Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogadás-örökbeadás fórum

Örökbefogadás-örökbeadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15154. nitta 2024 (válaszként erre: 15153. - Törpilla)
márc. 8. 06:50
Köszönöm, kedves vagy.:-)
15153. Törpilla (válaszként erre: 15152. - Nitta 2024)
márc. 8. 05:55
Szia! Ha elfogadó vagytok bőrszínt illetően is, akkor igen rövid az idő nem lesz egy év sem. Minden attól függ, hogy mit töltöttek ki. Sok sikert és örömteli várakozást kívánok nektek!
15152. nitta 2024
márc. 8. 05:23
Érdeklődni szeretnék, hogy mik a tapasztalatok a várakozási idővel kapcsolatban, elfogadok jó tanácsokat, hasznos információkat, akik tudnak ebben segíteni. Én most indulok ezen az úton a férjemmel és sok mindenről nincs még információnk. Köszönöm a segítő szándékú válaszokat.
15151. Vivien131 (válaszként erre: 15094. - Baba2021)
2023. szept. 13. 23:24
Szia kedves Baba mire jutottál, eltelt már egy év de meg nálunk sem halt meg a remény kérlek jelezz vissza a vholozsi@gmail.com.
15150. Vivien131
2023. szept. 13. 23:23

Sziasztok

Nem is tudom hogy kezdjem el vagyok keseredve most jöttünk haza párommal már 5. Éve próbáljuk legyen egy kis babánk de sajnos nem sikerült, amit rolunk tudni kell párom magán vállalkozásba taxizik én pedig óvónő vagyok napi szinten látom a kis manókat, és imádom is mindegyiket, de szeretnénk a párommal egyett akit mi nevelhetünk meg tudjunk neki adni mindent mert úgy érezzük hogy az életünk ki teljesüljön már csak egy gyerkőc hiányozna.

Kérlek keressetek meg bennünket a következő email címen:

Vholozsi@gmail.com

15149. Csaba1233
2023. aug. 1. 18:16

Kedves Édesanyák!


Én, kivételesen Apaként írok ide, mer nekünk már van egy majdnem 6 éves kislányunk a feleségemmel, akivel hamarosan 14 éve leszünk házasok. Teljesen természetes úton született, bár nagyon rögös volt az út, mire idáig elértünk, de hálát adhatunk Istennek, hogy Ő van nekünk. Viszont a testvér lehetősége már nem adatott meg nekünk…., ezért is gondoltuk, hogy írunk pár sort ide magunkról.

Idei, érvényes örökbefogadói határozattal rendelkezünk, a tanfolyamot elvégeztük, meg természetesen gyakorló szülők vagyunk. Budán lakunk új építésű kertes házban, a gyermeket saját szoba és sok szeretet várja majd. Ha kislány érkezik, akkor annyi ruha és játék lesz, hogy csak na. 😊 Diplomások vagyunk mindketten, biztos egzisztenciával és anyagi háttérrel rendelkezünk, nem is beszélve a család támogatásáról, ami nem nagy, de annál összetartóbb.

Nem ragaszkodunk kisbabához, mi már azt megéltük, így 2-6 éves gyermek örökbefogadását szeretnénk, de ezek a számok nincsenek kőbe vésve, rugalmasak vagyunk és bármit meghallgatunk.

Komolyak a szándékaink, és ha a Tieid is azok, és biztosítani szeretnéd a gyermeked minőségi jövőjét egy életre, akkor keress minket nyugodtan. csaba1233@freemail.hu

15148. Csaba1233 (válaszként erre: 15094. - Baba2021)
2023. aug. 1. 18:02

Kedves Baba 2021!

Igen, mi szívesen örökbefogajuk a kislányt. csaba1233@freemail.hu

15147. Ereszke
2023. júl. 12. 15:23

Kedves Kismama!


Szeretnénk Neked bemutatkozni mint örökbefogadó szülők.


Egészségügyi okok miatt sajnos nem lehet saját gyermekünk. Több mint 6 éve próbálunk természetes úton teherbe esni, illetve túlvagyunk több lombik programon is, amely idő alatt több terhességet is elvesztettünk, ezért döntöttünk az örökbefogadás mellett.


1,5 éve jelentkeztünk a helyi TEGYESZnél, hogy örökbefogadó szülők lehessünk, elvégeztük a szükséges tanfolyamot, valamennyi engedéllyel rendelkezünk. A családunkba érkező gyermek számára meg tudjuk adni a boldogságot, kényelmet és támogatást az élet minden területén. Családi házban élünk Érd csendes, nyugodt környékén. A gyermeket úgy fogjuk nevelni, hogy érett, független gondolkodású, elfogadó felnőtté váljon. Az oktatás fontosságát szem előtt tartva szeretnénk biztosítani a gyermek számára a jó iskolák és tanórán kívüli tevékenységek lehetőségét, ahol tehetségének és érdeklődésének megfelelően fedezhetné fel a világot.


Barátaink és családtagjaink is tárt karokkal és szeretettel fogadnák egy gyermek érkezését. Nagyon vágyunk rá, hogy egy kislányt vagy kisfiút örökké a gyermekünknek szólíthassunk, akinek biztosítanánk a szeretettel és lehetőségekkel teli, biztonságos életet.


Mindketten szeretünk utazni, Európa szerte több országban is jártunk már. Szeretnénk, hogy gyermekünk is világot lásson, minél több kultúrát megismerjen. Fontos számunkra a kultúra ismerete és szeretete, gyakran járunk koncertekre, színházba, kiállításokra, mindketten sokat olvasunk.


Emellett szeretünk jókat enni és főzni együtt, rendszeresen grillezünk együtt a barátainkkal, családtagjainkkal.


Családunkhoz tartozik két border collie kutyus és egy birman cica. Mivel a kutyusok fajtájukból adódóan az átlagnál több figyelmet igényelnek, sok időt töltünk velük a szabadban, gyakran kirándulunk.


Férjemmel jelenleg is egy boldog család vagyunk, azonban egy gyermek érkezése még örömtelibbé tenné családunkat, és mindent megteszünk azért, hogy boldogságunk örökké tartson.


Úgy gondoljuk, hogy az örökbeadás a mélységes szeretet és az önzetlenség végső megnyilvánulása. Egy édesanyának hihetetlenül nehéz ezt a döntést meghoznia, amiért a „köszönöm” közel sem elég kifejező szó. Kedves Kismama, mi mindenben támogatunk, és segítünk.


Amennyiben a bemutatkozásunk alapján szívesen megismerkednél velünk ezzel az életre szóló döntéssel kapcsolatban, kérlek keress minket az alábbi e-mail címen:

ereszke@gmail.com


Minden vágyunk, hogy egy gyermeket tarthassunk a karunkban, és reméljük, hogy hamarosan mi is megtapasztalhatjuk a szülővé válás csodáját.

2023. ápr. 8. 16:14

Sziasztok!

Mint sokan mások, mi is megragadnánk ezt a lehetőséget, hogy bemutatkozzunk, mint leendő örökbefogadó szülők. Sajnos, természetes úton mi sem lettünk család, ezért jelentkeztünk 3,5 éve a helyi TEGYESZ-nél, hogy beálljunk a várakozók hosszú sorába. Érvényes határozatunk van és nyílt örökbefogadást is vállalunk természetesen, ebben egy alapítvány illetve a TEGYESZ lenne segítségünkre, így biztosítva azt, hogy mindkét fél a lehető legnagyobb biztonságban legyen.

Egy dunántúli nagyvárosban élünk, kertes családi házban. Nagyszülők, testvérek közel laknak. Mindenki nagyon várja már, hogy egy kisgyerek érkezzen a családba. Hosszú évek óta ugyanazon a munkahelyen dolgozunk, biztos anyagi háttérrel rendelkezünk. Szabadidőnkben szeretünk olvasni, kirándulni és kertészkedni. Lélekben már nagyon készülünk, rengeteget beszélgetünk arról, hogy milyen lesz majd az élet hármasban. Több könyvet is beszereztünk már a kisgyermekek nevelésével, gondozásával kapcsolatban. És a szoba is gyorsan elkészülne, ha úton lenne már az új lakója.

Kedves Kismama, ha esetleg szimpatikusnak találsz minket bemutatkozásunk alapján és úgy gondolod, hogy szívesen megismerkednél velünk ezzel az életre szóló döntéssel kapcsolatban, kérlek jelentkezz ezen az e-mail címen:

kicsibarackvirag@gmail.com

15145. Lotti_
2023. márc. 30. 10:34

Kedves Kismama!

Tudom rengetegen vagyunk itt akik örökbefogadásra várakozunk, most mi is megszeretnénk ezúton próbálni, mert sok szerencsés párnak már sikerült.

A férjemmel örökbe szeretnénk fogadni egy kisbabát. Sajnos sok év a várakozás, ezért próbálkozunk a magánutas örökbefogadással. Érvényes örökbefogadói határozattal rendelkezünk és a tanfolyamot is elvégeztük. Kertes házban élünk, nincsenek káros szenvedélyeink.

Komolyak a szándékaink, hivatalos úton szeretnénk mindent intézni. Segítünk lelkileg mindenben, tudjuk nagyon nehéz döntés ez most Neked. Kérlek ha ilyen helyzetbe kerültél írj nekünk! v.lotti888@gmail.com

15144. Espresso77
2023. febr. 23. 16:36

Sziasztok.


Már nagyon régen jártam itt a hoxán, a csoportokban is (többen is jelen voltam). Így egy ideje nem követem a csoport eseményeit. Most más okból jöttem fel, és láttam hogy van másoktól egy csomó olvastam az üzenetem. Van aki már nincs is itt. Gondoltam leírom hogy áll a sztorim, sztorink. Én még egyedülállóként jártam itt utoljára és egyedül toltam le 6 inszemet, 3 lombikot, egy siekrtelen stimut, és aztán .... És ezekből nem lett gyerekem. Közben még 4 éve egyedülállóként indítottam útjára az örökbefogadást is. Diszkrimináltak, mint egyedülállót, és hát kiajánlásom sem volt. Az egyetlen amiért megérte, hogy haladtam ettől függyetlen a sorban, és elég előre jutottam, tavaly tavasszal a 23. helyen voltam. Szeptemberben meg már a 15. 2021. szeptemberében azonban a szinglilétnek vége szakadt, párt találtam. A páromnak sem volt gyereke, nekik sem lehetett a volt párjával, páromnál is voltak gondok. Nekem akkor még mikor össze ismerkedtünk, volt két ingyenes lombik lehetőségem. Ezt megcsináltuk együtt számtalan kivizsgálással. Sajnos nála is komoly gondok vannak férfi téren, de azért nem volt reménytelen. Lett is embriónk, de nem lettem terhes. A 45. szülinapomra negatív teszttel a kezemben bőgtem. De az örökbefogadástól sem volt a párom elzárkózva. Nyáron a nyaralásunkon Máltán egyszer csak megkérte a kezem, és szeptemberben össze is házasodtunk :) És együtt adtuk be a kérelmet. Ő végül is becsatlakozott mellém, így az akkor már 15. helyem a sorban meg maradt az örökbefogadásra várók között, innen indultunk. Decemberre meglett a határozat, és pár hete megvolt az első ki ajánlásunk. Sajnos azonban most olyan élethelyzetben vagyunk (költözés, stb.) e miatt nem vagyunk fogadóképesek, ezért júniusig felfüggesztettük. Közben egy alapítvánnyal, az Alfával felvettük még tavaly ősszel a kapcsolatot, nagyon tetszik a hozzáállásuk, nem hajtottak el bennünket, és felvettek a várólistára. Aki kíváncsi hogy ők hogyan működnek, a Dömösi levelet megkeresve a neten, az oldalukról letölthetik és onnan lehet tájékozódni. Szóval mi itt tartunk. Mivel azonban az én határozatom (amibe a párom becsatlakozott)lejár idén májusban, jövőhéten kezdünk neki az újabb bürökrata procedúrának, mert mielőtt lejár, meg kell újítani, de akkor már megint 3-4 évig nem kell vele foglalkozni, és addig szinte 100% hogy lesz gyerekünk :) Hát velünk ez van mostanság.

2023. febr. 12. 08:22

Kedves Kismama! Kedves Csoporttagok!


Az elmúlt sok-sok év során a mai kor minden lehetőségét kimerítettük, hogy gyermeket nevelhessünk, azonban ez mind a mai napig sajnos várat még magára, azonban mi mégsem csüggedünk. Örökbefogadásra 1,5 évvel ezelőtt jelentkeztünk, a tanfolyamokon részt vettünk, érvényes alkalmassági határozattal rendelkezünk.

Éppen ezért a segítségeteket szeretnénk kérni, hogy ha krízisben vagy, vagy ismertek olyan krízisterhes Kismamát, aki nem tudja / nem akarja felnevelni, 0-3 év közötti gyermekét, akkor jussunk eszetekbe és írjatok nekünk az orokbeorokre@gmail.com e-mail címre.

A Kismamával való találkozást és az örökbefogadást természetesen csak civil szervezet közreműködésével, törvényes keretek között bonyolítanánk.

Minden segítséget, ötletet, tanácsot, jó szót örömmel fogadunk.


Nagyon köszönjük!

15142. Bibi91
2023. jan. 27. 12:15

Kedves válsághelyzetben lévő anyuka!


Férjemmel örökbe szeretnénk fogadni,sok nehézségen vagyunk már túl, házasságunk több mint tökéletes, és az igazi boldogságunkhoz már csak egy gyermek hiányzik. Természetesen rendelkezünk határozattal, és egy vagy két gyermek örökbefogadására van határozatunk.

Ha szeretnéd egy igazán jo családba kerüljön a gyermek/ek várom privát üzeneted.

Köszönöm szépen ☺️🙏

15141. gyemant8
2023. jan. 18. 11:21
Kedves Kismama! Érvényes örökbefogadói határozattal várakozunk kisbabára. Mindenben támogatunk és melletted állunk ezen a nehéz úton. Bármilyen nemű is legyen a csöppség tárt karokkal és hatalmas szeretettel várjuk Őt! Kérlek írj üzenetet itt vagy pedig e-mailt: remenykedvevarunk@gmail.com Ha felveszed velünk a kapcsolatot, nagyon szívesen írok még bővebben magunkról!
2023. jan. 11. 13:54

Sziasztok!


Azért írok most Nektek, mert szeretnénk örökbe fogadni. Nagyon sok kudarc és megpróbáltatás áll már mögöttünk, ezért jutottunk a Férjemmel erre a döntésre több, mint 1 éve. Érvényes TEGYESZ határozattal rendelkezünk 0-3 év közötti gyermeket vagy ikerpárt is örökbe fogadhatunk.

Amennyiben ismertek, olyan Kismamát aki élethelyzetéből adódóan nem tudja megtartani kisbabáját kérlek benneteket jelentkezzen a varvavartbaba@gmail.com e-mail címen és felvesszük vele a kapcsolatot, hogy jobban megismerhessen bennünket és biztos legyen benne, hogy a kisbabája egy szerető családba kerül.

Bízom benne, hogy a mi kis Csodánk megtalál bennünket.

2023. jan. 3. 13:52

Sziasztok!


Reménybeli apukaként is ér ide írni? :) Feleségemmel mi is örömmel vállalnánk egy - vagy több - gyermek örökbefogadását. A szerető családi légkör és a jó körülmények adottak, plusz minden szükséges igazolásunk, határozatunk megvan.


Kedves Kismama! Amennyiben élethelyzetedből adódóan nem tudod megtartani gyermekedet, a legtöbb, amit tehetsz érte, hogy biztosítod számára a boldog élet lehetőségét egy általad kiválasztott szimpatikus családban.


A mi bemutatkozásunkat itt olvashatod: www.orokbefogadnank.hu


Üdv: István és Tímea

15138. trapiti (válaszként erre: 15135. - JJ Judit)
2022. nov. 11. 13:25
Nem egy vegyes házaspárt ismerek (akár ország akár vallás tekintetében), akik alapítványon jeresztül fogadtak örökbe. Ez nem akadály sehol ha van érvényes határozat.
15137. trapiti (válaszként erre: 15136. - JJ Judit)
2022. nov. 11. 13:23

Az lehet, de hozzásegíteni hogy megtartsa ill. bármiféle segítséget adni az örökbeadás után a vszi anyának jelen helyzetben sem a tegyesz, sem a leendő örökbefogadók nem tudnak. Magánutas örökbeadás után egyszál maga áll az örökbeadó, még felhívnia sincs kit. Ha valamelyik civil segítette akkor azért van legalább valaki aki őt tudja segíteni.


A másik: lehet hogy nem szándékos, de az örökbefogadásra várakozónak az az érdeke hogy a vszi lemondjon, ehhez jön az ismerettség, ami mind plusz nyomást tesz a vszi anyára abba az irányba hogy le kell mobdania. Ha egy civil szervezet közvetít, az jobban biztosítja a vszi anya valóban szabad döntését. (Pl. Jobban nyitva tartja a lehetőségét az első 6 hetes meggondolásnak, ami lehet hogy kényelmetlen az örökbefogadóknak de korrekt a vér szerinti szülővel szemben)

15136. JJ Judit (válaszként erre: 15134. - Trapiti)
2022. nov. 11. 00:44

Jelen törvényi szabályozások értelmében nem mindenki fogadhat alapítványtól örökbe, azonban minden örökbefogadás esetén jelen van a TEGYESZ vagy az alapítványok egyike.

Így nem korrekt erről a lehetőségről lebeszélni senkit.

Biztos vagyok benne, hogy senki sem szeretne egy születendő gyermekét elszakítani a családjától, ha van rá mód, hogy velük maradjon!

15135. JJ Judit
2022. nov. 11. 00:39

Sok sikertelen kezelés, műtét és lombik eljárás után úgy döntöttünk, hogy az örökbeadást választjuk. (nem jön szóba a a donor program sem!) Azonban ezen az úton is nehézségekbe ütköztünk, mert a férjem külföldi és nem katolikus vallású ... (így alapítvány csak mint közvetítő jöhet szóba).

Minden papírunk megvan, érvényes alkalmassági határozattal rendelkezünk, elvégeztük a tanfolyamot ... már csak várjuk a csodát jelentő telefonhívást ... és várjuk és várjuk, de már fogytán a reményünk ... !

A kérésem annyi lenne 🙏, hogy ha ismersz olyan kismamát, aki válság terhes, valamilyen okból nem akarja vagy nem tudja vállalni a babát ... jussunk eszébe / eszetekbe. 🙏

A nyílt örökbefogadásra is nyitottak vagyunk, hátha itt jön szembe velünk a lehetőség!

Kizáróan alapítvány vagy a TEGYESZ közvetítésével/bevonásával, szabályosan ...

Nagyon köszönöm hogy elolvastad és ha tudsz ilyenről kérlek keress meg privátban vagy emailben az almunkegybaba@gmail.com címen🙏🏻😊🥰

15134. trapiti
2022. nov. 7. 09:31

...es ezzel meg vagy 1000 masik varkozo is igy van...


Mindenesetre azoknak akik krizishelyzetben vannak, varandosak es ugy erzik nem tudjak megtartani a szuletendo gyereket ill. segitsegre van szukseguk, mindenkeppen azt javasolnam hogy ne magan uton keressenek orokbefogadokat hanem kerjenek segitseget akar a tegyesztol, akar valamelyik civil szervezettol (Alfa Szövetség, Baptista Szeretetszolgálat Alapítvány, Bölcső Alapítvány, Együtt az Életért Egyesület, Fészek Alapítvány, Gólyahír Egyesület, Várva Várt Alapítvány). Ezek a szervezetek kifejezetten az anyak segitesere jottek letre, lehetoseg szerint megprobalnak abban segiteni hogy a szuletendo babat a ver szerinti anya hazavihesse, es amennyiben ez nem lehetseges keresnek megfelelo orokbefogadokat ill. vegigkiserik az orokbeadas folyamatat es az orokbeadas utan is tudjak az anyakat segiteni.

15133. gyemant8
2022. nov. 7. 08:58

Sziasztok!

Keressük azt a Kismamát, aki ránk bízná drága Kincsét! Érvényes örökbefogadói határozattal rendelkezünk és várakozunk kisbabára. Az ország bármelyik szegletében élsz, meg tudjuk oldani a találkozást. Mindenben támogatunk és melletted állunk ezen a nehéz úton. Bármilyen nemű is legyen a csöppség tárt karokkal és hatalmas szeretettel várjuk Őt! Kérlek írj üzenetet itt vagy pedig e-mailt: remenykedvevarunk@gmail.com Ha felveszed velünk a kapcsolatot, nagyon szívesen írok még bővebben magunkról!

2022. nov. 6. 17:02

Kedves Kismama!


Most biztos nagyon félsz, kilátástalannak érzed a helyzeted. Lehet, hogy el is kell titkolnod, hogy várandós vagy.

De talán pont minket keresel születendő kisbabád leendő szüleinek.

Én és férjem fiatalok vagyunk, vár már két fantasztikus örökbefogadott fiú gyermekünk, de első pillanattól úgy érezzük, hogy 3 gyermeket szeretnénk. Borzasztóan vágyunk egy kislányra. Származási kikötésünk nincs, sőt kifejezetten örülnénk, ha egy kreol bőrű kisangyal érkezne meg hozzánk. Az otthonunk Pest megyében, kertvárosban van. Alkalmassági határoztunk van, és ebben a pillanatban is fogadókészek vagyunk, ami azt jelenti, hogy egy teljesen berendezett babaszoba várja a kis jövevényt.

Mivel hivatalos úton szeretnénk örökbe fogadni, így anyagi ellenszolgáltatásról szó sem lehet. Viszont ott leszek melletted akár a szülés pillanatában is, es megígérem, hogy évente 1-2 alkalommal küldök neked képeket és levelet arról, hogy hogyan fejlődik a csoda, akit ránk bíztál.

Ha úgy gondolod megismernél minket, kérlek keress meg. legyenteljesacsalad@gmail.com

15131. Lizett 2 (válaszként erre: 15130. - Trapiti)
2022. okt. 19. 15:11

Elképzelésemben igen.

Igen,tudom.

Még nincs.

15130. trapiti (válaszként erre: 15129. - Lizett 2)
2022. okt. 19. 10:08

Konkret gyerekrol van szo ha jol ertem. Amennyiben az anyuka neveli akkor nyilt orokbefogadassal lehetseges. Ha neveloszulonel vagy allami gondoskodasban van akkor a gyamhivatal valasztja ki az orokbefogadokat.


Alkalmassagi hatarozatod van mar?

15129. Lizett 2
2022. okt. 19. 07:56

Szeretnék egy 1,5-2 éves török vagy török - magyar kislány anyukája lenni.


(kaszton kívüli nem kívánt gyermek, apuka lelépett,..)

15128. Nickey1005
2022. okt. 14. 17:15

Sziasztok.

Megpróbáljuk mi is ami már sokaknak sikerült ,a magánutas örökbefogadást.

Több év, 5 elvesztett baba után jutottunk az örökbefogadás útjára, jogerős határozattal rendelkezünk, és olyan kismamát keresünk aki valamilyen sajnálatos módon nem tudja/akarja megtartani a babáját és benne van a nyilt örökbeadásba, tegyesz vagy alapítvány bevonásával,hogy a mi javunkra mond le a piciről.Ha magadra ismersz és szeretnél összeismerkedni irj bátran a nickey9518@gmail.com email cimre :)

jelige: nagyon várunk már picikénk .

15127. gyemant8
2022. okt. 8. 09:17

Kedves Kismama!

Tudom nagyon nehéz döntés előtt állsz most. Mi elindultunk az örökbefogadás útján. Van érvényes határozatunk, hogy kisbabát fogadhassunk örökbe. Sajnos nagyon-nagyon hosszú a várakozási idő. Ha szeretnél minket megismerni kérlek írj rám! Mindenben támogatunk lelkileg, Veled tudok lenni bent a szülőszobán is ha szeretnéd. Nagyon szeretnénk egy drága kicsi kincset. Anyagi dolgok, pénzbeli segítség van csak részünkről kizárva, mert ezt a törvény bűncselekményként bünteti, de minden máshogy melletted állunk, amíg Te szeretnéd. Biztos anyagi körülmények között élünk, kertes házban. Kérlek keress meg privátban vagy ezen az e-mail címen: remenykedvevarunk@gmail.com

15126. aida1985
2022. szept. 9. 08:41

Sziasztok

Sajnos természetes úton nem jött a gyermekáldás ezért az örökbefogadás útjára léptünk 2013-ben 😊Van már 2 öf gyerkőcünk egy lányunk 9 éves(2 éves volt mikor családunk része lett ) és egy fiúnk 6 éves ( 1,5 volt mikor a családunk része lett). Mindig is nagy családra vágytunk én 37 éves vagyok férjem 42 , így ismét beadtuk a 3. babára a kérvényünket hogy teljes családdá váljunk. Mivel megjelöltük a nyílt örökbefogadást is abban kérném a segítségeteket hogy ha ismertek olyan krízis helyzetben lévő kismamát aki valamilyen okból kifolyólag nem tudja vállalni a születendő babája nevelését kérlek jelezd felém hogy teljes legyen a családunk . Csak is kizárólag civil szervezet vagy TEGYESZ bevonásával. Származási kikötésünk nincs !! Köszönöm hogy elolvastátok. Járjunk nyitott szemmel és füllel. Ha esetleg magadra ismersz és szimpatikusnak tűnűnk kérlek keress meg.

szalokirita85@gmail.com

15125. orokbebabuka (válaszként erre: 15124. - Nikoletta35)
2022. júl. 21. 21:13
Sikerült már találnod?Ha nem kérlek keress meg. ani8603@gmail.com
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook