Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Opera böngésző+YahooMail VAGY Firefox használók segítségét szeretném kérni!!! fórum

Opera böngésző+YahooMail VAGY Firefox használók segítségét szeretném kérni!!! (tudásbázis kérdés)

4. Roni24 (válaszként erre: 3. - SF)
2009. aug. 2. 17:13

Köszi a tippet! :) Most működik!


Igaz, az Opera legújabb béta változatát kellett feltennem, de működik! :)

Köszi!

3. SF
2009. aug. 2. 14:12
Talán segíthet, ha letörlöd, majd újra telepíted a böngészőket.
2009. aug. 2. 12:57

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni!

Két problémám van, de elég lenne csak az egyiket megoldani! :)))


Az első:


Opera böngészőt használtam idáig és már évek óta a yahoo mail levelezőprogramot! Egy hete a yahoon frissítettem a postafiókomat és azóta az Opera képtelen kezelni! Belépek és az egész weblapot egy kb. 1 cm széles csíkba tömöríti be a baloldalra! Semmit nem tudok kezdeni vele! :( Próbáltam mindenféle beállítást megváltoztatni, de semmi nem változik!

Van valaki, aki ugyanígy együtt használja a két dolgot és hasonlóképpen járt, esetleg tudja, hogy lehet megoldani a problémát?



A másik probléma:


Az előbbi gond miatt – ha nem oldódik meg – kénytelen vagyok áttérni az Operáról a Firefoxra sajnos! :(

Szóval a Firefox nagyon sok mindenben hasonlít az Operához, kezdek szimpatizálni vele, kivéve egy dolgot: firefoxban nem tudom, hogy lehet előhívni a jelszót, ha már mentettem egy weboldalhoz!



PL.:


Operában: Belépek Hoxára, beírom a felhasználónevemet és jelszavamat, majd az Opera megkérdezi mentse-e? Rányomok, IGEN! Később már nem kell beírkálnom a belépési adataimat, hanem egy "varázspálca" gomb segítségével az Opera automatikusan beilleszti az adatokat!

Eddig oké!


Firefoxban: Belépek Hoxára, adatokat beírom, Firefox megkérdezi megjegyezze-e, rányomok, IGEN! Igen ám, de később újra, és újra be kell írnom!

MIÉRT?

Ha rányomok, hogy jegyezze meg, mivel lehet később előhozni?


Légyszi segítsetek!

2009. aug. 2. 12:57
Opera böngésző+YahooMail VAGY Firefox használók segítségét szeretném kérni!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook