Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olaszországba készülünk a tengerre, segítenetek hova érdemes menni két kisgyerekkel? Nagyon drága se legyen. fórum

Olaszországba készülünk a tengerre, segítenetek hova érdemes menni két kisgyerekkel? Nagyon drága se legyen. (tudásbázis kérdés)


16. Szirtaki (válaszként erre: 14. - Jsanett)
2011. ápr. 4. 14:34
én sem csodálom,hogy oda vágyik olasztanárként.......azért akármennyire is beszéli még neki is egy élmény anyanyelvi környezetben használni a nyelvet amit tud. én most egy éve tanulok és nyáron remélhetőleg lesz alkalmam kipróbálni a tudásom, mert oda tervezzük a nyaralást.igaz horvátban is, főleg az isztrián szinte mindenki beszéli az olaszt, de tavaly mikor ott voltunk még nem tudtam csak pár dolgot de érdekes módon nagyon örültek neki,hogy nem angolul vagy németül akarok beszélni velük (egyébként az angolt beszélem). mostmár sokkal bátrabb vagyok és nagyon várom,hogy ott használhassam mert azért az mégiscsak másabb,mint egy olaszórán. voltam velencében is tavaly (az isztriáról mentünk át hajóval) és ott az árusokkal "csevegtem" és nagyon örültek,hogy a saját nyelvükön szóltam hozzájuk.
2011. márc. 24. 13:55
Én is Bibione-t ajánlanám.Csodaszép,és sok gyerekes magyar család jár oda nyaralni:)
14. jsanett (válaszként erre: 9. - Szirtaki)
2011. márc. 24. 13:35

Valoban kicsit hasonlit. Amugy azon gondolkodtam, hogy lehet hogy akkor mikor mi voltunk a szel kavarhatta fel a vizet/csinalt hullamzast, es egyebkent meg nyugodt a viz Caorle-nal? Nem tudom.

Hat ha valaki olasztanar, akkor valoszinuleg nagyon vonzodik az orszaghoz, amit nem is csodalok! :)

2011. márc. 23. 15:42
Bibione
12. farah
2011. márc. 23. 14:37
Lignano !
2011. márc. 23. 14:18
Grado, Caorle, Bibione es meg nekem van egy negyedik kedvencem: Lignano. Mi iden oda megyunk, ezt probaljuk ki. Sok sikert! Mindegyik hely gyonyoru es gyerekbarat.
10. mmártás (válaszként erre: 1. - Lucinta)
2011. márc. 23. 14:06

szia!

én a múlt évben 3 hónapot voltan babysitter Olaszországban,Grado-ban voltam végig a 3 gyerkőccel,nagyon jó volt!nagyon sok gyerekes család választotta,és nincs olyan nagyon messze Mo-tól!ha nekem lesz picikém,biztosan oda megyünk!kb 3 méter befelé és még csak bokáig érő volt,majd azután is sokáig-sokáig pancsolós. :)

9. Szirtaki (válaszként erre: 3. - Jsanett)
2011. márc. 23. 14:00
az olasztanárom minden évben olaszban nyaral (vajon miért???) és tavaly épp Caorle-ban voltak. csak szépet és jót mondott róla, állítólag hasonlít a horvátországi rovinjhoz. rovinjban már voltam kétszer is és ha tényleg olyan akkor gyönyörű lehet.
2011. márc. 23. 13:47
Erdelybol mennenk es ugy tudom nem kell utlevel az olaszokhoz, a horvatokhoz talan igen
2011. márc. 23. 13:46
koszonom nektek a gyors segitseget
2011. márc. 23. 13:42
Mi 3 éve Montenegroba járunk, ajnlom Ulcinj-t, a tavaly mi is odamentünk a gyerekekkel, nagyon jó a partja, és tök olcsó az egész, 11 nap alatt 800 eurót költöttünk, ebben minden benne volt, még a parton kajálás is
2011. márc. 23. 13:40
És állítólag nem is olyan drága, Velence is közel van
2011. márc. 23. 13:40

Bibione.Homokos tengerpart.elég olcsón lehet apartmanokat találni,bár az idei árakat még nem tudom:-DD

Minden nyáron oda szoktunk menni ,nekem is van 2 gyerkőcöm.

2011. márc. 23. 13:39

Olaszorszagban van egy jo tengerparti resz, ami homokos, a hely neve Caorle. Bar itt elegge hullamzik a viz, de meg elmegy. Visoznylag kozel van Magyaro-hoz.

Bar ha en ajanlhatnek valamit, inkabb Horvato-ba menjetek (pl:Rab-szigetre, az nagyon baba-barat), ott tisztabb a viz hiszem az aramlat pont ugy megy, hogy az olasz partokra viszi a koszt.

2011. márc. 23. 13:38
Bibionéról mondják, hogy gyerekbarát
2011. márc. 23. 13:33
Olaszorszagba keszulunk a tengerre, segitenetek hova erdemes menni ket kisgyerekkel, nagyonn draga sem legyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook