Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkosságon gondolkodom.......... fórum

Öngyilkosságon gondolkodom.......... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
48. Shally
2010. ápr. 9. 19:53
Látod Brigi mennyien jövünk és segítünk neked!Küldök egy nagy ölelést!! :))
2010. ápr. 9. 19:51

Brigi! Gondolj arra mit jelent a Te halálod a szeretteid számára, a volt barátod számára! Légy erős, és keress új értelmet az életednek, akard, hogy legyen új célod, és ne tedd tönkre a magad és mások életét!!!

Tedd széppé, boldoggá az életedet! Nem a körülmények határozzák meg az életünket, hanem mi alkotjuk meg ezeket a körülményeket! Ne sírj, ha nevethetnél is!

2010. ápr. 9. 19:51
Az a baj, annyira szeretet hiányom van, ez az életemből adódóan is lehet, s őt tudtam szeretni, ő is szeret.... de ez már kevés
2010. ápr. 9. 19:49

egy ismerősöm szokta mondani: amikor az egyik ajtó bezárul, egy másik megnyílik. Fel a fejjel. Engedj el mindent, amiről úgy érzed meghalad téged. És nyílj ki a lehetőségek számára.

Esetleg olvass bele a társfüggőség témájába.

És tudd úgy vagy jól, ahogy vagy, és minden úgy van jól ahogy van. :)

44. dogiz (válaszként erre: 42. - Homokóra)
2010. ápr. 9. 19:48
tőled semmit
43. dogiz
2010. ápr. 9. 19:47

NEM SZABAD!!!!!!!

Annyira fiatal vagy, de ha 80 éves öreganyó lennél, akkor sem. S

Szép az élet! - - igaz kicsit "döröncös" - de attól lesz izgalmas, nem szabad elkeseredni.

Tavaly január óta tudom, hogy a munkám meg fog szűnni. 12 hónapig, fél fizetésért dolgoztam, ugyanazt a munkát amit előző 7 évig. Januárban mikor visszamentem szabiról beadtam a felmondásom, az egész hónapot le kellett töltsem, és mikor eljöttem 2,5 havi fizetésemmel, 18 nap szabival meg 4 havi üzemanyag elszámolással maradt a cég adós, egyszóval, november óta most kaptam először pénzt egy hete. (az is passzív táppénz)

De nem szabad elkeseredni, lesz ez még jobb is.

2010. ápr. 9. 19:47
Mért közölted ezt itt? Mit vársz tőlünk?
2010. ápr. 9. 19:46
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat... Mindenféleképen írok még, tényleg amúgy próbálok mindenbe megkapaszkodni, de nagyon nehéz... s félek a jövőtől!!!
40. bbibe (válaszként erre: 22. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:46
Egy szép dolgot próbálj meg találni és légyszi írd le nekem!!! Kérlek!
39. 71494e8723 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:45

Tényleg öngyilkosságon gondolkodsz vagy csak szomorú vagy?

Én valóban azon gondolkodom, ha te is és már tudod a módot, adhatnál biztos tippet.

2010. ápr. 9. 19:45
Nem voltál boldog mellette?
2010. ápr. 9. 19:45
Vagy menj be a kórházba, ahol súlyos betegek vannak... és megláthatod, hogy küzdenek az életükért! És te egészséges vagy, fiatal!
2010. ápr. 9. 19:45

Ha mindenki öngyilkos lenne szakítás után, vagy ha nem talál munkát, akkor nem sok ember lenne már a földön. Én sokkal nagyobb fájdalmon mentem keresztül, és még nagyon sokan elmondhatják ezt magukról. Mindenkinek fáj a szakítás, mindenki borzalmasan éli meg, de gondolkozz el azon, ha ilyen miatt öngyilkosságon gondolkodsz, akkor mi lesz ha ennél nagyobb dolgok fognak történni veled. Isten őrizzen ettől, soha ne érjen bánat, szerencsétlenség, félre ne érts, nem azért mondom. De tudod az élet nem habos torta.

Az energiádat, gondolataidat inkább fordíts arra, hogy érdeklődj munka után, járj utána, ne add fel. És csak saját magadon tudsz segíteni. Amúgy vannak szüleid, vannak testvéreid, vannak akik szeretnek téged? Akkor gondolkozz el azon, nekik mekkora fájdalmat okoznál ezzel, és már csak a gondolatával is.


"Nem az az erős ember, aki soha nem bukik el, hanem aki mindannyiszor talpraáll!!!!"

35. Marleine (válaszként erre: 29. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:44

Kapaszkodj meg a jó dolgokban:)

Ismered a gondolat erejét? Ha folyton a rosszon rágódsz tuti hogy csak rossz dolgok történnek veled.

34. Shally
2010. ápr. 9. 19:44

Szia Brigi!


Nem tudom mennyire hiszel a reinkarnációban, meg hasonló dolgokban, és hiszek. És azt mondják azért születünk le a földre, mert feladataink vannak, melyekkel meg kell birkóznunk. És ha vki öngyilkos lesz azt jelenti következő életében ugyanezzel a dologgal fog szembesülni, mert a jelenlegi életében ezt nem akarta megoldani. Te ezt akarod? Nézz szembe vele most, éld át a fájdalmat, majd legyél túl rajta. Tudom nem könnyű most neked, de ha nem harcolt érted a barátod nem is szeretett eléggé, és biztos lesz majd olyan társad, akinek igenis te leszel a legfontosabb a világon, mert különleges vagy és egyedi!!!

Öngyilkosnak lenni másrészt nagyon önző dolog, szerinted hogy érezné magát utána a családod? Gondolj azért rájuk is!

2010. ápr. 9. 19:44

Nem akarsz az lenni, Te is tudod! Ez csak segélykiáltás! Kezdetnek talán jó, de nem tökéletes megoldás.

Sírd ki magad, nyalogasd a sebeidet, aztán állj fel, és menj tovább! Tapasztalatból mondom!

32. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:44

Sokan szakítottak már, mégis túlélték. Sokaknak nem volt állása, aztán egyszer csak lett.


Most fáj a szakítás, de be fog gyógyulni a seb. Ne dobd el az életed, annyit egy pasi sem ér. Fel a fejjel, nemsokára kitavaszodik minden a Te szívedben / lelkedben is.

31. a14deb9047 (válaszként erre: 13. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:43
Kocogj le vagy ússz jó néhány km-t, egyél finomat, egy illatos fürdő és aztán csicsika. És menj ki napozni, egyél 1-2 finom fagyit... Edd ki magadból, ha kell, ordítsd ki magadból! De az életet kaptad, Te nem dobhatod el! Nemcsak ez az egy tarka kutya van a világon!!
2010. ápr. 9. 19:43

Szerintem sokan gondolkodtak már ilyenen.

Csalódtál.

Szép is tud lenni az élet, úgyhogy légyszi ne gondolkozz ezen!

2010. ápr. 9. 19:43
Mint írtam van mikor tok örülni, de ezek egyre kevésbé maradnak meg..
28. 4b6a2525df (válaszként erre: 22. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:42
Ez igy igaz, csakhogy a sziv ÉLNI!!! akar, hisz Ő maga az élet
27. Marleine (válaszként erre: 22. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:42

Most még... de tudod a közhelyet, az idő mindent begyógyít... hagyd hogy segítsen.

Mártózz meg a fájdalomban, de aztán engedd el... had gyógyuljon be a sebed.

26. Mylady15 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:42
Valószínűleg nem gondoltad át a szakítást, megbántad és ezért vannak sötét gondolataid. Nem tudni, miért szakítottatok, de ha nem volt "hatalmas" oka akkor béküljetek ki! Ha nem lehet, akkor pedig fel a fejjel, minden előtted van: szerelem, munka, boldogság és amit gondolsz! Minden rajtad múlik, keress munkát, mindegy mit, lesz majd jobb, vagy tanulj azt, ami érdekel, menj társaságba, lehet ott vár rád az igazi szerelem, de ezt az őrültséget felejtsd el:elvenni sem hagyjuk az életünket, nemhogy önként eldobjuk...
25. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:41
Értékeld a szabadságot! Szabadnak, függetlennek lenni nagyon jó! Megújulás. Új embereket ismerhetsz meg, új barátságokat köthetsz. Pasi meg szaladgál rengeteg, majd jön egy aki normális, ha meg az sem az, akkor mehet az is a levesbe. Egyetlen pasi sem ér annyit, hogy szenvedj tőle, vagy pláne nem azt, hogy eldobd az életed miatta!
2010. ápr. 9. 19:41

Brigitta2121! Együtt érzek veled! Nekem is sokszor vannak ilyen gondolataim, amikor padlót fogok. De a remény mindig visszahúz. A remény, hogy egyszer jobb lesz, elmúlik minden fájdalom, és boldog leszek. Ajánlom neked a következő számot. Én mindig ebből meritek erőt:

[link]

Kitartás!

23. 4b6a2525df (válaszként erre: 17. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:41

akkor nem is egy munkahelyen dolgoztatok és képes voltált felmondani?

Mit dolgoztál?

2010. ápr. 9. 19:41
köszi szépen, nagyon rendesek vagytok...de sajnos a szív mindennél erősebb tanácsadó
2010. ápr. 9. 19:40
lehet,hogy közhelynek tűnik,de próbáld meg észrevenni a sok rossz mellett az apró jókat... Én sem mondhatom magam hűdeboldog-nak, mégis próbálok örülni az apróságoknak, és ez jobb kedvre derít. Néha van úgy,hogy egy idegen mosolya, egy kellemes illat, egy jó ritmusú zene boldogsággal tölt el.
2010. ápr. 9. 19:40

Ha tényleg az akarsz lenni, tedd meg, de ha mással is megosztod, akkor valójában nem akarsz az lenni, csak így próbálod a világ figyelmét magadra vonni (hogy segítsenek)


Azért mondom ezt, mert ismerem az érzést.

Hidd el, bármilyen rossz is az életed, bármennyire kilátástalan, gondolj arra, hogy ez a gödör alja, innen már csak felfele vezet az út. Ráadásul fiatal vagy mint én:) előtted az élet, ne akarj meghalni! Ki tudja milyen klassz dolgot hagysz ki így!


Igen is hasznos ember vagy, mindenki az, ne mások mércéjével értékeld magad! Ne másoktól függjön a boldogságod! Mert akkor mindig csalódni fogsz!

Biztos van olyan dolog amit szeretsz csinálni, kezdj el azzal foglalkozni, ha olyan az a dolog kezdd el tanulni...

Remélem tudtam valami hasznosat mondani és nem bántottalak meg!


Ha szereted az ilyen lélekkel foglalkozó könyveket, szívesen ajánlok, nekem rengeteget segítettek:)

Szívből remélem hogy helyre jössz, nekem sikerült pedig nagyon nehéz volt, főleg, hogy maradandó hegek vannak rajtam, amik örökké emlékeztetnek arra a szörnyű időszakra:(

Bár mostanság erőt adnak... tudom hogy ha ezt túléltem már mindenre képes vagyok:)

19. Belle Morte (válaszként erre: 13. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:39
Az enyémet is, nyugi. Ha gondolod és van msned írj priviben, de amúgy is leírhatod mi a baj. Én is mesélek, ha gondolod.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook