Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
26907. Gaboo81 (válaszként erre: 26903. - Annasi)
aug. 9. 22:53
Szia! Nagyon sajnálom, durva történet 🙁 drukkolok, hogy meg tudják oldani az orrod arcuregmutet nélkül és a későbbiekben kapjál levegőt.
26906. Uni6 (válaszként erre: 26905. - Palma_eve)
aug. 9. 20:59
Elgondolkodtam rajta. Úgy tudom, nála tervgarancia van. Nekem a bal porcom homorú volt, az ki is lett javítva, viszont most meg a jobb oldalon van egy horpadás, amit igazán nem értek. Csak arra tudok gondolni, hogy ahhoz nem lett nyúlva, vagy nem úgy. Én nagyon pozitívan és gigantikus bizalommal álltam ehhez, de most nagyon el vagyok kenődve, és nem tudom, mi fog még előjönni, ahogy folyamatosan apad.
26905. palma_eve (válaszként erre: 26904. - Uni6)
aug. 9. 20:19

Vele csináltatnál egy korrekciót? :O

Nekem sem gyogyult 100%-osan az orrom sajnos, szóval szinte biztos, hogy lesz egy második mütétem. De nem választanék más dokit, meg nem is hibáztatom Rezek dokit érte. Allitolag 80% a doki tudása, 20% pedig, hogy kinek a szervezete hogyan reagál.. :-((

26904. Uni6
aug. 9. 17:02

Sziasztok!

Vannak itt Varga Klárás lányok? :) Ha igen, írnátok nekem privit?🙏🏻

Egyébként update a naplómban, ha valaki szeretné olvasni. Kezd nem happy lenni a sztorim, egyre sanszosabb, hogy lesz 2. műtétem. Én eljutottam oda, hogy mindenkit lebeszélek, akinek nem EÜ gondja van az orrával. :(

26903. Annasi
aug. 5. 22:29

Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok segítséget, amit tôletek kaptam!

Leírom én is a történetemet, már körülbelül két éve nem kapok levegôt a bal orromon, amit szinte már meg is szoktam. De mindig is tervben volt egy mutet, majusban voltam is Rezek dokinal, akivel rogton megtalaltuk a kosos hangot es egy oszi mutetben maradtunk. Sajnos azonban multheten kiderult, hogy az orrsovenyem miatt kialakylt egy kronikus arcureggyulladas, amit szinten muteni kell. Ma beszeltem Erikaval es azt mondta, hogy a Doktorur mar nem vallal ilyen muteteket, csak orrsovenyt es plasztikat. De nagyon rendesek es raneznek, hogy az arcureghez biztosan hozza kell-e nyulni, viszont csak augusztus vegen, mert addig vannak szabadsagon. :(

Teljesen ketsegbe vagyok esve, nem akarom, hogy mas mutson, esetleg meg Karasz doki, de Rezekkel tenyleg rogton meg volt a kozos hang :(

26902. Ramcsi94
aug. 5. 22:01
Heten ugyis kuldom a leleteket Erikanak, aztan akkor megkerdezem tole:) de koszi azert!:)
26901. Gaboo81 (válaszként erre: 26899. - Ramcsi94)
aug. 5. 21:36
Bocsánat! Tévedtem, nem rendel pénteken délután 🙁 csak délelőtt. Ne haragudj, úgy emlékeztem, hogy Kitti délután volt de kiderült hogy nem.
26900. Gaboo81 (válaszként erre: 26899. - Ramcsi94)
aug. 5. 21:27
Azt nem tudom, hogy este meddig rendel. De max elkéred magad a munkahelyről előbb, nem kell szabit kivenni. Megkérdezem Kittit, ő egyszer pénteken utolsónak ment de nem emlékszem hány órakor.
26899. Ramcsi94 (válaszként erre: 26897. - Gaboo81)
aug. 5. 17:16
Fuu az szuper lenne, ha ilyen delutan 6-7 ora korul is meg tudna majd fogadni:) koszi szepenn!!:)
26898. Gaboo81 (válaszként erre: 26897. - Gaboo81)
aug. 5. 14:57
Erikától ☺
26897. Gaboo81 (válaszként erre: 26895. - Ramcsi94)
aug. 5. 14:56
Szia! Engem is szerdán műtött és pénteken vette le a gipszet. Egész nap rendel, kérhetsz Etikától későbbi időpontot is. Majd fog hívni, hogy hogy vagy és akkor beszélitek meg mikor mész.
26896. Ramcsi94
aug. 5. 12:59
Ja és esetleg van olyan nap, amikor estefele rendel a doki? (kontrollokra jó lenne, ha nem kéne szabit kivennem)
26895. Ramcsi94
aug. 5. 12:08
Sziasztok Rezek-esek!:) A dokinál melyik napokon van a gipszlevétel? Nekem szerdai napon lesz a műtétem, és hogy kalkuláljak, melyik nap kerül le kb?:)
26894. Annasi (válaszként erre: 26893. - Gaboo81)
aug. 4. 10:52
Köszönöm szépen lányok! Kipróbálom mindkettôt! :)
26893. Gaboo81 (válaszként erre: 26889. - Annasi)
aug. 4. 07:24
Face paste előtt én is a kontúr húzogatós appot használtam, de annyi mindent kellett áthuzogatnom vele, hogy messze nem születetett olyan szép terv. Oldalról tényleg jó. De elölről 🙁 egy krumpliból nem lehet vele szép orrot csinálni. Nézd meg a naplómban, amit végül a doktornak mutattam elölről és felprofilból is az a Face paste-val készült. Azért írom ezt, mert amikor elkezdtem a tervezgetést azt hittem tudom mi áll jól és akkor még egyenes és nem fitos orrot szerettem volna. Az appal megláttam, hogy nem is áll olyan jól nekem. Végül az íves fitos lett a legjobb amit először egyáltalán nem akartam 😂
26892. Gaboo81 (válaszként erre: 26889. - Annasi)
aug. 4. 07:09
Igazából attól függ mit szeretnél csinálni az orroddal. Ha csak púpot akarsz leszedni esetleg orrcsúcsot picit feljebb akkor elég az ide-oda húzogatós app ☺ nekem nem volt orrcsúcsom sem és szemből is nagy változást szerettem volna ezért nekem jobb volt a Face paste. Komplett orrokat tudtam vele magamra tenni. így az is kiderült, mi áll nekem a legjobban.
26891. palma_eve (válaszként erre: 26889. - Annasi)
aug. 3. 23:50

Photoshop (Liquify funkció), BodyEditor LT

Ezekben ide-oda tudod huzogatni az arcod/tested/orrod stb konturjait. Úgy tudom, a dokik is valahogy igy csinaljak, csak ok nyilvan a megvalósíthatóság határain belül :) Főleg oldalról és felprofilbol látványos.

26890. Gaboo81 (válaszként erre: 26889. - Annasi)
aug. 3. 22:53
Szia! Face Paste . Ezzel bárki orrát magadra teheted. Szuper app. Csak arra kell figyelni, hogy ugyanabban a szögben álljon az arcod mint akinek az orrát lenyúlod☺ de a net tele van csodás orrokkal! Jó szórakozást!
26889. Annasi
aug. 3. 19:46

Sziasztok!

Ti milyen appal nezegettetek az “orr terveket”? :)

26888. keki70 (válaszként erre: 26887. - Dorotthy1992)
aug. 3. 19:43
Nincs mit,szívesen :-)
aug. 3. 19:43
Keki70 koszonom a valaszt:)
26886. keki70 (válaszként erre: 26885. - Dorotthy1992)
aug. 3. 19:21

Szia :-)

Üdv. a fórumon!

Beleveszem azt is,hogy esetleg jövőre kerül rá sor.Az árak ugye emelkednek,ahogy az anyagköltség,altatás,stb...számoljál közel 1 millióval.

Szívesen és sok szerencsét!

aug. 3. 19:19

Sziasztok :) segitseget kernek mennyibe kerul jo orvosnal az orrplasztika?

Kerdezem azert mert en szerbiabol irok de csak is magyarorszagon szeretnem megcsinaltatni az orrom

Eddig csak olvaso vagyok itt evek ota de szeretnem iden legkesobb jovore megcsinaltatni

Koszonom elore is valaszokat:)

26884. Angyallanyka_Agi (válaszként erre: 26883. - Gaboo81)
aug. 3. 09:23

Igen most elkezdtem Cicaplasttal kenni belul, hogy a sebek gyogyulasaban is segitsen es fertotlenitsen, mert a jobb oldalon belul is faj es a belso orrkagylo is duzzadtabb.

Szerencsere orrfujasnal “csak” akkor faj, amikor hozzaerek. Hefon szerintem felhivom telefonon az asszisztenst.

26883. Gaboo81 (válaszként erre: 26882. - Angyallanyka_Agi)
aug. 3. 06:31
Jaaah. Ebben az esetben hívd Erikát! Még betadint kenhetsz bele. Az fáj ha megfújod a levegőt? Vagy az ha összenyomod az orrod? Összenyomással én még nem próbálkoztam bevallom.
26882. Angyallanyka_Agi (válaszként erre: 26881. - Gaboo81)
aug. 2. 22:17
Keménynek nekem is kemény, de igazából a fújás nem emiatt nem megy, hanem mert még mindig nagyon fáj.
26881. Gaboo81 (válaszként erre: 26880. - Metélőhagyma)
aug. 2. 19:05
Te már fújod az orrod? Én meg nem tudom olyan kemény, hogy nem megy.
26880. metélőhagyma (válaszként erre: 26878. - Angyallanyka_Agi)
aug. 2. 08:19

Szia! Én 3.hete fujom, én utána járnék.

Pukli nekem is megvan, sajna már 4 hete.

26879. Gaboo81 (válaszként erre: 26878. - Angyallanyka_Agi)
aug. 1. 17:03
Szia Ági! Szerintem adj neki még időt. 3 hónap az nagyon kevés gyógyulás szempontjából.
aug. 1. 10:54

Sziasztok!

Most mar holnap 3 honapja, hogy mutottek. Az orrfujast kb 2 hete probaltam eloszor, viszont amikor hozzanyulok az orromhoz, meg mindig olyan, mintha atombomba robbanna. Ez Nektek is ilyen vagy ez eleg gaz es hivjam az orvost? (Rezeket mar kb kerdezni sem merem, mert ugy erzem, hogy mindig le akarja razni az embert, ugyhogy hatha itt van tapasztalat :) )

Az orrfujas emiatt nem nagyon megy sajnos.

Illetve az orrcimpamon kivul van egy dudor mar az eleje ota, ami nem akar elmulni. Volt masnak is ilyen? Mi lett vele?

Koszonom,

Agi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook