Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a jó önéletrajz? fórum

Milyen a jó önéletrajz? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Gilingalang)
2020. ápr. 15. 11:21

Ezt is meg kell tanulni, ha már így alakult.

Megalkotsz egy önéletrajzot, elmented a gépeden, és mindig az adott munkahelyhez kicsit hozzáigazított változatot küldöd el.

11. gilingalang (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2020. ápr. 15. 10:10

Köszönöm szépen, nagyon hasznos infók.

Soha nem kellett állást keresnem, 14 éves korom óta dolgozom, itt is 15 éve vagyok, az első helyemen is annyit voltam.

10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Gilingalang)
2020. ápr. 15. 10:04

Még valami, ami fontos: csak olyan helyre add be, ami valóban érdekel, és csak akkor, ha a kívánt tapasztalatok, képességek, végzettség legalább 70%-ával rendelkezel.


Ha behívnak interjúra, és valamiért késel, telefonálj, és jelezd - kevesen teszik meg, már ezzel megkülönbözteted magad.


Ha lesz személyes találkozó, készülj fel egy kicsit a cégből, az interjú halála, ha fogallmad sincs, hol vagy, mivel foglalkozik a cég.


Sok sikert!

2020. ápr. 15. 10:00
Nagyon köszönöm.
2020. ápr. 15. 09:55

[link]


Itt is van minta, és meg is indokolják, mit hogyan és miért írjunk az önéletrajzba. Ez egy fejvadász cég honlapjáról van.

Persze a Profession is jó.


Fizetni egyikért sem kell.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Gilingalang)
2020. ápr. 15. 09:48

HR Portálon is sok segítséget kaphatsz.


[link]


[link]

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Gilingalang)
2020. ápr. 15. 09:48

Ezzel a hozzáállással a tied biztosan nem.


Szakemberekből mindenhol hiány van. Az önéletrajzod ne legyen terjengős, röviden, tömören fogalmazd meg, hogy milyen feladatokat láttál el. Milyen eredményeket értél el.


Személyes adatokat nem kell megadnod, a korodat se tedd rá. Ha Budapesti vagy, max. a kerületig add meg a címet.


Helyesírási, stilisztikai hiba ne legyen benne. Ha teszel rá fotót, az előnyös, vidám, kellemes benyomást keltsen, de ne legyen frivol - bulizós, piázós, kihívó öltözetben - . Két oldalnál semmiképpen ne legyen hosszabb.


Pdf-ben elmentve küldd el.

A legfrisebb munka legyen elől.

Ha van nyelvtudásod, emeld ki, hogy milyen nyelv, milyen szint.

Szerkezete: személyes adatok, 2-4 mondatos összefoglaló magadról, készségeid kiemelve, majd a munkatapasztalatok, végére a végzettségeid.

5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Gilingalang)
2020. ápr. 15. 09:15
Szívesen. Ja neem! :)
4. gilingalang (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. ápr. 15. 09:02

🤗

Nagyon köszönöm.

Ott nem kellett fizetned?

2020. ápr. 15. 08:58
Én a Proffesion oldalán csináltam magamnak. Sokféle minta van ami szerint tudsz készíteni magadnak. Ezután kijelöltem azokat a munkákat amik engem érdekeltek, és a feltöltött önéletrajzom alapján sok cég keresett meg. Csak választanom kellett. :)
2. unom (válaszként erre: 1. - Gilingalang)
2020. ápr. 15. 08:53

Ez mind attól függ, hogy milyen munkát keresel.

Az önéletrajzot érdemes mindig ahhoz a céghez és pozícióhoz igazítani ahová éppen jelentkezel.

2020. ápr. 15. 08:51

Sziasztok!

Gyártanom kell önéletrajzot, mivel ,,szerencsésen“ alakult az életem és természetesen sokad magammal munkát kell találnom.


Érdekelne, hogy csinálta ezt más?

Merre indultatok el a keresésben?

Honnan töltöttétek le a mintát?

Milyen a jó önéletrajz?


A mostani helyzetet is figyelembe véve nem lesz könnyű dolgom/dolga senkinek.


Várom a jó ötleteket.

Köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook