Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 35 vagyok, az egyik barátnőm is, ő sokkal fiatalabbnak... fórum

35 vagyok, az egyik barátnőm is, ő sokkal fiatalabbnak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 2. 06:16
Meg ezek szerint tapintatlan is.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 20:58

Nem tudom hogy adja a tudtodra, konkrétan vagy te csak annak veszed, hogy utal bármire is.


Az én barátnőm szerint már 30 évesen el kell kezdeni az öregedést leplező szépészeti beavatkozásokat. Én nem vágtam bele, ő bőszen űzi. Néha mondja is, hogy nézzem meg ezt-azt milyen frankón sikerült és tényleg jól néz ki, persze az alap sem volt utolsó, de ezeket én nem veszem magamra. Majd egyszer belevágok vagy nem, nem ez határozza meg az életemet. Neked se legyen ilyenek miatt álmatlan éjszakád, árt a szépségnek 😉

2023. jún. 1. 20:56
Micsoda problémák...
2023. jún. 1. 20:50

Az gond, ha téged ez idegesít, mert azt jelenti, hogy nincs önbizalmad.

Erősítsd, hogy az ilyenek ne találjanak be.


Nincs is értelme másokhoz hasonlítani magunkat. Valószínű, hogy te teljesen másnak látod magad, mint amilyennek mások látnak. És simán elképzelem, hogy mások sokkal jobbnak látnak téged, mint te magadat;)


Egy barát, mindig erősíti a barátját és nem attól akar jobbnak tűnni, hogy másokat lehúz, főleg nem a barátját.

2. Myra
2023. jún. 1. 18:26
Akkor ő nem "barát" a szó klasszikus értelmében.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook