Önmagam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önmagam

2011. dec. 27. 21:31
Nekem tetszett, gratulálok hozzá.:)
10. winny (válaszként erre: 1. - Indica)
2011. dec. 27. 17:08

Szia

Rengeteget beszélnek az emberek a szeretetről.Pedig a szeretet munka!

Nem önzetlen.Csak egy anya tudja feltétel nélkül adni a szeretetét élete végéig.

Szuper a cikked!

2011. dec. 27. 15:24

szia drága

jól gondoltad gyerekkorodban, az élet játék, játszd


élvezd minden napját, olvass önfejlesztő könyveket

nekem :

OSHO a lelki vezetőm azóta nincs szükségemtanácsadókra


a karmának nincs humorérzéke....c könyv


hoponopono c. könyv....


játszd az életet, az élet csak a MÁBÓL áll

ezt használd ki, este a tapasztalatokat az élt könyvébe tedd át, aludj jól , és holnap kezd újra


csak ma van, ez az egyetlen birtokunk.


amikor megszülettél kaptál egy feladatot, keresd meg mi az, és ha azt teszed boldog leszel...


sok szerencsét neked

a titok c. film

2011. dec. 27. 12:50
nagyon jó cíkk, sok helyen magamra ismertem az írásodban,
2011. dec. 27. 11:58

[link]


Ákosnak ez a zenéje szerintem nagyjából leírja mi játszódik le benned az írásod alapján.

6. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Indica)
2011. dec. 27. 11:27
A cikk kicsit lehangoló, bizonytalan. De még olyan fiatal vagy, és ha fontos neked a szeretet, amit annyiszor említettél, akkor ne légy bizonytalan, bátortalan. Merj nyitni az emberek felé és legfőképpen merj bízni is! Tudom, ezzel sok csalódás is érhet, de érdemes kockáztatni. Keresd meg magadban a szépet és a jót, biztosan van!!!
2011. dec. 27. 10:37
nincs semmi gond veled...érzékeny, szerető és szerethető ember vagy, nem kell mindenkit közel engedned magadhoz, csak azokat akiket magad mellett akarsz tudni, nem kell belőlük sok..én sem mondom el senkinek ha valami bánt, azt mondják ez nem jó...de nekem így jó, tudom hogy létező a probléma, nekem kell megoldanom, nem beszélek róla de magamban dolgozom rajta, attól hogy elmondom valakinek csak nekem rosszabb, kimondani, hallani...ha valaki fontos neked, vigyázz rá, ha nem sikerül, ne engedd el azonnal harcolj érte, ha tudsz harcolni nem fogsz félni attól hogy elveszted....nagyon kritikus és szigorú vagy magaddal szemben...ez nem rossz de ne engedd hogy kétségeid legyenek magaddal kapcsolatban, tudd hogy milyen vagy, mire vagy képes, mit akarsz és milyen eszközeid vannak hozzá...döntések? mindenkinek nehéz, kétségek normálisak...hogy mit eredményez a döntésed...lehet hogy csak 30 év múlva derül ki hogy jól vagy rosszul döntöttél a többi csak részeredmény...bárhogy döntesz ne bándd! nekem is vannak, voltak hasonló gondolataim kétségeim.... én szeretem magam és minden rendben :)
2011. dec. 27. 10:36

Nekem egy kicsit önmarcangolásnak tűnik a cikked,

de a leírtak alapján nincs rá okod.Emberből vagy és

a legfőbb tulajdonság: a szeretet benned van...

2011. dec. 27. 10:22
Nekem azthiszem átjött a lényeg! Jó és lelkiismeretes érzékeny ember vagy, segitőkész és tudsz szeretni. Mindig a környezetünkben lévők ,ismerősök,barátok ,ill.velük való kapcsolatok összessége alakit formál bennünket, ez igy van rendjén. Elvesziteni valakit mindig fájdalmas, akár fizikai valójában, akár egyéb vonatkozásban. "Minden megpróbáltatás erősiti a jellemet" , s ez a mondás nagyon igaz. Maradj meg ilyen jónak, szerethetőnek, a fájdalom is része életünknek , melyet viselünk, elviselünk, s legvégén rájövünk ,hogy bizony jó volt arra, hogy megujult elővel lépjünk előre, tovább a mi saját utunkon és alakitsuk a lehető legjobb ,leghelyesebb formában. köszönöm és jó irás.))
2011. dec. 27. 10:15

Szia!


Eléggé bizonytalannak érzem amit írsz és nem is igazán jött át amit mondani akartál magadról,legalábbis nekem.


Valahol keresed önmagadat és habár tudod a hibáidat eléggé nagy gond,hogy nem tudod a pozitív tulajdonságaidat.

Ne másoknak akarj megfelelni,hanem magadnak.

Másokat eléggé nehéz önzetlenül és tiszta szívből szeretni,ha önmagadat nem szereted.


Szerintem kezd el szeretni magad és értékelni a sok jó tuljajdonságodat és azután írj egy új cikket önmagadról ami remélhetőleg jobban sikerül mint ez.

Minden jót kívánok addig is neked!


A lényeg átjött,hogy jó ember vagy,tehát szeresdd magad és meglátod akkor mások is fognak és bizony kitárul a világ!

Sok sikert kívánok még neked!

2011. dec. 27. 09:32
Gyermekkoromban azt hittem, az élet játék, ezt most már tudom, de egy igen veszélyes játék. Amit most teszel, hatással lesz egész életedre. Nem tudhatjuk jól döntünk-e, de dönteni kell. Én elég nehezen hozok döntéseket, de ha meghoztam, nem változtatok rajta. Próbálom úgy élni az életem, hogy később ne bánjam meg és ha visszagondolok, hogy milyen ember voltam ne csalódjak magamban. Kétségeim vannak afelől, hogy helyesen cselekszek-e, de mindig van valaki aki segít a helyes útra lépni. Voltak és sajnos vannak olyan emberek is a környezetemben akik tudtom nélkül befolyásolnak és azt is tudom, hogy nem mindig ismerem fel a jót, azt amit tennem kellene.
Nem szabad elfelejteni, hogy a szeretet ajándék, amit mi adhatunk egy másik embernek.

Ugrás a teljes írásra: Önmagam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook