Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők! Van köztetek olyan, akinek ajánlottak már pénzt a szexért? fórum

Nők! Van köztetek olyan, akinek ajánlottak már pénzt a szexért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Timycat)
2022. okt. 20. 00:57

Én imádom milyen szókimondó őszinte vagy mindig, rosszindulat nélkül 🤗


Ha van más ilyen sztori is, szívesen hallgatom 😄

32. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 31. - Timycat)
2022. okt. 20. 00:20
Logisch... a pénznek nincs szaga..-))
2022. okt. 19. 22:48

Többször is. A legutóbb 150ezret ajánlott egy pasi 1 óráért úgy hogy a férjem is jelen lehet.

Én skippeltem a témát, de baccus a férjem komolyan elgondolkodott rajta 🤦‍♀️😂

2022. okt. 19. 22:23

Hát ez lehet nagyon vicces is, meg azért ijesztő is :O

Én lehet inkább csak utólag nevetnék.

2022. okt. 19. 22:09
Van egy vicces storym a témában: Egyszer huszonéves koromban este munka után gyalogoltam a vasútállomásra, mikor bicajjal odatekert mellém egy 20 év körüli srác. Látszott a fején, hogy nincs egészen minden rendben nála az emeleten. Lelassított és odaszólt egy ilyet, hogy "Adok neked 10000 forintot, ha kinyalhatlak". Azt hittem, rosszul hallok. Mondom " Micsoda???". Megismételte. Pofán röhögtem, majd tovább sétáltam, ő meg eltekert a másik irányba 😀
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Channa*)
2022. okt. 19. 19:02

Kertem, hogy hagyjuk el ezeket a válaszokat...

Nem csak rám érted ezt, hanem akik leírták, hogy velük történt ilyen, őket is.

Nem tetszik a fórum, nem kell hozzászólni. Így teljesen érthető, ha emberek nem akarnak őszinte választ adni. Egy fórum, nem kell ítélkezned, kijelentened, hogy az ilyen nőket miket nézik. És ráadásul nem is igaz.

2022. okt. 19. 19:00
Teljesen mellékesen kérdezem, számít valamit a fórumozóknak a szívezés? Nyomok mindenkinek :)
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 19. 18:59

Félreérted.

Nem agyalok ilyeneken, maga a szituáció valamiért tetszik.

De nem is fontos, hogy rólam szóljon ez a fórum, érdekel mással történt-e ilyen :)

25. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 17:15

Kedves FI.


Nem akárkivel akarnál pénzért szexelni, csak olyannal aki vonzó neked is, és ez tetszene.


De mennyi pénzről van konkrétan szó, ami levenne a lábaidról?

24. birebora (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 17:05
Szerintem az, én is megnézem még egyszer:)
23. Channa* (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
2022. okt. 19. 16:51

Egyet értek!


Még annyival kiegészíteném: önbizalmat ad? Még is miért? Azért mert ku.rvának néznek?


Szerintem inkább lelombozó, ha annak néznek...

2022. okt. 19. 15:20

Igen, én nem akarok akárkivel pénzért szexelni. Nem is tettem. Csak olyannal aki vonzó nekem is. És tetszene, ha ő ennyire akarná.


Mindegy, azért reménykedem jön még a kérdésre válasz :)

2022. okt. 19. 15:12

Szerintem itt azért valami hiba van. Olyannak, akit vonzónak találok, azzal azért feküdnék le, mert tetszik nekem, és hogy élvezzem. Mert alapvetően nem pénzért szexelek. Van, aki igen, de annak a foglalkozásnak van neve is. Viszont ott nem hiszem, hogy túl sokat lehet válogatni szimpátia szerint.

Akit viszont nem találok vonzónak, azzal pénzért sem. Vagy legalábbis nagyon, de nagyon sok pénzért esetleg.


Létező fétis a tiéd. Egyfajta szerepjáték, mikor olyannal szexszelsz, akivel amúgyis megtennéd, és a játék kedvéért ő ad némi pénzt.

20. liliom10 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 15:11
Jó film ! :)
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bichi)
2022. okt. 19. 15:05
De ha azért is izgat mert önbizalmat ad? :D
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Mimóza07)
2022. okt. 19. 15:04

Jó hát kinek mi a sok, mi kevés..

Olyannal akit vonzónak tartok én nem csak milliókért vállalnám.

17. Bichi (válaszként erre: 12. - Auróra2010)
2022. okt. 19. 14:55
Más az önbizalmat ad, mint az izgat...
2022. okt. 19. 14:55
Egyébként szerintem van az a pénz amennyiért én is elgondolkodnék róla. Ha nekem is járna annyi mint Amerikába szakadt honfitársnőinknek, akik most ott élvezik az életüket, siman bevállalnám. Aztan qrvara nem érdekelne ki mit gondol rólam. De bagóért biztos nem. Ilyen árak mellett. :D
2022. okt. 19. 14:48
Mondjuk nekem csak Demi Moore tánca maradt meg leginkabb a filmből. Ahogy tekereg az asztalon, a politikus vén f@sznak meg csorog a nyála :D Ritka egy szép paros lehettek volna ők is :D
2022. okt. 19. 14:44
A Sztriptíz volt szerintem a film. Demi Moore meg Burt Reynolds. Jó film volt.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Birebora)
2022. okt. 19. 14:37

Tisztességtelen ajánlat talán? :D

Este meg is nézem. Nem láttam még, csak hallottam róla.

12. Auróra2010 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 14:37
Van aki bevallja, van aki tagadja, de szerintem ha normális az ajánlattevő, mindenkinek önbizalmat ad, a kimeneteltől függetlenül egy szép emlék.
11. birebora (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 14:34

Nem gáz, csak kérd meg az árát bagóért ne add oda magad.


Régen láttam a témában egy filmet azt hiszem Demi Moore és Robert Redford. Nem emlékszem a cimére.

10. Mimóza07 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 14:33
Az a része oké is, hogy bejössz a pasinak, de aztan valószínű eldobna mint egy darab rongyot. Ő fizetett, te meg így jártál. Kvittek vagytok. Engem nem vonzott a gondolat, de hat ha te erre izgulsz akkor bele kell menni. Lehet életed legnagyobb élménye lesz. Másfél millió dolláros baby :D
2022. okt. 19. 14:28

Köszi, hogy leírtátok.

Szerintetek nagyon gáz, hogy nekem ez egyébként tetszik vagy izgat a gondolat?

Lehet rosszul gondolkozok, de nekem ez önbizalmat ad.

8. Mimóza07 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 14:25
Eladtam vmit, aztan fizetett érte. De megjegyezte hogy többet adott mint amit neki megért. Aztan egyszer-kétszer felvetette hogy mi lenne ha.. De nem lett semmi ha.. Engem tisztességre neveltek a szüleim. :D Meg a faszi se volt az esetem, egyébként se.
7. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 14:22
Csapatépitő programban táncoltunk, meghivott valamilyen italra és közben adta elő. Tetszett, de férjnél voltam és a csapatban elég sok is volt az ismerős, nem is akartam folytatást. Utána még vagy lo évig együtt dolgoztunk, ő más városbeli főnököm volt, de a baráti jó kapcsolat mindvégig megmaradt.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Mimóza07)
2022. okt. 19. 14:18
Mármint mit jelent a valamit fizetett? Nem értem mire kell gondolni. Köszi a választ neked is :)
2022. okt. 19. 14:16
Így konkrétan nem. De olyan volt már hogy vki valamiért fizetett nekem, aztan az árba beleszámolt egy ingyen numera bérletet is. :D
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Auróra2010)
2022. okt. 19. 14:15

Köszi a választ. Beszívezem, bár nem tudom számít-e valamit ezen az oldalon.


Ha már nem túl személyes ezek az ajánlatok hogyan történtek? Így konkrétan a szemedbe mondta, hogy kapsz egy festmény egy éjszakáért?

És ha jó pasi volt, miért nem mentél bele?


Megértem, ha nem válaszolsz, semmi gond :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook