Női táska (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Női táska

1 2 3
71. csa3a (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2015. okt. 22. 08:25
Szerintem biztos megcsinálja, azt is ha kéred, nem csak, ami a honlapon ( [link] van. Ezért egyedi készítés.
2015. máj. 2. 19:38

Hello, szeretném kikérni a véleményeteket.

Szerintetek melyik szebb válltáska?

[link]


vagy ez:


[link]

69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Csa3a)
2015. febr. 22. 10:25

Szia, megnéztem az oldalt, biztos jó minôség és egyedi, de csak 3 modellt készít a csaj. Szerintem jól tenné, ha fazonügyben megnézegetné a márkás táskák oldalait valamint tanulmányozná egy kicsit a standard, klasszikus, mindenki által ismert táskatípusokat és nem tilos lemásolni, úgy értem, tehetséges, szereti csinálni, mi lenne, ha beújítana a táskák közé egy Kellyt pl. de a saját mintáival, saját anyagból stb?


Szerintem kelendô lenne tuti. A Kellyt (hermés alkotta meg) elôször Jackie Kennedy használta nyilvános megjelenéseihez és azóta is örök divat. Természetesen rengeteg variációját elkészítették már!:)

68. csa3a (válaszként erre: 67. - 45b4ec3330)
2015. febr. 22. 10:14
Miért nem csináltatsz egyet, és akkor pont olyan lesz, amilyet akarsz. Mi már csak így szoktuk mindig. A meska.hu-n találsz sok féle kézműves táskát. Mi például itt csináltattunk: [link] Szerintem jobban megéri mint hajkurászni egész nap.
2014. ápr. 6. 21:24

Nem tudom mennyire tartozik ez a téma ide, de nagyon szeretnék egy fekete közepes méretű oldaltáskát, de sehol sem találok jó fazonút elérhető áron. Vállon átdobható táskára gondolok.

Kb. olyanra, mint amilyen a h&m rojtos táskája.

Ha tudtok légyszi segítsetek, hogy milyen néven vagy hogyan keressek ilyen fazonú táskát, mert már kerestem annyi féle képpen és mégsem találok...

2014. ápr. 1. 14:50

En nem megyek el soha messzire vagy sokaig, ugyhogy nalam pl nincs deo, vagy sminkkeszlet, csak szajfeny.


Szeretem a kozepesen nagy taskakat de nem szoktam nagyon megtomni, nalam mindig ezek vannak:

Penztarca

Telefon

Szemelyi, jogsi

Papirzsepi, szajfeny, tampon

1 pelus a picurnak veszhelyzetre, babatorlokendo pici csomag

2-3db ragtapasz

Napszemuveg es tok

Hataridonaplom

Toll

Egy picire osszehajtogathato textil shopperbag/bevasarlokartya

2 db fejfajascsillapito, 1 monodozis szemcsepp

Mentolos cukormentes cukorka

65. gribedli*** (válaszként erre: 64. - 4510537174)
2014. ápr. 1. 14:40
Ha festmeny nem is keszult rola, de rengeteg blogger csinalt mar videot arrol, hogy mi van a taskajaban napi szinten...fogadjuk el, mint modern csendelet:)
2014. ápr. 1. 14:03

Festő művész urak és hölgyek !


Ha tudnék festeni, egy női táska tartalmáról készitenék csendéletet.

Furcsa, hogy ez még rajtam kivül senkinek nem jutott eszébe.

2014. ápr. 1. 13:50

Sziasztok!


Én is imádom a nagy táskákat, szeretem, ha minden velem van, amire szükség lehet, így a fél házat magammal viszem (aztán a legtöbb dolog sosem kerül elő, vagy nem találom meg benne).

Nekem az lenne a kérdésem, hogy milyen beosztású táskát szerettek, miben lehet jobban pakolni, abban, ami osztott, vayg , ami egyterű? Ha osztott belül legyen osztott, vagy eleve külön cipzáros rekeszek legyenek?

Én mindig egyterűt használtam, de most kinéztem a Begual Shopban egy szuper táskát, csak ez osztott. Szerintetek milyen? Itt van: [link] Megvegyem? Nagyon tetszik.

62. Lysiantus (válaszként erre: 61. - F543259233)
2012. júl. 9. 20:05

Azt nem írtad le, mindez hány kilogramm? :D

Az enyém mindig túl nehéz, ha kirakok belőle valamit, pl. esernyőt, miért ne akkor esne az eső.

2012. júl. 7. 20:45

-pénztárca

-iratok

-fédű

-parfüm

-deo

-zsepi

-kulcs

-sminkszer

-cukormentes cukor :)

-hajcsat

-szemöldökcsipesz

-tükör

-kajajegy

-pendrive

-telefonok

-notesz és toll


Talán nem felejtettem ki semmit :)

2011. márc. 27. 21:18

Azért kerestem rá erre a kérdésre hogy meggyőzödjek nem csak én vagyok táska mániás.

:)


Van nem kevés táskám .


Most egy Decathlonosat használok amiben van

Zsepi

pénztárca

2telefon

pénztárca

egy vödör gyógyszer

Parfüm

golyós deo

rágó

popsitörlőkendő

stb...

máig harcoló német alakulat és

sminkcuccok

2011. febr. 13. 12:23

Na helyben vagyunk. Párom agyrémet kap, ha újabb táskával állítok haza. Tartalma: pénztárca iratokkal, határidőnapló, kulcsok, kézkrém, telefon 2 db (céges és magán), toll, tampon, papírzsepi, fájdalomcsillapító, számlák, rúzs.

Most ezek jutnak eszembe. De ha kiborítanám.... hm...

2011. febr. 12. 13:18
najó,ezeket fejből irtam...belenéztem:D akadt még hajgumi, torokra cukorka,telfonhoz füles,parfüm és ásványviz,ami mindig van:D
2011. febr. 12. 13:17

Asszem nem vagyok egyedül az óriás táska imádatommal. Ismerjük ezt a fajtát, amibe egy fél disznó is elfér és mindent elnyel:D

Nos a tartalma általában a következő:

-pénztárca(iratokkal)

-kulcs

-irószerek

-notesz szerü(vagy csak épp papir)

-könyv,mikor épp mit olvasok

-rágó vagy cukor

-svájci bicska(manapság már...meg amugy is jól jön,ha valamit vágni kell, vagy letörik a körmöm és reszelésre szorul)

-tampon

-zsepi

-valamilyen krém(ami jó,ha épp száraz valahol a bőröm)

-nem vagyok igazi nő:D ugylátszik,mert szájfény sosincs nálam,és az alapsminket is akkor dobálom be,ha eszembejut :D

Nah és a telefon...:)

56. TM1983
2011. febr. 8. 21:18

Én a táskát csak kényszerűségből hordom. Ha Párom is jön velem valahová, akkor sosem viszek magammal táskát, ellenben a telefonom ő vágja zsebre. A bérletem + zsebkendő + kulcs az én zsebemben. Ilyenkor az esetek 99%-ban, ha nem kimondottan vásárolni megyünk, akkor még a pénztárcám sem viszem.. pedig abban van minden iratom... Egyszer még bulizni is elmentem papírok nélkül... tiszta szerencse, hogy már rég nem nézek ki 18-nak és tőlem nem kérték a személyit.. érdekes szituáció lett volna. Ha nagy' ritkán eszembe jut, hogy a személyimet áttegyük az ő papírjai közé, akkor meg rendszerint elfelejtem haza érve vissza venni és hetekig nélküle járok.


Egyébként ha nem dolgozni megyek, akkor pici táskát viszek, benne a következőkkel:

pénztárca (iratokkal)

telefon

bérlet

kulcs

p.zs.

tampon

Legtöbbször csak ennyit hordok magamnál.


Jobb napokon bele kerül még körömreszelő és extra mini szájfény, esetleg egy toll vagy ceruza.


ősszel/télen: + összecsukható esernyő

nyáron: + fél liter víz



Ha már

2011. febr. 2. 16:17

Az én táskámban mindig van egy "bevásárlós" vászontáska. Évekkel ezelőtt nem értettem az anyukámat, minek hord magánál plusz táskát. Aztán rájöttem, hogy:


- ez is mint minden az életünkben csupán megszokás ill. beidegződés kérdése


- tele van a hócipőm a csúnya, ronda, leszakadósfülű zacsikból, amik még kuka bélésnek is alkalmatlanok


- amióta gyerekeim vannak nem csak szajkózni akarok a környezettudatosságról, hanem példát is mutatni!!!!!


A főnököm ötletétől vezérelve rendeltem promóciókhoz vászontasikat és véletlenül egy pár darab nálam maradt. Épp annyi, hogy a "szűkös baráti köröm" is ezzel nyomja azóta....:))))))

2010. nov. 24. 16:44
Az én női hátizsákomban biciklipumpa is lapul... :-)
53. spatifillum (válaszként erre: 52. - Laura022)
2010. jún. 18. 08:12

Az öngyújtó a túlélőkészlet tartozéka, nem felesleges:))


Én az esernyőm alig tudom betuszkolni a táskámba,

legközelebb az lesz a próba vásárláskor:(

Ha belefér, megveszem.

2010. jún. 17. 14:54

Az enyém is mindig katasztrófa.Ezek vannak benne mindig.

5 db szájfény

alapozó

púder

szemceruza

fésű

tükör

papirzsepi

nedves törlőkendő

öngyújtó(pedig én nem cigizek)

3 db toll

a noteszem

2 db telefon

ipod

1 iphone

sebtapasz

kézkrém

körömreszelő

pénztárca

kis szerencsekabalám

kocsikulcs

lakáskulcs

és persze 1 óra még megtalálom benne ami kell.

51. spatifillum (válaszként erre: 50. - Lyrian)
2010. jún. 17. 14:35

Már nem hord a férjem táskát....az autóban szórja szét a holmiját pár éve, de egy nő megirigyelhetné.

Ekkora kuplerájt csak ő tud csinálni!!

50. Lyrian
2010. jún. 11. 18:16

Hmmm... egy hete a párom kiborította a táskáját. :)

Csak bambultam a sok-sok mindenfélét, ami között még egy slag-vég is vigyorgott. :)


Szerinte az én táskámban kevesebb hülyeség van, mint az övében. :D És tényleg. :D

49. 448f1a930a (válaszként erre: 41. - Fc0df808b3)
2010. jún. 2. 14:22
Nem ismerem ezt a márkát,de 6500-ért nem is kapsz csak műtáskát,még ha bőrnek is hirdetik.
2010. jún. 2. 14:18
Szanálás nélkül?
2010. máj. 5. 11:55

Na ez jó ötlet legalább rendet csinálok benne!

Nézzük: esernyő, pénztárca, pzs 2 csomag, neo citrán,szemüveg tokkal 2db,fésű, parfüm,ceruza elem,gyújtó 3db,reklám táska,személyi iratok,apró pénz az alján,hajgumi, hajcsatt, szem spirál,toll 3db,apranax(fájdalom csillapító)rúzs,találtam 1 madzagot is:)):))egy papír béka amit még a Miskolci kocsonya fesztiválom kaptam!Autóbusz menetrend!!

Hát ennyi és most visszapakolok!!:)))))

2009. dec. 3. 21:49
szerintem még a női táskákba,kéne,1 belső világítás,és minden egyes darabra ami benne rejlik,kéne egy szerkezet,amivel meg lehetne csörgetni!:DDDDDDDDDd
45. 656f03db60 (válaszként erre: 43. - 656f03db60)
2009. dec. 3. 21:46
na meg természetesen pénztárca és az összes* igazolványom, de még a születési kis könyvem is! :D
44. 656f03db60 (válaszként erre: 43. - 656f03db60)
2009. dec. 3. 21:45
na meg természetesen pénztárca és az össze igazolványom, de még a születési kis könyvem is! :D
2009. dec. 3. 21:45

Az enyémben pedig általában:


Fésű

Parfüm

Dezodor

Tisztasági betét

hajgumi

telefon

toll

határidőnapló

zsebkendő

kisolló, szemöldökcsipesz, körömreszelő


:)

2009. dec. 1. 14:53

Az én táskámban van:

pénztárca

irattartó iratokkal (+ mozikártya, SMART kártya, DM kártya, taxi kártyák, Lush kártya)

cérna + tű készlet (mondjuk varrni nem tudok, de hátha vki segít :o)

cigi

2 öngyújtó

intim törlőkendő

tisztasági betét, tampon

nesszeszer (benne: szájfény, szemceruza, körömlakk, szempillaspirál)

sebtapasz

rágó

szemüvegtok + szemüveg

zsebkendő

parfüm

kis dezodor

aerobic bérlet

uszoda bérlet

toll

kézkrém.


Mennyi cucc!? :o)

Nem is gondoltam volna! És nem is olyan nagy a táskám... :o)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook