Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyitott házasság...ez lenne a hosszú házasság titka? fórum

Nyitott házasság...ez lenne a hosszú házasság titka? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
70. timycat (válaszként erre: 67. - Channa*)
2020. okt. 11. 06:27

Meg tudod fogalmazni, hogy mi a perverzió? Miért nem bírod őket? Bántottak?


Mondhatnám, hogy én meg bírom a szőkéket, az legalább kb egzakt fogalom.


Meglepődnél, hogy hány "perverz" vesz téged körül és lehet hogy teljesen jó a kapcsolatod velük, de nem látsz a fejükbe.

69. unom (válaszként erre: 60. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 11. 05:51

Ez az, amikor egy pasi tulajdonának tekinti a nőt, ahogy lentebb írtad, úgy, mint egy tárgyat.

Szerinted a házasság kizárólag a szexről szól?

68. oneman (válaszként erre: 66. - Channa*)
2020. okt. 11. 00:59
Én egyet nem értek. Méghozzá azt, hogy miért gondolja valaki, hogy egy másik pár is pontosan ugyanúgy érez, gondolkodik egymásról, mint adott esetben ő a saját kapcsolatában. Például ha valaki úgy véli, ha az ő kapcsolata nyitott lenne akkor ott nem lenne megbecsülés, meg szeretet, akkor ennek miért kell így lenni egy másik párnál is? Lehet egy másik pár egészen különböző, mást jelent nekik a boldogság, a szeretet, másként élik a hétköznapjaikat, stb. Én nem szeretek horgászni, ezért mondhatnám hogy szerintem a horgászás baromság, ennek ellenére tudom hogy többeknek a kedvenc időtöltése, jól érzik magukat közben, ezért aztán nincs is semmi bajom a horgászokkal. Ha tetszik nekik csinálják, néha még szívesen el is beszélgetek velük róla.
67. Channa* (válaszként erre: 49. - Timycat)
2020. okt. 10. 23:38
Ha a férjemet az izgatná fel, hogy egy másik pasival dugok, akkor már rég nem lenne a férjem. Ez perverzió. Nem bírom a perverzeket...
66. Channa* (válaszként erre: 41. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 23:36
Egyet értek!
65. Channa* (válaszként erre: 40. - Timycat)
2020. okt. 10. 23:35

Ti nyitott házasságban éltek?

Mióta? Milyen hiányérzetetek van, hogy ezt teszitek?

64. Channa* (válaszként erre: 37. - Be95e6ff22)
2020. okt. 10. 23:34

Ha nem azért akar lefeküdni a villanyszerelő sráccal, mert jó segge van, hanem azért mert vonzódik hozzá, és ráadásul otthon valami hiányérzete is van, akkor ez mitől nyitott házasság?


Hiszen szerintetek a nyitott házasságban élőknek a házastársuk az etalon, akkor? Milyen hiányérzete van?

Ja, és ha hiányérzete van otthon, akkor bizony nem jó neki ez a nyitott házasság, nem?

63. Channa* (válaszként erre: 35. - Timycat)
2020. okt. 10. 23:27

"Ők úgy viszonyulnak egymáshoz, mint akik a kapcsolatuk elején vannak vagy talán sosem. A férj szemében az ő felesége 30-40 éve a legcsodásabb nő a világon és ezt nem is rejti véka alá, ahogy a feleség is az abszolút férfit látja a férjében."


Ha ez így lenne, akkor nem akarna fűvel-fával kefélni egyik sem. Elhiszem, hogy jó színészek, de hiába ismered őket 20-on éve, téged is megvezetnek.

62. 71ddaa07fa (válaszként erre: 47. - Timycat)
2020. okt. 10. 23:12
Ha neked ez olyan dicsőség, hogy bizonyos időközönként más-más farkán pörögsz, mint majom farkán a stanicli, közben ott van a férjed, légy büszke rá. Kissé komolyabb nőnek gondoltalak...
61. 71ddaa07fa (válaszként erre: 49. - Timycat)
2020. okt. 10. 23:10

Köszönöm szépen, de én ezeket a színeket nem szeretem, maradok a feketénél és fehérnél.


Továbbra is az a véleményem, hogy lehet így élni, de akkor az a férfi és nő ne fogadjon örök hűséget egymásnak. Béreljenek vagy vegyenek egy lakást és éljenek úgy, mint a kollégisták, akik egymásnak arról számolnak be, hogy éppen milyen numerájuk volt este, vagy ki csinált belőlük kesztyűs bábot az elmúlt éjszaka.

60. 71ddaa07fa (válaszként erre: 56. - Timycat)
2020. okt. 10. 23:06

Tudom a legjobb védekezés a támadás, és ennek legjobb módszere, ha a másikat állítjuk be egy baromnak, de pont ti vagytok azok, akik a párotokat tárgyként kezelitek, vagy benneteket kezelnek akként.


-Tetszik a feleséged Géza, jó lenne megdugni.

-Parancsolj Pityukám vigyed, ha Klári is azt szeretné.



Ez szerinted micsoda?


Pont te írtad le, hogy nálatok ez így működik.

59. 71ddaa07fa (válaszként erre: 50. - Df1e1c376c)
2020. okt. 10. 23:00
Aki partnerként kezeli a férjét vagy feleségét, az nem leli élvezetét benne, ha más dugja, vagy mást dug. Pont ezért férj és feleség. Ha én úgy döntöm, hogy végig kefélem az életem fűvel-fával, akkor nem nősülök meg, hanem megfarkalom az összes szembejövő nőt.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Timycat)
2020. okt. 10. 21:46

Most olvastam: A jó házasságot nem a szerelem,hanem a két fél jó tulajdonságai tartják életben.



Belegondoltam ..milyen igaz

2020. okt. 10. 20:30
Én sajnálom azokat, akik így élnek. Nem tisztelik sem önmagukat, sem társukat, sem pedig a házasságukat. Szerintem az ilyen emberek porig alázzák magukat. Ez van.
56. timycat (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 20:20

BK konkrétan tárgyként írt a nőkről, hogy azokat csak úgy kölcsön lehet adni más örömére.


Nem kicsit korlátolt hozzáállás.


De persze én vagyok megint a balfék, mert egyrészt le merem írni a véleményemet másrészt egy vaknak próbálom elmagyarázni a színeket.


Ez a téma sem az, hogy csak egyetlen egy "igazság" van. Sok "igazság" van és ha két olyan ember akad össze akiknek pont ugyanaz az "igazságuk" akkor ne próbálja már erőltetni egy külsős hogy neeem az nekik nem jó.


Kérdésedre a válasz a hosszú házasság titka szerintem az őszinteség és humorérzék.

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Birebora)
2020. okt. 10. 19:46
Igen..."Soma Gésa" tanácsa is ez és ,hogy ő időnként elvonul a "másik lakásukba",pihenni és megújulni...no comment
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Timycat)
2020. okt. 10. 19:44
Bocs.de az utóbbi nem volt ferr...nem ez volt az alap téma.A pro és kontra oldalon állók is kiemelik a jó oldalát mind a kettőnek.Azért mert valaki nem máshol próbálja keresni a harmóniát nem feltétlenül azt jelenti,hogy nem élvezi vagy tűr és belenyugszik...Bár tény sok házasságra jellemző az elhidegülés.Én szomorú vagyok amikor látom,hogy egy középkorú házaspár egy asztalnál ülnek és kettő órán keresztül nem váltanak egy szót sem.De tény,van aki nem is igényli,de én nem ezek közé tartozom,igaz ez is alkati kérdés és,hogy a társ kedveli-e azt a másikban.Mennyi minden kell a jó kapcsoalthoz...
53. birebora (válaszként erre: 10. - Channa*)
2020. okt. 10. 19:28
Vagy külön ház:)
52. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 19:25
Nem tudok reálisan, sosem éltem abban, és már nem is fogok:)
51. timycat (válaszként erre: 50. - Df1e1c376c)
2020. okt. 10. 19:12

Egyrészt.


Másrészt BK leírása alapján teljesen elképzelhetetlen, hogy a nőt szex közben nem kihasználják, hanem véletlenül élvezi is.

50. df1e1c376c (válaszként erre: 41. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 18:51
Aki partnerként kezeli a társát, nem gondol és beszél róla tárgyként, akit tulajdontként odaadhat.
49. timycat (válaszként erre: 41. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 18:46
Tudod vannak férfiak és nők akiket felizgat, hogy látja ha a párja mással is van. Sokszínű a világ.
48. timycat (válaszként erre: 38. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 18:44
Jesszus, te aztán átlátod a helyzetet 🤦‍♀️
47. timycat (válaszként erre: 41. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 18:42
Miért elkopik vagy csapágyas lesz? 😂
46. timycat (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 18:41

Miért akarsz meggyőzni, hogy az én vagy az ismerőseim kapcsolata rossz? Mert nem fér be a te értékrendedbe? Akkor most mondjam azt, hogy szerintem meg a tied rossz? Nem ítélem meg, nem vagyok benne. Te nem érted meg azt, hogy ebben mi a motiváló, milyen pluszt ad. Ennyi.


Ne aggódj az én vagy az ő kapcsolatukat nem kell helyrehozni, pont jó nekünk, nekik úgy ahogy van.

45. NomNom (válaszként erre: 43. - NomNom)
2020. okt. 10. 15:53
De nem is kell ilyen szélsőségekben gondolkodni. Pl férjem szülei is mikor ott van valaki (akár anyósom legjobb barátnője) akkor apuka így, anyuka úgy, puszi, kézenfogva sétálnak mindig. Közben mióta ismerem őket már válni is akartak, anyuka apukát folyton terrorizálja valami hülyeséggel stb.
44. 71ddaa07fa (válaszként erre: 42. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 15:51
akit kívülről belülről ismerek -jav.
43. NomNom (válaszként erre: 41. - 71ddaa07fa)
2020. okt. 10. 15:50

Ja ez pont úgy hangzik mint akik kifelé mutatják, közben lehet h apuka amúgy meleg csak fél felvállalni és az pont jó "takaró" h a feleségem a legcsodálatosabb nő - amit persze gondolhat így, csak szex nincs!

És ezt azért mondom mert ismerek ilyet. Azóta felvállalta de évekig éltek úgy h apunak fiatal pasijai voltak de azért az anyuval élt együtt.

42. 71ddaa07fa (válaszként erre: 40. - Timycat)
2020. okt. 10. 15:49

Szerintem pedig az az érdekes meglátás, ha valaki a legfontosabb embert, csak úgy kölcsönadja egy másiknak, hogy használd te.

Az ilyen párterapeutákban és pszichológusokban sem hiszek. Ha én azzal az emberrel, akit kívülről belülről nem tudom helyrehozni a kapcsolatot, akkor majd egy idegen, akit először látok, az megoldja a problémát?

41. 71ddaa07fa (válaszként erre: 35. - Timycat)
2020. okt. 10. 15:46

Ha valóban így lenne, ahogy az első bekezdés második felében leírted, akkor nem engedni a nő, hogy a férje mást csajt dugjon, de a férjnek is nagyon sz@rul esne, ha a világ legcsodálatosabb nőjét egy másik férfi farkalná.


Én, ha valamit megbecsülök és szeretek, legyen az csak egy könyv, egy film, vagy egy tárgy, nem szívesen adom oda még a legjobb barátomnak sem, mert féltem, óvom. Most aki engedi, hogy más dugja a feleségét, az szerinted tényleg a legcsodásabb nőnek tartja?

Ugye nem gondolod komolyan?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook