Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7238. Rekababus (válaszként erre: 7236. - Keki70)
2014. szept. 16. 20:32
Keskenyített az orromonm azzal akkor ugye nem nyúlt magához az orrcsúcshoz? Vagy én vagyok már hülye...:(
7237. keki70 (válaszként erre: 7233. - Supergirl89)
2014. szept. 16. 20:05
......... :-)
7236. keki70 (válaszként erre: 7234. - Rekababus)
2014. szept. 16. 20:01
Ha az orvos az orrcsúcshoz nem nyúlt,a porcokon nem alakított,akkor igen,olyan lesz majd idővel,mint régen.Ha már nem lesz duzzanat,de ez idő...
7235. Rekababus
2014. szept. 16. 18:58
Teszek el képet az orromról..már a tapaszt is levettem.Aki gondolja megadom a jelszót hozzá.
7234. Rekababus
2014. szept. 16. 18:50
Szerintetek még lehet a mostan krumpli kissé felálló orrcsúcsomból hegyes? Mert a régi olyan volt és az orrcsúcsohoz elvileg nem nyúlt a doki, de most teljesne bohócorrnak érzem :(
7233. supergirl89 (válaszként erre: 7227. - Keki70)
2014. szept. 16. 18:31
Oksi, akkor visszaolvaslak.. :)
7232. keki70 (válaszként erre: 7218. - Cc20d95b5f)
2014. szept. 16. 09:39

Szia!


Három hónap...még kevés idő telt el.Fog még apadni,főleg az orrcsúcs,ami a leglassabban gyógyul.Én rég túl voltam az egy éven,az orrcsúcsom még mindig kemény volt,olyan érzésű,mint a műtét előtt,hosszú idő után lett csak.

A választóvonalat félévre teszik,mert az orr rendes vérkeringése akkor indul be.Szerintem ez nálam kitolódott,főleg az is bizonyítja,hogy nálam sokáig volt zsibbadás érzése is.Nem volt vészes,csak úgy éreztem,hogy van orrom.

Készüljél fel,biztos,hogy még apad,majd meglátod :-)

Hogy mennyit,azt tényleg nem lehet megjósolni,teljesen egyénfüggő.

7231. keki70 (válaszként erre: 7228. - Nyuszikaaa)
2014. szept. 16. 09:34
nlc-Erin71
7230. keki70 (válaszként erre: 7223. - Bobojsza)
2014. szept. 16. 09:34
Ugye az altatás után kezdődik az orr beinjekciózása.Ha viszont eleve lokálnak indul,akkor először feltolják a lidocainnal átitatott tampont és hagyják,had zsibbadjon az orr.Most kérdés,hogy nála meddig jutottak az altatásban...
7229. keki70 (válaszként erre: 7225. - 993dda84ef)
2014. szept. 16. 09:27

Réka szerintem az érzéstelenítésben van a lényeg.Azon kell túlesni,utána már könnyebb.Sok KP-es helyi érzéstelenítéses volt az nlc-n,szóval azok az injekciók azért nem semmik.

Vagy ha valakinek kis korrekciót lokálban csináltak,ott is az injekciók voltak a legkeményebbek.Az már megint más,hogy ki mennyire bírja a recsegés,vésés,stb...hangját.

Mindig is bátornak tartottam azokat és felnéztem rájuk,akik lokálban bevállalták az orrplasztikát.Minden elismerésem az övüké.

2014. szept. 16. 09:24
Sziasztok . Van aki Papp Péterrel csinaltatott orrplasztikat ?
7227. keki70 (válaszként erre: 7222. - Supergirl89)
2014. szept. 16. 09:22

Ha van egy ilyen rendes tesó,akkor érdemes azt a pénzt megspórolni,mert nem kevés.

Ha én most elkezdenék neked priviben mesélni...á,sosem lenne vége.Inkább majd megkérlek,hogy olvassad el a leírásaimat,persze adok hozzá hozzászólásszámot :-) Rendben?

7226. bobojsza (válaszként erre: 7225. - 993dda84ef)
2014. szept. 15. 22:57
Én is ezzel biztatom magam:)
7225. 993dda84ef (válaszként erre: 7223. - Bobojsza)
2014. szept. 15. 21:32

Nem altatták végül, így szerintem mindent ugyanúgy élt meg, mint te fogsz, hiszen előtte őt is felébresztették.

Mondjuk az meglehet, hogy hiába volt ébren, kába lehetett már, emiatt kevésbé volt magánál. Ez igaz, de ahogy írta, ő is mindenre emlékszik a műtétből. Maximum az érzéstelenítést éled meg másként, de szerintem az sem lehet vészes, és igen rövid ideig tart.


Biztos kényelmesebb aludni közben, de szerintem így is elviselhető kell legyen, régen szinte csak kizárólag helyi érzéstelenítésben műtöttek orrot. :)

7224. 993dda84ef (válaszként erre: 7221. - Cc20d95b5f)
2014. szept. 15. 21:25

Akkor sajnos el kell, hogy keserítselek, nekem még 8 hónaposan is jóval nagyobb volt, mint most, legalább is a képek alapján úgy tűnt. Persze a képek torzítanak, így nem érdemes arra alapozni, de viszonyításra nincs jobb.


A fotók még egy időpontban készülve is teljesen máshogy mutathatják az orrod, a beállítás szögétől, fényviszonyoktól függően. Teljesen más nem lesz a jószág, ne úgy képzeld, de még látványosan finomodhat, persze ez lehet, hogy számodra fel sem tűnik majd, én is leginkább mások orrán veszem észre.

7223. bobojsza (válaszként erre: 7219. - 993dda84ef)
2014. szept. 15. 20:27
Köszi, láttam a bejegyzését, de azt gondolom, hogy az ő esete azért más lehet pl. a műtét előkészítését illetően. Alapból altatásnak indult, így lehet, hogy történtek olyan dolgok amiket neki nem kellett átélnie. Azért írok neki, hátha jól megijeszt:)
7222. supergirl89 (válaszként erre: 7216. - Keki70)
2014. szept. 15. 20:24
Sikerüüüüült!Beszéltem K.T.-val telón, és mondta, hogy szerinte küldjek képet e-mailben, és úgy felgyorsíthatnánk a folyamatot. Valószínűleg pesten fogom megműttetni, mert ott olcsóbb 70 ezerrel, végülis tesóm ott lakik, max. egy ideig nála leszek, amint kienged a doki. :) remélem, hogy jó hírekkel fog szolgálni a képeim láttán, és azt fogja mondani, hogy ez nem lesz nehéz műtét. A telefonban nagyon rendes volt,és segítőkész, mindenre válaszolt, úgyhogy pozitív benyomásom van róla. Most várom a fejleményeket.Remélem, hogy minél előbb reagál. :) Jajj keki, most nagyon boldog lettem..remélem, hgoy ennél már csak boldogabb leszek..majd priviben elmesélhetnéd a történetedet, mert nagyon érdekel minden, hogy hogyan élted meg, és hogy mi után mi következett.:)
7221. cc20d95b5f (válaszként erre: 7220. - 993dda84ef)
2014. szept. 15. 20:10

Az a durva, h nekem a fotokon sokszor nagyobbnak tunik mostansag mint anno levetel utan par hettel :D

Osszesegeben nem panaszkodom, nincs miert, de en total ugy kepzeltem egyes beszamolok alapjan, h mintha total mast kellene latnom a korabbi allapothoz kepest. Aztan lehet egyik naprol a masikra metamorfozison megy majd at, ki tudja....

7220. 993dda84ef (válaszként erre: 7218. - Cc20d95b5f)
2014. szept. 15. 19:58

Szia!:)


Az a látványos változás, amiről beszéltünk, beszélnek, neked nem tűnik fel, csak képeken érzékelhető, összehasonlítva. Te mindennap látod a jószágot, vizsgálod, így az apró változások folyamatosan rögzülnek a memóriában, ezért a tükörben ez nem fog feltűnni. Nekem sem tűnt fel soha. Csak amikor megtaláltam egy korábbi felvételt.


Még változhat az orrcsúcsod, tényleg, persze, hogy mennyit azt megjósolni nem lehet.:)

7219. 993dda84ef (válaszként erre: 7217. - Bobojsza)
2014. szept. 15. 19:55

Szia!:)


Nem is olyan régen műtöttek itt egy leányzót helyi érzéstelenítésben, starbuck5 a felhasználóneve. Írj neki privit, hátha nem látja majd a bejegyzésed.


A legjobbakat!

2014. szept. 15. 19:30

Sziasztok

Reg jelentkeztem, engem junius 23-an mutott Karasz doki, lassan harom honapos leszek. Az igazat megvallva, nekem elmaradt az a sokak altal hangoztatott "oriasi valtozas" ahhoz kepest, ami a mutet utan fogadott, nem igazan veszek eszre semmi mast ahhoz kepest, mint pl 3-4hetesen, talan most neha dagadtabb is, mint akkor volt. Az orrcsucsom eleg kemeny rs furcsa erzesu, latvanyra is dagadtabb szerintem, mint kellene lennie, illetve tapintara nem egyforma a ket oldal, latvanyra nem tunik fel. Osszesegeben en orulok a mutetnek, mert korabban nagyon zavart ha oldalrol neznek es ez most mar nincs. Sok sikert a mutet elott alloknak, jobbulast a labadozoknak. Puszi :)

7217. bobojsza
2014. szept. 15. 18:17
Sziasztok, orrcsonttörés miatt érintett lettem orrplasztika ügyben. Konzultáción az orvos azt mondta, hogy helyi érzéstelenítésben is el tudná végezni a műtétet. Ha van valakinek tapasztalata ilyen műtéttel kapcsolatban, kérem ossza meg velem akár privátban is. Köszönöm.
7216. keki70 (válaszként erre: 7215. - Supergirl89)
2014. szept. 15. 16:57
Persze,megy Sopronba konzira,hiszen ott vannak azok,akiknek a gipszét le kell szedni a műtét után egy hétre,meg nem csak orrokat csinál,melleket,zsírleszívást,stb...szóval ilyeneket is.
2014. szept. 15. 14:47
Fel is hìvom,muszàj lesz,mert màr csak magànba csinàlja,a wabi ìrta hogy õk nem tudnak segìteni.Bàr nem tudom,hogy idejön-e konzultàlni..nem sok kedvem van ezért pestre menni,max ha ott mût..az e-mailemre nem hiszem hogy egyhamar reagàl..
7214. keki70 (válaszként erre: 7213. - Supergirl89)
2014. szept. 15. 09:01

Hívjad fel nyugodtan,én is így csináltam.Nem a wabin keresztül mentem,mert akkor az ő páciensüknek számítottam volna,hanem direktbe KT-hoz.Ugyanis mások a feltételek.


Persze,a külföldieket ő műti a wabiban,úgyhogy ha kell,akkor odamegy.A wabi amúgy is a külföldiekre épít,vegyük csak a fogászatot,fodrászatot,stb...viszont rájuk más tarifák is vonatkoznak.Amíg ők a wabin keresztül mennek,a magyarok nem.


Hát én nem tudtam magamat elképzelni az új orral-mégha láttam is látványterven-olyan hihetetlennek tűnt,hogy lehet ilyen is.

Akkor tudatosult bennem,amikor lekerült a gipsz és a nagy tükörhöz mentem.Imádtam azt a pillanatot,önző módon csak magamnak hagytam meg,még a férjem sem jöhetett be akkor.Sokat vártam rá,és egyedül akartam szembesülni az eredménnyel.Na persze KT nem maradt ki,hiszen ő vette le a gipszet. :-)

7213. supergirl89 (válaszként erre: 7212. - Keki70)
2014. szept. 14. 20:28
Az nem semmi. Nem bánnám, ha nálam is ilyen gyorsan történne minden. De sajna még mindig nem kaptam választ..bár csak e-mailben írtam neki..nem volt képem felhívni, mivel hétvége van, ráadásul még nem vagyok a páciense, szóval elsőre furi lett volna..de remélem hamarosan ad időpontot. Ha kell pestre is elmegyek műtétre (konzultációra biztos hogy nem, mert az sokba lenne). De tesóm pesten lakik, szóval akár ott is műthetne a K.T., viszont kényelmesebb lenne itt sopronban, ha már itt lakok. Egyre izgatottabb vagyok, minden órában az e-mail címemen vagyok..hátha kapok üzit..bár félek, hogy így lassan fog menni a folyamat. Felhívtam a wabi klinikát, ők mondták, hogy írjak nekik e-mailt, és ők továbbítják a dokinak, meg annyit mondtak, hogy ritkán van itt sopronban. De gondolom ha van páciense, akkor csak idejön.. már a képzeletemben is magamat látom új orral..ez vajon jó jel? :) A képzelet ereje állítólag sokat számít. Be akarom vonzani az új orromat.. :P
7212. keki70 (válaszként erre: 7211. - Supergirl89)
2014. szept. 14. 19:41
Vedd hozzá,hogy én 2008-as voltam.Csütörtökön mentem megnézni a látványtervet-ugye akkor helybe kellett menni érte,azaz Sopronba-és akkor még minden csütörtök,péntek wabis napja volt K-nak.Amikor megláttam a látványtervet akkor mondtam,hogy minnél előbb szeretném a műtétet.De a következő héten csütörtökön és pénteken fertőtlenítették a műtőt,viszont szerdán pont szabad volt a műtő.Felgyorsultak az események,szerdán 16h-kor már gipszben feszítettem. :-)
7211. supergirl89 (válaszként erre: 7210. - Keki70)
2014. szept. 14. 13:32
Teljesen egyetértek veled. :) egyébként neked mennyi idõ volt,mire kaptàl idõpontot? Félek hogy még vàrhatok a vàlaszra. Egyébként neked szép kis orrod lett. Az én orrom még a te eredeti orrodnàl is nagyobb,szóval gondolhatod hogy érzem magam.. :(
7210. keki70 (válaszként erre: 7209. - Supergirl89)
2014. szept. 14. 12:06

Én mindig azt mondom,hogy ez az ember saját magánügye és éppen ezért a döntést is magunknak kell meghozni.

Ott belül érzi az ember,hogy valóban annyira zavarja-e az orra,hogy ezért belevág a műtétbe,vagy tud azzal az állapottal élni,amit a sorstól kapott.

2014. szept. 13. 20:49
Köszi keki,nagyon köszi a segìtséget,meg a gyors vàlaszt. Màr intézkedtem idõpont ügyben,vàrom a vàlaszt. El se hiszem hogy végre megtettem az elsõ lépést..az az igazsàg hogy eddig magamnak sem mertem beismerni hogy zavar az orrom,màsoknak meg plàne nem mondtam. Ez nàlam tabu volt,de most teszek érte hogy ne legyen az. Nem szóltam még senkinek errõl,csak ha màr tudo, a mütét idõpontjàt. Nem akarom hogy a csalàdom ezen idegeskedjen,meg hogy beleszóljanak és ebbõl vita kerekedjen. :) a figyàsomat sem mondtam el anno hanem egyszer csak észrevették. Azt hiszem hogy ez azért màs tészta,de tényleg csak akkor mondom majd el amikor màr tuti... addig magamban izgulok és örülök.. :) remélem hamarosan új fejleményekkel szolgàlhatok.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook