajánlok) végig csinálta velem a konzultációkat (ő korábban volt Rezeknél is) és egyértelműen Bajusz doktort javasolta ő is. Így eldőlt a dolog. Lemondtam Kárásznál a műtétet és lefixáltam nála. Az ár mindkét esetben ugyannyi volt 650.000 ft, szóval nem azalapján döntöttem (és ehez még a szegedi leutazás és ott tartozkodás is hozzájött)... A műtét napján lementem és az egész team profi volt. Az altató orvos, a műtőasszisztens, a doki és a nővér 10 pontos mind. Én nagyon félős típus vagyok és elérték, hogy egy percig nem izgultam, iszonyat kedvesek és együttérzőek voltak velem. Nem volt fájdalmam, nyílván nem kellemes élmény, de vol már ettől sokkal rosszabban is részem... Tegnap szedték le a gipszet és egyszerűen gyönyörű lett az orrom, pontosan olyan, mint ahogy megtervezte a doki. Nyílván aki volt már ilyen műtéten az tudja, hogy kb 1 perc után bedagad az orr, így sokáig nem lehet benne "gyönyörködni", de már most látszik, hogy szép lesz... Miután haza értem Szegedről nagyon bedagadt és most úgy nézek ki, mint egy kis szörny, de azt mondták jövő hétre jobb lesz. Tudom, hogy hosszú út áll még előttem, de igyekszem türelmes lenni. Remélem, hogy sokat tudtam segíteni a hezitálóknak. Még annyi, hogy egy ismerős Rezeknél csináltatta az orrát és neki teljesen elrontotta, abszolút nem olyat csinált, amit a lányt kért tőle, szóval tőle sem kell elájulni. Mindenkinek más arca van és azért mert valakinek egy orvos nagyon szépet csinált, nem jelenti, hogy másnak is olyat fog. Én Kárász rendelőjében egy gyönyörű lánnyal találkoztam és attól jöttem lázba, aztán szépen, lassan rájöttem, hogy attól még nem fogok úgy kinézni :D Mindenki a saját arcához megfelelő és jól megtervezett orrkorrekcióba menjen bele és jól járjon utána az orvosnak, akit választ. Én bátran merem Bajusz Hubát ajánlani. Üdv mindenkinek! :)
7341. melodia22
2014. okt. 2. 12:14

Szaisztok!

Szeretnem megmuttetni az orromat. Karasz mellett dontottem az itteni hozzaszolasok es a kepek alapjan bar igaz csak 1-2 embernek tudtam megnezni. Kulonosen tetszik Bottegaveneta uj nozija. Csak nem talaltam neki ki mutotte az orrat.

Probaltam hvini Karaszt hogy konzultaciora adjon idopontot tobbszor is. De nem veszi fel senki lehet ezzel valamit kezdeni van esetleg valami masik telefonszam, hogy esetleg a titkarnojet el tudjam erni? Elore is koszonom a segitseget!

:-)

7340. Vikkidoll
2014. okt. 2. 11:13
Sziasztok!!!! Sokak örömére feltettem két képet a galériába (múlt heti fotózás), az előző kettő (ami eddig volt) régi orr képes, az új kettő meg nyilván új orros (oldalról is és szemből is tettem fel). CSÓK <3
7339. keki70 (válaszként erre: 7337. - Tubcsi79)
2014. okt. 2. 11:01

Látod a kép nem adja vissza az általad írt mélyedést,sőt a ferdeséget sem vettem észre.Pedig többször is végig néztem a képeket.

Ennyit jelent,hogy képen látunk valamit,vagy szemtől-szemben.

Képen én összességében szoktam nézni az orrot,az egészet nézem,az összhatást.

Sőt,az egyik profilos képen a két gyertyatartó is elvonta a figyelmemet :-)

7338. keki70 (válaszként erre: 7337. - Tubcsi79)
2014. okt. 2. 10:56

Szia!


Annyira szép vagy te is és az orrod is.Komolyan így kép alapján tökéletesnek látom,pedig mindig azt mondom,hogy műtött orrban tökéletes nincs.

Az orrhát annyira lágy hatású,megakadt rajta a szemem :-)

Még fog egyébként zsugorodni,hiszen csak félidőnél tartassz.

Örülök,hogy itt vagy!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook