Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
32890. Livike52 (válaszként erre: 32889. - Pink)
dec. 12. 08:04
Megy a drukk ezerrel szorítok neked minden rendben lesz majd írj várom 🥰
32889. Pink
dec. 12. 07:43
Jó reggelt🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️ Ma megyek 13 re gipszlevètelre megint...🙄🙄 Drukkoljatok🍀🙏🤞🥺ezerrel,semmi para ne legyen....köszönöm 🥰🥰🥰
32888. Livike52 (válaszként erre: 32887. - Pink)
dec. 11. 10:30
Megy a drukker ezerrel drága kitartást kívánok neked 🥰
32887. Pink (válaszként erre: 32884. - Viktoriaerks)
dec. 11. 08:40
Át èrzem...nekem hematóma vagy mina tököm lett egyik oldalon a szememnèl a nyeregnèl...visszatette a gipszet,antibiotikum aztán holnap veszi le,de mèg full èrzèkeny az orrom alatta,hát csak szètbombázta szerintem 'fájhat'az...előre fèlek mi lesz...drukkoljatok kèrlek 🙏🍀🤞🙆🏻‍♀️😃❤️szóval nem egyszerű,persze,hogy totálisan átèrzem,jó,hogy vagytok,segít...🙃💝
32886. Pink (válaszként erre: 32885. - Livike52)
dec. 11. 08:37
Nem egyszerű az biztos....nekem mostanában így át fut az agyamon,ó èdes f@szom....minek vágtam bele??? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Nem is volt vèszes orrom,mentem volna inkább utazni .....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Nem akarjuk elvenni a kedved,van akinek elsőre sikerül....Mi nem azok vagyunk 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️😃😃😃❤️
32885. Livike52
dec. 11. 06:07
Hát csajok ahogy így olvasgatok egyre jobban parázok az orr műtétemtől 🙉
32884. viktoriaerks (válaszként erre: 32883. - Pink)
dec. 10. 23:21
Nekem a gipszlevetel utan 2 nappal visszapuklisodott az orrom, azt nem irtam be a naplomba csak azthiszem ide hozzaszolasba. A gipszlevetel utani kontrollon ugye puklis volt, minden cucc oda begyulemlett. Felszurt mindegyik orrlyukamba egy tut es azzal szivta le a cuccost, kozben nyomta felulrol… ahogy olvastam nagyjabol at tudod erezni, hogy mit eltem at. Aztan jott a tapaszolas… 2 hetente jartam vissza, 3 alkalommal. Aztan visszaegyenesedett… majd ahogy ment le a duzzanat, kezdte elnyerni a formajat az orrom jott ez a ferdeseg szembol 😔 Profilom gyonyoru, amit szerettem volna. Februartol-marciusig nyaralunk igy nem mertem elobb bevallalni a korrekciot, pedig megcsinalta volna elobb is. Szoval nem vagy egyedul!!! 🫶🏼 Kitartast!! 🫶🏼
32883. Pink (válaszként erre: 32882. - Viktoriaerks)
dec. 10. 23:07
Ó,nekem 2.hete gipsz van....levette majd úgy elkanyarodott az orrom,mint egy boxolónak...èn is kivagyok ám,mert visszakerült a gipsz....nem is nagyon merèszkedem így sehová😂🤦‍♀️🤭😁🙆🏻‍♀️előre fèlek mèg mire számíthatok....mert nekem elsőre semmi sem sikerül....de nyugtat,hogy ezzel nem vagyok egyedül....köszi,hogy beengedtèl,láttam a kálváriád....ki tudja nálam mi lesz jáj 🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁🍀🙏🤞
32882. viktoriaerks (válaszként erre: 32881. - Pink)
dec. 10. 22:52
Én hallottam már korrekciós műtétről, szerintem gyakori. Az altatás árát kell csak kifizetni. Nyilván nekem se úgy alakult egyből semmi a gipszlevétel után ahogy én azt elképzeltem meg láttam másoknál… volt szenvedés bőven. Nekem ferde nem volt szemből… legalábbis én nem láttam annak, ám de most… 🤣 Puklis volt, így elég sokat kellett dolgoznia rajta, nyilván így optikailag szemből is teljesen máshogy hat mint előtte. 🤯🤯
32881. Pink (válaszként erre: 32880. - Viktoriaerks)
dec. 10. 22:14
Szia.🙃 Kopogtam hozzád...korrekciós műtèt?? Olyan is van? Mert enyhe ferdesèg lehet nekem is marad,úgyhogy van minden bajom.....ferde orral ès orrsövènnyel műtöttek....2 hete...🙄
32880. viktoriaerks (válaszként erre: 32879. - 28bogar)
dec. 10. 21:27

Szia!

Engem Rezek műtött. Van naplóm is, beengedlek ha kéred. Illetve bármi kérdésed van szívesen segítek! 🫶🏼

32879. 28bogar
dec. 10. 21:24

Sziasztok kb 2 eve olvasok az oldalon. Orrmutetet szeretnek elsore Rezek Ödönre gondoltam akit mutott valami velmenyt kerhetnek? Illetve szivesen fogadok mas tippet is orvost illetoen.


Szep estet nektek

dec. 10. 21:20

Sziasztok!

Csütörtökön voltam a fél éves kontrollon. Sajnos márciusban vár rám egy korrekciós műtét. Szemből ferde az orrom, azt mondta a doki, hogy a csonthártya oda nőtt, vagy mi… igazából nem is lényeges annyira az oka… csak egyből bepánikoltam, mert nem akarok újra szenvedni. Azt mondták, hogy ez nem lesz annyira durva mint a nagy műtét. Nem lesz tamponálás, nem lesz olyan hosszú felépülési idő. Akinek volt ilyen korrekciója leírná a tapasztalatait? Előre is köszönöm!🫶🏼

32877. Pink (válaszként erre: 32876. - Livike52)
dec. 9. 10:40
Igen,kicsit megterhelő,de bízom a legjobbakban....ne aggódj,nálad is minden rendben lesz,várjad boldogsággal azt a napot 🍀🙏🙃🥰🤞köszönöm,kedden veszik le újra a gipszet 🤦‍♀️😂😃úgyhogy jah....🍀🙏🤞Puszillak 💝
32876. Livike52 (válaszként erre: 32875. - Pink)
dec. 9. 06:17
Elhiszem drága amin túl mész most de megéri a vég eredményt 😊 ez nagyon türelem játék én is bele gondolok hogy április 3.án ez vár rám 🙉 megy a drukker ezerrel kitartás drága neked 🥰
32875. Pink (válaszként erre: 32874. - Livike52)
dec. 8. 11:43
Sziaa...pont akartam írni 🙃...megvagyok bár kissè frusztráló ez a gipsz már második hete...nem nagyon tudok semmit csinálni,lecsúsztam egy útról is,mert hát gipszesen mègsem megyek inkább ....mondjuk kell a levegő minden csak rossz,hogy megbámúlnak 😃🤦‍♀️🤷‍♀️na mindegy...remèlem a vègeredmèny jó lesz legalább,ha már így megszenvedek èrte....mèg mindig nem vagyok nyugodt...🙄🍀🤞🙏 Mèg drukkoljatok nekem....ja kène már takarítani minden 😃bevásárlások de hát mèg pár hètig relax ilyen tèren....🤷‍♀️😁 Puszillak Titeket 🙃💝💝🙃
32874. Livike52 (válaszként erre: 32873. - Pink)
dec. 8. 09:25
Szia drága hogy vagy?
32873. Pink (válaszként erre: 32872. - Livike52)
dec. 6. 10:15
Remèlem 🍀🙏🤞💝🥺🙃
32872. Livike52 (válaszként erre: 32871. - Pink)
dec. 6. 06:32
Szépen helyre jön drága nemsokára élvezheted a gyönyörű orrocskádat 🥰
32871. Pink
dec. 5. 18:53
Sziasztok🙋🏻‍♀️ Kaptam újra gipszet,meg antibiotikumot..kedden (12èn) veszi le...állítólag vmi hematóma lett az orrnyereg mellett🤷‍♀️🤷‍♀️🙄🙄 hát nem is èn lennèk ha vmi flottúl menne nekem...🤞🍀🙏🙆🏻‍♀️🤦‍♀️úgyhogy remèlem minden rendben lesz mostmár tènyleg..gipszes orral lehet menni intèzni a dolgaim??Max.mindenki engem nèz,ma is ez volt isteni 😂😂🤭🤭💝
32870. Livike52 (válaszként erre: 32869. - Pink)
dec. 5. 14:32
Minden rendben lesz drága 🥰
32869. Pink (válaszként erre: 32868. - Livike52)
dec. 5. 10:44
Köszönöm,most bevagyok sz@rva rendesen.....🥺🥺🥺
32868. Livike52 (válaszként erre: 32867. - Pink)
dec. 5. 10:21
Megy a drukker ezerrel drága 🥰
32867. Pink
dec. 5. 10:10
Sziasztok🙋🏻‍♀️🙄 vissza kell mennem újra kapok gipszet,mert csámpás meg ödèmás az orrnyergem a szememnèl ahogy tegnap megmozgatta mèg vèrzett is,úgyhogy mindjárt bumlizom vissza ....drukkoljatok ..nekem semmi sem megy simán ....🥺🍀🍀🍀 Majd írok puszi Nektek 💝
32866. keki70 (válaszként erre: 32865. - Pink)
dec. 4. 20:15

Tapaszos orral vittem a legkisebbet oviba és úgy néztek rám,mint aki valamelyik másik bolygóról való lenne.Mindenki kíváncsi volt,hogy mi történt az orrommal,nem volt megszokott látvány nálunk,hogy valaki így közlekedik,még jó,hogy nem láttak gipsszel🤭Mondtam nekik,hogy magánügy,délután már a kislányom ment a legkisebbért az oviba,így megúsztam a kíváncsiskodókat🙈


Nincs mit,szívesen💝

32865. Pink (válaszként erre: 32864. - Keki70)
dec. 4. 20:08
Igen most úgy megmozgatta,hogy az orrnyereg dagadt is az egyik oldalon...orccsucsnál is van tapasz csak szabadon hagyta a lukat,hogy kapjak levegőt de agyon tapasztotta ..most csampas,mert dagadt 😀😀elèg riasztó de nyílván jobb lesz 🙏🙏 megmozgatta mert picit ferdènek látta ès most kanyarosan dagadt picit,de gondolom az termèszetes...most így menjek mindenhova malackás orral 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️😁😁 🤭🤭 no mindegy 🤷‍♀️🤷‍♀️😀cink egy pöppet....de nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat 🥰🥰💝
32864. keki70 (válaszként erre: 32862. - Pink)
dec. 4. 19:39

Szia!🎀


Örülök,hogy túl vagy rajta,annak meg főleg,hogy van nagy boldogság!🤗Most a malackás állapotot látod,de nem fog így maradni,ne aggódjál.A gravitáció életbe lép és rövid időn belül a megemelt orrcsúcs pont odakerül,ahová az orvos tervezte.🙏🏻

A tartótapasz még összetartja az orrodat,a lekerülő gipsz után nem "lóg" az orr a levegőben,van így egy hét átmenet neki,a nyirokfolyadékot leszorítja,nem hagyja duzzadni.Ha az orrcsúcs alatt is átmegy "U" alakban a tartótapasz,akkor még azt is tartja.

Kitartást és akadálymentes gyógyulást kívánok!💕🍀

32863. Livike52 (válaszként erre: 32862. - Pink)
dec. 4. 17:31
A nehezén már túl vagy drága mondtam én hogy gyönyörű lesz pihenj sokat 🥰
32862. Pink
dec. 4. 16:01
Sziasztok Csajok! 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️😁😁 Na túl vagyok rajta,jól átmozgatta azt hittem bekakilok 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙈🙉🙊 rosszul is lettem...most agyon tapaszolta fel is húzta úgyhogy most mazsolás vagyok most egy hètig így kell legyek 🤦‍♀️🤦‍♀️😀😀remèlem nem marad így,mert amúgy helyes kis orrom lett....csak agyon tapasztotta minden irányból,mert hogy mèg kell vmièrt...nyílván ez mèg sokat változik,most baromi èrzèkeny kívül belül mondhatom fáj is most azèrt....dióhèjban ennyi,ha vmit kihagytam írok...puszi ölelès 🙃💝🥰
32861. Livike52 (válaszként erre: 32860. - Pink)
dec. 4. 10:40
Köszönöm szépen 🥰🥰
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook