Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » OKJ sportoktatói képzés fórum

OKJ sportoktatói képzés (beszélgetős fórum)


2017. aug. 31. 21:54
Senki? :(
23. manduka (válaszként erre: 22. - Manduka)
2017. aug. 31. 15:48
manadla = mandala
22. manduka (válaszként erre: 19. - 557944d159)
2017. aug. 31. 15:48
Valaki végzett csoportos fitness instruktort vagy a másikat? Véleményeket mondjatok plíz! Most a Manadla jógastúdiónál nézem, nem valami bőbeszíédűek erről a honlapon.
21. mkadar
2011. máj. 9. 11:53

Szia Exter!


Hónapok óta szemezek ezzel a Mandala jógás sportoktató képzéssel. Csak jókat tudsz róla mondani? Mi a véleménye azoknak akik a gerincjóga képzésre is járnak?


Előre is köszönöm a válaszodat.

20. r.m. (válaszként erre: 19. - 557944d159)
2011. febr. 9. 13:20

akkor tök korrektek! Mármint ha kaptál mentességet :)


Nálam para nincs, csak pozitívan izgulás :) De mindjárt itt lesz, legalábbis úgy érzem most hirtelen, mert annyi minden közbejött, hogy állandóan csak rohangálok mindenfelé és nincs időm visszaszámolgatni :)

De várom már :)

2011. febr. 8. 12:40
Háhhh, kaptam mentességet bizonyos tárgyak alól, amiket már tanultam...így órákra nem kell járnom (ezekre), ill. ezekből tesztet sem kell írnom (minden alkalommal teszt van az előzőleg leadott anyagból),éljen :) De a vizsgán valszeg nem fogok mentességet kapni, mert ott összevonnak többmindent, hogy bacnák meg... :S egyelőre itt tartunk :) Nálad? Van már para?:))
2011. febr. 2. 14:25
:)))
17. r.m. (válaszként erre: 16. - 557944d159)
2011. febr. 2. 09:20

nekem is ott végzett két ismerősöm, ezért lett végül.


De azért majd kíváncsi leszek a te véleményedre is a suliról. Pláne mivel páromnak sem ártana végre egy okj, hogy hivatalosan is meglegyen mindene és ő tuti nem fog annyi időt rászánni, mint én ;)

2011. febr. 1. 13:55
Ha már megvan a döntés, ne bizonytalankodj :) ismerős van aki company-n végzett, szerette nagyon :) egy időben én is néztem, de akkor még annyira drága volt, hgoy nem tudtam volna kispórolni.. jól döntöttél, nyugi ;)))
15. r.m. (válaszként erre: 14. - 557944d159)
2011. febr. 1. 13:17

én is meglepődtem, hogy az FC jött ki a legolcsóbbra, mert egy évvel ezelőtt még nem így volt. Szerintem az iwi kissé elszállt árilag, ráadásul az iwi úgy lett drágább, hogy az oktatási napok száma pedig kevesebb.

Fitness Akadémia is szóba jött, határozottan, de ott meg csak szeptemberben indulnak képzések és nekem meg már be van sózva a seggem :) De amúgy pont tegnap néztem végig mindent, hogy biztos jól döntöttem-e és arra jöttem rá, hogy az FA sem lett volna olcsó (mert már van másmilyen OKJ-s papírom) és még várnom is kellett volna.

Persze még mindig bizonytalankodom, de én már csak ilyen vagyok :)

2011. febr. 1. 10:29
Jé... én akárhányszor néztem a FC-it, mindig az volt a legdrágább az összes többi közül... :S bár láttam, hogy most már az iwi sem tartozik az olcsó kategóriába hogy finom legyek... :S FitnessAkadémia nem érdekelt? Nekem ott végzett ismerős, egész jó dolgokat hallottam róla....
13. r.m. (válaszként erre: 12. - 557944d159)
2011. jan. 30. 18:27

Fitness Company-ra megyek február 19-én.

Félek is meg izgulok is. De két barátnőm is felajánlotta, hogy majd gyakorolja velem a koreográfiát (edzők, egyikük iwi-s, másikuk FC-s). Nagyon sokáig gondolkoztam, hogy inkább a fitnesz-testépítőire megyek, de aztán sikerült meggyőzni engem, hogy mivel úgyis csoportos órákat szeretnék majd tartani, nem árt, ha tanulok egy kicsit arról, hogyan is kell órát tartani meg csoportos órai bemelegítést, stb. Úgyhogy nagyon vállalkozó szellemű lettem hirtelenjében és megjelöltem az aerobikot.


De most kicsit kétségbeestem, hogy te félbehagytad. Majdnem iwi-re mentem, mert ott tanult egy ismerősöm is és ő is antikoreos volt, de mondta, hogy nagyon az alapoktól vették és nem volt gond. De most nekem jóval drágábbra jött ki az iwi, mint FC, úgyhogy FC mellett döntöttem végül, mert arra amúgyis több szavazat volt.

12. 557944d159 (válaszként erre: 11. - R.m.)
2011. jan. 30. 18:07

:((((((((((((((((((((



Háá... az aerobic nem valami könnyű :) mármint, a koreos része.. legalább is nekem :) én csak egy fél évet nyomtam le az iwin, aztán több más miatt abbahagytam, de bakker... amikor minden rohadt zenében keresed a nagy 1-et, ki tud tőle verni a frász :)

Hova jelentkeztél?mikor kezdesz?:)

11. r.m. (válaszként erre: 10. - 557944d159)
2011. jan. 30. 17:05

ez annyira nevetséges. És nem te vagy az egyetlen. Hirtelenjében te vagy a harmadik ember, akinek csak a hülye papír miatt kell pénzt és időt áldoznia, holott korábban évekig tanulta és évek óta dolgozik is benne :S


Hát, az az igazság, hogy én már befizettem az előleget egy másik suliba. Sokáig bizonytalankodtam, de aztán végül összeszedtem minden bátorságomat (mert koreográfia-fóbiás is vagyok) és aerobikra iratkoztam be.

10. 557944d159 (válaszként erre: 9. - R.m.)
2011. jan. 30. 16:52

nem tudtam kiváltani a megfelelő teaor számra a vállalkozóimat amit szerettem volna, mert kül. tesznek a tesi szakos diploma, és a vmit tesi között (az első 8.osztályig taníthat tesit, a második 6. osztályig--ennyi a kül. :S )... uh a sok hozzá nem értő f**** (már bocsánat:( ) miatt kell megszereznem nem kis összegért egy olyan papírt, aminek a tartalmát 4 évig tanultam a főiskolán---a nagy részének.. amit meg nem, azt ez után sem használom... gusztustalan,hogy emiatt kell pénzt kiadnom :(((((

Te nem gondoltad meg magad? nem csatlakozol be?:)

9. r.m. (válaszként erre: 8. - 557944d159)
2011. jan. 30. 16:29

tök jó, hogyha tényleg megvalósul az online tananyag, nem csak ígérgetik, mint sok helyen :)


amúgy te hogyhogy beiratkoztál, ha ezt már tanultad?

8. 557944d159 (válaszként erre: 7. - R.m.)
2011. jan. 29. 17:16
Helló :) Még tegnap este is jelentkezett egy srác, ma már ő is jött :) A mai nap felejthető, az egyik legszárazabb anyaghalmazt vettük, egészségtan-anatómia.... sok az anyag, rövid volt az idő, így szegény tanci épp csak ledarálta amit tudott-de igazság szerint az összes órai anyag (mai) fent van a honlapon, ahonnan letölthetjük, tehát nincs az a gond, hogy lemaradunk, mert nem tudunk jegyzetelni... 5ig volt a móka, én előbb leléptem, mert én már ezeket tanultam, uh nem láttam értelmét maradni.. holnap mennek megint a jógások, nekünk már nem kell, éljen :) korrektnek tűnnek egyébként, a hely sem rossz, kiderül milyen lesz a későbbiekben... 2 hét múlva kell menni újra, addig meg baromi sokat tanulni, mert akkor már tesztet írunk :S
7. r.m. (válaszként erre: 5. - 557944d159)
2011. jan. 29. 14:51
majd mesélsz, hogy milyen volt? :)
6. r.m. (válaszként erre: 5. - 557944d159)
2011. jan. 29. 09:58

köszi :)


hát, az is közrejátszott, hogy senkit nem találtam, aki itt végzett és emiatt nagyon elbizonytalanodtam, hogy rosszul választhatok :(

Mondjuk amikor érdeklődtem, nekem is sokkal hamarabb és készségesebben válaszoltak, mint bármelyik másik helyről. Tehát emberileg tuti ott vannak :D

5. 557944d159 (válaszként erre: 4. - R.m.)
2011. jan. 28. 23:51
Mondjuk ennél a gyakorlat az semmi... ez nem aerobic képzés vagy edzői.. itt inkább elméleti síkon mennek a dolgok, szóval ha csak a gyakorlat miatt aggódsz, abban biztos hogy tudnék /tudtam volna segíteni... árban valóban jó, időben még inkább, és nekem tényleg az a legszimpatikusabb benne, hogy nem húzzák a végtelenségig... és segítőkészek, mert már 2 hete 2 naponta küldöm nekik a hülye leveleimet mindenféle kérdéssel, és még nem kiabáltak rám, hogy hagyjam abba :)))
4. r.m. (válaszként erre: 3. - 557944d159)
2011. jan. 28. 16:38

naingen, nekem is van ismerősöm, aki itt tervezi majd megcsinálni a papírt, de ő is tanulta már korábban. Nála is és nálad is van értelme.


De nekem ez lenne az első képzésem, így biztos nem árt, ha van egy kis gyakorlati rész benne. Mondjuk még így is sokáig tökölődtem és majdnem emellett döntöttem én is, mert az elméletet szerintem is felesleges végigülni, amikor könyvből is meg lehet tanulni. Csak én a gyakorlatot sem tudom, úgyhogy ezért szavaztam le végül :( Pedig árban is jó lett volna :(

3. 557944d159 (válaszként erre: 2. - R.m.)
2011. jan. 28. 14:48
Mert távoktatás... holnap kezdődik, és már kinyomtattam az első 10 oldalt, amit holnap veszünk.. az OKJ száma megfelel az összes többi helyen felsorolt oktatóinak. Én örülök neki, hogy nem húzzák 1 évig ezt a tanfolyamot, nem is lenne sok értelme-én ezeknek a nagy részét már tanultam, és valóban nem kell hozzá 1 év, h magadba szívd azt, ami ehhez szükséges....
2. r.m. (válaszként erre: 1. - 557944d159)
2011. jan. 28. 12:57
én nem, de szemeztem vele. De elég kevésnek tűnik az oktatási idő a többi sulihoz képest.
2011. jan. 27. 14:52
Sziasztok :) Van itt valaki, aki elkezdi jan.29-én a Manda Jógastúdió OKJ-s sportoktatói képzését? Mehetnénk együtt.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook