Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update-s sikertörténetek fórum

Norbi Update-s sikertörténetek (beszélgetős fórum)


5. c3648d6796 (válaszként erre: 3. - Cucus7)
2008. nov. 11. 20:22
gratula neked
4. megryan (válaszként erre: 2. - Timoca69)
2008. nov. 7. 22:36

Érdekes, én is írtam neki egyszer, egy héten belül válaszolt.


A Norbi módszer valóban hatásos, de nem fogyókúra hanem életmódváltás. Egyszer éhezés nélkül fogytam 10 kilót, most még szeretnék fogyni. A naplómban látható hogy nem éhezek, de már 7 kilót leadtam. Szóval mindenkinek ajánlom a módszert.

Ráadásul a pénztárca is bírja, mert 1-2 spéci dolgon kívül (rudi, kenyér) minden kaja normál amit eszem.

2008. nov. 7. 22:28

Lehet, senki sem olvassa már el, de azért leírom. Tavaly év elején komolyan belefogtam Norbizni. Betartottam, a különböző pontszámú ételek fogyasztásának időpontját. Jól laktam azzal, ami engedélyezve volt, változatos volt, csak ugye a pénztárca ürült. Az biztos, magam sem hittem el 10 kilót fogytam. Mondjuk volt miből, de azóta azok a kilók nem jöttek vissza. Imádok enni, jót és jól, és érdekes mióta Norbiztam meg is rágom az ételt. Hamarabb jól lakom, mert van ideje a gyomromnak információt adni az agyamnak, hogy telve van.

Jó most nem tartom be Norbit, bár mindig tervezem, de kevesebbet eszem a rágás miatt. Jó mi? Mi lenne, ha be is tartanám. Csúcs forma az biztos. Sok sikert mindenkinek. Ha olvassa valaki.

2007. szept. 11. 14:46

Engem is érdekelne bármi, amivel megszabadulhatnék min.10 kg-tól.

Egyszer vettem a bátorságot és írtam NORBInak egy levelet, leírtam a rossz pajzsmirígyemet, segítséget kértem - ez kb.2,5 éve volt- a mai napig nem is válszolt. Pedig tényleg érdekelt volna.

2007. szept. 5. 20:43
Nagyon érdekelnek a sikertörténetek. Ezek adnak erőt a folytatáshoz. Nem sokat kell már leadnom lehet ezért is megy nehezen.Tehát aki a sikertörténeteivel és tanácsaival segiteni tegye meg.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook