Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbinak, Béres Alexandrának, Rubint Rékának illetve másnak van-e olyan dvd-je ami leginkább zsírt éget, és nem izmot növel? fórum

Norbinak, Béres Alexandrának, Rubint Rékának illetve másnak van-e olyan dvd-je ami leginkább zsírt éget, és nem izmot növel? (tudásbázis kérdés)


16. Szuszy (válaszként erre: 14. - F76d3de101)
2009. márc. 13. 16:53

Szia!

Narancsbőr az nekem is volt, fújj, gusztustalannak láttam magam, de mára szinte eltűnt :)

Vettem a Rekongem paprikakrémet és azzal kenem esténként, párszor fóliáztam is, de ezt anélkül is nehéz elviselni, annyira éget.

Nagyon sok mentes ásványvíz kell, az szépen segít a narancsbőr elleni küzdelemben is. Szerintem a torna is alakított rajta, de inkább a vízre esküszöm.

Tegnap vettem egy fahéjas zsírégető masszázsolajat, bekentem és befóliáztam magam a torna előtt, és ha hiszitek, ha nem olyan volt utána a combom, hasam, fenekem, mint amikor a lovak egy gyors vágta után habzanak az izzadtságtól. Rendesen habzott a bőröm, mikor leszedtem a fóliát. Ilyet még nem tapasztaltam, és folyamatosan éreztem hogy szószerint :"ég a zsírom" Azt hiszem ma is így fogok tornázni.

2009. márc. 13. 09:08
Norbi:zsírpusztítás élőben,aerobzóna. Csak zsírégető.BéresA.:menni fog!-először zsírégető,majd szálkásító gyakorlatok.Én váltva tornázom rájuk,van még Cindy,de az kimondottan alakformáló.
14. f76d3de101 (válaszként erre: 13. - Szuszy)
2009. márc. 12. 22:39
én a kalóriaszámlálást csinálom de beleuntam.Nézem a ch-t,zsírt,fehérjét.úgy érzem a hús 1 kicsit sok az étrendemben és nagyon narancsbőrős vagyok.
13. Szuszy (válaszként erre: 12. - F76d3de101)
2009. márc. 11. 13:36

Szia!

Először kipróbáltam a túródiétát, amivel 14 nap alatt 2,7 kg ment le. Aztán egy 3 naposat, ami -1,5 kg eredményt hozott. Azóta, mostmár úgy kb. 6 hete a következőket eszem:

de. csak gyümölcs: alma, narancs, kiwi, néha ananász, és rendszeresen citrom (1 pohár víz, 1/2 citrom levével) átlagosan 2 db citrom 1 nap alatt.

Szénsavmentes ásványvíz, esténként mályvatea, néha zöldtea.

ebéd: csírkemell, vagy baromfivirsli, rengeteg zöldséggel: répa, káposzta (fejes, lila, savanyú, kelkápi) fejes saláta. Ezeket általában elkészítem salátának (répa, fejes káposzta, fejes saláta, újabban teszek bele kelkáposztát is)erre egy natur joghurtos tasakos öntetet szoktam készíteni.(A hűtőben mindig van összevágva a fenti összetételű salátának valóból egy tállal, amit ha folpackkal letakarok, 2-3 napig is friss marad, öntetet mindig csak akkor teszek és annyi mennyiségre amit rögtön megeszem. Lehet ezt a "mix"-et kapni boltban is, és jóval drágább úgy, mintha megveszem a hozzávalókat és magam készítem el.

Rengeteg vöröskáposztát eszem, amit párolva készítek, pici zsírszegény tejföllel, amit önállóan akár ebédre is meg lehet enni, laktat és nagyon finom :) Néha, a fentiek helyett pari, ubi, paprika, retek, vagy cékla, savanyú káposzta a kísérőm a husihoz.

Vacsi: általában 1 alma, vagy a fenti zöldségekből bármi, vagy narancs, kiwi, alma vegyesen.

Én csak ezeket eszem, nem unom, laktatnak és finomak. A salátákat is tudom variálni, a húst is változatos ízesítéssel készítem, de kizárólag zsiradék nélkül.

Nem eszem: kenyér, tészta, burgonya, lisztes, cukros ételeket, nem eszem sütit, nasikat, a kávét cukor nélkül, semmibe nem teszek még édesítőt sem.

Ha néha (talán 3-szor) főzeléket kívántam, azt étkezési keményítővel és zsírszegény tejföllel habartam. Bármit meglehet enni kenyér nélkül, ezt már tapasztaltam, még a lecsót is :) bár most ilyesmit nem eszem.

Te mivel próbálkozol? Én is szeretnék egy két ötlete, tanácsot, ha van valami titkod, azt is elárulhatnád:)

Sok sikert kívánok Neked!

12. f76d3de101 (válaszként erre: 9. - Szuszy)
2009. márc. 11. 08:39

Milyen diétát csinálsz?

A hasamról nem nagyon mennek a kilók.

2009. márc. 11. 08:38
Béres Alexandra:lendületben dvd-t ismeri valaki?
10. Szuszy
2009. márc. 10. 16:50
Ja, és a Réka tornái inkább alakformálók mint zsírégetők, én egész jól "formálódom" még soha nem volt ilyen szép a bőröm, mindíg narancsbőrös volt, de most ez eltűnt, szép sima a fenekem és a combom is. Izmosabb is lett, és formásabb.
2009. márc. 10. 16:47

Helló!

Rubint Réka DVD-i nagyon jók, Add önmagad, stb. én ezeket csinálom hetente 5-6 alkalommal, de 2 napja Norbi Duci tréning 2 -t kaptam ajándékba, szerintem ez is nagyon jó. R.Réka 2x20 perceseit úgy csinálom, hogy az első részből 10-15 percet, aztán a másodikból 20 perc, és folytatom a saját kedvem szerint azokkal a gyakorlatokkal, amik a fenékre, combra jók. Kb. 1 óra minden nap. Most 2 hónapja kezdtem, 8,5 kg -ot fogytam, persze diéta is van mellette, és semmi bűnözés. Kitartás a legfontosabb.

Sok sikert bármilyen sportot választasz, a rendszeresség a legfontosabb szerintem.

2009. márc. 10. 08:52
Sziasztok én Norbival fogytam -6kg (68kg-ról 62re)a kivánt testsúly pedig 58 kg. ami jó benne hogy már hiányzik a mozgás ha kihagyok egy napi tornát,mert megszerettem a mozgást, és ez szerintem más mint a többi torna, mert nem fulladok ki,de érzem a hatást cm-ben is sokat fogytam és még a zenék is jók benne. amugy ez a Norbi duci tréning4. szerintem ez a legjobb.és az se mellékes hogy nem csupa idegesítő vékony emberrel van tele, hanem norbival 2 duci ember is tornázik,akik szintén vele fogytak le nem is keveset.
2009. márc. 10. 07:52
Béres Alexandra: Menni fog!
2009. márc. 10. 06:33
Norbi duci tréningjei is zsírégetőek.
5. ivett78 (válaszként erre: 4. - 769918d4ef)
2009. márc. 8. 20:03

Letölteni...?

Nekem egyébként eredeti videokazin van meg.

4. 769918d4ef (válaszként erre: 3. - Ivett78)
2009. márc. 8. 18:55
honnan lehetne beszerezni norbinak ezt a dvdjet?
2009. márc. 8. 17:53
Norbinak a Földön-Vízen-Levegőben dvd-ről a "Földön" 25 perc és elég jó zsírégető, állóképességjavító...
2009. márc. 8. 17:46
Sziasztok.Azt szeretném tudni, hogy Norbinak, Béres Alexandrának, Rubint Rékának illetve másnak van-e olyan dvd-je ami leginkább zsírt éget, és nem izmot növel.
2009. márc. 8. 17:46
Zsírégető dvd.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook