Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyugdíjas csevegés, régi és új cimbikkel ! fórum

Nyugdíjas csevegés, régi és új cimbikkel ! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. okt. 25. 08:44

Helló lányok !!!

Reklámozom a lányom lekvárját , ma reggel is az volt a desszert , lekváros pirítós , a reggelim + egy 1/3-os melegszendvics . Most még fogok egy adag kivis lekvárt is főzni + majd narancsosat is . Valaki írta az egyik kajás fórumon , h karácsonyra baconba tekert aszaltszilvával v barackkal töltött pulykamell lesz , én is , én is !!!! már beáztattam valami fíííííínom eperlikőrbe a szilvát is + a barackot is / csak nehogy Bundy felfedezze , mert akkor leissza róla a LÉnyegeT ! / már " csak " husit + bacont kell vennem hozzá ! de van egy húsvéti nylonzacsim , abba gyűjtöm a karácsonyi zaba alkatrészeit . :)

1065. fehérke111 (válaszként erre: 1059. - Nagyi55)
2014. okt. 25. 08:30
Álruhás nokiás...
2014. okt. 25. 08:29

Nem akarok hencegni, de engem a skype-on kerülget egy ilyen abdullahakbarakármi!:-))) Folyton elutasítom, de mindig visszajelentkezik - pedig én nem is hirdetem a házam :-)))

Ezek tényleg hülyének néznek bennünket?!


(Gondolom, ha ismerős lenne, akkor azért csak írna néhány sort, hogy "én vagyok én" csak éppen álnéven.)

1063. fehérke111 (válaszként erre: 1058. - Nagyi55)
2014. okt. 25. 08:27
Te Nagyi, ez már több mint testőr :-)))
1062. forrest2010 (válaszként erre: 1052. - Fehérke111)
2014. okt. 25. 01:15
Nahát !!!! a fiam se volt katona , szegény mindig bizonytalan volt a balkezét illetően ! / pedig neki 2 is van belőle ! hallotta is apcitól a 40 év alatt rengeteget ! Annál is inkább volt bosszantó , mert mindhárom sógorom ügyes pasi volt , az öccsük + pláne !!! de apósom kétbalkezes ! mindkét gyerekem balkezes és balkézről jött , igaz h utána legalizáltuk , mert férjül vettem az apjukat , de a fiam szegény maradt suta balkezes , a lányom viszont ügyes balkezes lett !
1061. forrest2010 (válaszként erre: 1058. - Nagyi55)
2014. okt. 25. 01:07
Nagyi ! inkább töltsél ki 1 lottót ! azzal is van akkora esély !!!!!
1060. Cserebogár8 (válaszként erre: 1059. - Nagyi55)
2014. okt. 24. 23:21

Egyszer volt, hol nem volt.........:DDDDDD

Vagy ....mese, mese mátka......:DDDDD

Nagyi, hiszel még a mesékben??

1059. nagyi55
2014. okt. 24. 21:59

Ja,azt kifelejtettem még mindezekből,ha tudja a címemet,meg az adataimat,akkor 4 napon belül teli a buxa,mert érkezik a suska!!!DDD

Szigorúan egy dobozkában,még véletlenül se bankszámlára utalva!

1058. nagyi55 (válaszként erre: 1057. - Cika58)
2014. okt. 24. 21:54

Kedves Ciska!

Ez a szám egy nagyom hosszú szám:6654453435.

Szóval nem Békés megye.

Nem hívtam föl,de szerintem senki se próbálja!

A levelet lefordította a lányom,és nagy vonalakban arról szól,hogy ez az emberke be akar fektetni itt nálunk,megtalálta az én házamat,ebből kifolyólag annyira szimpatikus lettem neki,hogy most vélem akarja megosztani gondját-baját,leginkább rajtam keresztül akar a családja feje felé fedelet varázsolni,mert néki kell az én házam,de ha már így összejöttünk,akkor a további befektetéseiben is segítsem,mint barátja.

Nem utolsó sorban abban,hogy a most otthonában dobozkában őrzött 24.500.000.-dollárját ezután én őrizzem tovább!!!Aztán majd együtt befektetgetjük,és az enyém az összegnek a 30%-a,no meg a hozamoknak is.

Ő csak annyit kér,hogy adjam el a házamat nekik,és költöztethesse biztonságos területre a családját,aki a lányából és a feleségéből áll,mert a hazájukban nincs meg a biztonsága még a testi épségüknek sem.Meg persze őrizzem továbbra én biztonságos helyen tovább az ő pénzecskéjét,mert ő tulajdonképpen egy nagyon gazdag gyáros!

Olyan körökben mozog a hazájában,hogy a feleségét és a lányát inkább szeretné biztonságos országban tudni.

Szóval megveszi a házam,én meg őrzöm a feleségét,a lányát és a pénzecskéjét.Értsük?

Aztán együtt befektetéseket is eszközlünk majd.Ez a gyümölcsöző kapcsolat a jövő zenéje lesz,ha megbízunk egymásban.

Cserében csak az én személyes adataim kellenek,mert mihelyst a címem birtokába jut,azonnal küldi megőrzésre a 24.500.000.-dollárt!Aztán bonyolítjuk a többit is.

Lányok!Megfogtam az Isten lábát,meg csupa-csupa aranyeső hull most majd az ölembe sokmillió dollár formájában.

No,ezt kapjátok ki!Irígykedtek ugye?

Csak el ne áruljátok senkinek!

Vagy ezt nem a zártosztályra írtam?

Egye fene,csak Ti se áruljátok el senkinek!

Majd cserében támogatlak titeket is,nekem már majd fussa rája!DDD

1057. cika58 (válaszként erre: 1046. - Nagyi55)
2014. okt. 24. 19:02
Ha jól tudom akkor Békés megye a 66 os körzetszám.
1056. nagyi55 (válaszként erre: 1054. - Fehérke111)
2014. okt. 24. 18:42

Egyébként,ha képet is szeretnél róla látni,akkor beírod a keresőbe,hogy limos-sajttorta,akkor egyből az első feljövő oldalra kattintva látod a képet és a recipét is, a fele krémmennyiséggel!

Ha most nem jól írtam volna azt,hogy limos,akkor a gugli kijavítja.

Majd én is teszek föl fotót,mert meg lett örökítve,csak most nincs időm rá!

Írt a Mustafaxom Assad egy nagy hosszú levelet,amiből annyit értek meg,hogy family,aztán vége a tudománynak!!!DDD

Majd ha a lányom lefordítja,akkor beszámolok róla.

1055. nagyi55 (válaszként erre: 1053. - Fehérke111)
2014. okt. 24. 18:36

Bal-jobb,bal-jobb,mennek a majmok!

A lényeg az,hogy műkszik!!!DDD

1054. fehérke111 (válaszként erre: 1050. - Nagyi55)
2014. okt. 24. 17:42
Köszi Nagyi, ezt most elmentem, és a jövő héten lesz a főpróba! Marad nálam is ez a krémmennyiség.
1053. fehérke111 (válaszként erre: 1052. - Fehérke111)
2014. okt. 24. 17:40

Bal-jobb:

Valamikor a hatvanas évek elején történt: általános iskola névadójának emléktábla avatásán felsorakozott a rengeteg gyerek (tudjuk ugye, hogy mi sokan voltunk) osztályonként, mi elsősök legkisebbként legelöl. Az emléktáblánál díszőrség: kétoldalt két katonabácsi, teljes felszerelésben, fegyvert szorítva, moccanatlanul, szemrebbenés nélkül, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.

Avatás végén elhangzott a vezényszó: "díszőrség jobbra át!" - és a két katona szembefordult!!!

Milyenek a gyerekek: sajnos kitört a vihogás, mert szegény katonák nem jöttek rá azonnal a megoldásra, és egyet-kettőt mindketten fordultak még. Valószínűleg a vezényszó hangzott el tévesen, ők pedig mindketten megzavarodtak egy pillanatra.


Tudom, nekem nincs mentségem :-)))

1052. fehérke111 (válaszként erre: 1045. - Cserebogár8)
2014. okt. 24. 17:29

Tééényleeg!!! Jóvanna, de én nem voltam katona :-)))

Szóval: jobbegér!!! :-)))

1051. nagyi55 (válaszként erre: 1049. - Forrest2010)
2014. okt. 24. 15:51
Szafika!Nálunk 6 fok van kint,és szakad az eső,mi már fűtünk.
1050. nagyi55
2014. okt. 24. 15:48

Kedves Fehérke!


A tortáról még annyit,hogy csinálhatod a fele adagból a krémet,mint amit én itt leírtam,mert a lányom azt mondja,hogy számára túl sok a krém.Az eredeti recept a fele krémmel lenne.

Nekem nem sok,meg senkinek nem sok,mert én a tortákból leginkább a krémjét szeretem,ha az nem vastag vajas krém,hanem tejszínes,habos.Na ez tejszínes,sajtos,rezgős,és a vékony tésztája alul meg ropogós marad,nem ázik át,gondolom a sütés miatt.

Hogy ebből a jóreggelt zabos kekszből csináltam ezt a morzsás tésztát az aljára,az meg külön jó benne.

Nagyon finom,ahogy a rezgős tejszínes krémet eszed,és közben ráharapsz a ropogós zabos morzsás tésztára is.

1049. forrest2010 (válaszként erre: 1047. - Nagyi55)
2014. okt. 24. 15:37

Nagyi ! ez a jó az egészbe ! ragad ránk , tudod ! a jó pap is hóttig .......


Szakad az eső , a pincénkbe áll a víz , ma már be kell gyújtani a gázt is , fenn a fiam szobájába 14 !!!! fok volt .

1048. nagyi55
2014. okt. 24. 15:34

Lányok!Köszi az útbaigazításotokat!

Még a végén útelágazódásokhoz is oda kerülök!DDD

1047. nagyi55
2014. okt. 24. 15:33

Meg azt is képzeljétek el,hogy leírtam az előző hozzászólásomat ide a nyíltra,és átküldtem a zártra,és itt meg nem mentettem le.

Tehát itt írtam,nem mentettem,aztán kijelöltem,és átküldtem,ott megjelent,itt meg nem!

Aztán azt csináltam,hogy ott kijelöltem,és átküldtem ide!

Hogy én milyen ügyi vagyok?

Tudok innen oda ,onnan ide küldeni!!!DDD

1046. nagyi55
2014. okt. 24. 15:29

Képzeljétek el,hogy ma a mailemre kaptam egy levelet angolul,valami Mustafaxom Assad-tól!

Érdekődik a ház után,hogy mi az alsó ára?

Én ugye nem tudok angolul,de itt voltak a gyerekek,aztán a lányom lefordította,és visszaírta,hogy ez az ár ami a hirdetés mellett van,az az alsó ár,és beírtuk,hogy honnan indultunk,szóval ez a mostani az alja.

Kíváncsi vagyok,hogy lesz-e folytatása,mert a barátunk,aki eladta a házát, azt mondta,hogy ő is kapott ilyesmi arab megkeresést,és az lett a vége,hogy az illető közölte vele,hogy nagyon szeretné megvenni a házát,de momentán nincsen pénze,de ő naggyon-naggyon szeretné,ezért valami vöröskereszten keresztül küldjön neki pénzt,hogy kifizesse az ügyvédi költségeket,ugyanis jelentős örökség vár rá, ugye momentán nincsen pénze,de majd eztán,ha utalnak neki,kifizetheti az ügyvédet,megkapja az örökséget,és akkor annyi pénze lesz,mint a pelyva!!!DDD

Kíváncsi vagyok,hogy lesz-é folytatás?

Volt egy telefonos elérhetőség is a mailben,66-tal kezdődött,de azt nem hívtuk fel,csak mailben válaszoltunk.Kerestük,hogy a 66-os körzet melyik égtájé lehet,de nem jöttünk rá!

Azuram itt morog,hogy be ne dőljek már a fickónak,de én meg azt mondtam,hogy egyenlőre pénzt nem kért,csak érdeklődött,én meg válaszoltam mailben.

Mivel a telefonszám 66-tal kezdődött,hátha ez valami jelféle,hiszen nálunk most volt ünneplés a két hatos miatt!

Most figyelgetem a mailjeimet.

Küldtem nektek is egy jót,lehet sírva kacagni rajta.Vagy kacagva sírni,kinek hogy esik jobban!

1045. Cserebogár8 (válaszként erre: 1044. - Fehérke111)
2014. okt. 24. 13:38
Nálam jobb egér :DDDDDD
1044. fehérke111 (válaszként erre: 1041. - Nagyi55)
2014. okt. 24. 13:29
Nem, hanem: kijelölöm-balegér-másol-átvisz-balegér-beilleszt. És voálá (vagymiaszösz):-)))
1043. Cserebogár8 (válaszként erre: 1041. - Nagyi55)
2014. okt. 24. 11:35
Nem Nagyikám, azt azt jelenti, hogy egyik helyre leírod, kijelölöd, aztán jobb egér gomb ..másolás,,, aztán átmész a másik helyre és ott először bal egérgomb, aztán a jobb egérgomb és beillesztés....ennyi, de laptoppal lehet nem így. Nekem ez a bevált, mert így szoktam meg, asztali gépen is lehet másként.
1042. nagyi55
2014. okt. 24. 10:13

Most bazározok délig.

Szőkeherceg hajnali fél 5-kor kicsapta a szobája ajtaját arra ébredtem,és beszaladt a szülőkhöz,aztán ott aludt tovább úgy fél 8-ig.

Most meg itt volt velem a bazárban,leültettem a számítógép elé,bekapcsoltam egy mesét,ő nézte,miközben én meg bazároztam.

Szafika,neked jó lenne egy ilyen hajnalban kukorékoló kiskakas!!!DDD

Az ebédem az meg van,a húslevesbe majd betétet kell még főzzek,a töltöttkáposztát csak szőkeherceg meózta le tegnap,azt vacsorázott,utána a citromos sajttortát.Mindenre azt mondta,hogy: hmm Mama!Ez isteni finom!

Szeret főtt ételt enni vacsorára,a szendvicset nagyon nem szereti.

Egyszer,amikor csak ímmel ámmal vacsorázott,akkor a jóédesanyja megkérdezte,hogy Márkó,inkább ennél szendvicset?

Á nem,akkor inkább megette a főtt kaját!

1041. nagyi55 (válaszként erre: 1036. - Fehérke111)
2014. okt. 24. 09:57
Most ez a simán átmásoltam azt jelenti,hogy lepötyögitek ide is,meg oda is?
2014. okt. 24. 07:55
Sziasztok!
2014. okt. 24. 06:28
Jó néhány évvel ezelőtt tervezték a nevelőotthonba h mivel a 800 ezer közalkalmazott sok az országnak , ezért kiszervezik a technikai dolgozókat maszek vállalkozásokhoz ! / végül nem lett belőle semmi ! / de épp tegnap olvastam , h a közalkalmazottak létszámát csökkenteni kell a közel 1 millióról !!!!!! az eszem megáll ! úgy csökkentettek az elmúlt évekbe , h a létszám nőtt ?!!!!
2014. okt. 24. 00:26
Jó éjszakát, szép álmokat és kellemes ébredést.
2014. okt. 23. 18:18
Helló Lányok ! most ébredtem fel ! aludtam 1 hatalmasat ! Épp most mondta valamelyik , h kijöttünk a gödörből , közbe tegnap olvastam , h 1.600 embert küldtek el a postától !!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook