Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Ausztriában fórum

Nyaralás Ausztriában (beszélgetős fórum)


2018. nov. 26. 13:00

Találtam még valamit ! Ez nekem is új nagyon érdekes és hasznos. Van ebben minden ami szem-szájnak ingere.

Országonként és városonként mutatja a látnivalókat, illetve a friss információkat.


[link]

2018. nov. 23. 10:14

Itt találsz nagyon jó és hasznos útleírásokat a világ minden részéről. Mivel könnyű benne keresni és eligazodni minden utazó számára nagyon hasznos.

Mi rendszeresen innen vesszük az ötleteket.


[link]

2018. nov. 22. 17:46
Bad gastein nagyon szép hely.Oda érdemes elmenni megnézni,igazi Ausztriai környezet.
3. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Porkkala)
2018. nov. 22. 14:27
Hja, tavasszal csak akkor menjetek ha hóban akartok battyogni. Szerintem a tavaszi turak amik tenyleg hegyekben mennek kezdoknek nem valok. Arra csak ezek a rovid teljesen mestersegesen kiepitett mini kilatoturak valok.
2018. nov. 22. 14:24

Szerintem legegyszerűbb ha kocsival és alpesi érzés a Schneeberg a szalamandravasúttal és a környéke.


Gyönyörű és gyakorlatlan túrázók számára is jól bejárható túraútvonalak vannak.


Sok magánkiadású szállás is van tök jó áron.

2018. nov. 22. 10:06

Sziasztok!


Jövő tavasszal/nyár elején szeretnék kb. egy hetet az osztrák alpokban tölteni (pihenés és kirándulás a cél, nem városnézés). Nézegettem sok honlapot/szállást/térképet de nagyon el vagyok veszve nem tudom, mely területen lenne érdemes nézelődnöm.

Autóval mennénk, alapvetően Stájerország/Karintia környékében gondolkodom, mert közelebb vannak mint pl. Tirol. De az alpesi érzést mindenképp szeretném:)


Esetleg tudtok ajánlani helyeket? Tavak környéke előnyt élvez... de tényleg akkora terület és még soha nem voltam minden tanács jól jön :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook