Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Novemberi munkanélküli segélyt mikor hozza a postás? November 16-tól kapom a munkanéli segélyt, de még egy forintot nem kaptam. fórum

Novemberi munkanélküli segélyt mikor hozza a postás? November 16-tól kapom a munkanéli segélyt, de még egy forintot nem kaptam. (tudásbázis kérdés)

2017. dec. 7. 18:33
Akkor most decemberben megkapom a novemberit és a decemberit is egyben?
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Fe22c2d57c)
2017. dec. 7. 00:01

Először is a munkaügyiben kapsz egy igazolást, azzal az okmányirodában kérsz és kapsz méltányossági TB-ellátást.

Hogy jogosult vagy-e segélyre, azt én innen nem tudom, de kérdezd meg.

Jelentkezhetsz valamelyik tanfolyamra is, ha indul ilyen.

2017. dec. 6. 22:40
Azt nem tudjátok véletlenül hogy ha a 3 hónap letelte után sem találtam munkát mit lehet tenni? Lehet valamit még igényelni? Vagy vége és magamnak kell a TB-t fizetni ezután?
13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - 124637ff9b)
2017. dec. 6. 18:43

Téényleg, tök logikus! :O

Megyek már kedden, intézem!

De jó, hogy rákérdeztem és van is valaki, aki tudja mit merre hogyan érdemes. :)

Akkor te is zsongtál. :D

Köszönöm szépen! :)

12. 124637ff9b (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2017. dec. 6. 18:33

Szívesen! :)

Másfél éve végig csináltam én is mindezt :)

Remélhetőleg hétfőn megkapod az összes papírodat, de ha nem, akkor is menj el sztem, max kérnek hiánypótlást.

Az új helyen majd egyben bejelentkezel oda, meg kijelentkezel innen.

Sztem csak a lakcímkártyád lesz új.

Jó zsongást-intézkedést! :)

11. Epresturmix (válaszként erre: 10. - 124637ff9b)
2017. dec. 6. 18:18

Köszönöm az infót! Jó tudni! :) Hétfőn szűnik meg, akkor már kedden mehetek intézni. Oksi.

Ezen kívül a lakcímváltozást elég az új helyen intéznem, vagy itt is? Illetve, már megint kellenek új okmányok, ha átírják? Nemrég csináltattam mindent. Össze vagyok zavarodva. Bocsi, hogy itt kérdezek. Képben akarok lenni. Azt se tudom hol áll a fejem! (nyakamon, tudom) ;)

10. 124637ff9b (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2017. dec. 6. 15:57
A munkaviszonyod megszűnését követő napon rögtön igényeld. Az új lakóhelyen majd átkérik a papírokat, ha előbb szűnik meg a munkád, minthogy költöznél.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2017. dec. 6. 15:09
Előre megkérdezheted, nem fognak elzavarni.
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2017. dec. 6. 15:04

Köszönöm, intézzük akkor! :)

De gondolom előbb be kéne magam jelenteni a másik városba.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2017. dec. 6. 14:56

Szerintem igen, az ottani ... na mi is a neve?

Kormányhivatal, Foglalkoztatási osztály. Azaz a régi munkaügyi hivatal.


Egy telefon, és megtudod pontosan. Mert az anyagodat, gondolom, az egyik hivatal kéri át a másiktól.

2017. dec. 6. 14:54

Nekem meg olyan kérdésem lenne, hogy tudja-e valaki esetleg, hogy az álláskeresési járadékot, ha igénylem januártól (amíg nem találok másik munkahelyet) azt hol kellene igényelnem?

Költözöm másik városba december végétől. Ha oda leszek bejelentve, akkor ott igényeljem?

5. KittiesBalazs (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2017. dec. 6. 11:56
Köszönöm.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - KittiesBalazs)
2017. dec. 6. 11:14

A lezárás után olyan 10 nap körül.


Ha odatelefonálsz, megmondják.

2017. dec. 6. 10:03
Azt mondták hogy november 29-én zárják le és a postás hozza a mai nap, de nem hozta csak a családit.
2017. dec. 6. 10:00

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de még nem telt le egy hónap!

Szerintem fizetést is általában havonta kapják a dolgozók!

2017. dec. 6. 09:56
Novemberi munkanélküli segélyt mikor hozza a postás? November 16-tól kapom a munkanéli segélyt, de még egy forintot nem kaptam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook