Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyugdíjas csevegés, régi és új cimbikkel ! fórum

Nyugdíjas csevegés, régi és új cimbikkel ! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1006. forrest2010 (válaszként erre: 1005. - Nagyi55)
2014. okt. 22. 17:02
Baccus ! Nagyi fogalmam sincs ilyenkor mi van ? nekem be van jelölve egy rakás fórum + néhány klub , azt is látom , h a zárt klubba ki szólt hozzá utoljára . Mikor belépek akkor be kell írnom a nevet forrest2010 + a kódot / nem tettem ki az asztalra , mert Bundy mindig turkál /
1005. nagyi55
2014. okt. 22. 16:50

Segítség!Nem tudok visszamenni a zárt klubba!

Rákattintok a kedvenceimnél a klubokra,és azt írja ki,hogy nincs kedvenc klubom.

1004. nagyi55
2014. okt. 22. 16:45
Én ami étrendkiegészítőt szedek napi rendszerességgel,az az omega-3 halolaj 1000mg,a kurkuma,a Q10,és a C vitamin,naponta 2000mg.
1003. nagyi55
2014. okt. 22. 16:41

A cukor nem jó a rákra azt mondják már régen.

Viszont én is azt olvastam,hogy a prosztatarákból melaszos vízbe tett szódabikarbónával gyógyultak már ki .

BABA sokszor van hetekre távol,aztán meg egyszer csak jön.

Én most a kurkumáról olvastam,hogy jó rendszeresen fogyasztani,és azt akármilyen ételbe bele lehet csempészni.

2014. okt. 22. 16:19
Nem használtam még, de lehet, hogy ezután én is teszek amibe lehet, habár nem várom a rákot!!!!!! Egy ex kolléganőm mell rákos, lehet ajánlani kellene neki, de majd közvetítőn keresztül, mert nem vagyok vele kapcsolatban.
2014. okt. 22. 15:54
Cserike a gyömbérről sok jót olvastam , azóta a husilevesbe is szoktam tenni egy karikát .
2014. okt. 22. 15:50

Az orvosok megdöbbenésére: természetes orvosság van a rákra (recept)

me a NAGY RECEPT


Szükségünk lesz egy nagyobb méretű gyömbérre, amit reszeljünk le és keverjük össze 500ml mézzel. A mézzel kapcsolatban fontos, hogy ne bolti,hanem házi mézet vásároljunk! Ebből az elkészített elixírből együnk naponta 3-4 alkalommal. Az is fontos továbbá, hogy ne fém tárggyal nyúljunk bele, hanem fakanalat használjunk. 4 nap után az eredmény több betegnél javulni kezdett. A kúra alatt fontos, hogy higgyünk is a gyógyulásban, ne hagyjuk, hogy a depresszió győzzön felettünk.

999. forrest2010 (válaszként erre: 995. - Nagyi55)
2014. okt. 22. 15:41

Nagyi , ha majd nem lesz annyi munkája , hátha felnéz ide is !

Köszi a priviket jókat vigyorásztam amin lehetett , most éppen az elterelő hadművelet hozza ki a sodrából Bundyt is + engem is !

Hideg szél van nálunk , lehet nem ártana kicsit befűtene a ház ura , nem akarom mondani neki , mert egyik nap annyira fűtött , arra ébredtem fel , h folyik rólam a víz / lehet ? h nem véletlen ?! / dehát ő fázósabb lett ! és irigy rám , mert én úgy , de úúúúgy tudok aludni !!! ő + nem ! /

998. Cserebogár8 (válaszként erre: 997. - Forrest2010)
2014. okt. 22. 15:40
Most én is úgy ültettem, hogy a teraszra rá tudjam futtatni. Eddig az a trombita folyandár volt, de azt likvidáltam, a terasz és a járda között nött ki és elnyomta már a járdát a terasztól, egyébként is tele vagyok vele, mert mindenhol hajt. remélem ki tudom pusztítani. vagy majd az új tulaj?? Jó lenne már!
997. forrest2010 (válaszként erre: 994. - Cserebogár8)
2014. okt. 22. 15:36
Én cserépbe is ültettem hajdanán japánloncot , eredetileg a teraszon lógott , aztán odaadtam a lányomnak , szerintem az a cserepes kipurcant neki , 1x láttam valahol eldugva nála a kiszáradt tövet , de amit évekkel előtte kapott , az a házikója északi kerítésénél csodálatosan szép lett , még talán jobban is érzi ott magát , mint a mieink nálunk . Az övé nem nő akkorákat minden évbe , mint a miénk , mert ott csupa kő minden , de a pici éves hajtások is dugig vannak neki virággal , amikor nyílik . Én az alsó kerítést ültettem tele vele jó pár éve , de nálunk iszonyat dagonyás a föld és hatalmasakat nő minden évbe , elkúszik-mászik a földön is , ráfut mindenre , de azért szeretem . / mondjuk nem ártana kicsit kordába tartani ! / Valahol van egy olyan képem a loncról ami a terasz elé volt ültetve , ahogy felfutott a hüle fejemmel pont a nap felé fényképeztem , az egész napsárga volt , ahogy rátűzött , de tele volt virággal , aztán elpusztult , mint minden eddig , amit oda ültettem , nem igazán szerette ott a helyét .
996. Cserebogár8 (válaszként erre: 995. - Nagyi55)
2014. okt. 22. 15:35

Nagyi, most fekjeztem be az olvasást, adtál ám bőven :DDD

Közben meg sült a pogim, szeretem melegen, de a gyomrom már nem annyira :DDD

Reméljük megenyhül Ági és visszajön.

De BABA sem volt mostanában, ő miért van távol?? tudja valaki?

995. nagyi55
2014. okt. 22. 15:27

No akkor én is idetaláltam.Csakhogy még mindég kínlódom a netemmel.

Szafika,küldtem neked is priviket egy halommal.

Az Ági nem válaszolt eddig egyetlen szót se egy levelemre se,úgy hogy én is kiestem a pixisből.

2014. okt. 22. 15:16

Csodás illata van a loncnak, remélem túl éli az átültetést és sokáig marad. Még fiatal a tavasszal kaptam kicsike kigyökereztetett 2 ágat, de mára gyönyörű lett.Azt ugyan nem tudom, ha el költözünk vihetem-e? Olyan helyre megyünk-e?

Meg nézem, hogy tettem-e fel a zöldben albumba róla képet, ha nem akkor teszek és megnézhetitek milyen szép nagy lett a kicsi ágacskából. A kép még az eredeti helyén készült.

993. forrest2010 (válaszként erre: 988. - Fehérke111)
2014. okt. 22. 14:49

Helló Fehérke ! a fene a zsíromat + a tepertőmet , még nem szedtem ki a hortenziát se , erre tegnap + ma is szakadt az eső , ráadásul én hüle tegnap az udvarra teregettem , hátha ! reggel vizesebb volt minden , mint ahogy kilógattam , át is kellett mindet öblíteni !

Nagyon klassz fórumok vannak itt a hoxán ! ha Ági nem találja , lehet sose találkozom ezekkel a klassz dolgokkal !

Valamikor régesrég / 34 éve ! / mikor a faluvégére költöztünk , a kolleganőmtől kaptam 2 tő futórózsát , a bejárati kiskapu 2 oldalára ültettem évekig gyönyörű volt , aztán elpusztult a kisebbik , odaültettem a helyére egy tő akkoriba gyökereztetett japánloncot , néhány évig gyönyörű volt ! és az a csodás illat ?! aztán elpusztult az is , akkor az utcára ültettem 1 Tamarixot , amit akkoriba gyökereztettem , az meg is van , de mellette a madarak potyadékaként kikelt egy tő fagyal , azzal tele a kertünk , mert nem vagdosom le direkt , a madarak szeretik télen a termését és persze ide potyogtatják a magját is , Bundy szereti az illatát , amikor virágzik , a terasz mellett mostmár évek óta az van ültetve .

992. forrest2010 (válaszként erre: 987. - Cserebogár8)
2014. okt. 22. 14:37
Tudom Cserike , nem is azt írtam , csak , h ez is Ági nyitotta fórum ! Sajnálom , h nem fogtam be a számat / v a tollamat ? / direkt előkotortam ezt a régi fórumot , annyit bejelöltem már , alig találtam meg ! Ági azóta se járt itt a hoxán , biztosan nagyon haragszik , jogosan ! biztos másképp látnám én is , ha olyan cipőbe járnék , mint ő !
2014. okt. 22. 14:28

Igen Fehérke, én is itt vagyok, valahogy megéreztem, hogy itt lehet Terike.

Remélem Nagyi is megtalálja.

990. fehérke111 (válaszként erre: 987. - Cserebogár8)
2014. okt. 22. 13:44

Így van, hiányoztok!

Bízzunk benne, hogy leülepednek a dolgok...

989. fehérke111 (válaszként erre: 986. - Cserebogár8)
2014. okt. 22. 13:43
Ni csak, ki van itt? :-)))
988. fehérke111 (válaszként erre: 983. - Forrest2010)
2014. okt. 22. 13:42
Vagyok! :-)))
987. Cserebogár8 (válaszként erre: 983. - Forrest2010)
2014. okt. 22. 13:24

Vannak nézeteltérések, de hisz emberek vagyunk és külömbözünk.

Nem lettél onnan sem kidobva, önszántadból távoztál, de Ági sem volt azóta.

Kár, mert mindketten hiányoztok annak aki még ott van.

Ugyan kevesen írnak, de talán olvasnak.

986. Cserebogár8 (válaszként erre: 985. - Forrest2010)
2014. okt. 22. 13:21
Szia, szia, megérzés volt.....benéztem, mizus?? Képzeld, tegnap átültettem a loncomat, remélem nem sínyli meg. Kiástam egy régi és már nem szép rózsatövet és annak a helyére. Nem tudtam földlabdával kivenni, mert olyan laza talajban volt. Jól beöntöztem és az eső is esett rá.
2014. okt. 21. 10:49

Helló régi cimbik !

Ha valaki erre jár !.........

2014. okt. 21. 08:22
Tudom ! nyithatnék egy fórumot én is , de minek , van itt elég , mindenféle témába talál az ember lánya ha kicsit körülnéz .
2014. okt. 21. 08:20
Helló régiek ! ha valaki erre jár , itt is megtalál / míg ki nem leszek dobva ! mert ez is Ági fóruma ! / SAJNÁLOM , H MEGBÁNTOTTAM ! sokszor jobban tenném , ha befognám ....../
982. rita-1 (válaszként erre: 980. - BABA1128)
2014. jan. 7. 13:25
Szia BABA1129 Köszönöm,hogy felfigyeltel ram ! Magamrul szeretek ismerkedni uj emberekel,sokat tanulni és tanulni imadok a konyhat,kirándulni,jó tarsosagot kavézas ,tea partik ,és találkozni kellemes pozitiv emberekkel:)ferjem nem szeret maszkalni,csak könyvek ,és TV-zik meg otthoni adminisztrativ munkat ennyi,én pedig szemvedek:):):),mert jol esne valami csajos tarsosagal dumcsizni egy kavézóban vagy vagy szinzaz....
981. Cserebogár8 (válaszként erre: 980. - BABA1128)
2014. jan. 6. 19:10
Most jól megnéztem nem hagytál-e ki valami témát :) :) :)
980. BABA1128 (válaszként erre: 979. - Rita-1)
2014. jan. 6. 15:03

Szia Rita-1!

Ez az "olvasószoba" itt nem igen szoktunk lenni itt csak olvasunk, ha van mit!

Ki vagy?

Mi nagyon! :) :) :)


Személyesen egyikönk sem ismeri a másikat, egyébként meg igen, itt jöttünk össze és évek óta itt dumcsizunk. Olvassuk egymás beírásait.

Témáink: tanácsok, virágok, versek, főzés, zene, sütés, unokák, nyaralás, filmek, gyerekek, munka, némi kis politika, öröm, időjárás, bánat, szokások, könyvek, humor, kudarc, takarítás, siker, kertészkedés, közlekedés, vásárlás, ünnepek, és megbeszéljük a nagy élet dolgait! :)

Mi mindenre megtaláljuk a válszokat, a csodára is képesek vagyunk, de arra "időpontot kell kérni" mert divat ma a "várólista"!:) :)

Ha van témád, : írj ide! :)

979. rita-1
2014. jan. 5. 15:25
Sziasztok!!! Van itt valaki:-)??? BUEK!!!Kkirándulas,vagy kavézas,dumcsizas,buli szervezés Fiatal nyugdijas vagyök,és szeretek ismerkedni uj emberekel Férjem van! Irjatok!
978. Cserebogár8 (válaszként erre: 975. - Kattka)
2013. aug. 31. 13:26
Én igen :)
977. Cserebogár8 (válaszként erre: 976. - Forrest2010)
2013. aug. 31. 13:26
Be-be nézek én is ide is.......
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook