Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás, üdülés előtt megnézitek a helyről alkotott véleményeket a neten? fórum

Nyaralás, üdülés előtt megnézitek a helyről alkotott véleményeket a neten? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 11. 12:59
Köszönöm Nektek :)
16. katus3
2019. jún. 8. 20:49
Én is olvasok véleményeket. De ugye kinek mi a jó... Abszolút pozitív véleményt írtam néhány éve a szállásunkról, ez azóta sem változott. Viszont szegény tulaj múlt nyáron kapott olyan negatív kritikát, hogy csak lestünk mikor olvastuk. A csaj majdnem sírt mikor mesélte. Úgy gondolom mindenkinek mások az igényei, elvárásai ebben is...
15. bnedora (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2019. jún. 8. 10:57
Ritkán szoktam én is észrevételezni a hibákat (szinte csak ott, ahová rendszeresen járok). Volt olyan hely, ahol nem tudni mikor volt takarítva, mert vastagon volt a por a bútorokon. Szerencsére csak 2 éjszakát töltöttünk ott. Nem szóltam, mert 20 EFT-tal elszámolták magukat, betudtam ennek:-) Persze, ha engem csaptak volna be....
14. andi6020 (válaszként erre: 12. - Bnedora)
2019. jún. 7. 22:49

Sosem szoktam kukacoskodni.

Nyilván nem lehet minden tökéletes, mert mások az igények, de én mindig jól akarom érezni magam, és ez (elenyésző kivétellel) sikerül is. A kisebb hiányosságokat szinte észre sem veszem, vagy ha igen, nem problémának fogom fel.

Ok, voltunk olyan helyen is, ahol kb minden foscsi volt első nap, aztán ahogy szóltunk, valahogy javult a színvonal. Érdekes amúgy, hogy erről a helyről akkoriban pont jókat olvastam. :D

2019. jún. 7. 19:17
Igen
12. bnedora (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2019. jún. 7. 18:50
Kukacoskodni az extra csillaggal ellátott szállodáról is lehet. Én sem találkoztam még olyan 4* szállodával, amellyel maximálisan meg lennék elégedve, de nem lehet minden tokéletes.
11. bnedora (válaszként erre: 9. - Globus)
2019. jún. 7. 18:48
Ebben nem adok igazat nektek. Mindig vannak, akik (lehet, hogy csak trollok) írnak rossz véleményt, de a legtöbb vendég pozitívan nyilatkozik.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Globus)
2019. jún. 7. 16:17
Egyiptomi csoportban szoktam nézni, még arról is felraknak fotót, ha a fürdőben hiányzik 3 cm fuga.
9. globus (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2019. jún. 7. 15:53
Mint általában mindennel kapcsolatban, jóformán csak negatív kárálás van :)
2019. jún. 7. 15:50
Természetesen megnézem, de azokra a véleményekre adok csak, ahol valamennyire részletesen le van írva, hogy mi az előnye, és a hátránya. Ezek alapján tudom mérlegelni, megéri-e nekem azt választani.
2019. jún. 7. 15:31
Megnézem, bár abban biztos vagyok, hogy a negatív tapasztalat hamarabb felkerül, mint a pozitív.
2019. jún. 7. 15:16
igen
2019. jún. 7. 14:17
Booking com-on nézem, akkor is, ha végül nem ott foglalok. Googleba bárki írhat bármit, lehet, hogy nem is szállt meg ott.
2019. jún. 7. 14:17
Amennyiben idegen helyre megyek, mindig utána nézek a helynek, véleményeket olvasok róla. Hozzáteszem, én is írok véleményt az Ittjártam-ba. Még a guglitérképen is megnézem a környéket. Eddig 1x ért csalódás a szálláshellyel kapcsolatban.
2019. jún. 7. 13:55
Én nem csak a szállások véleményeit nézem meg,hanem még egy étteremét is,hogy érdemes e ott ebédelni egy egy napos kiruccnál,gyerekbarát e ilyenek.Eddig ezekre a véleményekre adtam,nem csalódtunk,ezekután se fogom figyelmen kívül hagyni😉
2019. jún. 7. 13:44

Igazad van, tényleg ilyen szélsőségesek a vélemények, azért ezeken belül is lehet szűrni, ha mondjuk jóval több van a pozitívból vagy a negatívból, meg az se mindegy, hogy valaki csak oda írja, hogy car, vagy részletezi, hogy gödör van a heverő közepén, ezért alvásra alkalmatlan, vagy hogy külső szigetelést végeznek az apartmanon és reggel hétkor már az állványokon döngenek a munkások, mikor a nyaraló még aludna egy kicsit ...

Mi mindig megnéztük a véleményeket, bárhova mentünk.

2019. jún. 7. 13:39

Sziasztok,

idén nem foglaltunk sehova szállást, nem találtam olyan kuponokat sem amik megfelelőek lettek volna, DE tavaly ahol voltunk nyaralni kérte a tulaj, hogy írjunk véleményt a googleértékelésnél...eddig sose figyeltem erre a lehetőségre, azóta viszont egyre inkább :( Most hogy idénre keresek szállást, a második lépés, hogy beírom a netre és megnézem, hogy aki már volt ott elégedett volt e vagy sem .... Szerintetek érdemes ilyenekre adni - főleg úgy hogy egy helyről az egyik ember áradozi, a másik aztmondja pl. munkásszálló :( - Ti nézitek??? Köszi ha megosztod velem a tapasztalataidat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook