Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
22429. Evicska82 (válaszként erre: 22428. - Xy1234xy)
máj. 13. 08:11
Mar gondoltam Rad hogy mi lehet veled. Orulok hogy minden rendben es elegedett vagy 😚
22428. Xy1234xy
máj. 12. 22:46

Sziasztok!

7 hónapos a korrekció-eddig minden rendben-imádoooom. Teszek fel képet és írok. Puszi pacsi Minden régi és új nózi tulajnak! :)

22427. Evicska82
máj. 12. 21:35
Es a keresztfiamat is persze :) aki a "szememmem" (szerelmem) 😊😊😍😍
22426. Evicska82
máj. 12. 21:35
Tudtomon kivul keszult kep rolam profilbol ahol tokeletesen latszodik a tokeletes orrom 😁😁😁 😍😍 imadom 😍😍
22425. klau95 (válaszként erre: 22424. - Keki70)
máj. 12. 20:49
Koszi igen vigyazok is ra nagyon! 😊😊 meg kicsit tobb mint 4 nap es minden kiderul :)
22424. keki70 (válaszként erre: 22421. - Klau95)
máj. 12. 20:10

Klau mással is előfordult,de azért vigyázzál az orrodra,a gipsz bizonyos mértékig védi,de az elsődleges feladata a formatartás.

Hat hét kell neki,amire összeforr és három hónap,amikor stabilan/de nem egy orrba találó bőrlabda ellen/.

Úgyhogy aggódnod nem kell,az előbbit csak azért írtam,hogy minden ellen nem jelent védelmet a gipsz.

22423. klau95 (válaszként erre: 22422. - Piszke05)
máj. 12. 18:20
Koszonom akkor jo, nekem nem volt olyan nagy fajdalom mint amit te mondtal. Nem lesz baj szep leszek 😊😊
22422. Piszke05 (válaszként erre: 22421. - Klau95)
máj. 12. 18:17
Szia!🙂Ne aggódj,nem lesz semmi baja az orrodnak!! Én a második éjszaka vàgtam orrba magam,vagy meg akartam vakarni,nem emlékszem,csak a nagy fájdalomra ébredtem! Tegnap vették le a gipszet,és semmi baja!!😀Gyönyörű!😊A tiéd is az lesz!!!😊👍
22421. klau95
máj. 12. 17:33
Csak en tudok ilyen bena lenni :( parom veletlenul megutotte a gipszes orrom. Kicsit luktetett hajszalnyit fajt vagy nem is tudom. Legyszi nyugtassatol meg hogy a gipsz miatt nem lehet baja nem fog eldeformalodni eltorni ujra? mindig talalok valami okoz hogy aggodjak :/
22420. Dorinkah (válaszként erre: 22418. - Piszke05)
máj. 11. 18:07
Engem is Rezek doktor mutott es igen o maga es a munkatarsai is profi, kedves es segitokesz munkat vegeznek! Az aszisztens holgy is egy angyal! Orulok, hogy minden rendben veled! Majd tegyel ki par fotot ha van kedved biztos sokan kivancsiak vagyunk! 😊
22419. Dorinkah (válaszként erre: 22417. - RudikaSVK)
máj. 11. 18:06
De jooo mar nagyon kivancsi vagyok a nozidra es orulok, hogy midnen rendben van! 🤩
22418. Piszke05
máj. 11. 11:12
Sziasztok!🙂 Ma volt a gipszlevételem! Rezek doktor úr műtött! Életem legjobb döntése volt hozzá menni!!!Én nem vittem képeket,nem is néztünk semmit,mégis olyan orrom lett,amilyenre vágytam!😊Semmi fájdalmam,kellemetlenségem nem volt,a bezártságon kívül. Nekem nagyon megnyugtató volt,hogy a hazajövetel másnapján felhívott a doktor úr asszisztensnője,és elmondta mit tehetek,mit nem és ha bármi kérdésem van nyugodtan hívjam!😊Persze nem volt,mert itt a fórumon tőletek minden megtudtam már! Nagyon köszönöm mindenkinek aki beengedett a naplójába!! Teszek majd fel képeket én is,ha bárkit érdekel megnézheti! Szép napot!!!
22417. RudikaSVK
máj. 11. 10:03
Sziasztok! Holnap lessz pont 1 honapos a nozim. Csak annyi, hogy Rezek doktor ur egy profi. Egyszeruen csaszarmunkat vegzet az orromon! Mindenkinek csak ajanlani tudom. Lesz naplom is, csak meg kerek egy kis idot. Ha valami kerdes, irjatok. Ruttyooo
22416. Afro21
máj. 10. 11:07

Köszönöm.🙂 Megszerettem és örülök, hogy megcsináltattam.

Engem Rezek doktor műtött.

22415. klau95
máj. 10. 10:58
Csinaltam egy titkos naplot, ha esetleg valaki szeretne benezni kopogjatok
22414. Broxán
máj. 10. 10:29
Afro21 nagyon szép! Annyira illik hozzad jó ra nézni! :) mindig megnézem,egyik kedvencem! :) ki is műtött? :)
22413. Afro21 (válaszként erre: 22410. - Keki70)
máj. 9. 19:51

Nagyon köszönöm Keki.🙂

Óvatosan bánok szegénnyel.

22412. keki70
máj. 9. 18:06

A C-vitaminnak is más a hatása és más a Rutascorbinnak is.

Tudnivalók átmentek,akkor jó,ha valamiben elakadsz,csak írjál.Abból is lehet szelektálni-orvostól függően-hogy melyik orrkészítményt érdemes először beszerezni.Mindet nem kell,majd a gyógyulás folyamán kiderül,ha esetleg nem válik be valamelyik,akkor mire érdemes váltani.

22411. Rhyno (válaszként erre: 22409. - Keki70)
máj. 9. 17:44

Nekem azt mondták, hogy ha szedem a C-vitamint, akkor a Rutascorbint nem szükséges, mert ugyanaz a hatása. De akkor inkább beszerzem!!! :)

Igen Keki, én is megkaptam már a tudnivalókat, köszönöm szépen. Egy Kincset érsz nekünk! :)

22410. keki70 (válaszként erre: 22406. - Afro21)
máj. 9. 17:36

Szia Afro!

Szép!!! <3

Szegénykém jobbulást,vigyázz magadra!Nem,nem lesz baja az orrodnak,ilyenkor már fújhatod nyugodtan az orrodat,csak soha ne húzzad az orrot lefelé,finoman befogod és jöhet a fújás.

22409. keki70 (válaszként erre: 22408. - Rhyno)
máj. 9. 17:31

Jól van,örülök,hogy sikerült :-)

Nem kell félned az altatástól,nagyon fognak rád vigyázni,az altatóorvos folyamatosan figyel,ellenőriz,rajtad lesz a két szeme végig.

Felébresztenek és olyan érzés lesz,mintha náthás lennél,nem fog gondot okozni az,hogy nem az orrodon át lélegzel,hanem a szádon.Csecsemőknek is megy,amikor náthásak :-)

Az érfal erősítésére már elkezdheted szedni a Rutascorbint.Én is olyan vagyok,hogy elég,ha egy kicsit beütöm a kezemet,lábamat és már ott a folt,ami aztán napról-napra szebb színekben pompázik.Viszont ennek ellenére a műtét után alig voltam színes,csak minimálisan és mire lekerült a gipsz,fel is szívódott.

Igazából ha valaki nem színesedik,akkor felesleges a feketenadálytő,az Árnika készítmények,mert nem fogod használni.

Gipszlevétel után viszont a körömvirágkrém kiváló,gyulladásra és duzzanatra van,külső használatra.

Rhyno átküldtem neked a fontosabb tudnivalókat?Ha esetleg nem,akkor jelezzed és szívesen küldöm!

22408. Rhyno
máj. 9. 17:02

Sikerült elrendeznem a vérvételt, köszönöm. Holnap reggelre mehetek is. :)

Úgyhogy, ha minden okés lesz, akkor jövőhét csütörtökön műtét. Tegnap kaptam ezt a műtét időpontot, úgyhogy lelkikeg még fel sem fogtam, hogy 1 hét márcsak.... most úgy érzem, hogy eszméletlenül félek, és néha fejbe is tudnám verni magam, hogy mibe mentem bele.... A legijesztőbb az a gondolat, hogy elaltatnak, és tudom, hogy milyen állapotban fogok felkelni, és mi vár rám napokig..... más is ugyanennyire félt? Lehet, xanaxot kellene szednem a műtét napjáig.... :)

Ma már bevettem a 2000 mg C-vitamint, meg kurkumás-mézes-propoliszos keveréket eszegetek, meg béres cseppezek..... beszereztem a fekete nadálytő krémet.... az árnika golyókat még nem, azt holnap veszem meg. Nem lesz szerintetek késő? Valami egyéb tipp érfal erősítésre? (Sajnos, én olyan vagyok, hogy picit is megütöm a lábam, és 2 hétig ott virít egy hatalmas folt.... remélem az arcom strapabíróbb :))))

A javaslatokat, jótanácsokat szívesen fogadom, sőt köszönöm is!

22407. Dalmadal (válaszként erre: 22403. - Rhyno)
máj. 9. 16:01
Nekem ez teljesen máshogy volt, nem volt egy nap alatt eredmèny. Pont egy hét volt. A plasztikai sebészeten eleve opcio volt, hogy segítenek a laborban es a tobbiben, de en az sztk-t valasztottam - ehhez kaptam a plasztikai sebeszeten egy kerelmet mutethez valo kivizsgalasra, amit a haziorvosomnak kellett odaadni, aki beutalt az sztk-ba. A mellkas-röntgen es az EKG eredmeny azonnal meg volt, a vérvétel eredményéért egy hét múlva kellett visszamennem az sztk-ba.
22406. Afro21
máj. 9. 14:22

Sziasztok!

Hétfőn (7-én) volt 2 hónapos az orrom. Töltöttem fel képet, akit érdekel mézze meg.

És ezzel ki is merítettem a 12 képes feltöltési lehetőséget.🙁

A hétvégén sikerült egy influenza szerű kórságba beleesnem, hááát szegény orromat rendesen megviselte a sok fújkálás, orrlyuk összenyomás. Remélem nem lesz baja.

22405. Annaelisa (válaszként erre: 22393. - Dalmadal)
máj. 9. 11:33
Thank you Dalmadal for your answer! I totally agree with you about the choice of a doctor, especially I allready have a failed nose job 8 years ago and I want to repair that now 😢 So I really want to be sure in my choice and Dr Rezek interess me more and more! Dr Doleviczenyi was an easy way for me as I found him by one of these surgery tourism organizer and this doctor speak french! Do you know some other name of good doctors in rhinoplasty? Thanks a lot again for your answer! Have a good day!
22404. keki70
máj. 9. 10:22

A háziorvosnak azt mondtam,hogy orrsövényplasztikám lesz.Csak ennyit.

Kiadta a beutalót,másnap levetettem és következő nap mehettem az eredményért.Nem az SZTK-ban vetettem le,mert akkor oda kellett volna az eredményért menni,hanem a körzetben,de más körzetben is le lehet,a háziorvoshoz megy vissza.

22403. Rhyno
máj. 9. 10:08

Köszönöm szépen! Az a baj, hogy én Pesttől 120 km-re lakom, úgyhogy csak egy vérvételért nem szívesen utaznék fel. Meg néztem a Mammutot én is, csak ott külön csomagok vannak. És, hogy benne legyen minden, amit kérnek, kb 3 csomagot kellene megvennem.

A háziorvos Nálatok nem cirkuszolt, hogy, mivel magán úton lesz a műtét, oldjátok meg ezt is úgy, ahogy akarjátok? Ma megyek hozzá, de attól tartok, hogy az enyém ezt fogja mondani. :( Meg az egyik ismerősöm pont tegnap kért sztk-s vérvételre időpontot, és 2 hét múlvára kapott.... kis város sok beteggel.... :(

22402. keki70 (válaszként erre: 22398. - Klau95)
máj. 9. 09:39
Jól van,ha megnyugodtál,akkor minden rendben :-)
22401. keki70 (válaszként erre: 22397. - Rhyno)
máj. 9. 09:37

Mammut Egészségközpont

centrumlab.hu/?gclid=CJLu2pPlls8CFeYp0wodsKwIOQ

22400. keki70 (válaszként erre: 22397. - Rhyno)
máj. 9. 09:25

Szia!

Ha a háziorvosodtól kérsz beutalót,utána bármelyik körzetben levetetheted,másnap,vagy következő nap már vissza is ér az eredmény a háziorvoshoz.

Ha magánúton pl.Mammut,akkor kb.10 000 ft.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook