Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Skizofrén vagyok és van más sok egyéb betegségem. Leszázalékolhatnak? fórum

Skizofrén vagyok és van más sok egyéb betegségem. Leszázalékolhatnak? (tudásbázis kérdés)


18. janszi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 5. 21:02
Nem az számít hogy kinek van igaza,hanem az,hogy Te hogy intézed a dolgodat-ügyes leszel,vagy föladod-e...
2021. febr. 5. 20:00

Most akkor kinek van igaza? Mert elvesztem.

Igen van papírom róla és egyéb más betegségekről is.

Igazából amennyi betegségem van nekem, nem hiszem, hogy nem fognak leszázalékolni...

16. janszi (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2021. febr. 4. 12:22

Leírtad a lényeget,ebben a listában a súlyosságtól függően a még foglalkoztathatók szerepelnek.A kérdező alapbetegsége ott figyel.

Keverésről szó sincs.Persze értelmezni lehet nézőpont szerint.

2021. febr. 4. 10:37
Nagyon keveritek a dolgokat. Ez a lista az adókedvezmenyre jogosító betegségek listája, csak eléggé nem egyértelmű a megnevezése. A skizofrénia nem súlyos fogyatékosság, mint ahogy az inzulindependens diabetes sem és még egy csomó felsorolt betegség.
2021. febr. 4. 10:19
igen
13. janszi (válaszként erre: 11. - Pteri)
2021. febr. 4. 09:36
A fórumnyitó által linkelt listában van,az már egy kategorizált lista,én csak az eljárásról linkeltem.Sokat szigorítottak a leszázalékolási rendszeren,így nem is érdemes esélyeket latolgatni,menni kell utána és kiderül,nyilván nem egyszerű a helyzete és élete sajnos.
2021. febr. 4. 06:27
Le
11. pteri (válaszként erre: 10. - Janszi)
2021. febr. 4. 05:39
Egy kicsit tudok latinul , de nem találtam. Mégis, ha munkaképtelen miatta, inkább leszázalékolás lenne a jobb. Főleg, hogy ha fogyatékosnak minősítik, esetleg valamelyik jószándékú rokonnak eszébe jut gyámság alá vetetni. És gondolom pénzben is jobb lenne, ha eddig dolgozott. Nem sokat írt magáról, de tisztában lehet az állapotával, úgy tűnik.
10. janszi (válaszként erre: 8. - Pteri)
2021. febr. 3. 21:59
Pedig de,ott van a listában,mondjuk elég nehéz felismerni,mert latinul van "Schizophrenia"
9. janszi (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2021. febr. 3. 21:58
Igen,nyilván nem ok nélkül írta.
2021. febr. 3. 21:42
A skizofrénia nem fogyatékosság!
7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Janszi)
2021. febr. 3. 19:06
Valószínűleg volt vizsgálaton, ha tudja magáról, hogy skizofrén
6. janszi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 19:01

5.§

(2) * Amennyiben a kérelmező nem rendelkezik a minősítéséhez szükséges iratokkal, a súlyos fogyatékosság minősítésének előkészítése érdekében a háziorvos gondoskodik a megfelelő szakvizsgálatok elvégeztetéséről.

Tehát irány a háziorvos,küldjön vizsgálatokra.

2021. febr. 3. 18:47
Ez az adókedvezmenyre vonatkozik
2021. febr. 3. 18:38

Szia! Ebből nem sokat értettem, de egy másik oldalon megtaláltam, hogy súlyosan fogyatékosnak számítok.


[link]

3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 18:31
Van 2 ismerősöm, akiknek csak skizofréniájuk van és leszázalékolták őket.
2. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 07:16

Itt van egy kis olvasnivaló

[link]

Kb. innen van felsorolva 1. számú melléklet

2021. febr. 2. 23:38
Most nem sorolom fel, mert sok más egyéb betegségem van. Leginkább az érdekelne, hogy a skizofréniával leszázalékolhatnak-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook