Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászt keresek Budapesten fórum

Nőgyógyászt keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
60. szenasie (válaszként erre: 59. - Poklos)
2008. nov. 25. 09:32
mikorra várnád/od?
59. Poklos
2008. nov. 25. 09:30

Budapesti vagyok és budapesti nőgyógyászt kerestem kérdéseket csak mások tettek fel nekem amikre válaszoltam és érveltem hogy miért lenne nehéz megtartanom.

Ami a szüljem meg és majd adjam örökbe dolgot illeti, kikellene maradnom miatta a suliból ami szintén nem a legjobb...

58. bared (válaszként erre: 51. - Szenasie)
2008. nov. 25. 09:30
Nekem egy kislányom, 11 éves, és nagyon szeretnék másikat, de egy méhen kívüli ikerterhességből származó betegség miatt nem nagyon lehet...most lombikozok, de..... Ne értsetek félre, gyerekpárti vagyok abszolút, de dolgozom az egik segélyszervezetnek, és sok mindent látok.....kétségeket el lehet oszlatni, de arra is gondolni kell, hogy annak a babának a lábára nem nekünk kell majd cipőt venni, enni a szájába adni, és gyógyszer venni ha beteg...:-(
2008. nov. 25. 09:29

Igen az első jönne :) Remélem már tényleg jön , bár semmi tünetet nem érzek most, eddig mindig éreztem, és mindig megjött. :D

Már nem figyelek a jelekre :) ma vagyok a 32. napon :):):)

Igen most néztelek meg, látom dec.22-én :) Milyen szép karácsonyi ajándék :)

56. szenasie (válaszként erre: 54. - 874eb11dfd)
2008. nov. 25. 09:26
akkor az első jön? (én a másodiknál izgultam, h na, mikor marad már meg :D )az első bepottyant... de nagyon örültünk neki is, most itt csörög mögöttem, 16 hónapos.. a másik meg max 3 hét és kint van... (egy fiú és egy kislány)
55. szenasie (válaszként erre: 52. - Poklos)
2008. nov. 25. 09:24
hova valósi vagy? (lehet hogy már ezt is mondtad, csak lusta vagyok vissza nézni oldalakat, bocsi)... csak mert nekem egy nagyon jó, lelkiismeretes dokim van... de abortuszt nem tudom, hogy vállal-e... (és ő nem is "zsebbe nyúlós", ha valaki ad neki elfogadja, de nem kér pénzt (és pláne nem mondja meg, hogy mennyit)... ő Bp-en van a MÁV kórházban... de ez csak akkor érdekes neked, ha mégis megtartod és nincs túl messze...
54. 874eb11dfd (válaszként erre: 51. - Szenasie)
2008. nov. 25. 09:23
épp most izgulok,hogy ne jöjjön meg :D
53. 874eb11dfd (válaszként erre: 50. - Szenasie)
2008. nov. 25. 09:19

nem tudom,hogy gondolkoztam volna 17 évesen.. lehet,hogy kétségbe lennék esve. De ha már tudnám,hogy segítséget kapok, akkor nem félnék :)

De hát én más vagyok :)

52. Poklos
2008. nov. 25. 09:19
Én nem tettem fel hülye kérdéseket már elnézést, egy nőgyógyászt kértem, hogy ajánljatok...
2008. nov. 25. 09:18
Bared, esc- ! nektek hány csemetétek van?
50. szenasie (válaszként erre: 49. - 874eb11dfd)
2008. nov. 25. 09:16
erről nem vagyok meggyőződve :D mármint, hogy akkor nem tenne fel ennyi kérdést... 17 évesen te nem lennél kétségbe esve? nekem annyiból szerencsém volt, h 1 már leérettségiztem (és a fősulin uccsó éves voltam) ráadásul a családban már volt két baba, sok mindent kaptam... de most mi is amit kinő a pici(fekvő kocsi, kicsi ruha) mi is viszünk a védőnőhöz, hogy ahol látja, hogy szükség van rá, oda vigye (én pl most tudtam meg, hogy erre is van lehetőség...) mindig tanul az ember... és ezt nem tanítják a középiskolában... :)
49. 874eb11dfd (válaszként erre: 48. - Szenasie)
2008. nov. 25. 09:12

végülis igazatok van...

amúgy nem tenne fel ennyi hülye kérdést.. :D

48. szenasie (válaszként erre: 45. - Bared)
2008. nov. 25. 09:11
ebben igazad van... ha nem akarja megtartani akkor tényleg jobb mielőbb túl lenni rajta... ha túl sokat "rágódik" jobban fáj a vége
47. 874eb11dfd (válaszként erre: 43. - Poklos)
2008. nov. 25. 09:10

nincs hova tennetek? Ezt hogy érted? Nincs hely az ágyad mellett? Barátod állása nem 100%, de akkor kap másikat, és legalább megtanul spórolni!

Miből ruházod? Nagyon egyszerű, nem te lennél az első aki pl, itt hoxán segítséget kér, és sok kismama küldött babaruhákat..Eőszőr ciciddel eteted, utána veszel sárgarépát, krumplit, lereszeled, és kész..vagy megfőződ..nemtom...

mindenrre van megoldás..a kérdés csak az ,hogy akarod e... babakocsihoz is hozzá lehet jutni olcsón, pl teszvesz.

pelenkát meg 37 ezerből bővel kijön egy hónapra...

2008. nov. 25. 09:09
de ha neked most fontos, hogy tanulj és tényleg nagyon bizonytalan minden körülötted akkor tényleg ne tartsd meg... örökbe adáshoz hogy állsz?tudom, hogy az "abortusz" könnyebbnek tűnik, de ha a "megszüléssel" nincs bajod, rengeteg olyan nő van aki bármit megtenne, hogy legyen babája, és nem lehet... 9 hónap pedig nagyon hosszú... ha úgy alakulnak a dolgok még mindig dönthettek út, hogy megtartjátok... de ez csak egy ötlet!
45. bared
2008. nov. 25. 09:07
Poklos.....a 32. hozzászólásod mindent elmond....te lélekben már döntöttél, csak nem mered még magadnak sem bevallani! végy egy mély levegőt, és ess túl rajta((( Nem vagyunk a helyedben, így balgaság lenne akár biztatni , akár ítélkezni, meg ez nem is a mi dolgunk! Nem Te vagy az első, és nem is az utolsó, aki rászánja magát, ettől még nem érsz kevesebbet!El fog jönni a Te időd is, amikor nem kétségbeesve, hanem boldogan vársz majd egy kisbabát. Tudom, sok riasztó dolog van, hogy nem lehetsz többet terhes, stb, persze ilyen is van, de ez elenyésző szám azokhoz képest, akik szintén átestek rajta, és ma boldog családanyák! Szóval, ha tényleg ezt szeretnéd, ne gondolj bele, ne nézegess babás oldalakat, baba cuccokat, hanem egyszerűen cselekedj! Minél hamarabb, annál jobb!(
44. szenasie (válaszként erre: 42. - Poklos)
2008. nov. 25. 09:03

ne haragudj... annyit nem "lapoztam" vissza... Tudod, én 20 lettem, amikor terhes lettem. Mi is összeházasodtunk, most pedig a másodikat várjuk... mi is sok segítséget kapunk mind2 oldalról a szülőktől, és nem könnyű, de boldogok vagyunk. A párom dolgozik, én meg munkából mentem el, úgyhogy ha nem is sok pénzt, de valamennyit én is kapok... nektek annyiból nehezebb, hogy te biztos nem dolgozol így összesen kapsz majd a babára olyan 34 e körül... abból (ha neked van mit enned és van tető a fejed fölött) szűkösen, de el lehet nevelgetni a babádat...

a párod mennyire megbízható? és ha ti szét mentek akkor is segítenek a szülei, vagy a tieid? (bocsi, nem törvény szerű, de mivel nagyon fiatalok vagytok ez sem árt végig gondolni)

Tudod, ha szeretnéd a babát, és nem kell attól félned, h nem lesz tető a fejed fölött, akkor (én legalábbis a helyedben) tartsd meg... ha szeretnéd és még sem teszed lehet h lelkileg fogod nagyon megsínyleni...

43. Poklos (válaszként erre: 41. - Szenasie)
2008. nov. 25. 08:57
Nem nagy kérdés egyszerűen nem vagyunk gazdagok nincsn hova tennünk abarátom állása most nem 100%-os én terhesen suli mellett hogy menjek el dolgozni? MEgszülöm én nem arról van szó, de hova tegyem? Miböl ruházom? Mivel etetem? Mihez kezdek vele? Megszülnöm lenne nagyobb felelőtlenség mint elvetetnem.
42. Poklos
2008. nov. 25. 08:55
legelső hozzászólásomban írtam hogy 17 vagyok..
2008. nov. 25. 08:54
Sziasztok! Poklos, valóban az éhen halástól való félelem a nagy kérdés, vagy alapvetően vagy megrémülve?? ha én is gyerek lennék még, én is félnék... (ha jól olvastam még nem vagy 18) és a párod?
40. bared
2008. nov. 25. 08:50
Még indig nem mondtad meg, hány éves vagy..... éhen halni pedig nem halna, hiszen vannak szülei...nem? Ettől függetlenül az iskola nagyon fontos, és jelen esetben a szülői háttér....vegyetek elő egy lapot, húzz középen egy vízszintes csíkot, egyik oldalra ami meleltte szól, másikra ami ellenne....hidd el, ha látod leírva, válogatva, könnyebb lesz a döntés!
2008. nov. 25. 08:47

de ha kaptok segítséget, akkor miért halna éhen?

Sztem ez a ne szúrjátok el az élteteteket ez arról szól,hogy ha a pároddal szétmentek..

38. Poklos
2008. nov. 25. 08:46

Az ő szülei mindenben támogatnának ránk bízták a döntést, csak úgyszintén "jól gondoljátok meg ne szúrjátok el az életetek" című dolog.

Én szeretném, ha maradna, de nem akarok neki ezzel rosszat. Azért nem szülünk, hogy éhenhaljon..

37. 874eb11dfd (válaszként erre: 34. - Poklos)
2008. nov. 25. 08:42

hát ha ő is meg te is meg akarjátok tartani,akkor meg?? Szülők úgyis segítenek..

Nemhiszem hogy elküldenének titeket!

36. d58b988bee (válaszként erre: 34. - Poklos)
2008. nov. 25. 08:41
És te mit szeretnél?
2008. nov. 25. 08:41
csak azért kérdeztem meg,hogy mióta vagy a barátoddal együtt, hogy számíthatsz -e az ő szüleire esetleg... jó lehet,hogy hülye kérdés volt.. :(
34. Poklos
2008. nov. 25. 08:40
Jó vele a kapcsolatunk mondtam is, hogy megtartanánk, ha lehetne. Még a kezem is megkéri ahogy betöltöttem 18-at :)
33. d58b988bee (válaszként erre: 32. - Poklos)
2008. nov. 25. 08:38
A pároddal milyen a kapcsolatotok, mióta vagytok együtt?
32. Poklos (válaszként erre: 31. - D58b988bee)
2008. nov. 25. 08:34
Őszinte leszek ebbben a pillanatban azért imádkozom, hogy ne nekem kelljen döntenem a sorsa felől inkább menjen el magától minthogy én öljem meg...
31. d58b988bee (válaszként erre: 28. - Poklos)
2008. nov. 25. 08:31

Én értem, amit írsz csak hát túl sokan vannak körülöttem, akik sajnos az első babát elvetették és azóta nincs másik hiába akarnak.Én nem vettettem el sosem babát (szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe), de idén elveszítettem egyet 12 hetes terhesen és azóta sem jön össze másik baba és az borzasztó tud lenni, amikor szeretnéd, de nem sikerül.


Jól gondold meg, mit teszel.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook