Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan nők, akik közel 40 évesen vagy később szülnek, azok sokkal fiatalabbnak néznek ki ahány évesek. Mi lehet az oka? fórum

Olyan nők, akik közel 40 évesen vagy később szülnek, azok sokkal fiatalabbnak néznek ki ahány évesek. Mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. júl. 18. 15:12

Nem tudom,de annyira nem is érdekel.


Miért nem olvasol inkább?

Annyi jó könyv van...

8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. júl. 18. 15:04

Nem elhadják.

Elhagyják. "hagy" a szótő. Tényleg nyelvet tanítasz?

7. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. júl. 18. 15:04
ez hülyeség.én 28 évesen szültem,16-nak néztek.az anyám 40 évesen,annyinak is látszott.
6. lapbarna (válaszként erre: 5. - Globus)
2019. júl. 18. 14:53
Teória-gyár.
2019. júl. 18. 14:46
Jézusom, mi ez már megint ☹
2019. júl. 18. 14:43

Én 39 évesen szültem a 4.gyermekemet,de simán letagadhatok a koromból 10 évet és a 4 gyereket se nézik ki belőlem .

Ok...nem hagytam el magam és a férjem is karban tart :)

3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. júl. 18. 14:43

Én nem szültem 40 évesen, de nevelőszülő lettem 50 évesen, és lett egy csudacsoda akkor 5 éves kislányom, tehát fiatal anyukává avanzsáltam én is. :) . Teljesen megváltozott az energiám, lendületesebb, aktívabb lettem.

Hálás vagyok az Életnek, hogy megkaptam még ezt a lehetőséget.

(Amúgy felnőtt gyermekeim vannak.)

2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2019. júl. 18. 14:35
Egyszerű, nem hagyják el magukat. A szervezet aktivizálódik és a hormonok miatt a sejtek a szüléstől gondolom frissülnek. Akik 20 évesen szülnek, ugye első gyerek és borzalom ahogy jajgatnak, milyen sok dolguk van. Milyen nehéz gyereket felnevelni, nem tudnak aludni, vagy nekik kell mondjuk a babának ételt csinálni, öltöztetni, tisztába tenni, orvoshoz, levegőre vinni. Aminek természetesnek kell lennie. Gondolj bele, régen sok családban a 6-8-10 gyerek nem volt ritka, pedig nem volt sem mama-baba vitaminok és nem volt Czeitel Endre sem. Az anyukák meg éltek bőven 80, akár 90 éves korukban is.
2019. júl. 18. 14:26
Szerintem az a tény, hogy friss anyukák 40-es évükben arra serkenti őket, hogy fiatalosak maradjanak. Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak,hogy elhadják magukat. Ismerek rengetek olyan anyukát, akik 40-es évükben már csak vannak, ők 20-évesen szültek. Beleszürkültek a hétköznapokba, viszont azok akik 40-esen szülnek azok továbbra is fiatalosak, csinosak. Nem csak külsőleg értem, hogy fiatalosak maradtak, hanem a személyiségük is az maradt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook