Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2014. okt. 10. 10:10

Nézzétek, tényleg nagyon durva volt Kulcsár Edina orra és tényleg gyönyörű lett!


[link]

7411. 8c6db4224f (válaszként erre: 7410. - 993dda84ef)
2014. okt. 10. 10:05
Igen, csak azt gondolom, hogy vannak emberi alapkövetelmények viselkedésben, hozzáállásban másokhoz, ha meg orvos valaki, na meg egy komolyabb vagyont hagy szinte nála az illető, akkor ezeket különösen illik tiszteletben tartani. És azért Kárász nagyon sokmindent elég lekezelően vesz (pontosság elmaradása, elérhetőség, nagyképű, lekezelő stílus, hiábavaló ígéretek a tervküldésre, elnézés nem kérése csúszás vagy elmaradt dolgok miatt), és ez nagyon visszatetsző, meg nem 1-1 ilyen rossz tapasztalt volt vele (mert mindenkinek lehet kvázi rossz napja), hanem jó sok már... szóval ez meg már azért jellemhiba, amit nem lehet kimagyarázni....
7410. 993dda84ef (válaszként erre: 7408. - 8c6db4224f)
2014. okt. 10. 09:48

:)))


Olybá tűnik, Babyface beszámolója szépen meghozta az ormányos társak vállalkozó kedvét, hallelujah.:)

Ezért már jutalék is járna neki.:)))


Egy jó tanács azért: A szakmai oldalát, tehát az eredményeket, és azok megítélését mások beszámolóiból tudod legjobban kiszűrni, de az emberi oldalt soha nem szabad készpénznek venni, még akkor sem, ha 100-ból 99 állítja, mert ahogy itt is látható, ezt mindenki másképpen éli meg, azt érdemes saját bőrön letesztelni, mielőtt látatlanban lemondanál róla. :)

7409. 8c6db4224f (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 10. 09:37
Tennél fel volt-lett orrképeket?
7408. 8c6db4224f (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 10. 09:36
Jaj, elolvasva téged én is kedvet kaptam - 15 éve vacilállok a műtéten, meg a slendriánságokat olvasva Kárászon is. :)
7407. Barbika0806 (válaszként erre: 7404. - AnNaA)
2014. okt. 10. 09:14
Szia :) én is 29-én megyek konzira Kárászhoz 17 órára ;)
7406. keki70 (válaszként erre: 7405. - AncsyGSX-R)
2014. okt. 10. 08:27

Szia!


Ha tőlem is elfogadod a választ:gumitampon-drain kerül az orrodba,amit egy mozdulattal el lehet távolítani.Észre sem vettem,amikor kihúzta az orvos,egy pillanat volt az egész.Kívűlről gipsz van.

7405. AncsyGSX-R (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 10. 08:18
Az igaz,hogy belül teletömik valami gézfélével az orrot? és az nagyon fáj,amikor kiveszik? ha ilyen egyáltalán van..vagy csak kívülről van kötés minden esetben? köszi.
7404. AnNaA (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 9. 14:46

Uhh, de jó volt ezt elolvasni!!!! :) Jövő héten pénteken lett volna a műtétem Kláránál, de lemondtam, mert átgondoltam és inkább Kárász dokit szeretném én is, szóval 29-én megyek konzultációra hozzá. Most teljes a lelki békém :)

Jó pihit az új orroddal! :)

7403. 993dda84ef (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 9. 14:13

A szavaidból úgy veszem ki, hogy elégedett vagy az eredménnyel.:DDDD

Gratulálok! A fórum valós olvasóközönségének szerintem legfeljebb 1°%-a jelenik meg nyilvánosan is, így egészen biztos vagyok benne, hogy egy ilyen részletes, mindenre kiterjedő beszámoló igazi kincs a műtét előtt állóknak! Megköszönöm helyettük én.:))


Viseld egészséggel a még tapaszosan is minőségi jószágot!:)

7402. 993dda84ef (válaszként erre: 7398. - 329ae6e436)
2014. okt. 9. 14:07
Igen, ez remek ötlet. Ezzel kapcsolatban Hoxának, vagy a moderációnak kell írni levelet a kéréssel, akik majd kiokosítanak a lehetőségeket illetően. Ha műtét előtt lennék(vagyis úgy mondom, hogy az első előtt:))), akkor biztos szorgalmaznám, így már lusta vagyok ebbe belefolyni, de mindenképpen hasznos lenne másoknak...
7401. Iwi88 (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 9. 13:51
:) ez nekem is nagyon tetszett képeket esetleg kaphatunk?:)
7400. keki70 (válaszként erre: 7399. - Babyface978)
2014. okt. 9. 13:37

Szia!


Gratulálok,sok boldogságot az orrodhoz!

Ilyen klassz beszámolót sem olvastam még,de nagyon tanulságos volt és aprólékos.Biztosan erőt adsz azoknak,akik még a műtét előtt állnak.

2014. okt. 9. 13:17

Full BESZAMOLO a mutet elott utantol



Sziasztok, itt babyface:))), eloszor poennak szantam a nevet, minel kevesbe ismer ram a kiber ter annal jobb, ki tudja egyszer meg hires leszek es visszaut a bulvar sajtoban hogy plasztikai muteten estem at:)))az ex kruplis ubival az arcom kozepen az fbi sem sejtene hogy ezzel a nevvel kozom van a forumhoz , de a vonzas torvenye eletbe lephetett valahol idokozben, mert 10 nappal a mutet utan -meg ragtapasszal is az orrocskan- ultracukinak latom az uj arcberendezest, lehet megis gyanuba keveredem hogy babyface fedoneven en osztottam itt az eszt?:))



Nem szoktam forumozi, mert ami egyszer a netre felkerul az orokre ottmarad es bizonyitekkent felhasznalhato ellenunk:)), de a forumnak koszonhetoen is (special thanks to bottegaveneta:) szantam ra magam a mutetre 15-18? ev (!!) filo utan..Ezert karmikus kotelessegbol ugy erzem fontos hogy segitsem a jovo babyfaceit a donteshozatalban es megosszam a tapasztalataimat. :)



Nekem hosszu frusztracio utan Karasz Tamasra esett a valasztas, marcsak azert is mert egy jo baratnom altal kerultem hozza 2 eve, akkor ugyan nem volt idopontom mert kulfoldon elek es erre ra kell keszulni, ennek koszonhetoen terveim sem lettek egy evig. Akkor visszamentem, ujrafotozas, tervek ismet sehol egy evig. Ennek oromere el is ment a kedvem az egesztol, mert egy munkajat sem lattam es en meg fodraszhoz sem megyek el anelkul hogy 100 szazalékig tudnam mit varhatok, pedig az azert inkabb visszafordithato mint egy orrmutet...:P



Maradt a filo, meg a jo ez az ubi is, igy is szeretnek oldalrol meg nem szelfizunk szembol meg plane vigasz:))Aztan iden nyaron itthoni hireket nezegetve meglattam Kulcsar Edinat a miss hungary verseny dontos fotoin, azt hittem leesek a szekrol, gondoltam is hogy ez valami kész atverés és becsempesztek valami miss world puerto ricot a hazai kepek koze, de nem..Lényeg hogy en ilyen szep lanyt meg eletemben nem lattam, lehet vitatkozni, de ez a privat velemenyem, jo sokan osztjak is mondjuk..:) Megnyerte, nem volt kerdes, majd jottek a riportok, arra lettem figyelmes mikor elmondta hogy neki nagyon nem szep orra volt raadasul 2 szer elrontottak, majd harmadszorra Karasz Tamas tette rendbe. nna itt estem le masodszor a szekrol, mert szerintem az o orra gyonyoru lett..


Ismet elkezdtem kattogni, basszus, mi van ha megnyeri a miss worldot, mar minden szavazason vezet, akkor Karasz Tamas is vilaghires lesz, be is paraztam hogy akkor JLo is varolistas lesz nala, bakker lépnem kell :))))akkor talaltam ra erre a forumra, es eloszor lattam a doki munkait (örök hala nektek hogy kepeket raktatok fel) meg olvastam a ti tapasztalaitokrol vele kapcsolatban. Akkor olvastam azt is hogy a "kiemelt figyelem" a tervek elkuldesenel szabvany eljaras, nem szemelyem ellen iranyulo egyedi merenylet..:)) A forum alapjan is ugy lattam hogy megis csak Karasz lenne az idealis doki, leginkabb mert ful orr gegesz, arrol nem beszelve hogy a munkakat nezve szobraszmuvesz esztetikai erzekevel kialakitott vilagszinvonalu orrokat lattam. (Rengeteg before after kepet tanulmanyoztam vilagszerte, a hollywoody arcok kozt sincsenek sokszor ennyira eltalalt termeszetesnek hato aranyok komolyan mondom.)Igy szuletett a dontes.



Hazajottem, idopont, konzi, eloszor meg sem ismert, kesobb igen, es utana fotozas, a terveket meg ott az irodaban meg is csinalta, ami bevallom valagy nem volt 100as, kicsit munek tunt az oldalkep de ez szerintem a szoftver hibaja, ugyhogy meg 2 alkalommal voltam konzin, mindent vegigbeszeltem vele, fotokat kielemeztunk , ki orra tetszik nem tetszik- mondjuk nekem nem volt tul gaz orrom osszessegeben , viszon mindenhol baja volt, oldal szeles, orrhat puklis, a vege gomb-krumpli, lelogo orrcsucs, mindenbol jutott egy pici:)) 21 kerdest szedtem ossze amiben volt egy ket hajmereszto (altatatas utan tenyleg hullik a haj ??) A vegen mar mind a ketten rohogtunk, az asszisztens nő is fogta a fejet de en meg nagyon megnyugodtam a konzi vegere, kb 20 perc alatt, pedig elotte meg eselyes volt hogy menekülőre veszem a figurát es maradok ubival:)).



A telefonon eleres az nehezkes bevallom, a 2 konzit ugy sikerult becserkesznem, hogy felhivtam a Mammut eü kozpontot es toluk kertem idopontot. Ez a leg megbizhatobb modszer, mindenkinek ajanlom de csak szerdankent 17 oratol van itt egy heten egyszer.



Vegul mult het hetfon volt a mutet, Margit utcaban, ami szamora -kórhaz allergiam van :))-hihetetleul pozitiv elmeny volt, a klinika tip top, a doki tunderi volt, tobbszor mondta hogy ne aggodjak, nagyon vigyaz ram, jo paras vagyok, egybol levette:)) A nappali nover draga tunder, nagyon aranyos volt, minden kivansagom leste, az altato orvos mutet elott bemutatkozott, elbeszelgettunk, elmodndtam par parajelenseget neki is, megnyugtatott, mire betoltak mar tudtam hogy szuper lesz itt minden...



Ebresztes utan enyhe torokfajas, orr bedugva ezen kivul semmi rossz erzes, 0!! fajdalom, es en meg a kozmetikusnal is visitok :)))


bottegaveneta igazad voltÍ!!!!


2 oraval mutet utan a wifinek koszonhetoen skypoltam facebookoztam, szelfiztem (en allat:))) téveztem, 0 hanyinger-doki megnyugtatott hogy manapsag olyan gyogyszerek vannak hogy ritka a hanyas is- attol nagyon feltem mert hanyos vagyok, de tenyleg semmi..


Masnap hazajottem reggel, doki meg este 9 kor ranezett, megnyugtatott hogy nagyon szep egyenes lett ahogy megbeszeltuk, reggel is megnezett mindent renden talalt, en hazajottem, mar a torkom se fajt aznap.



Itthon dugulas elharitas, tisztogatas, olvasas tevezes, alul kilogott fel centi a gipsz alatt azt mar nagyon cukinak talaltam, aztan elment a het es hetfon gipszlevetel. Ettol paraztam, mert olvastam hogy tobben sokkot kaptak, ugyhogy mindenre fel voltam keszulve. Arra is hogy orakig ulok a varoban, es kozben otvenen bamuljak majd a hannibal maszkomat, jajj csak ismeros ne legyen ott :)))



5 re mentem, doki 5 ora 5 perckor befut es rogton megyunk gipszet levenni, juhejj :)) 10 masodperc varratszedes, raganya eltáv utan odakuszok a tukorhoz, es nem hiszem el amit latok- a világ leg szebb orra gyogyult ra az en fejemre mintha mindig ott lett volna. Ezt nem tudom elmondani, hihetetlen erzes volt, lehet hogy kicsit dagi bar nem latom rajta, meg nem a vegso forma de en almodni sem tudtam volna szebbet, pedig nem allnak messze a muveszetek tolem sem es nagyon finnyas vagyok az esztetikara..hihetetlen nna. TÖKÉLETES lett!!!Aranyos, se nem kicsi se nem nagy, egyenes, formas, tok termeszetes, gyonyorű minden szogből...wow


Azota sem terek magamhoz, meg a csalad is akik azert szokasos-minek, szepvagyigyis blahblah szonoklatok utan- lopva nem tudja levenni a szemet rola es elismertek hogy szuper lett es igenis jo dontes volt:)



Most 10 napos a baba, meg ragaszto rajta, de mar gyonyoru, es meg szebb lesz, ulve alszom vigyazok ra, minden bio cuccot beszedek, arnika golyok, bromerlain kapszula, c vitamin es semmi para egyelore, egyre szebb , egyre kevesbe dugul, en meg ultraheppi vagyok gyerekek. JUHEJJJJJJJJ!!!!!!!!



Ennyi a sztori, kozben rabukkantam egy par linkre youtubon (youtube keresobe Dr Karasz Tamas , kijon 3-4 video) amik nagyon hasznosak, tok veletlenul googliztam ki, mert meg a doki sem reklamozta nekem- jo a marketingje nna :)))- szuper videok , tevhitek, gipszlevetel, utokezeles, minden itt figyel ez egy aranybanya azoknak akik most keszulnek vagy estek at ezen, meg ha mas dokiknal kotnek ki akkor is nagyon hasznos.



Remélem segitettem, legalább annyit mint Ti nekem!


Millio puszi mindenkinek

2014. okt. 9. 11:39

Böngészgettem a fórumon és más topikban láttam, hogy vannak táblázatok ahová a lányok becsekkolnak hogy ki és mikor műtötte avagy mikor lesz a műtét.. és képek meg minden, velük lehet chatelni.(fórumon belül) Szerintem ez egy szuper ötlet. Akár itt is lehetne, így az újaknak sokkal könnyebb lenne keresgélni, kérdezni...Magamból kiindulva, nehéz a választás, fel mérem ki műt a legtöbbet,kiről mi a vélemény.. idő olvasgatni a topikon. Azoknak akiknek kevesebb idejük van szerintem hasznos lehet.

mit gondoltok?

2014. okt. 9. 10:06
Műtét előtt egy - két héttel fogom felkeresni a "jelölteket" nem szeretnék majd sokat várakozni. Ha meg van a tuti befutó akkor amilyen gyorsan csak lehet csináljuk :)
2014. okt. 9. 10:01
Megértem. Keresd fel, azzal nem veszítesz semmit, legalább frissíted az élményt, és ennek tudatában könnyebben dönthetsz. Én még a stílus ellenére is, pedig engem nagyon megvisel, ha első alkalomról lenne szó, tehát korábban semmilyen kapcsolat(műtét) nem volt közöttünk, akkor őt választanám.:)
7395. 993dda84ef (válaszként erre: 7393. - 329ae6e436)
2014. okt. 9. 09:46

Ha mindkettővel találkozol - sőt szerintem Csuha Lajost is felkereshetnéd -, akkor egy fokkal könnyebb lehet a döntés. Nagyon mellé szerintem egyikőjükkel sem nyúlhatsz.


Ha az emberi oldal, a hozzáállás nem oszt, nem szoroz nálad, akkor én azt hiszem Kárászt választanám, mert az eredmény biztosan szép lesz, viszont a körítés tényleg kifogásolható, de ez is változó, van, aki tökéletesen elégedett azzal is, de a többség azért nem szépítsük, nem. Viszont a jószágok minőségiek lesznek. Ha szűz orral mennék, nekem mégis ő lenne a befutó.


A legjobbakat, ez legyen életed legnagyobb dilemmája, és akkor nem érhet nagy baj!:)

7394. 993dda84ef (válaszként erre: 7391. - AnNaA)
2014. okt. 9. 09:39
Jó döntés, de a frizuraváltást, ha egy mód van rá, senki ne lássa a műtét előtt, mert úgy az igazi a csel.:)
2014. okt. 9. 09:30

Igazából tanácstalan vagyok ki mellett döntsek.

Szerintetek ki a legjobb?

Rezekről hallottam már jókat,de sok rosszat is...

:(

2014. okt. 9. 08:50

Sziasztok :)


Valakinek van információja arról, hogy Rezek Ödön mennyiért műt? Illetve , hogy hogyan lehet elérni?

Van akit ő műtött?

Előre is köszönöm :)

7391. AnNaA
2014. okt. 9. 08:25
Ennek nagyon örülök! :) Már tervben volt a frizuraváltoztatás. de akkor még gyorsan műtét előtt megcsináltatom :) Köszönöm a válaszokat!
7390. keki70 (válaszként erre: 7388. - Nose)
2014. okt. 8. 10:18
:-)
7389. 993dda84ef (válaszként erre: 7386. - AnNaA)
2014. okt. 8. 09:46

Nálam senki nem vette észre, sem a családom, sem más, pedig jóformán új arcot kaptam, szerintem.

Persze sokat számított az is, hogy korábban mindig szemüveget hordtam, műtét után viszont évekig egyáltalán. Illetve éppen műtét előtt veszítettem el az állásomat, így nekem az új fejszerkezetemmel nem kellett visszatérnem a régi közegbe.


Egy "barátosném", aki tudott a műtétről, látott személyesen pár hónaposan, de még úgy sem vett észre különbséget.:)))Pedig tényleg kb. fele akkora lett az orrom.:)))Persze ő egy babaarcú szépség, így soha nem volt téma nála más méregetése, ezért lehet, hogy az sem tűnt volna fel neki, ha egyszerre két orrom "nő" egymás szomszédságában.:))


A lényeg, hogy senki nem fog rájönni, ha nem szeretnéd, legfeljebb csak furcsállja a külsőd, vagy éppen megdicséri a változást. Ilyenkor érdemes frizurát váltani, azzal aztán tényleg bebiztosítod a titkod.


Nekem a látványtervre nem nagyon hasonlított az orrom, de az is igaz, hogy a műtét előtt azon is módosítottunk szóban. Általában azért hasonlít, de nem lesz pontosan olyan.

7388. nose (válaszként erre: 7387. - Keki70)
2014. okt. 8. 07:45
Ugyanez,még mindig nézik mi lett más....
7387. keki70 (válaszként erre: 7386. - AnNaA)
2014. okt. 7. 18:59

Igen,olyan lett az orrom,mint a látványterv.De azért mindig észben kell tartani,hogy ez egy terv,ha már közel olyat csinál az orvos,mint a terv,akkor az már jó.

Környezet:nézik az embert,szinte belebámulnak az ember képébe,látják,hogy valami változott,de nem tudják,hogy mi.Szerintem azt látják,hogy mennyit finomodtak az ember arcvonásai,hiszen egy olyan orrot kap az ember,ami szinkronban van az arccal.Én azon lepődtem meg,hogy a fodrászom sosem vette észre,hogy puklis az orrom és ezáltal lóg az orrcsúcs.Azt mondta,sosem tűnt fel neki.Ezt másoktól is hallottam,pedig ha belegondolok,engem napi szinten zavart,hogy ilyen orrot kaptam a sorstól.Úgy látszik,csak én voltam vele ennyire elfoglalva,de ez már éppen elég volt ahhoz,hogy irány és megváltoztatom :-)

7386. AnNaA
2014. okt. 7. 17:57

Hölgyeim, köszönöm szépen a válaszokat! :) :*

De van még kérdésem... :)

A környezetetek észrevette, hogy mos az orrotok? Vagy csak annyi tűnik fel, hogy valami furcsa?

Olyan lett az orrotok, mint a látványterven?

7385. bkeska (válaszként erre: 7384. - 993dda84ef)
2014. okt. 7. 14:21
Köszönöm! :)
7384. 993dda84ef (válaszként erre: 7383. - Bkeska)
2014. okt. 7. 14:15

Az lenne a furcsa, ha lehetne, mert már nincsenek fent képeim, sajnálom. Te viszont ne sajnáld, inkább köszönd meg!:)))


Az orrom fényévekkel szebb, és kisebb, mint volt, egy percig nem bántam meg a műtétet, bár a hullámvasútra lelkileg fel kell készülni, mert soha többé nem fogod már úgy kezelni a jószágot, mint korábban, egy picit mindig érzékenyebb pont marad(lelkileg), de akkor is bőven megéri belevágni, és szerintem a választásod is remek!:))


Anyukád igazán tapintatos, de legalább őszinte!:))


A legjobbakat!

7383. bkeska
2014. okt. 7. 11:14
RekaBeka1 a Te fotóidat miért nem lehet látni? Nekem hétfőn, 13.-án lesz a műtétem, K.T. műt. Már mindenre felkészültem az általatok leírtak alapján! :) Csak a végeredménytől tartok kicsit. :) De anyukám szerint, rosszabb nem lehet! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook