Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan betegségem lett, hogy a doki a leszázalékolásomat ajánlotta. Munkahelyről el kell bocsássanak ahhoz, hogy el tudjam inditani? fórum

Olyan betegségem lett, hogy a doki a leszázalékolásomat ajánlotta. Munkahelyről el kell bocsássanak ahhoz, hogy el tudjam inditani? (tudásbázis kérdés)


4. 5776ca0007 (válaszként erre: 3. - Bódiné Anikó)
2010. okt. 19. 08:50
Ez igaz mivel engem a munkahely százalékoltatott le
2010. júl. 28. 17:49
köszi
2010. júl. 27. 18:02

Én most már több, mint fél éve vagyok táppénzen és beadtuk az orvossommal a papirokat, de majd csak augusztusban kell mennem a bizottság elé és ha jóváhagyják a leszázalékolást akkor kell majd csak megszüntetni a munkaviszonyomat.

A leszázalékolás bele számit a rendes nyugdijszámitásba, ha hamarább szünteted meg a munkaviszonyodat, akkor megszakad.

2010. júl. 27. 15:07

Köszi a válaszokat,sajnos ez nem pesten van,a melóhelyen azt mondták,előbb le kell számolni:-(

A körzeti doki azt mondta,majd megnézzük az orthopédiai eredményt,aztán meglátjuk,mit tudunk lépni. Remélem, összejön, azt mondta,addig meg türelem :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook