Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogadás a jelenben fórum

Örökbefogadás a jelenben (beszélgetős fórum)


5. cica80 (válaszként erre: 4. - Iluci26)
2012. okt. 25. 12:01
Szia Iluci26!Meg tudnád nekem írni hogy az Együtt az életért közhasznú egyesületnél van-e regisztrációs díj és ha igen mennyi?Hosszú náluk a várakozási idő?
4. iluci26 (válaszként erre: 1. - Pomi)
2012. okt. 15. 16:55
szia! Mi most tartunk a ott ,hogy a határozatot várjuk amit jövőhéten kell megkapni.Mi az Együtt az életért közhasznú egyesületet meg a Gólyahír egyesületet választottuk oda adjuk majd be a jelentkezésünket.Amúgy most a Gólyahírnek lesz találkozója a hét végén és eljöhettek ti is.
3. 18ba5935e0 (válaszként erre: 1. - Pomi)
2009. aug. 26. 23:42

Szia!


Ez egy teljesen élő és a mai napig pörgő topik:


[link]

2009. aug. 26. 23:13
Van egy régi kolléganőm, akik pár éve fogadtak örökbe egy - akkor 5 éves - kisfiút. Bár részleteket nem tudok, ha gondolod összehozlak vele:)
1. Pomi
2009. aug. 26. 23:08

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni tőletek. Tudom, hogy van már hasonló fórum, de elolvastam és régi beírásokat találtam csak a témában. Gondolom már változtak a jogszabályok.


Van közületek valaki aki mostanában döntött az örökbefogadás mellett és már elindította az ügyet?


Hova forduljak először?. Melyek a legjobb alapítványok, egyesületek stb.?


Szívesen leveleznék a témában olyan emberekkel akik megosztanák velem a tapasztalatokat.

Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook