Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális a hajhullás szülés után? Van valami megoldás? fórum

Normális a hajhullás szülés után? Van valami megoldás? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 15. 15:09
Köszönöm nektek!!!
2012. jan. 14. 20:21
Ha kapsz valahol ampullás F vitamint,hajba dörzsölve nagyon jó hajhullás ellen.
5. Ami.
2012. jan. 14. 20:18
Barátnőmnek is hullt szülés után,szegénynek nagyon kevés maradt,már 1 éves a Lara,most kezd neki helyreállni a haja.
4. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Jucuska25)
2012. jan. 14. 15:48
Nekem a patikában a sörélesztő tablettát ajánlották, pár száz forint, és a babának sem árt, ha szoptatod még!
2012. jan. 14. 15:39
én A vitamint javasolnék, nekem segített. Vényköteles, fel kell íratni.
2012. jan. 14. 15:34

Szia!

Nem tudom,szoptatsz e még,de a biovane szépségvitamin kúrát nagyon tudom ajánlani.A mamámnak csomókban hullott a haja,már fésülködni is alig mert és most minimális a hajhullása,nagyon sokat segített és ő már 72 éves.A barátnőmnek szintén ez volt a gondja,nála teljesen megszűnt a hajhullás és a körme is szép lett.Én csak ajánlani tudom,márciusban szülök,utána én is ezt fogom kipróbálni,nekem a körmeimre kell,a hajam csak kicsit törik.Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 14. 15:22
Sziasztok,rettentően hullik a hajam,szeptemberben szültem,szerintetek ez normélis,ban rá valami megoldás, a vasat szedem de nem sok sikerrel,25-én labor..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook