Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás Alsóörsön fórum

Nyaralás Alsóörsön (beszélgetős fórum)


2009. júl. 13. 18:31
Én 4 nyáron keresztül dolgoztam Alsóörsön. Csodaszép emlékeim vannak:) Fárasztó volt, de soha nem felejtem:)
2009. jún. 20. 21:18

Szöszi cukrászda nekem nm jön be, habár sokan dicsárik, d szerintem csak azért, mert nagy szó egy faluban egy cukrászda.

Ja, igen Veszprémet kihagytam, pedig ott laom ?-))

11. katic
2009. jún. 20. 18:21

mi is gondoltuk, hogy Veszprémbe mindenképp elmegyünk. :-)

köszi, de nincs msnem. Nem baj, majd meglátjuk "igazából", hogy mi milyen. :-)

2009. jún. 20. 17:52
közel van veszprém,állatkertbe is tudtok jönni :))))
9. gerduska (válaszként erre: 8. - Katic)
2009. jún. 20. 17:48

szerintem jo a strandjuk,tiszta,meg van valami játszóhely is,abba van ugráló,biliárd,ilyenek,de azért fizetni kell,napi dij van asszem..

voltatok már alsoörsön?

nekem van pár alsoörsi képem,ha van msned,és ha gondolod,küldök ott át párat.

lehet gokartozni is, hu azt nagyon élvezik a gyerekek.

én voltam pár balcsiparton,de nekem az alsóörsi +a csopaki vitte a pálmát.csak csopakon elég tömegnyomor szokott lenni,

8. katic (válaszként erre: 5. - Gerduska)
2009. jún. 20. 16:53

Köszönöm szépen mindenkinek! :-)


Gerduska! A Napsugár Panzióban tervezzük, hogy eltöltünk egy hetet. Ismered? Gondolom, nem a "csúcs", de jó áron van. :-P Nekünkl megteszi. KÉt kisgyerekkel megyünk, ha "gyerekbarát" a strand, már megérte. :-)

2009. jún. 20. 16:01
Jaja az a szöszi cukrászdába ott nagyon jo sütemények vanak azt téleg ne hagyátok ki
2009. jún. 20. 16:00

Nekem nagyon tetszet a Balaton felvidék oda mindenkép aki meg teheti az menjen el oda.De nekem még tetszet a Triest is az meg Olaszországba van ott én nem rég voltam de vissza menék oda de most a nyári gyakorlat miatt idén nem hiszem hogy el tudnák menni valamerre majd talán egy hétre el megyek Görögországba vagy csak le a Balatonra mert ez a mi hazánk lejobbés legértékesebb folyoja.Na jo nyarat kivánok mindenkinek és jo kikapcsolodást az egész családnak vagy barátoknak.

Klára

2009. jún. 20. 15:56

Szia.mi sokat járunk alsóörsre,párom ott nött fel..most is csak 30kmre lakunk töle..én imádom.

hol fogtok nyaralni?nyaraló?panzió?

a szöszi cukrázdát ne hagyjátok ki semmi pénzért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 20. 15:42
esetleg keszthelyig elmenni, gyönyörű a kastély!
2009. jún. 20. 15:36

jaj nagyon szeretem azt a részt, a legszebb.

Almádi is szép,vannak programok ott is.meg lehet hajókázni,almádiból siófokra, vagy körbe tihanyig.

vagy vonattal elmenni,esetleg busszal veszprémbe!

Ha rossz az idő kifejezetten jó kirándulós rész az északi part-meleg ruhát vigyetek éjszakák hűvösek tudnak lenni-legalábbis volt hogy nyáron begyújtottunk(gondolom a hegyek miatt).

2009. jún. 20. 15:30

szia! a strand egész jó, van sok büfé. A hátsó részen van csúszda, játszótér, ugrálóvár, van öltözőkabin részleg, amolyan szoci, de legalább van.

A strandi büfékben "kívülről" is lehet enni, illetve van még ezen kívül 2- másik étterem Alsóörsön. Közel van Füred, Almádi, Csopak, itt is van sok minden. Csopaki strandot sokan seretik, és az egyik legjobbnak tartják.

Szórakozási lehetőségként Alsóörsön van a Dexion, Almádiban pl aMélyvíz és a Plió, amik táncos helyek. Füreden midenből sokkal több van. Szóval lehe válogatni :-)

2009. jún. 20. 15:25
Alsóörsre megyünk a nyáron. Nyaralt már ott valaki közületek? Milyen a strand? Étkezési, szórakozási lehetőségek? Köszi! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook