Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkosságon gondolkodom.......... fórum

Öngyilkosságon gondolkodom.......... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. ápr. 9. 19:39

szia!


ezt a gondolatott azonnal felejtsd el!!!!!!!!!!!LESZEL TE MÉG BOLDOG.sajnos az élet sokszor kegyetlen,de nem szabad ilyenen gondolkodnod.csak egy személyes példa(nekem 6 éven belül meghaltak a szüleim,majd a párom is elhagyott"koholt" vádak miatt)akkor én is lehettem volna öngyilkos,de nem ez a megoldás,és most itt állok boldog feleség és anya ként.fel a fejjel,és semmi rossz gondolat.ha szeretnél beszélgetni akkor irj privit,és meghalgatlak.szia.

2010. ápr. 9. 19:39
nem csak abban a városban volt, mivel együtt laktunmk..
16. 4b6a2525df (válaszként erre: 13. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:39
Mi az a rossz?
15. Pannika88 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:38

szia.Mindenkinek vannak mélypontjai,és annál is mélyebbek..Nekem is volt kegyetlen időszakom,nem is egy,és megfigyeltem valamit: Minden rosszat követ vmi jó!És a kurvaszart kurvajó fogja,csak nem szabad rágörcsölni.ez olyan mint a telefon,ha várod h hívjanak,amig nézed tuti nem szólal meg.Mikor már minden mindegy,túllendülsz a szaron,eljönnek a szürke hétköznapok,és mikor nem várod akkor jön majd a jó.Ez tapasztalat.

ÉS azt se felejtsd el,ha volt 1ember akivel boldog voltál-MIÉRT NE LEHETNE MÉG1? vagy2? vagy akárhány?

14. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:38
egy munkahelyen dolgoztatok? A főnököd volt?
2010. ápr. 9. 19:37
Igazából 22 vok, viszont egész életemben szinte rossz dolgok kísérétk az életem...
2010. ápr. 9. 19:37
Szerintem butaság....gondolj csak bele hogy milyen fájdalmat okoznál a családodnak,barátoknak....ne legyél önző,harcolj azért hogy jobb legyen az életed..... :)
2010. ápr. 9. 19:37

Nincs az a férfi, aki miatt el kellene dobni az életet! Fiatal vagy, egészséges!

Nem szabad! Az élet a legnagyobb ajándék!

Ha elmégy orvoshoz, 1-2 hét alatt kigyógyít a halálvágyból! Szüleid? Barátaid??

2010. ápr. 9. 19:36
szia. fiatal vagy még, (velem egyidős) előtted az élet.. ez természetes,hogy el vagy kenődve, de fel a fejjel, a sok rossz után majd jön egy felfelé ívelő időszak. Munkád is lesz, ha nem adod fel a keresését, a mai világban több ezer ember szenved emiatt, hidd el nem vagy egyedül :( Ha csalódnod kellett,vagy nem ő volt az igazi, vagy ha igen, akkor meg úgyis megoldódik a dolog. Kitartást, hidd el hamarosan boldog leszel.
9. Belle Morte (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2010. ápr. 9. 19:36
Ez így igaz, ha csalódtál benne NEM A TE HIBÁD! Én is így voltam nemrég. És egyik napról a másikra megráztam magam és eldöntöttem, hogy ha törik, ha szakad, de BOLDOG EMBER LESZEK! Minden reggel úgy kelek, hogy semmi nem ronthatja el a napomat, a rosszon maximum csak nevetek, de ennyi. És tényleg boldogabb vagyok, kiegyensúlyozottabb és más ember. Nem szabad. Nem ér ennyit senki, hogy miatta eldobd az életed, abból csak egy van. Nem véletlenül vagy ezen a világon.
2010. ápr. 9. 19:35

Szia. Nem te akartál vele szakítani?

Nem lett jobb így?

Ne csinálj ilyet , ezer meg ezer dolog lehet amitől jobb lesz az életed...


Nézz körül a világban...nem neked van a legrosszabb életed...

VAn aki örülne ha élhetne és mégis fiatalon meg kellett halnia... Ne csinálj ilyet a családoddal.

Mert igen..Neked nem lesz jobb.

És a családodnak?

Belebetegednének a fájdalomba...

2010. ápr. 9. 19:35
A szakítás miatt mondtam fel.
2010. ápr. 9. 19:35

Ne gondolkodj ilyesmin!Találsz másik pasit akivel boldog lehetsz!Nem áll meg az élet!

Én 17 éves korom óta pánikos vagyok,mégsem jutott ilyesmi az eszembe soha!Mindig van miért élni!

2010. ápr. 9. 19:34

de tom, h ő alapból ilyen

és nagyon szeretem, meg tom h ő is... de nem harcolt értem... nem találom a helyem...

2010. ápr. 9. 19:34

23 éves, egészséges lány vagy, értékeld ezt.

Miért nincs munkád?

2010. ápr. 9. 19:34

szia

mi volt a szakítás oka?

2010. ápr. 9. 19:33
ha csalódnod kellett benne akkor az nm a te hibád!
2010. ápr. 9. 19:32

nem tom mit csjak... annyira kilátástalannak látom jelenleg a helyzetet. Nem vok biztos ebben a dologban, viszont egyre többet gondolkodom el ezen.. Azért osztom meg ezt nektek, mert nem akarom, h közeli ismerősök sejtsék vagy ilyesmi..

Nem rég szakítottam párommal, pedig imádjuk 1mást, se munkám, semmim nincs amit értékelhetnék... nem látom, hogy boldog leszek e valaha... Engem ő tett boldoggá, ő volt az életem, mégis csalódnom kellett benne:( Segítsetek...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook